Перейти до вмісту

Адольф Гітлер

Повідомлень в темі: 289

Опитування: Адольф Гітлер - (200 користувачів проголосувало)

Мій Фюрер)

1. Велика особа ,котра змінила світ (54 голосів [27.00%])

Процент голосів: 27.00%

2. Безжалісний тиран!Убивця! (89 голосів [44.50%])

Процент голосів: 44.50%

3. Свій варіант............ (57 голосів [28.50%])

Процент голосів: 28.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 30.07.2008 – 10:49

Свій варіант.....
Не те що б його зневажаю, але в кої мірі і навіть в захваті від нього, бо все ж таки нехай він і програв війну, але ж він не катував так свій народ, як його супротивник це робив. І територіально зрівняйте Німеччину і СССР на ті часи, да і по кількості людей СССР значно переважало, ало від цього толку малувато було! Як на мене то він був причудовим оратором і це одна із речей за що він мені подобається! ;)
:D
  • 0

#242 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2008 – 10:52

Перегляд дописуCCCP (30.07.2008 11:49) писав:

Свій варіант.....
Не те що б його зневажаю, але в кої мірі і навіть в захваті від нього, бо все ж таки нехай він і програв війну, але ж він не катував так свій народ, як його супротивник це робив. І територіально зрівняйте Німеччину і СССР на ті часи, да і по кількості людей СССР значно переважало, ало від цього толку малувато було! Як на мене то він був причудовим оратором і це одна із речей за що він мені подобається! ;)
:D
Так я згідний з тобою!На відміну від Сталіна він не робив таких дурниць,навіть не дурниць а бід для народу точніше.(крім жидів),але,що й говорити про жидів якщо їх навіть в козацькі часи на Україні нелюбили.

Повідомлення відредагував ~Гуцул~: 30.07.2008 – 10:56

• 0

#243 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.07.2008 – 13:32

Гітлер - найграндіозніша провокація! Монстр створений жидами (Джудашвілі) як фальшивий ворог. Жиди в боротьбі з іншими народами, іншими культурами, спеціально створили ворога для себе і для інших. Віддавши всі найкращі здобутки культури і науки ворогу, вони тим самим штучно викликали у інших ненависть до своєї рідної культури. Борячись проти словян віддали словянську культуру, спадок аріїв чужаку, і зробили його ворогом словян.
  • 0

#244 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 16:06

Перегляд дописуDarkLordVillis (30.07.2008 14:32) писав:

Гітлер - найграндіозніша провокація! ....
Так. Провокація. Але не сам Гітлер, а те як зараз подають історію ІІ Світової і як її наслідки використовуються деякими.
  • 0

#245 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 17:16

А от згідно інформації (лінки я давав вже давно, в основному книги Суворова), якраз Гітлер і є провокація. Бо його виховали, і дали йому владу.
Як в тій пісні Арії - "тебе дадут знак", сам він наівно думав, що його діло правильне. цей угр(Венгр) сам би ніколи не здогадався викрасти славу словянську, спадок Арійський, а потім ще й наклеп на слов'ян звести (хоча то Гебельс, але всеодно).
Фальшива зневага арійців до слов'ян - це зневага самих себе, ця зараза була створена, і використана для поневолення слов'ян, а німці тут використані як розмінна монета.
  • 0

#246 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 30.07.2008 – 17:17

Брат-"близнюк" Сталіна. :)
  • 0

#247 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 05.08.2008 – 08:11

Перегляд дописуДарця_Борхес (30.07.2008 18:17) писав:

Брат-"близнюк" Сталіна. :ggggg:
Радше противага комуністичній пошесті, яка б заполонила Європу. Сталін готувався до війни і почав би її першим і тоді б завойовані країни стали суцільним концтабором. Хтось мені може закинути, що німці винищили цілі села - це так, але село спалювали, коли вбивали німецьких солдатів після окупації даного населеного пункту, а робили це в основному партизани, які потім відсиджувалися в лісі. Це була війна. Коли радянські війська увійшли в Німеччину, то цією країною прокотилася хвиля звірств і зґвалтувань, які вираховувалися десятками тисяч, то це такі переможці? А, зрештою, сучасний рівень життя все розставив на свої місця.
  • 0

#248 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 13:08

Цитата

Радше противага комуністичній пошесті, яка б заполонила Європу. Сталін готувався до війни і почав би її першим і тоді б завойовані країни стали суцільним концтабором.
- якби не було Гітлера, то антанта б не підтримувала Сталіна, не продавали б їм за дешево техніку і не запрошували б радянських інженерів на свої заводи набиратися досвіду. Черчіль би не просив Сталіна почати війну, І Сталін би її не почав. Гітлер був потрібен, як ілюзія більшого зла, бо з двох зол вибирають менше. А у Гітлера був лиш один шанс врятувати європу від Сталіна - різкий раптовий упереджувальний удар. Для сталіна ж основним ворогом були не німці, не фашисти, а слов'яни. 13 років до війни Сталін воював проти українців, і ще не вдалося всіх винищити, тож скористався допомогою Гітлера.
  • 0

#249 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 05.08.2008 – 17:31

По-моєму, істерична садожаднюга!
  • 0

#250 барабулька

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:Німеччина/Київ

Відправлено 20.08.2008 – 13:13

Злий геній.
У Німеччині слово "Гітлер" - табу. Коли про нього хочуть щось сказати, то говорять "цей хворий тип з Австрії" :rolleyes:)
  • 0

#251 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 20:16

призначили винним. призначили поганцем. спочатку на нього молились, а потім його цурались. як і християни нещодавно хрещені, рідних богів цураються, щоб жидівському яхве поклонитися...
  • 0

#252 Mafiozi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:м.Рівне

Відправлено 06.09.2008 – 21:51

Свій варіант...
Просто він був загадковй , тому його всі боялися. Він творив страшні речі, з цим я згідний. але на мою думку він був людиною принципа і повний патріот своєї країни. Бо все, що він робив, він робив(як він вважав) на користь вітчизни його.
  • 0

#253 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 22:00

Це велична людина, так, він творив жахливі речі, але все ж величні!
От Вам доказ що одна людина може змінити світ
  • 0

#254 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 06.09.2008 – 22:14

Це була людина, яка вбивала наших предків(дідів, прадідів, баб, прабаб), хай і не особисто. Вона заслуговує вашої ненависті , а не вихваляння. Навіть якщо ви пишете з точки зору поважання сили та влади.
  • 0

#255 Mafiozi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:м.Рівне

Відправлено 06.09.2008 – 22:23

Праві обоє. Так він був великою людиною, доказом, що людина може змінити світ. Але ,разом з тим, він вбивав і вбивав. Я скажу, що це важка для розуміння особистість і кожна людина має право вирішувати це питання самостійно.
  • 0

#256 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 22:24

Перегляд дописуFT232BM (6.09.2008 22:14) писав:

Це була людина, яка вбивала наших предків(дідів, прадідів, баб, прабаб), хай і не особисто. Вона заслуговує вашої ненависті , а не вихваляння. Навіть якщо ви пишете з точки зору поважання сили та влади.
Всі вони вбивали!
Наполеон, Македонський, Єлизавета!
Не має людини, чиє б ім'я не було залите кров'ю...
Скажу чесно: якби я міг, я вбив би його! Дійсно, скільки наших братів загинуло? А скільки не народилось?
Саме через це я не пробачив досі Росії голодомор і інші кроваві плями в історії, хоч я і розумію, що наші діди вбили також чиїхось братів та сестер, батьків...
Війна тому провина
  • 0

#257 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 07.09.2008 – 23:48

Псих він був.

Десь рік тому прочитав книжку сучасного голандського письменника (імені не пригадаю вже), там гарно сказано. "З кожним роком радість, котру приносив людям Гітлер, усе збільшувалась і збільшувалась. Коли він був ще маленьким, йому раділи тато й мама; коли він став дорослим чоловіком, йому раділи Австрія і Німеччина; коли ж він помер, зрадів увесь світ."
  • 0

#258 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 00:12

Я б поостерігся читати сучасних голандських письменників. Бо невідомо, яку вони траву там зараз курять... :)

З тим, що Гітлер був дуже великою падлюкою, бо вбивав не тільки євреїв, а й українців, з цим вже все з'ясували.
Цікаво було б почути думки про те, що ж він таке запровадив в Німеччині, що за кілька років країна зробила величезний економічний прорив.
А також про наукові і технічні розробки в ІІІ Рейху, деякі з яких ще і зараз не можуть відтворити, не кажучи про те, що всі напрацювання в царині ядерної енергетики та ракетобудування м'яко кажучи СРСР та США "списали" у німців (перше випробування атомної зброї та перший ядерний реактор зробили фріци). І в медицині та фармакології зараз багато ліків і методів лікування робиться на результатах фашистських досліджень.

Повідомлення відредагував Sotnik: 08.09.2008 – 00:14

• 0

#259 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 08.09.2008 – 01:12

якщо вже так, то після Гітлера ("дякуючи" йому ж) німці змушені були робити ще більший економічний прорив, ніж із ним :) з чим і впоралися цілком успішно.
  • 0

#260 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 01:28

Ну, "дякувати" німці мали не тільки Гітлеру, а й собі самим також. Бо вони ж його фюрером і зробили.
Про те, як відбудовувалася Європа після війни, інформація більш-менш достовірна існує. Тобто, тут не виникає запитань.
А що відбувалося в суспільстві, економіці, науці та техниці Німеччини з 1933 по 1945 рік - тут вся інфа якась розпливчаста і непевна. Якось все заангажовано... Коли починають це обговорювати, то все зводиться врешті решт к "Гітлер капут" і на цьому думки завмирають...
Тобто, на неупереджений аналіз, не заполітизовану дискусію люди чомусь не готові...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних