Перейти до вмісту

Апокаліпсис

Повідомлень в темі: 303

Опитування: Запитання стосується християн (86 користувачів проголосувало)

Чи боїтеся ви апокаліпсису (повного завершення, якби воно настало вже)?

1. Так (11 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

2. Ні (55 голосів [63.95%])

Процент голосів: 63.95%

3. Не знаю; не хочу про це думати. (20 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.09.2007 – 00:00

кінець світу назначають на кожний початок століття, так було на початку 20 і на початку 21, а потім далі і далі його переносять. і є взагалі теорії, що люди вимруть як динозаври, а замість них будуть здається велетенські слимаки(або ще щось). а ще вісь землі зміниться, і це також призведе до кінця світу, а ще ядерна зброя (на цю тему є цікава книжка тетяни толстої " кись" - не поганий варіант життя після ядерної війни), а ще може комета змістити землю з орбіти і т.д. і .т.п. варіантів безліч, кожен вибирає що хоче. а на рахунок розколу - то це буде, тектонічні плити не стоять на місці і вже відчувається його наближення (розколу) і пройде він по лінії байкал - єфіопія- озеро вікторія(можу трішки помилятись так як давно цікавилась цим питанням). ну думаю, що на час мого життя нічого занадто катастрофічного не станеться (при наймні там, де я буду жити), а інше мене мало цікавить
  • 0

#222 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 26.09.2007 – 00:15

Ну шо поробиш.... хочеться людям вірити що вони останні на планеті... так і живуть... "після нас хоч потоп(кінець світу... і т. п.)"...
  • 0

#223 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 26.09.2007 – 14:17

Перегляд дописуLady Of The Flowers (7.01.2006 17:12) писав:

За стародавніми віруваннями, коли настане Страшний Суд, тоді вся земля горітиме, вода кипітиме, а небо скотиться в клубочок і впаде додолу. Всі мертві повстануть із своїх ям і всі будуть тридцятилітками, не залежно, хто коли помер.

глобальне потепління, загроза ядерної зими кажете ..... :D

Це надто складне питання. Я багато документальних фільмів передивився, всі вони кажуть різне. Спочатку скажу, що може бути на Землі, а потіим в космічних маштабах.
Земля. Приблизно через 200 мільйонів років всі материки почнуть створювати один Суперконтинент! Приблизно 90% поверхні планети буде непридатно для життя, бо там будуть дуже високі температура. А 10% Землі буде вкрито лісами, де постійно буде ідти дождь, постійно! Через деякий час, планету затопить. Так пробуде ще декілька мільйонів років, і по трохи буде з'являтись суша...
Всесвіт. Наше Сонце вже прожило половину життя, навіть трошки більше. Йому ще приблизно залишилось 4-6 мільярдів років. Коли воно почну вмирати, перед цим воно буде розшируватись. Сонце поглотить Меркурій, Венеру, Землю. Марс ще залишиться. Потім наше Сонце вибухне... і утвориться "Сверхнова зірка".
Є ще один варіант. Наша Галактика може зіштовхнутись із Галактикою Андромедою. Так що нам потрібно терміново покинути нашу Галактику, перелетіти кудись в іншу... Тільки мені, щось мало віриться, що людська раса врятується :)
Ще треба не забувати, що людська раса воївнича. До цього часу, ми можемо самі себе знащити...
  • 0

#224 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 21:38

Перегляд дописуbastet (26.09.2007 01:00) писав:

кінець світу назначають на кожний початок століття, так було на початку 20 і на початку 21, а потім далі і далі його переносять. і є взагалі теорії, що люди вимруть як динозаври, а замість них будуть здається велетенські слимаки(або ще щось). а ще вісь землі зміниться, і це також призведе до кінця світу, а ще ядерна зброя (на цю тему є цікава книжка тетяни толстої " кись" - не поганий варіант життя після ядерної війни), а ще може комета змістити землю з орбіти і т.д. і .т.п. варіантів безліч, кожен вибирає що хоче. а на рахунок розколу - то це буде, тектонічні плити не стоять на місці і вже відчувається його наближення (розколу) і пройде він по лінії байкал - єфіопія- озеро вікторія(можу трішки помилятись так як давно цікавилась цим питанням). ну думаю, що на час мого життя нічого занадто катастрофічного не станеться (при наймні там, де я буду жити), а інше мене мало цікавить
хи-хи... ніяк не можуть вже вирішити, коли помирати)...
  • 0

#225 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.09.2007 – 22:36

Цитата

3. Вторгнення чужопланетян, зергів, скрінів, марсіан і всякої нечисті з Дума і Дюка Нюкема.
Думаю буде саме так,тільки + енергобластери ;)
  • 0

#226 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 09:45

ви перегрались іграшок побудованих на схибленій фантазії авторів.
  • 0

#227 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 17:47

Перегляд дописуSER_ROCKO (29.09.2007 18:14) писав:

А знаєш що наукові-фантасти є свого роду провидцями, в їх творах досить точно описаний можливий напрямок розвитку людства і зокрема науково-технічного прогресу.
Є таке явище, але не в цьому випадку. Ці сценарії пишуться на основі сновидінь, дещо дописується змінюється. А остальні всі копіюють по шаблону. Сам мав підходящі сновидіння, коли виходив з депресивного стану.

Цитата

Не варто відкидати такі можливі причини загибелі людства як атака інопланетян чи штучного розуму.
повної загибелі і тоді не було б. Було б хіба що якась форма рабскої залежності. Але в ченелінгових меседжах сказано що все вже давно під контролем тих же вищих рас.

Повідомлення відредагував LMax: 29.09.2007 – 17:49

• 0

#228 sok

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 13.10.2007 – 13:39

Перегляд дописуLady Of The Flowers (7.01.2006 17:12) писав:

За стародавніми віруваннями, коли настане Страшний Суд, тоді вся земля горітиме, вода кипітиме, а небо скотиться в клубочок і впаде додолу. Всі мертві повстануть із своїх ям і всі будуть тридцятилітками, не залежно, хто коли помер.

глобальне потепління, загроза ядерної зими кажете ..... :blink:
Я нещодавно дивився передачу по телевізору про матеріалізацію думок та страхів. Це коли людина про щось постійно думає, чогось боїться , то воно обов'язково збувається! Я це до того що якщо ми постійно будемо думати про кінець світу, боятися його початку,то він обов'язково настане!!! Отож давйте не будемо говорити про погане!!!
  • 0

#229 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 16.10.2007 – 16:24

Перегляд дописуЗлодій (7.01.2006 18:05) писав:

та фігня це все!
Не буде кінця світу просто так.. Люди самі його для себе зроблять...якщо не одумаються.

Вірно :wub: Якщо людство не одумається, людство скоріш за все, самоліквідується. Це була така можливість, під час холодної війни.
  • 0

#230 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 18.10.2007 – 14:37

Vu, wanovni, mabyt ne pomitulu, wo cej kinec svity v*e prokradajetsia do nas...... Mu sami jogo sobi robumo. Kolu liyduna perestaje bytu liydunojy, todi i pruhodut cej kinec...... :prapor3: kolu des tam na sviti vmurajyt liydzki ta moralni cinnosti jak we ce mo*na nazvatu..... :cool1:
  • 0

#231 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 18.10.2007 – 22:59

Перегляд дописуFreelancer (17.04.2006 20:07) писав:

Кінець буде, в кожного свій ; ) але не факт, що за кінцем немає початку =)
Згодна!ТІльки на якісно вищому рівні :prapor3:
  • 0

#232 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 18.10.2007 – 23:28

Кінець Світу....ой,дуже важка тема для мене....ну,вибачте,не можу я собі уявити,що помру від якоїсь каменюки(астероїду),і таке інше...
  • 0

#233 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 19.10.2007 – 00:40

Перегляд дописуM@JleнЬk@ KuцЬk@ (19.10.2007 00:28) писав:

Кінець Світу....ой,дуже важка тема для мене....ну,вибачте,не можу я собі уявити,що помру від якоїсь каменюки(астероїду),і таке інше...
А шо тут уявляти.... ідеш по вулиці... тут БАБАХ!!!... Зображення тіло розриває на шматки... тельбухи по всій палаючій вулиці...
а далі ти кудись летиш з думкою "шо за "##^%#@ :D ???" :unsure:
Це якщо вірити старим пророцтвам...
У нових все буде простіше і цікавіше... та і кінцем це не буде... :yes:

Повідомлення відредагував Archon-ua: 19.10.2007 – 00:44

• 0

#234 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 19.10.2007 – 11:47

Перегляд дописуArchon-ua (19.10.2007 01:40) писав:

А шо тут уявляти.... ідеш по вулиці... тут БАБАХ!!!... Зображення тіло розриває на шматки... тельбухи по всій палаючій вулиці...
а далі ти кудись летиш з думкою "шо за "##^%#@ :unsure: ???" :yes:
Це якщо вірити старим пророцтвам...
У нових все буде простіше і цікавіше... та і кінцем це не буде... :D

Ви мене трошки розсмішили :D .
Вважаю реальним настання кінця світу, якщо на Землю впаде астероїд або комета. В історії Землі вже був такий випадок, коли знищелось майже все живе на планеті. Це коли існували динозаври, ось це їх і вбило.
В нашій Сонячній системі літають безліч великих і малих астероіїів. Кожний день астероїди по декілька десятків штук врізяються в нашу планету. Але абсолютна більшість з них згоряют в атмосфері, і падають на Землю малими частинами. Але треба незабувати, що існують дуже багато великих об'єктів! Якщо якийсь об'єкт попаде в "поле зрение" нашої планеті, і буде мати розміри 5 - 10 кілометрів діаметром, тоді нам всім каюк! :cool2: Я всіх не лякаю, просто попереджаю, що ми тут знаходимось ненадовго... Декілька років назад, нам страшенно пощастило! Зовсім недалеко від нашої планети пролітала комета діаметром більше 20 кілометрів! Якби таке зіткнення відбулося, ми вже не писали би на нашому форумі :D .
Не дуже налякав? :yes:
  • 0

#235 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 19.10.2007 – 21:27

Ну в натурі. А то заколєбало то життя.
Швидше б вже той Рагнарок.
  • 0

#236 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 18:11

SER_ROCKO, Leia, а чому б вам не зайнятися творчістю?

Гетьман: усне попередження.
  • 0

#237 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 20:54

Цей опис не творчість.

Я про творчість кажу.
Як мінімум хоча б твореня власного життя...

Бо кінець світу потрібен коли не сформовано власного, затишного внутрішнього світу.

(Гетьман, притримуй свою упередженість)
  • 0

#238 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 20:41

Перегляд дописуSER_ROCKO (21.10.2007 14:53) писав:

Є дуже мало речей які я би назвав великим досягненням людства і через які воно би могло ще трохи поіснувати.От наведіть мені аргументи, які доводять що існування людства річ корисна і не безглузда, що воно створило щось таке, чим заслужили своє існування.
Очевидно що ті речі, які ти бачиш заслугою чи незаслугою дійсно не є корисною ціллю існування людства. Не думав про таке?
  • 0

#239 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 22.10.2007 – 10:16

Перегляд дописуSER_ROCKO (21.10.2007 14:53) писав:

От наведіть мені аргументи, які доводять що існування людства річ корисна і не безглузда, що воно створило щось таке, чим заслужили своє існування.
А чому існування людства має бути корисним? Для кого???? Навіщо шукати відповіді десь ззовні, якщо вони тут, всередині.
  • 0

#240 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.10.2007 – 19:40

Kinec' svity nastaye kolu kin4aet'sja BABLO
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1