Перейти до вмісту

Адольф Гітлер

Повідомлень в темі: 289

Опитування: Адольф Гітлер - (200 користувачів проголосувало)

Мій Фюрер)

1. Велика особа ,котра змінила світ (54 голосів [27.00%])

Процент голосів: 27.00%

2. Безжалісний тиран!Убивця! (89 голосів [44.50%])

Процент голосів: 44.50%

3. Свій варіант............ (57 голосів [28.50%])

Процент голосів: 28.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 23:20

Перегляд дописуSotnik (20.02.2008 23:13) писав:

А чого він повинен був визнавати якийсь Акт незалежності, який прийнято нелігитимними з його погляду людьми?
А те, що він бачив Україну в такому вигляді, анітрохи не виправдовує його в Ваших очах?
Прикріплений файл _______.jpg
Так, приємно, що Україна тоді мала славу житниці Європи, але всеодно - він був ворогом тут, бо спочатку зустрічали його з хліюом і сіллю...а далі що його "арійці" тут чинили? Україна для нього всього навсього була пасовиськом, де жила тупа худоба....я можу зробити лише такий висновок.
Шкода, що Україна та її ідеї про незалежність та волю тоді були були просто розчавлені двома тиранами.
  • 0

#182 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.02.2008 – 23:32

Та я не про житницю, а про кордони зображеної на карті держави.

Те, що він був ворогом - безперечно. Бо програв війну. Якби виграв, то ворогом не був би.
А от що його "арійці" тут чинили такого, що виходить за рамки поняття "за законами військового часу", про це я хочу дізнатися більше.
Бо моя мати пережила окупацію, хоч була ще зовсім маленькою, майже нічого не пам"ятає крім якоїсь цукерки, що дав їй німецький солдат.
І як він носив її на руках і казав, що у нього в фатерлянді теж чотирічна донька дуже схожа на неї.
А бабуся та старша мамина сестра все пам"ятають і багато чого розказували. Так я жодного поганого слова про німців від них не чув, на відміну від розповідей про Червону армію, хоч там в цей час воював мій дід, а їхній батько й чоловік.

Повідомлення відредагував Sotnik: 20.02.2008 – 23:36

• 0

#183 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 20.02.2008 – 23:33

Перегляд дописуSotnik (20.02.2008 23:13) писав:

А чого він повинен був визнавати якийсь Акт незалежності, який прийнято нелігитимними з його погляду людьми?
До того ж, щоб проголошувати державність України, її спочатку потрібно було ще визволити.
А те, що він бачив Україну в такому вигляді, анітрохи не виправдовує його в Ваших очах?
Прикріплений файл _______.jpg
Ні.Звідки доречі карта?і там як я і казав відсутні Буковина,Закарпаття і навіть пів Галичини наскільки помітив.
  • 0

#184 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 23:36

Перегляд дописуSotnik (20.02.2008 23:32) писав:

Те, що він був ворогом - безперечно. Бо програв війну. Якби виграв, то ворогом не був би.
А от що його "арійці" тут чинили такого, що виходить за рамки поняття "за законами військового часу", про це я хочу дізнатися більше.
Бо моя мати пережила окупацію, хоч була ще зовсім маленькою, майже нічого не пам"ятає крім якоїсь цукерки, що дав їй німецький солдат.
І як він носив її на руках і казав, що у нього в фатерлянді теж чотирічна донька дуже схожа на неї.
А бабуся та старша мамина сестра все пам"ятають і багато чого розказували. Так я жодного поганого слова про німців від них не чув, на відміну від розповідей про Червону армію, хоч там в цей час воював мій дід, а їхній батько й чоловік.
Цілком можливо...але як же мільйони гектарів спалених сел? Чи це теж вигадка комуняк? Кому цукерку а кому і кулю.
Я от, що скажу - тут росіяни та німці чужі - вороги і . на цьому!
  • 0

#185 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 23:53

Перегляд дописуПетлюра (20.02.2008 23:33) писав:

Ні.Звідки доречі карта?і там як я і казав відсутні Буковина,Закарпаття і навіть пів Галичини наскільки помітив.
Карта з інтернету. Скину тобі ПЛ з переліком сайтів. На якомусь з них і найшов цю карту.
А те, що нема деяких районів свідчить про те, що на той час там переважало не українське населення.

Перегляд дописуOlex (20.02.2008 23:36) писав:

Цілком можливо...але як же мільйони гектарів спалених сел? Чи це теж вигадка комуняк? Кому цукерку а кому і кулю.
Села палили Червоні коли відступали. Щоб не досталися ворогу. Був наказ, щоб не залишали за собою нічого.
Німці палили та вбивали заручників у відповідь на дії партизан. Такі тоді були правила ведення війни.
За кожного вбитого німця вбивали скількись там заручників з мирного населення, в залежності від рангу забитого фриця.
Таку ж тактику використовували й Червоні, ще з громадянської війни.
Така тактика у німців спрацювала позитивно скрізь, крім СРСР.
Бо Червоним партизанам було пофігу, кого там розстріляють за їхні диверсії.
Для них всі ті мирні люди були заздалегідь записані в вороги народу.
І це підтвердилося в цьому наказі, який на щастя не був виконаний

Цитата

Приказ № 0078/42
22 июня 1944 года г.Москва
ПО НАРОДНОМУ КОМИССАРИАТУ
ВНУТРЕННИХ ДЕЛ СОЮЗА ССР
И НАРОДНОМУ КОМИССАРИАТУ
ОБОРОНЫ СОЮЗА ССР:
ПРИКАЗЫВАЮ:
1.Выслать в отдельные края Союза ССР всех украинцев,проживавших под властью немецких оккупантов.
2.Выселение производить:
а)В первую очередь украинцев,которые работали и служили у немцев.
б)Во вторую очередь выслать всех остальных украинцев,которые знакомы с жизнью во времена немецкой оккупации.
в)Выселение начать после того,как будет собран урожай и сдан государству для нужд Красной Армии.
г)Выселение производить только ночью и внезапно,что бы не дать скрыться другим и не дать знать членам его семьи,которые находяться в Красной Армии.
3.Над красноармейцами и командирами из оккупированных областей установить следующий контроль:
а)Завести в особых отделах специальные дела на каждого.
б)Все письма проверять не через цензуру,а через особый отдел.
в)Прикрепить одного секретного сотрудника на 5 человек командиров и красноармейцев.
4.Для борьбы с антисоветскими бандами перебросить 12 и 25 карательные дивизии НКВД.
Приказ обьявить до командира полка включительно.

Народный Комисар Внутренних Дел Союза ССР БЕРИЯ.
Заместитель Народного Комиссара Обороны Союза ССР,Маршал Советского Союза ЖУКОВ.
Верно:начальник 4-го отделения полковник ФЁДОРОВ.

• 0

#186 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 21.02.2008 – 01:55

Та я не про житницю, а про кордони зображеної на карті держави.

+1 Бабуся з Харкова і Дід з полтави теж нічого поганого про солдат не казали і не були свідками жодних масштабних злочинів. Проте про червону армію, про партизанів, та й про звичайних бандитів мали безліч історій. Коли червона армія визволяла Україну, то грабувала і гвалтувала все, що бачила.
  • 0

#187 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 02:53

Перегляд дописуБілий Дракон (21.02.2008 01:55) писав:

....Коли червона армія визволяла Україну, то грабувала і гвалтувала все, що бачила.
Так це Україну, своїх. А в Європі як цих "визволителів" люблять!
Тут статті про "героїчних визволителів Європи" http://hedrook.brave...brary/strom.htm http://observer.sd.o...ws.php?id=10958
  • 0

#188 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2008 – 03:10

Бо програв війну. Якби виграв, то ворогом не був би.
В тому, хто програв і хто переміг у ВВ - ще питання... Якщо підрахувати втрати воюючих сторін, то втрати німців набагато менші країн, що воювали на боці радянської армії.
  • 0

#189 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 03:20

Це правда...
Сталін намагався "вбити двох зайців".
І перемогти, і "своїх" якнайбільше винищити.

Перемога Гітлера полягала в тому, що була зупинена комуністична експансія в Європі, та й у світі також. Після тієї війни у комуняк "зуби притупилися".
Стали думати не як цілий світ проковтнути, а як себе прогодувати.
Ще однією перемогою я назвав би "відкриття" третього типу побудови суспільства, основаного не на класовій ворожнечі і не на принципах американського лібералізму, а на солідаризмі всього суспільства. Сьогодні така модель найяскравіше функціонує в Швеції та Японії.
  • 0

#190 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2008 – 03:34

Так от. Мало хто з прихильників комунізму, Сталіна і т.п. знають про справжню причину виникнення війни між Німеччиною і СРСР. А почалось все з зацікавленості Саліном румунською нафтою - саме це і злякало Гітлера. З 35-го року почалась побудова так-званої сталінки (лінія Сталіна) від Балтики до Чорного моря. Дорога йшла через Вінниччину (через Могилів-Подільський) до Молдавії. На роботах були задіяні військовополонені і лише один екскаватор в підмогу. Ночували робітники в бараках, працювали голодні і холодні, гинули масово. Радянська влада не переймалась їх похованням - де впав, там і закидали землею. Хто на кого нападе перший - рахунок йшов на дні. Сталінка не була завершена, як Гітлер напав...
  • 0

#191 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 03:56

Я не вважаю, що Гітлер "напав", як це прийнято подавати в підручниках історії.
Гітлер лише випередив на кілька днів удар Сталіна. (про це детально описано в книгах Віктора Суворова)
Причому, сили тієї воєнної армади, що сконцентрував Сталін на кордоні, не залишали Європі жодного шансу на порятунок.
То була справжня орда. Гітлер встиг знищити ту орду сонною.
З його боку це була самооборона.
  • 0

#192 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 15:46

Перегляд дописуSotnik (21.02.2008 03:20) писав:

Перемога Гітлера полягала в тому, що була зупинена комуністична експансія в Європі, та й у світі також. Після тієї війни у комуняк "зуби притупилися".
Не погоджусь.Хіба утворився б соцтабір як би не 2 світова?схильний вважати що навпаки німці відкрили Союзу шлях у Європу.Як би не висадка в Нормандії радянські танки може б і до Парижу дійшли.

Перегляд дописуSotnik (21.02.2008 03:56) писав:

Я не вважаю, що Гітлер "напав", як це прийнято подавати в підручниках історії.
Гітлер лише випередив на кілька днів удар Сталіна. (про це детально описано в книгах Віктора Суворова)
Причому, сили тієї воєнної армади, що сконцентрував Сталін на кордоні, не залишали Європі жодного шансу на порятунок.
То була справжня орда. Гітлер встиг знищити ту орду сонною.
З його боку це була самооборона.
Не маю бажання визначати хто з двох розбійників був краще.
  • 0

#193 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 15:56

Перегляд дописуПетлюра (21.02.2008 15:46) писав:

Не маю бажання визначати хто з двох розбійників був краще.
А чого тут відписуєтесь, якщо по суті нема чого добавити?
Те, що Гітлер був поганим хлопцем, вже з’ясували. Зараз намагаємося зрозуміти, наскільки поганим. І чи все було так безнадійно погано, чи десь бувало й гірше?

Дійсно, соцтабір не утворився б, якби не ІІ Світова. Утворився б один суцільний Гулаг. Один тотальний табір, без всяких "соц" та "кап".

Повідомлення відредагував Sotnik: 21.02.2008 – 15:57

• 0

#194 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 17:45

Перегляд дописуSotnik (21.02.2008 02:53) писав:

Так це Україну, своїх. А в Європі як цих "визволителів" люблять!
Тут статті про "героїчних визволителів Європи" http://hedrook.brave...brary/strom.htm http://observer.sd.o...ws.php?id=10958
Жахливі речі описують...Не дивуюся....якщо у червону орду брали зеків, збоченців та іншу наволоч.
  • 0

#195 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 17:58

Таких була меншість. Але вони створювали загальне враження про РККА.
Саме про таке бидло написано в «Der Untermensch».
Варто почитати, щоб зрозуміти логіку націонал-соціалистів.
  • 0

#196 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 18:21

Перегляд дописуSotnik (21.02.2008 15:56) писав:

Дійсно, соцтабір не утворився б, якби не ІІ Світова. Утворився б один суцільний Гулаг. Один тотальний табір, без всяких "соц" та "кап".
Тобто СРСР якби не війна захопив би всю Європу?
  • 0

#197 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 18:34

Перегляд дописуПетлюра (21.02.2008 18:21) писав:

Суворова пан не читав?
  • 0

#198 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 18:52

Перегляд дописуПетлюра (21.02.2008 18:21) писав:

Можете не сумніватися. І Азію, і Африку...А потім і до Америки став би примірятись.
Та армада, яку створив Сталін, з цим цілком би впоралась.
Почитайте книжки Віктора Суворова. Там наводиться багато цифр та дається аналіз.
Можу порекомендувати і інших авторів, але у Суворова все більш концентровано.
Раджу почати з "Лєдоколу".
Єдине моє зауваження до його книжок, те що особу Гітлера він змальовує не правдоподобно.

Повідомлення відредагував Sotnik: 21.02.2008 – 18:54

• 0

#199 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 13:16

Перегляд дописуOlex (21.02.2008 18:34) писав:

Суворова пан не читав?
Читав поки лише "Ледокол".Порадили б сайт де інші скачати можна?
  • 0

#200 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 13:38

Спробуй скачати Суворова тут:
http://www.litportal.../category/nashe
http://www.litportal...re23/author137/
http://books.imhonet.ru/person/154962/