Перейти до вмісту

Адольф Гітлер

Повідомлень в темі: 289

Опитування: Адольф Гітлер - (200 користувачів проголосувало)

Мій Фюрер)

1. Велика особа ,котра змінила світ (54 голосів [27.00%])

Процент голосів: 27.00%

2. Безжалісний тиран!Убивця! (89 голосів [44.50%])

Процент голосів: 44.50%

3. Свій варіант............ (57 голосів [28.50%])

Процент голосів: 28.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.11.2007 – 11:22

Даруйте, в попередньому дописі допустила орфографічну помилку в прізвищах - спішила просто.
Так, для мене Гітлер, перш за все - психопат і вбивця і ті, що зараз намагаються наслідувати його ідеї - також психічнохворі люди. А ще більше обурює, що не хочуть наслідувати і вчитись у своїх ідеологів. Так само ігнорую і не сприймаю всіх, хто собі в аватарки ставить свастику чи гітлера, будь-де, на будь-якому форумі
  • 0

#102 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 21.11.2007 – 11:45

Ластiвочка (21.11.2007 09:52) писав:

Нема слів - одні емоції. Чим захоплюєтесь? Величчю кого? Хотілось би спитати у тих, хто захоплюється ним - а чи є у вас близькі родичі, що загинули у війні? Що були вивезені, Що лишились сиротами? тощо...Стільки людей полягло...і вина їх була лише в тому, що родились не в тому місці і не в той час....
Справді винити бездумне стадо не варто. Винити можна тільки тих, хто попри усвідомленість толерував появу та мовчки терпів (в кращому випадку, про активну підтримку вже мовчу) існування таких режимів як большевицький та нацистський. От тільки перед черговими виборами і в нас багато розумних людей стають такими ж бездумними, а потім втішаються дешевим "здоровим глуздом" типу "маємо те що маємо".

Ластiвочка (21.11.2007 09:52) писав:

Не знати чи захоплюєтесь ви так само до прикладу Онопрієнком чи Чикотилом? Чи захоплювались би коли б та жорстокість стосувалась саме вас? Зневажаю як скінхедів так і нацюків, що прочитають одну книжку за життя - буквар, і вчаться чужих і ворожих ідеологій, та ще й намагаються щось пропагувати. В нас є своя історія, є свої ідеологи, є досвід боротьби, є багато незавершених справ. Я зневажаю всіх, хто прославляє і захоплюється фашизмом і мені по-барабану ваша думка. так що можна мені не відповідати
Ідеологія та реальне життя - різні речі. Не треба змішувати все докупи. Наприклад, ідеологія фашизму (італійського звісно, в Німеччині був не фашизм, а нацизм) не містила антисемітизму, але в останні роки фашистської диктатури вони під впливом німців перейняли антиєврейські гасла та політику. А зневажати людей тільки через власне ставлення до ідеологій - дурість.
  • 0

#103 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 21.11.2007 – 12:07

По-перше в оцінці Гітлера треба пам’ятати що він проста людина. По-друге він політичний діяч (принаймні так він починав свою кар’єру), такий як Ющенко чи Янукович наприклад. Він став одноосібним лідером і мав велику підтримку народу і це розв’язало йому руки. Війни розпочинали сотні правителів, проте Гітлера серед них ми якісно вирізняємо. Чому? Гітлер діяв не завжди логічними і особливо жорстокими методами. Але пам’ятаймо що не Гітлер безпосередньо винищував жидів. Короля творить оточення, відповідно брудні справи оточення лягають на короля.
Однозначно Гітлер різко негативний персонаж історії (за його діяннями як проводира нації), але не такий демонічний, яким його малюють (за особистими якостями). Гітлер перебував під впливом свого оточення, радників тощо, як і кожен політик.
  • 0

#104 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 12:11

Sergiy_K (21.11.2007 11:45) писав:

Справді винити бездумне стадо не варто............
......... А зневажати людей тільки через власне ставлення до ідеологій - дурість.
1.Та правильно - винити бездумне стадо не треба, але я не хочу бути стадом чи частинкою бездумного стада. тому мої думки, смаки можуть взагалі не збігатись з чиїмись.
2. Для вас можливо і дурість, а для мене то ОСОБИСТА думка і особисте ставлення до поняття нацизму, фашизму, шовінізму...і до людей, що чіпають на груди, в голову і душу гітлєра, сталіна і іже з ними.
  • 0

#105 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.11.2007 – 12:34

Ластiвочка (21.11.2007 12:22) писав:

Так само ігнорую і не сприймаю всіх, хто собі в аватарки ставить свастику чи гітлера, будь-де, на будь-якому форумі
Просто не можу стриматися (вибачайте за офтоп). Це щодо свастики.

Зі статті «Семантика українських вишитих рушників» Юрія Мельничука:

Цитата

Сварга (свастика) являє собою той же хрест, але в динаміці, уособлюючи собою рух. Свою назву сварга отримала від санскритського слова “свастя”, що трансформувалося у слово “щастя”, а означає “вхід в Небеса”. Цікаво, що китайський стародавній ієрогліф “щастя” пишеться у формі сварги. Свастика символічно відображає рух Сонця по екліптиці. Оскільки є два види сварг (обернені вправо і вліво), то й демонструють вони рух літнього та зимового Сонця, або рух денного і нічного Сонця. Загнуті кінці сварги позначають напрямок руху енергетичних потоків, що не співпадає з фізичним рухом колеса зі шпицями. Потрібно мати на увазі, що закони символіки не завжди співпадають з фізичними законами. На більш високому рівні два види свастики позначають два напрямки руху Духа – Еволюцію та Інволюцію, або прогрес і регрес. Сварга широко використовувалась в геометричних орнаментах вишиття наших предків-аріїв, але була скомпрометована у ХХ столітті фашистами, так як і пентаграма (5-кутна зірка) більшовиками. Символи не винні в тому, і вони не стали уособленням якогось зла. Тому потрібно без упередження ставитись до вивчення їх семантики.

• 0

#106 Fashist

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Бандерштат

Відправлено 21.11.2007 – 13:07

якщоб не він сидіти мені десь у сибіру )

а так він був лідером !
  • 0

#107 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 13:57

Ластiвочка (21.11.2007 12:11) писав:

2. Для вас можливо і дурість, а для мене то ОСОБИСТА думка і особисте ставлення до поняття нацизму, фашизму, шовінізму...і до людей, що чіпають на груди, в голову і душу гітлєра, сталіна і іже з ними.
Зневага закриває тобі шлях до розуміння таких людей
  • 0

#108 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.11.2007 – 14:05

2 Ластiвочка

Наставте ярликів, мисліть штампами. Вперед, ніхто не стримує....

Чи є ми, чи немає нас - це не має значення. Важливо лише одне - аби був наш народ! (с) Адольф Гітлер.

А це допис, датований двадцятим квітня цього року ;)

http://pinguiarium.l...com/232240.html
  • 0

#109 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 14:10

pinguiarium (21.11.2007 14:05) писав:

2 Ластiвочка

Наставте ярликів, мисліть штампами. Вперед, ніхто не стримує....

Чи є ми, чи немає нас - це не має значення. Важливо лише одне - аби був наш народ! (с) Адольф Гітлер.

Можливо трохи не в тему, а чи можете так само вільно цитувати ще когось? Крім Шевченка. (Ніякої агресії - звичайна цікавість). Просто цікаво наскільки сильно ви ЦИМ захоплюєтесь
  • 0

#110 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 14:12

Ластiвочка (21.11.2007 14:10) писав:

Можливо трохи не в тему, а чи можете так само вільно цитувати ще когось? Крім Шевченка. (Ніякої агресії - звичайна цікавість). Просто цікаво наскільки сильно ви ЦИМ захоплюєтесь

Ще кого? Не зовсім Вас зрозумів. Я - людина з вищою освітою і можу цитувати багатьох людей ;)
  • 0

#111 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 14:17

pinguiarium (21.11.2007 14:12) писав:

Ще кого? Не зовсім Вас зрозумів. Я - людина з вищою освітою і можу цитувати багатьох людей ;)
Дякую, ось це й хотіла почути
  • 0

#112 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 14:22

Ластiвочка (21.11.2007 14:17) писав:

Дякую, ось це й хотіла почути

Але в цій темі дозвольте цитувати саме Адольфа ;)

"Ми повинні навчитися дуже детально бачити різницю між державою, як посудиною, та расою, як вмістом цієї посудини. Посудина ця взагалі має хоч якийсь сенс лише тоді, коли вона справді дає можливість зберегти та захистити вміст. В іншому випадку цей посуд нічого не вартий."
  • 0

#113 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.11.2007 – 19:47

Ластiвочка, а можна поважати Гітлера як оратора? Дозволите таке чи ні? Чи дозволите Ви поважати Гітлера як людину, яка вивела опіслявоєєний народ на передові щаблі Європи і світу?
  • 0

#114 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.11.2007 – 22:52

Сварус (21.11.2007 19:47) писав:

Ластiвочка, а можна поважати Гітлера як оратора? Дозволите таке чи ні? Чи дозволите Ви поважати Гітлера як людину, яка вивела опіслявоєєний народ на передові щаблі Європи і світу?

До речі, саме хотілося сказати те, що Гітлер був неперевершеним оратором.
Не можу судити цю людину, бо мало про нього знаю. Але як на мене Гітлер - то був хворий геній.
І все ж ставлю його на один рівень зі Сталіном. То дійсно два кати.
  • 0

#115 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 23:11

Олеська (21.11.2007 22:52) писав:

І все ж ставлю його на один рівень зі Сталіном. То дійсно два кати.
дуже різні люди
А от питання: чому в історії найвиразніше лишаються постаті всяких тиранів та поневолювачів? І чому їх так жваво обговорюють?
  • 0

#116 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.11.2007 – 23:18

Sergiy_K (21.11.2007 23:11) писав:

дуже різні люди
А от питання: чому в історії найвиразніше лишаються постаті всяких тиранів та поневолювачів? І чому їх так жваво обговорюють?
Тому що людині властиво пам"ятати зло, - добро швидко стирається з пам"яті.

Гітлер і Сталін дійсно різні люди, проте мають один спільний знаменник: вони кати. Цілеспрямовані, безжалісні і хворі.
  • 0

#117 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 22.11.2007 – 00:19

Підкажіть, будь ласка, де можна закачати відео виступи Гітлера або фашистську пропаганду, не відредаговану цензурою.
  • 0

#118 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 22.11.2007 – 00:43

Даня Валуєв (22.11.2007 00:19) писав:

Підкажіть, будь ласка, де можна закачати відео виступи Гітлера або фашистську пропаганду, не відредаговану цензурою.
в мене є пропаганда. мабуть на інфосторі мусить бути. чи на сайтах "східного сусіда"

Ластiвочка (21.11.2007 12:11) писав:

для мене то ОСОБИСТА думка і особисте ставлення до поняття нацизму, фашизму, шовінізму...і до людей, що чіпають на груди, в голову і душу гітлєра, сталіна і іже з ними.
Може для тебе це новина, тому повторюсь - ототожнювати людину з її ідеологічними установками - це якраз одна з характерних ознак тоталітарних режимів і тоталітарного стилю мислення. Людина - це людина зі всіма її слабкостями і вадами. А ідеологія - це система ідей.

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 22.11.2007 – 00:34

• 0

#119 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 08.12.2007 – 11:20

http://video.google.com/googleplayer.swf?d...388650386981322
  • 0

#120 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 08.12.2007 – 14:16

Нехай вони завше будуть стійкими, але ніколи несправедливими, і передусім нехай вони ніколи не дозволяють страху керувати їхніми діями, і нехай честь нації стане найбільшою в світі цінністю. І нарешті, нехай вони усвідомлюють той факт, що наше завдання, що полягає в продовженні побудови націонал-соціалістичної держави, означає роботу майбутніх віків, що потребує від кожної простої людини завжди служити загальним інтересам і і підчиняти цьому власну вигоду до повного виконання цього завдання.

Із політичного заповіту Адольфа Гітлера

ну і туда ж...

Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних