Перейти до вмісту

Адольф Гітлер

Повідомлень в темі: 289

Опитування: Адольф Гітлер - (200 користувачів проголосувало)

Мій Фюрер)

1. Велика особа ,котра змінила світ (54 голосів [27.00%])

Процент голосів: 27.00%

2. Безжалісний тиран!Убивця! (89 голосів [44.50%])

Процент голосів: 44.50%

3. Свій варіант............ (57 голосів [28.50%])

Процент голосів: 28.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 31.08.2007 – 23:06

Перегляд дописуNechupara (31.08.2007 23:32) писав:

Відкрито секрет успіху Гітлера!!! Знайдено договір Гітлера з дияволом!!! :(
Він був язичником.
  • 0

#62 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.09.2007 – 11:06

Національне виховання широких мас може здійснитися тільки шляхом соціального їх піднесення.

14 пунктів...

A propo невдахи-художника... Прошу:

http://www.pagan.com...ils.php?album=4
  • 0

#63 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 01.09.2007 – 15:27

Перегляд дописуNechupara (31.08.2007 23:32) писав:

Відкрито секрет успіху Гітлера!!! Знайдено договір Гітлера з дияволом!!! :angry1:
Заздрісні люди можуть придумати будь-що аби сплюндрувати досягнення кращих за них.
  • 0

#64 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 03.09.2007 – 18:08

уривок з рецензії до Майн Кампф

... Я готовий публічно заявити, що ніколи не був спроможним відчувати неприязнь до Гітлера. З того часу як він прийшов до влади, – до цього я, як і майже всі, помилявся, не сприймаючи його всерйоз, – я зрозумів, що, звісно, вбив би його, якби отримав таку можливість, але особисто щодо нього ворожості не відчуваю. У ньому відверто є дещо вельми привабливе. Це помітно і при погляді на його фотографії, і я особливо рекомендую фотографію, що відкриває видання «Херста енд Блекетта», на котрій Гітлер знятий в давнішні літа штурмовиком. У нього трагічний, нещасний, як у собаки, вираз обличчя, обличчя людини, що страждає від нестерпних несправедливостей. Це, всього лиш більш мужній варіант лиця розп'ятого Христа, що так часто зустрічається на картинах, і майже напевне Гітлер таким себе і бачить. Про первісну, цілком особисту причину його образи на світ можна лише здогадуватись, та в будь-якому випадку образа є очевидною. Він мученик, жертва, Прометей, прикутий до скелі, герой що йде на смерть, який б`ється одною рукою в останньому нерівному герці. Якби йому потрібно було вбити мишу, він зумів би створити враження, що це дракон. Відчувається, що, подібно Наполеону, він кидає виклик долі, приречений на поразку, і все ж чомусь гідний перемоги. Привабливість такого образу, звісно, є великою, про що свідчить більша половина фільмів на цю тему.

Він також осягнув облудність гедоністичного ставлення до життя. З часів останньої війни майже всі західні інтелектуали і, звісно, всі «прогресивні» грунтувались на мовчазному визнанні того, що люди лише про одне і мріють – жити спокійно, безпечно і не відчувати болю. При такому погляді на життя немає місця, наприклад, для патріотизму і війскових доблестей. Соціаліст засмучується, заскочивши своїх дітей за грою в солдатики, але йому ніколи не вигадати, чим же замінити олов’янних солдатиків; олов’янні пацифісти очевидно не підійдуть. Гітлер, який краще за інших осягнув це своїм похмурим розумом, знає, що людям необхідні не лише комфорт, безпека, короткий робочий день, гігієна, контроль народжуваності і здоровий глузд взагалі, вони також хочуть, принаймні іноді, боротьби і самопожертви, не кажучи вже про барабани, прапори і парадні вияви відданості. Фашизм і нацизм, якими би вони не були в економіченому плані, психологічно набагато дієвіші, за будь-яку гедоністичну концепцію життя. Те ж саме, очевидно, стосується і сталінського казарменого варіанту соціалізму. Вся трійця великих диктаторів усталила свою владу, непомірно обтяживши свої народи. В той час як соціалізм і навіть капіталізм, хоча і не так щедро, обіцяють людям: «У вас буде хороше життя», Гітлер сказав їм: «Я пропоную вам боротьбу, небезпеку і смерть»; і в результаті вся нація кинулась до його ніг. Можливо, потім вони стомляться від всього цього і їх настрій зміниться, як сталося наприкінці минулої війни. Після кількох років бійні и голоду «Найбільше щастя для найбільшої кількості людей» – придатний лозунг, але зараз популярнішим є «Краще жахливий кінець, аніж жахіття без кінця». Оскільки ми стали до боротьби з людиною, що виголосила таке, ми не можемo недооцінювати emoційну силу такого заклику.

1940 р. George Orwell
  • 0

#65 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.09.2007 – 19:29

pinguiarium, можна джерело?
  • 0

#66 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 04.09.2007 – 12:17

Перегляд дописуСварус (3.09.2007 20:29) писав:

pinguiarium, можна джерело?

у мене у вибраному було. зараз пошукаю.
  • 0

#67 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 05.09.2007 – 09:10

Дядько Адольф повністю виконав свою функцію.Якщо б не він,то дядько Сталін захопив би всю Європу.Коли зявляється сила-то виникає і протидія,тіпа за законом Нютона.Це дві сили які майже один одного знищили. :D
  • 0

#68 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.09.2007 – 13:05

Перегляд дописуПензлик (5.09.2007 10:10) писав:

Дядько Адольф повністю виконав свою функцію.Якщо б не він,то дядько Сталін захопив би всю Європу.Коли зявляється сила-то виникає і протидія,тіпа за законом Нютона.Це дві сили які майже один одного знищили. :D
Це називається анігіляція. Однак потрібна третя сила, щоб їх зіштовхнути.
  • 0

#69 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.09.2007 – 13:23

Зображення
Зображення

це теж його авторство.
кльово малював кажете?
  • 0

#70 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 14:37

Перегляд дописуNeorlandina (5.09.2007 14:23) писав:

Зображення
Зображення

це теж його авторство.
кльово малював кажете?

Я тобі скажу,як художник.Так собі.Цього художнього рівня би не вистачило,щоб поступити в художню академію.Ось так.

Повідомлення відредагував Пензлик: 05.09.2007 – 14:43

• 0

#71 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.09.2007 – 14:43

Пензлик
і я про те ж.
а ще він малював песиків і квіточки. такі як на андріївському узвозі продаються.
  • 0

#72 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 14:46

Ми з Neorlandinою вирішили,що дядько Адольф галімий халтурщік,і що йому місце на Андріївський узвіз,до інших невдах. :D :) :happy1:
  • 0

#73 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 17:14

Фліт - Критик:

Цитата

...в числі інших порід тут водяться змії беззубі, а яко наслідок - нездатні кусати. Але їх блювотина, яку вони вивергають дуже часто, куди б вона не попала - всюди викликає гниття і порчу.

Розумно все про все завжди розкажеш,
Брудом все обіллєш,
А що робити вмієш сам покажеш
Що на мене несеш?

Приспів:
А ти живи і наживай
Добра собі, не діставай.
Своїм умінням дійсно щось зробити
Нас усіх налякай. (весь куплет - 2)

Невже природа зла така настільки
Що тебе обійшла?
Твоє призвання - гадити і тільки, -
Іншого не дала.

Приспів

Всіх би розумних в купу взяти
В комуну "Критик" об’єднати. (весь куплет - 4)

• 0

#74 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 17:18

Перегляд дописуСварус (5.09.2007 18:14) писав:

Фліт - Критик:
До чого тут Фліт,це натяк???На тих хто обсирає колишнього лідера NSDAP? :D
  • 0

#75 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 20:25

Звичайно! От мовляв, дивіться який він нездара! Та будь-яку людину можна отак взяти і в певній галузі обісрати. Але перед тим було би непогано самому щось цінного на тій ниві зробити.
  • 0

#76 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 21:34

Перегляд дописуСварус (5.09.2007 21:25) писав:

Звичайно! От мовляв, дивіться який він нездара! Та будь-яку людину можна отак взяти і в певній галузі обісрати. Але перед тим було би непогано самому щось цінного на тій ниві зробити.
Сварус,я вчуся на художника,і я можу вільно обісрати Адольфа,як маляра.Вибач,я ніяк не хотів образити твої націонал-соціалістичні погляди чи дискримінувати дядька Адлоьфа.Но треба обєктивно оцінювати ситуацію,художник з нього не який. :cool1:
  • 0

#77 Ariscat

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 21:42

я вчуся разом з Пензликом і можу точно сказати, що на першій, якщо дивитись по пропорціям, то тітка сламала собі шию. Також дядько Адольф не вміє штрихувати, а просто розмазує тіні пальцями... я б його навчив так як треба!
  • 0

#78 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 22:29

Пензлик, мої т.зв. "націонал-соціалістичні погляди" ніяким чином ображеними не були :cool1:
Ariscat, ага, шиї він добре ламав, це точно :D
Питання наостанок - ви бачили всі його картини? Ну хоча б більше 20-и?
  • 0

#79 Ariscat

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 22:40

а живопис таки в нього непоганий. хоча закрадається сумнів що то не все він малював
  • 0

#80 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 23:22

Перегляд дописуAriscat (5.09.2007 23:40) писав:

а живопис таки в нього непоганий. хоча закрадається сумнів що то не все він малював
Нормальний жівопис,ти жартуєш?На контракт,і на вечірній максімум візьмуть.А то і після першого курсу виженуть-поголять і в берци.Не вийшло б гарного маляра.Це ми з тобою гарні митці,а той,остолоп,максімум шаблею махати та з гармати стріляти.От воякі....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних