Перейти до вмісту

Адольф Гітлер

Повідомлень в темі: 289

Опитування: Адольф Гітлер - (200 користувачів проголосувало)

Мій Фюрер)

1. Велика особа ,котра змінила світ (54 голосів [27.00%])

Процент голосів: 27.00%

2. Безжалісний тиран!Убивця! (89 голосів [44.50%])

Процент голосів: 44.50%

3. Свій варіант............ (57 голосів [28.50%])

Процент голосів: 28.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 10.12.2007 – 13:08

Зображення
  • 0

#122 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.12.2007 – 16:44

Іноді, аби зробити добру справу, необхідно стати уособленням Зла. І чим більша та благородніша справа - тим більшим злом вона видається на перший погляд.

Зображення
  • 0

#123 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 12:15

Рік 2007. Матч чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги "Динамо" - "Карпати"....

Зображення
  • 0

#124 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 11:35

Оборона Берліну

http://ns-man.livejo...500.html#cutid1
  • 0

#125 CaHb-4uK

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 17:02

втілення сатани
  • 0

#126 O`B`utiful

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 16:43

Скажу чесно, що мені подобалися деякі його досягнення: наприклад, те, що він за 3 роки вивів економіку Німеччини з повної лажі, а ще через кілька років зробив її наймогутнішою в Європі. Уявляєте, що би було, якби це ж саме робити з економікою України починаючи з 1990р.? Ми би вже давно за рівнем розвитку наздогнали ЄС!
Гітлер багато що доброго зробив для німців, але ще більше поганого. Я читав його книгу "Main Kampf" - не скажу, що вона мені дуже сподобалась, але в ній є деякі розумні думки.
Ні, я не захищаю Гітлера, він був теж психопатом (але для своїх він зробив більше, як Сталін для нас; тоді німець пишався, що живе у Німеччині, а наші діди мріяли, як би втікти з СРСР). Крім того, прочитавши деяку історичну літературу (наприклад, спогади Траудль Юнге - останнього секретаря фюрера) я зрозумів, що Гітлер був ще до цього всього сатаністом. СС і гестапо постійно здійснювали для нього окультні обряди. Він і застрелився 30 квітня - перед Вальпургієвою ніччю, вірячи, що колись він реінкарнується у майбутньому. Та й сама свастика - була древнім чорним знаком зла.
Раніше, коли я ще цього не знав, Гітлер виклав мене розумні думки, але зараз крім зневаги і презирства за його темний бік, він нічого не заслужив.
  • 0

#127 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.01.2008 – 18:03

Перегляд дописуO`B`utiful (4.01.2008 16:43) писав:

Крім того, прочитавши деяку історичну літературу (наприклад, спогади Траудль Юнге - останнього секретаря фюрера) я зрозумів, що Гітлер був ще до цього всього сатаністом. СС і гестапо постійно здійснювали для нього окультні обряди. Він і застрелився 30 квітня - перед Вальпургієвою ніччю, вірячи, що колись він реінкарнується у майбутньому. Та й сама свастика - була древнім чорним знаком зла.
Раніше, коли я ще цього не знав, Гітлер виклав мене розумні думки, але зараз крім зневаги і презирства за його темний бік, він нічого не заслужив.
Сам ти чорне сатанинське зло. Як таке в наш час можна видумати? Окультні обряди не мають відношення до сатанистів. Свастика — символ сонця. А у них отримало й друге значеня як символ перемоги. Тьху, темні віки. Якщо нічого не знаєш, то хоч не ображай вірування инших. :cool2:
А хто каже, що вальпургієві ночні влаштовують сатанисти, той має сам згоріти на власному вогнищі.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 04.01.2008 – 18:07

• 0

#128 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 20:07

Щоб давати оцінку Гітлеру, необхідно мати про нього та його діяння об"єктивну інформацію. Те, що зараз у нас загальновідомо про нього - то все суцільна комуністична пропаганда та брехня.
Безумовно, Гітлер неординарна, велика людина. І вплив його на світову історію - величезний. Звичайно, що Гітлер - тиран та деспот. Але чи такий вже кривавий, як нам розказували? Я думаю, що не такий чорт страшний, як його в книжках малюють.
Ось оспорювання одного з "найкривавіших" міфів: http://www.fictionbook.ru/author/graf_yurg...l#TOC_id2392451
  • 0

#129 O`B`utiful

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 20:08

Вибач, але видно, що ти в цьому нічого не розумієш. Є 2 види свастики! Так, як гітлерівська закручена - це знак зла і темряви, і в протилежний бік закручена - знак сонця і добра. Гітлер звісно жвибрав першу.
Окультизм - це темна магія.
У Вальпургієву ніч відьми збиралися (і зараз деякі теж) на шабаш поклонятися сатані на Брокенській горі у Німеччині. Візьми хоч "Фауста" прочитай!
А, якщо ти захищаєш окультизм, то ти ...
Крім того, зараз щобільше істориків схильні до тієї думки, що Гітлер справді займався темною магією.
  • 0

#130 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 20:15

Сайт про свастику в Україні http://www.geocities.../ukr/index.html

Цитата

Так, як гітлерівська закручена - це знак зла і темряви, і в протилежний бік закручена - знак сонця і добра. Гітлер звісно жвибрав першу.

Свастика не може бути знаком темряви. Це сонячний символ. То вже якісь мракоумці придумали про добро та зло. Або масони...

Цитата

Крім того, зараз щобільше істориків схильні до тієї думки, що Гітлер справді займався темною магією.

Яку траву курили ті історики? Гітлер намагався відтворити древньоарійскі магічні ритуали. Для цього і була потрібна "Ананербе", щоб зібрати якнаймога більше інформації. Це древнє як світ язичництво, а не сатанізм та темна магія.

Повідомлення відредагував Sotnik: 04.01.2008 – 20:24

• 0

#131 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 04.01.2008 – 21:57

Перегляд дописуO`B`utiful (4.01.2008 20:08) писав:

Вибач, але видно, що ти в цьому нічого не розумієш. Є 2 види свастики! Так, як гітлерівська закручена - це знак зла і темряви, і в протилежний бік закручена - знак сонця і добра. Гітлер звісно жвибрав першу.

Кажете два вида? Дивіться ЯК МІНІМУМ:

ЗображенняЗображення
Зображення

Свого часу компанія Кока-Кола випускала до своїх годинників такі фішки:

Зображення

Подивіться на середньовічну гравюру (рис. 6):

Зображення

На ліхтарні стовпи Union Metal Company of Canton. Ohio. 1924-1926. Глендейл, Каліфорнія:

Зображення

Російські рублі 1918-го року:

Зображення

А взагалі - почитайте чисто для кругозору хоча б Романа Багдасарова
СВАСТИКА:СВЯЩЕННЫЙ СИМВОЛ

Та який ще знак темряви? Де Ви таке взяли? Основне значення Свастики — символ ходу часу (що узгоджується з ходом сонця по небу, тобто це Солярний символ, як і зазначав пан Sotnik). Причому права свастика означає розвиток в часі, "прогрес", а ліва — "регрес", повернення до минулого. Стародавні люди використовували переважно праву свастику, а нацисти вибрали своєю емблемою ліву. Це могло бути зв'язано не тільки з їх ідеями про "відродження стародавнього арійського духу", але і з тим, що ліва свастика використовувалася в родових гербах багатьох німецьких аристократів, а також на щитах вікінгів.
  • 0

#132 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 04.01.2008 – 23:54

Почитайте Ю. Канигіна - Шлях Аріїв
  • 0

#133 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.01.2008 – 01:15

Прикріплений файл  _________________________________1919_..jpg   20.84К   1 Кількість завантажень:А такі рукавні шеврони носили червоноармійці з 1919 року.
  • 0

#134 бульбашка...

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.01.2008 – 01:23

про нього багато не знаю..але одне шо знаю..і це тій країні помогло..це те як він позбувся "зайців" в поїздах...вивівши усіх безбілетників з нього і розстрілявши..ех...за то більш таких не находилось..боялись люди...не знаю чи то добре чи погано..шо було не зміниш... одне знаю точно шо я такого б не зробила..во
  • 0

#135 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.01.2008 – 01:37

Окультизм - це темна магія.
У Вальпургієву ніч відьми збиралися (і зараз деякі теж) на шабаш поклонятися сатані на Брокенській горі у Німеччині. Візьми хоч "Фауста" прочитай!
А, якщо ти захищаєш окультизм, то ти ...
Сходи на шабаш і пошукай хоч одну людину, що вклоняється Дияволу. Там прославляють природу. І це одне з найсвятіших свят на рівні зі святом Купали. А церков всі релігії і віри прирівнювала до дияволопоклоніння.

Перегляд дописубульбашка... (5.01.2008 01:23) писав:

про нього багато не знаю..але одне шо знаю..і це тій країні помогло..це те як він позбувся "зайців" в поїздах...вивівши усіх безбілетників з нього і розстрілявши..ех...за то більш таких не находилось..боялись люди...не знаю чи то добре чи погано..шо було не зміниш... одне знаю точно шо я такого б не зробила..во

В історії лише одна сила змушувала людей бути порядними і людяними — це страх.
  • 0

#136 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.01.2008 – 03:39

Гітлер був по-перше не безжалісний, а безжальний))....а по-друге, просто хвора людина :cool2: ...яка змогла заразити маніякальним психозом велику кількість народу.
  • 0

#137 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.01.2008 – 03:56

Перегляд дописуБлискавиця (5.01.2008 03:39) писав:

.... просто хвора людина :cool2: ...яка змогла заразити маніякальним психозом велику кількість народу.
Щодо хвороб Гітлера - це його особиста справа. Його ідея - це не хвороба. Якщо нема аргументів відстоювати свою позицію - об"яви опонента хворим на всю голову. І все буде в шоколаді. ;) Але не можливо об"явити хворим цілий народ! І не один народ. Націоналістична ідея не вмерла з Гітлером, а живе й понині.
Виходячи з такої логіки можна Ющенка зразка 2004 року називати бацилоносієм, який заразив більш ніж половину України. Як казав Янукович, коли в нього поцілили яйцем: "Націоналізм - це хвороба..." Ви з цим згодні?
  • 0

#138 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.01.2008 – 15:41

Sotnik, не згодні, бо у Гітлера був конкретний медичний діагноз))....психічна хвороба...
На щастя Ющенко - цліком здорова людина, може не зовсім адекватна, але все ж - здорова :cool2:
  • 0

#139 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.01.2008 – 16:36

Що до діагнозу, ніколи не бачив офіційних доказів.
  • 0

#140 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.01.2008 – 23:09

Перегляд дописуБлискавиця (5.01.2008 15:41) писав:

.... у Гітлера був конкретний медичний діагноз))....психічна хвороба...

Джерело інформації в студію.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних