Перейти до вмісту

Апокаліпсис

Повідомлень в темі: 303

Опитування: Запитання стосується християн (86 користувачів проголосувало)

Чи боїтеся ви апокаліпсису (повного завершення, якби воно настало вже)?

1. Так (11 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

2. Ні (55 голосів [63.95%])

Процент голосів: 63.95%

3. Не знаю; не хочу про це думати. (20 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 11.02.2007 – 13:57

Перегляд дописуMelissa (11.02.2007 00:52) писав:

яка ж те миле сподівання, що до Львова хвиля не добереться... Геніально!
Ніколи не чула такої статистики...

Треба ж проявити хоч трошки оптимізму :) . Ці дані придумав не я, а група вчених, які займаються можливими сценаріями глобальних катастроф.

Про Львів. Висота Львова над рівнем моря приблизно 300 м, відстань до Чорного моря приблизно 600 км. Навіть якщо астероїд навіть в Чорне море, і початкова висота хвилі буде 2-3 км, до Львова вона не добереться :kozak: (а якщо все-таки добереться, то шкоди великої не завдасть). А взагалі, вчені б'ють тревогу, бо ймовірність зіткнення десь 0,3-0,5% - що не є дуже вірогідним, але в тисячі разів більше за ймовірність зіткнення з іншими астероїдами, що пролітали біля Землі.
  • 0

#162 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 11.02.2007 – 14:54

Перегляд дописуJarlax (11.02.2007 00:41) писав:

Взагалі-то, при прямому попаданні буде знищено один континент і хмаринки затягнуть небо на рік-два (майже ядерна зима) - то при попаданні на сушу. При попаданні в океан велитенське цунамі змиє всі прибережні зони. Приємно, що до Львова хвиля не добереться :) . В будь-якому випадку, таргани виживуть :kozak: - значить не все живе помре. В другому випадку (який набагато ймовірніший при прямому попаданні) людство продовжуватиме нормально існувати. Але то всьо сумні прогнози. За статистикою, кожних 100 років на Землю падає метеорит ~100 метрів, кожних 500 років - близько кілометра діаметром. І нічо - живемо вроді :8: . Одним словом, буде видно, зараз рано про то думати (принаймні нам - простим смертним; вчені над таким сценарієм давно вже роздумують).

один континент ? дуже і дуже оптимічтична оцінка, це в разі, якщо астероїд буде досить маленьким. голиби в 10 км вистачить, щоб покласти всіх, тому що не не просто удар, а відбувається вибух, справдній вибух, який має до біса мегатон потужності і такого наша планета не витримає
  • 0

#163 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 11.02.2007 – 15:51

Ну, і чому від одного нещасного астероїда обов'язково повинен настати кінець світу? Вже на землю падав Тунгуський метеорит. І окрім Сибіру нічого не сталося. Одноб з версій загибелі Атлантиди було падіння астероїда, окрім потопу та технологічних воєн :). В Індії в місті Моженджо-Даро було знайдено сліди великого астероїда, який призвів до великої катастрофи. А те, що на землю падають в такій кількості астероїди - це правда. Найбільший, здається важить приблизно 1000 тон. І вони свого часу падали в далекі від людей місця. І наслідками падіння були: на землю - багато шуму і пилюки, в воду - цунамі. А єдиним варіантом загибелі всієї Землі був б розкол її на декілька частин, але то вже має бути велииииика бодяга, яку б давно уже помітили...
  • 0

#164 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 11.02.2007 – 17:29

Земля - то не Меркурій, і, тим паче, не Місяць. А все-таки важка планета. А щоб астероїд настільки змінив швидкість обертання землі, він повинен рухатися зі швидкістю, з якою астероїди не літають...
  • 0

#165 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 11.02.2007 – 19:06

1. На орбіту люди вийти не встигнуть. їх сплюшить вітерцем і зковбасить тертям.
2. Погоджуюсь, астероїд для цього потрібен величенький (розмірів ~ Меркурія)
3. Чого це смерть землі має прийти ззовні? :)
  • 0

#166 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень

Відправлено 11.02.2007 – 19:10

Як я вже казав, на Землю часто падають астероїди, і ще не злетіли з орбіти. Крім того, зараз досить поширена теорія, що Місяць - один з таких астероїдів, який чисто випадково приєднався до Землі. Якщо він нас не викинув в відкритий космос (чи на Сонце :) ), то від 16-кілометрової шняги нам це точно не грозить. Про розкол Землі - сильно сумніваюсь. Максимум - розгром однієї з тектонічних плит (практично те саме, що й материк). Найбільша небезпека не від власне астероїда, а від пилюки, яка після падіння може піднятись в повітря і заслонити собою Сонце на кілька років. Уявіть собі це так - в космосі літає така собі куля з густої рідини (діаметром 75 см), всередині якої плаває металевий м'ячик (коло 20-и см), і яка покрита тоненьким шаром каміння (1-3 мм). В неї летить з офігенною швидкістю (2-4 мм/сек :) ) міліметрова кулька з каміння. Тепер питання на засипку: здатна вона знищити вищевказану кулю?
  • 0

#167 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 11.02.2007 – 19:13

Перегляд дописуJarlax (11.02.2007 19:07) писав:

Як я вже казав, на Землю часто падають астероїди, і ще не злетіли з орбіти. Крім того, зараз досить поширена теорія, що Місяць - один з таких астероїдів, який чисто випадково приєднався до Землі. Якщо він нас не викинув в відкритий космос (чи на Сонце :) ), то від 16-кілометрової шняги нам це точно не грозить. Про розкол Землі - сильно сумніваюсь. Максимум - розгром однієї з тектонічних плит (практично те саме, що й материк). Найбільша небезпека не від власне астероїда, а від пилюки, яка після падіння може піднятись в повітря і заслонити собою Сонце на кілька років. Уявіть собі це так - в космосі літає така собі куля з густої рідини (діаметром 75 см), всередині якої плаває металевий м'ячик (коло 20-и см), і яка покрита тоненьким шаром каміння (1-3 мм). В неї летить з офігенною швидкістю (2-4 мм/сек :) ) міліметрова кулька з каміння. Тепер питання на засипку: здатна вона знищити вищевказану кулю?
То те ж саме, що тикати пальцем повітряну кульку. Рано чи пізно вона розлетиться, але якщо її довго тикати пальцем в одне і те ж місце
  • 0

#168 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 11.02.2007 – 19:18

приклад гарний, тіко 2 зауваги: 1.атмосфера на густу рідину в таких співвідношеннях не тягне
2.іф густа рідина - то мантія, тоді може проколоти.
  • 0

#169 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень

Відправлено 11.02.2007 – 19:29

Перегляд дописуAter Magius (11.02.2007 19:15) писав:

приклад гарний, тіко 2 зауваги: 1.атмосфера на густу рідину в таких співвідношеннях не тягне
2.іф густа рідина - то мантія, тоді може проколоти.

Проколоти може, але тільки верхній шар з каміння (читай - тектонічну плиту). Що я й писав вище.

P. S. В можливість загибелі людства після падіння великого астероїда я вірю. В що я відмовляюся вірити, так це в загибель планети, чи навіть всього живого на ній.
  • 0

#170 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 11.02.2007 – 20:06

здається ніхто не знає, що метеориту не обов*язково спричиняти сповільнення обертання Землі, цунамі при падінні в океан і те.де. Тунгузький метеорит, про який згадували, не факт, що був метеоритом це раз, а діаметр його за різними оцінками від 3м, до скількох не знаю точно, але не до 1км. А знаєте, що таке 1 кілометровий метеорит ? чи 10км ? його не зупинить атмосфера, а при зіткненні з Землею від різкого гальмування і перегріву може бути ДУЖЕ серйозний вибух.я не певен, чи буде то ядерним вибухом, але таке дуже можливо. що далі - здогадайтеся самі.

щодо загрози від людської агресії - враховуючи матеріальність думок - загроза теж серйозна.
  • 0

#171 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень

Відправлено 11.02.2007 – 21:37

Перегляд дописуFallen Angel (11.02.2007 20:03) писав:

його не зупинить атмосфера,

А хто казав, що його зупинить атмосфера? Метеотит розміром 2-3 метри атмосфера хоч на 90% спалює, але повністю не зупиняє.

Перегляд дописуFallen Angel (11.02.2007 20:03) писав:

а при зіткненні з Землею від різкого гальмування і перегріву може бути ДУЖЕ серйозний вибух.я не певен, чи буде то ядерним вибухом, але таке дуже можливо. що далі - здогадайтеся самі.

не може, а буде (означення вибуху - різке виділення енергії в дуже короткі строки, чи щось таке). По потужності він буде сильнішим за наші атомні бомби (правда, не думаю, що буде більше гігатони в тротиловому еквіваленті - еквівалент найпотужніших 20 термоядених бомб, які випробовувались). Але ядерним він не буде. Тобто радіації і всіх її приколів не дочекаєтесь. А отже і знищити все живе не вийде.

P. S. Я ніколи не казав, що таке зіткнення не призведе до катастрофи світового маштабу. Але цей маштаб всі перебільшують.
P. P. S. З такою поведінкою людини по відношенню до природи, я думаю на таке покарання людство заслужило.
  • 0

#172 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.02.2007 – 23:56

Перегляд дописуГетьман (11.02.2007 15:48) писав:

1.Ну, і чому від одного нещасного астероїда обов'язково повинен настати кінець світу? Вже на землю падав Тунгуський метеорит. І окрім Сибіру нічого не сталося.

2.А єдиним варіантом загибелі всієї Землі був б розкол її на декілька частин, але то вже має бути велииииика бодяга, яку б давно уже помітили...
1.Тунгуський метеорит - то тільки назва що метеорит. Чи то чорна дира чи то комета чи кусок антиматерії чи інопланетний корабель..хто його зна, але не метеорит!

2.Динозаври теж від розколу Землі вимерли? тобто чому обов`язково має Земля вся знишитись? нам і людства вистачить))

Як я вже казав, на Землю часто падають астероїди, і ще не злетіли з орбіти. Крім того, зараз досить поширена теорія, що Місяць - один з таких астероїдів, який чисто випадково приєднався до Землі.
А Ви впевнені що то НЕ була глобальна катастрофа? І хто його зна скільки там кого вимерло, якщо хто і був!!

Повідомлення відредагував Киря: 11.02.2007 – 23:59

• 0

#173 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.02.2007 – 13:47

все добре ви тут всі пишете, а зверніть ще увагу на таке:

20. Радій з цього, небо, і святі апостоли та пророки, бо Бог виконав суд ваш над ним!
21. І один сильний Ангол узяв великого каменя, як жорно, і кинув до моря, говорячи: З таким розгоном буде кинений Вавилон, місто велике, і вже він не знайдеться!
22. І голос гуслярів, і співаків, і сопільників, і сурмачів уже не буде чутий в тобі! І вже не знайдеться в тобі жадного мистця й ніякого мистецтва, і шум жорен уже не буде чутий в тобі!
23. І світло свічника вже не буде світити в тобі, і голос молодого й молодої вже не буде чутий в тобі. Бо купці твої були земні вельможі, бо твоїм ворожбитством були зведені всі народи!
24. Бо в нім знайдена кров пророків, і святих, і побитих усіх на землі...

Вавилон трактується у багатьох, як поселення (місто) велике, яке керує світом (культурою, економікою, релігією тощо). Хто це - легко здогадатись...
  • 0

#174 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 16:10

Перегляд дописуКиря (11.02.2007 23:53) писав:

1.Тунгуський метеорит - то тільки назва що метеорит. Чи то чорна дира чи то комета чи кусок антиматерії чи інопланетний корабель..хто його зна, але не метеорит!

2.Динозаври теж від розколу Землі вимерли? тобто чому обов`язково має Земля вся знишитись? нам і людства вистачить))

А Ви впевнені що то НЕ була глобальна катастрофа? І хто його зна скільки там кого вимерло, якщо хто і був!!
Про Тунгуський метеорит - то був лише приклад. Треба кращого прикладу - в Тихому океані знайшли 16-тикілометровий кратер, утворення якого є результатом падіння метеорита\астероїда діаметром 1 км. Падіння його в океан не призвело до вимирання людства, 16-ти кілометрового падіння в океан викличе максимум 2-3 кілометрової висоти хвилі. Вимре (і то, можливо, не все) прибережне населення. При падінні на материк - викличе найбільше розкол тектонічної плити. Тоді масштаби будуть все ж більшими, але не глобальними. А смерть динозаврів від метеорита - то всього лише перехідна теорія, поки не придумали чогось кращого, як-от теорія еволюції або модель Томпсона атомного ядра - прийшов час від них відмовилися. І про вимирання динозаврів тепер уже багато палеонтологів висувають все переконливіші гіпотези без всяких дурних метеоритів (який, начебто впав на Флориду чи Юкатан - звідки така точність???).
А про Місяць - стародавні греки вводили літочислення, і одних людей називали доСеленіти, інших - післяСеленіти (забув оті префікси). Раз про це пам'ятали - не була це глобальна катастрофа. В племен інків, ацтеків були подібні -Селеніти. Тому, не була це катастрофа світового масштабу.
P. S. Ще про динозаврів: були колись мамонти, епіорніси, неандертальці і багато ще цікавих викопних істот. Невже для кожного цього виду було підготовано свій астероїд???
  • 0

#175 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 12.02.2007 – 16:42

Я щойно був ТАМ. Я поговорив з НИМ. кінця світу не буде...він відміняється...всьо порішали, амінь!

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 12.02.2007 – 16:46

• 0

#176 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 01:00

Перегляд дописуГетьман (12.02.2007 16:07) писав:

P. S. Ще про динозаврів: були колись мамонти, епіорніси, неандертальці і багато ще цікавих викопних істот. Невже для кожного цього виду було підготовано свій астероїд???
Не обов`язково...чому б для когось із них таки не підготувати каміньчика невеличкого? :cool1:
  • 0

#177 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 13.03.2007 – 16:00

Перегляд дописуКиря (13.03.2007 00:57) писав:

Не обов`язково...чому б для когось із них таки не підготувати камінчика невеличкого? :cool1:

Астероїди - це цікаво, певно кожен вид зазнавав подібних космічних бомбардувань, хоча не виключено, що катастрофи були пов'язані з тектонічними чи атмосферними зрушеннями... До всього має бути якийсь поштовх... Просто так льодовик не наповзає на мамонтів...Може колись була пре-хісторік... ядерна війна???

Варто задуматись, що зараз людство на шляху до подібного кінця світу - техногенного... Ні, загинути може (якщо ми не зупинемось) тільки планета, а ми, хитропузі, втечемо куди-небудь... А можем і не встигнути, до речі... Ядерна війна, благо, і не думає починатись... Але ж там озонові діри, глобальне потепління, зникнення лісів і тропічних "кисневих" джунглів і все таке...

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 13.03.2007 – 16:02

• 0

#178 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 14.03.2007 – 00:34

:cool1: цікава тенденція: на форумах стали жваво обговорювати кінець світу...
виникає питаннячко : це маніпулювання масами чи народ якось передчуває??... хоча люди чуть не кожну круглу дату кінцем світу вважають... чекають недочекаються.. :)
  • 0

#179 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 14.03.2007 – 01:34

Ну а що ще обговорювати? Кінець світу, кохання, готи, панки, Росія проти України...скрізь одне і те ж..прямо змова всенародна!
  • 0

#180 pentor

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 23.03.2007 – 22:03

Ги... Інтересна тема, можна філосовствувати хоть всьо життя.
Із того шо я чув, то кінець світу буде через самих людей(тіпа натворим шось), біблійний кінець світу, звалиться шось на землю з космосу, прилитять інопланитяни (завалять всіх підряд, заберуть потрібні їм ресурси і полетять іншим армагедон мутити (реально десь читав)) і т. п. Недавно знайшов статтю:
" По словам астрономов, к Земле приближается облако, состоящее из пыли, которое стирает все на своем пути. Оно появилось из черной дыры - на расстоянии 28 000 световых лет от нашей планеты. Астрономы, наблюдающие за небесным телом, говорят о том, что им удалось обнаружить странный сгусток, который уже окрестили "сеющим хаос облаком" - он разрушает все на своем пути: кометы, астероиды, планеты и звезды. Теперь он направляется к Земле.
Космический объект, простирающийся на 10 миллионов миль, был обнаружен обсерваторией НАСА Chandra в апреле этого года и, по словам ученых, относится к разряду "кислотного тумана". Как ожидается, загадочное облако достигнет Земли к 2014 году. " (19/09/05)
Нє ну то реально американці обкурилися, а потім бухнули трохи, бідних заглючило. Так як я знаю з чорної діри нереально шоб шось вилитіло; вони її побачили за 28000 світових років. а за 9 вона має до нас долетіти тоже нереально, бо шивдкість буде більша за швидкість світла, а більшої теоретично не існує. А якшо існує то вони просто не побачили б ту космічну хмару.
Я не здивуюся шо якись наркоман заявить, шо вчора до нього чорт прибігав і сказав шо через рік розколиться земля і вся нечисть повиїжає на поверхню землі на червоних, горящих мерсах. :cool2:
Я веду до того, шо кожен хоче слави і старається любим способом її здобути. Нарахунок Нострадамуса, думаю шо він або тоже хотів вічної слави, або любив напитися до неповної відключьки (тіпа бєлки), шоб в голову лізла всяка фігня. Таких пророків в кожному селі можна нарити, просто в них грошей нема шоб опублікувати свій труд після стакана.
І якшо в релігійних книжках(Біблія, ...) написана якась інформація то ше не означає шо вона повністю правильна, і Біблію перекладали і переписували незнати скільки раз. Та Біблія яку може прочитати кожен в дома не є повна, вона складається з декількох томів і захована у Ватікані. :D :P

PS: В кінець світу я вірю, а вот який він буде, коли і відчого, можна довго спорити і наврят хтось правильно скажить.
Якшо він має бути то буде, якшо небуде то небуде, хоча нічого не може бути вічним. :cool2:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних