Перейти до вмісту

Адольф Гітлер

Повідомлень в темі: 289

Опитування: Адольф Гітлер - (200 користувачів проголосувало)

Мій Фюрер)

1. Велика особа ,котра змінила світ (54 голосів [27.00%])

Процент голосів: 27.00%

2. Безжалісний тиран!Убивця! (89 голосів [44.50%])

Процент голосів: 44.50%

3. Свій варіант............ (57 голосів [28.50%])

Процент голосів: 28.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 06.01.2008 – 22:47

Хочу внести зауваги,що сама по собі свастика не використовувалася Гітлером.В нього була окрема символіка,так званий "хакенкройц",сварга в білому колі на червону тлі.Не перекручуйте слів і фраз,сварга була лиш запозичена ще й перекручена.
  • 0

#142 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 12.02.2008 – 16:56

Цікава галерея лідерів ультраправих рухів та партій середини минулого сторіччя тут:

http://community.liv...ry/1222126.html
  • 0

#143 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 12.02.2008 – 17:58

Ну що можна сказати...людина хотіла ніби весь світ собі придбати, не можу добре до нього відноситись. Його друзів на Нюрнбергському процесі Європа признала повинними у злочині проти людей. Вважаю себе частиною Європи, по-перше, ну а по-друге, мене у той час небуло, документи архіви, матеріали, можуть бути перебрехані, тому довіряю у питанні хто він такий, довіряю експертам з Європи:(
  • 0

#144 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 12.02.2008 – 19:23

Якщо відкинути те, кого і скільки він знищив, то отримаємо якісний зразок для дослідження та приклад для наслідування. Таке ж моє ставлення до Сталіна. Це люди, які змогли зорганізувати величезні маси народу і керувати ними.
  • 0

#145 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 21:19

В статті Володимира ФЕДЬКО "НАЦИЗМ І БІЛЬШОВИЗМ" зустрів такі дані: ( http://www.perehid.k...a/2001_03.shtml )

Цитата

Посилаючись на свідчення Геральда Пельхау — в’язничного священика, який у 1963 році випустив книгу «Порядки в середовищі переслідуваних», — автори подають таку статистику виконаних у Німеччині смертних вироків: «У 1933 р. були страчені 53 чол., у 1934-му — 97, у 1935-му — 81, у 1936-му — 85, у 1937-му — 99, у 1938-му — 215». За даними міністерства юстиції, наведеними на тій же сторінці, кількість страчених виглядає так: «...у 1937-му р. були страчені 86 чол., у 1938-му — 99, у 1939-му — 123» . При цьому треба зважити на те, що справи всіх цих людей розглядалися в судах, їх засуджували до страти і вироки виконувалися у встанов¬леному законом порядку. Звісно, усім зрозуміло, що являли собою гітлерівські суди. І все-таки, як видно з наведених даних, їхній терор годі навіть порівнювати з практикою тодіш¬нього Радянського Союзу, де масові репресії були незрівняно масштабнішими і дуже часто — абсолютно беззаконними, взагалі без будь-якого натяку на дотримання бодай формальних судово-процесуальних норм...
Коментувати нема чого. Цифри свідчать красномовніше будь яких словесних оцінок.
  • 0

#146 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 21:47

Перегляд дописуSotnik (12.02.2008 21:19) писав:

В статті Володимира ФЕДЬКО "НАЦИЗМ І БІЛЬШОВИЗМ" зустрів такі дані: ( http://www.perehid.k...a/2001_03.shtml )

Коментувати нема чого. Цифри свідчать красномовніше будь яких словесних оцінок.
Так, я теж з такою інфомацією зустрічався раніше. Гітлер поважав свою націю....а Сталін поважав партію....а люди..що там люди...."...в Расіі іх мільон...как пєска"...От вам і все...
До Гітлера ставлення моє різне - як політик - божевільний геній. Як військовий - неук та нездара. Як до людини - велика людина яка звернула не там де тре...
  • 0

#147 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 22:06

Перегляд дописуOlex (12.02.2008 21:47) писав:

Гітлер поважав свою націю....а Сталін поважав партію....
Гітлер не тільки свою націю поважав. А й будь яку спільноту, що має право назватися нацією. Ось наприклад http://www.untp.kiev...ndex.php?id=907
А Сталін...Яку партію він поважав? Всіх партійних лідерів різного рівню він періодично нищив. Мабудь від великої поваги?
  • 0

#148 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 00:22

Сталін нищив інших партфункціонерів виключно задля своєї безпеки. Цим пояснюється і вбивство Троцького і нищення офіцерського складу в 37-40рр. , і відсилання Жукова після 9 травня 1945р на Далекий Схід.
  • 0

#149 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 00:39

Перегляд дописуЗелений молоток (13.02.2008 00:22) писав:

Сталін нищив інших партфункціонерів виключно задля своєї безпеки. Цим пояснюється і вбивство Троцького і нищення офіцерського складу в 37-40рр. , і відсилання Жукова після 9 травня 1945р на Далекий Схід.
Але це ж жодним чином не підтверджує прихильність Сталіна до партії як такої. Партія у нього - це лише інструмент керування та контролю. За майже 30 років свого володарювання Сталін спромігся накропати ледве на 4 томи своїх творів. Та й то там переважно його виступи на різних з"їздах та пленумах, а також газетні статті. За цей час він зовсім занедбав партійну науку. Всі уяви про соціалізм законсервувалися на ленінських догмах. Не було ніякого прогресу в теорії марксизму-ленінізму-сталінізму. Лише практичні господарські напрацювання. З цього можна зробити висновок, що Сталін не був комуністом. Він був монархістом. Причому на посаді імператора.
  • 0

#150 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 01:24

У Сталіна соціотип консервативний - ЛСІ, Максим Горький, Інспектор. :( Сталін просто користувався партією. А робити якісь зміни було для нього небеспечним. Тому він нищив будь яких новаторів у політичній сфері. Цілком слушна поведінка, як на мене.

А це тема про Гітлера, який доречі був ЕІЕ, Гамлет, Вчитель - тобто дуал Сталіна. Це і пояснює його "військову нездарність", та харизматичність.
  • 0

#151 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 01:52

Військова нездарність... А до Волги дійшов!
З людськими та військовими ресурсами, що в рази! були меншими від радянських.
Взагалі то, мені особисто дуже важко бути об"єктивним щодо Гітлера.
Мої обидва діди воювали. Батьки пережили війну...
Само собою, що й я з дитинства дивився на особу Гітлера, як на найлютішого ворога.
Якби не це, то мої оцінки його ролі в історії були б позитивні.
Особливо зважаючи на те, що являв собою СРСР довоєнного зразка...
Якби не той СРСР та Сталін, то й війни не було б... І Гітлера не було б...
Тобто, їх потрібно аналізувати та оцінювати тільки разом.
Будь яка дія породжує протидію.
Гітлер був протидією Сталіну. Нацизм був протидією радянському "інтернаціоналізму".
А Холокост був розплатою за Голодомор.
  • 0

#152 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 02:31

Перегляд дописуSotnik (13.02.2008 01:52) писав:

Військова нездарність... А до Волги дійшов!
З людськими та військовими ресурсами, що в рази! були меншими від радянських.

Дійшов не він, а його офіцери. Талант у його військових був.
Але я вважаю такий розвиток подій на початку війни не удачею, чи перевагою Гітлера, а помилкою Сталіна, що знищив більшість штабних та військових офіцерів. Крім того власне через партійні інтриги оснащеність армії була на низькому рівні. Гітлер робив ставку на новий на той час вид зброї - танки, а в Червоній Армії зберегли кавалерію. Гітлер стимулював виробництво нових видів стрілецької зброї, а в СРСР далі використовували "трьохлінійки". Небоєздатність Червоної Армії показала ще Радянсько-Фінська кампанія.
ЧА зупинила просування Вермахту далі на схід лише (даруйте за таке брутальне визначення) закидавши німців радянським м'ясом. Безперечно не можна недооцінювати тих людей, що загинули - у них не було іншого вибору.

Цитата

Взагалі то, мені особисто дуже важко бути об"єктивним щодо Гітлера.
Мої обидва діди воювали. Батьки пережили війну...
Само собою, що й я з дитинства дивився на особу Гітлера, як на найлютішого ворога.
Якби не це, то мої оцінки його ролі в історії були б позитивні.

Я ознайомлений із системою подачі особи Гітлера людям вашого віку. Тому цілком вас розумію.
  • 0

#153 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 02:44

Пам"ятаю, читала колись у книжці "Некрофіли і Адольф Гітлер", що коли Адольфик отримав табель у школі, то день цілий ходив дуже задуманий...Я прийшов додому, зрозумів, що табелька немає...Через день його знайшли в туалеті школи - він ним підтерся. Раманціка)
  • 0

#154 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 03:30

Перегляд дописуЗелений молоток (13.02.2008 02:31) писав:

Дійшов не він, а його офіцери. Талант у його військових був.
Але я вважаю такий розвиток подій на початку війни не удачею, чи перевагою Гітлера, а помилкою Сталіна.........
Але ж офіцерів треба було "виростити". Вони ж не з неба впали. Звичайно, що розробляв плани наступу та втілював їх на полях баталій не Гітлер. Але ж і Сталін цим не займався. Для цього є військові професіонали. Та й взагалі, історія війни значно перекручена. Достатьньо почитати Суворова...

От, знайшов цікавий факт з діяльності фюрера... Виявляється, Гітлер винайшов гумових ляльок для сексу! Дуже багатогранна особистість! :happy1:
http://www.nazireich.net/index.php?option=...73&Itemid=1
Цікаво, що на це протиставив Сталін? :(
  • 0

#155 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 04:54

Перегляд дописуSotnik (13.02.2008 03:30) писав:

Але ж офіцерів треба було "виростити". Вони ж не з неба впали. Звичайно, що розробляв плани наступу та втілював їх на полях баталій не Гітлер. Але ж і Сталін цим не займався. Для цього є військові професіонали. Та й взагалі, історія війни значно перекручена. Достатьньо почитати Суворова...

Як відомо, німці з давніх давен славилися як відмінні вояки. У них воювати і воювати якіно, як то кажуть - у крові. І оснащення у них відповідне: до прикладу - кращих, надійніших та зручніших за десантні черевики Бундесверу, берців, що були б у масовому виробництві не зустрічав. Під час "Помаранчевої революції" потрапляли до рук польові аптечки 1957 року виготовлення - за зручністю та функціональністю навряд чи є щось краще.

Цитата

От, знайшов цікавий факт з діяльності фюрера... Виявляється, Гітлер винайшов гумових ляльок для сексу! Дуже багатогранна особистість! :(

Наскільки мені відомо в часі Третього Рейху було престижно мати прикраси та товари побутового вжитку виготовлені із в'язнів концтаборів: килими, костури, жіночі сумочки та інша галантерея інкрустовані людськими очима. Ці вироби цікаві тим, що очі у них не псувалися, а були блискучими і такі ж свіжі, як щойно вийняті. Це вам далеко не гумові ляльки, це вже серйозна робота лікарів. Ці сумочки були поширені серед жінок верхівки СС.
Цікавий факт - серед жінок верхівки Вермахту такі речі популярності не набули. Чому? Варіанти 2:
1 - Вермахт - звичайна армія, туди потрапляли звичайні люди. Їм це було огидно. СС - справжні арійці (на початку віни, потім приймали кого попало), люди переважно жорстокі та незворушні.
2 - ССесівці жили заможніше, та були впливовішими, за аналогічні чини Вермахту.

Мороз по шкірі? А уявіть, що відчували слідчі, що готували матеріали на Нюрбергський процес?!!
  • 0

#156 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 15:02

Перегляд дописуЗелений молоток (13.02.2008 04:54) писав:

Наскільки мені відомо в часі Третього Рейху було престижно мати прикраси та товари побутового вжитку виготовлені із в'язнів концтаборів: килими, костури, жіночі сумочки та інша галантерея інкрустовані людськими очима. .................................... А уявіть, що відчували слідчі, що готували матеріали на Нюрбергський процес?!!
На сьогодні вже доведено, що все то вигадки - про сумочки, килими, абажури з людської шкіри. Страшилки для пересічних громадян. Кудись вони всі зникли до одної, нема чого показувати як доказ. Насправді була дружина одного начальника концлагеря, в якої дах поїхав. От вона там щось чудила. Але ж по діям однієї божевільної не можна судити про всіх.
Термін "істині арійці" не є лайливим і не може вживатися в негативному значенні. Більшість українців теж є істиними арійцями. Може навіть більш істиними ніж німці. В СС брали арійців, тобто людей білої раси. Головне щоб не було домішку жидівської крові. Структура військ СС досить розгалужена, і не всі там були карательними. НКВС також мало дуже цікаву структуру. Наприклад, геодезійні та картографічні експедиції були включені до військ НКВС.
А Нюрнбергський процес... Це взагалі був якийсь цирк-шапіто. Не дуже вдало розіграний спектакль. Дуже багато про це пишуть, але хто ж це зараз офіційно визнає? Дещо про це можна знайти в цій статті http://referatik.com...ibrary/19/3033/
  • 0

#157 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 17:20

Сьогодні мав дискусію з одним "модним істориком", якраз на тему оцієї "галантереї". З неї виніс, що опонент - ламер в данному питанні, а зважаючи на ваш пост - ще й дезінформатор. Дякую за інформацію.

P.S. І ця людина вчить студентів. :happytwo:
  • 0

#158 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.02.2008 – 17:42

Перегляд дописуЗелений молоток (13.02.2008 17:20) писав:

Сьогодні мав дискусію з одним "модним істориком", якраз на тему оцієї "галантереї". З неї виніс, що опонент - ламер в данному питанні, а зважаючи на ваш пост - ще й дезінформатор. Дякую за інформацію.

P.S. І ця людина вчить студентів. :happytwo:

Якої "галантереї"?
  • 0

#159 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.02.2008 – 19:29

А як відноситись до людини яка арештувала Бандеру і готувала план "Ост"?Безперечно Гітлер тиран і убивця.
В тій війні обидва тирана коштували один одного.
  • 0

#160 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 22:30

Перегляд дописуПетлюра (14.02.2008 19:29) писав:

А як відноситись до людини яка арештувала Бандеру і готувала план "Ост"?Безперечно Гітлер тиран і убивця.
В тій війні обидва тирана коштували один одного.
Підтримую Ваше ставлення.
Але заради історичної справедливості треба відзначити, що ніякого плану "Ост" не було. Це вигадка совдепівської пропаганди.
Ніхто не бачив ні плану, ні нотаток до нього, ні розробників... Взагалі нічого! Є тільки протиречні свідчення одного з підсудних Нюрнбергського трибуналу. А як вміли вибивати свідчення сталінські кати, ми знаємо. Ще один свідок існування плану "Ост" - це якийсь втікач від гітлерівського режиму ще до війни. Начебто він більше 100 разів віч на віч спілкувався з фюрером і давав йому практичні поради, як краще зварганити цей план. Свідчення цього "жертви режиму" взагалі схожі на анекдот. Ще якісь свідчення начебто існували в власноручно написаних нотатках чи не самого Гітлера. Але при експертизі їхньої справжності в папері був знайдений хімічний препарат, який стали застосовувати при виробництві паперу з середини 50-х років. Знов конфуз! Отакий план "Ост"...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних