Перейти до вмісту

Апокаліпсис

Повідомлень в темі: 303

Опитування: Запитання стосується християн (86 користувачів проголосувало)

Чи боїтеся ви апокаліпсису (повного завершення, якби воно настало вже)?

1. Так (11 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

2. Ні (55 голосів [63.95%])

Процент голосів: 63.95%

3. Не знаю; не хочу про це думати. (20 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 09:57

Перегляд дописуLMax (3.02.2007 01:46) писав:

так загибель планети і є кінцем світу...
до загибелі планети ще почекати треба б...
а от чомусь думка, що ми розселемося на іншій планеті до того часу, нікого не відвідала.
  • 0

#142 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 03.02.2007 – 10:13

Ага, християни, коли Рим палав аж кричали усім, що то усё, за те їх почали до колізею почками відправляти та звинуватили у пожежі. І так не один раз було... А зараз, просто повтор :box:
  • 0

#143 Ксардас

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 10:55

А десь в інтернеті можна прочитати цього Ностардамуса? :box:
  • 0

#144 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.02.2007 – 11:14

http://www.akvilon.o...ks/a_nostr1.htm
тут мона почитать
  • 0

#145 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 03.02.2007 – 14:06

Перегляд дописуBHAAD (3.02.2007 11:11) писав:

http://www.akvilon.o...ks/a_nostr1.htm
тут мона почитать
Мда,у ньго очі такі випучині,недивно,що про кінець світу писав! :box:
  • 0

#146 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 03.02.2007 – 15:08

1. Про Нострадамуса та пророцтва про кінець світу Фатіми і т. п.: тут нема про що говорити, бо в Нострадамуса наведу тіки такий приклад: там, де знайшли жовтневу революцію, писало буквально про революцію серед хорватських, словенських, і т. п. народів, тобто про революцію на Балканах у 1917р. (це якщо припустити, що своїми алегоріями він це мав на увазі), причому "розшифрували" це пізніше за саму революцію, усі народи опустили, а у слові словенських поміняли всього 1 букву...
Перші 2 пророцтва Фатіми про швидке закінчення 1-ї Світової війни та початок 2-ї опублікували 1942 року (цікаво, чому так пізно?)... Третє, де ніби мало говоритися про кінець світу, начебто, опублікують за 7 днів до кінця світу...
Намахують народ, одним словом: "Читайте не лише всі пророцтва, а дивіться на дати, коли вони опубліковані!!!" :)
2. Коли відкинути концепцію "Кінця Світу", то по християнству йде капітааааааальний удар: "Де ж обіцяне вічне життя після Апокаліпсису, де розплата за всі гріхи і т. п.". Тому зараз на цій темі робляться такі дивіденди. Все стабільно і тихо лише в затхлому болоті, а на якісь зміни починають кричати: "Що в світі твориться, прямо вже кінець не за горами!!!". Десь там Хобіт писав, про подібні настрої 3000 р. до н. е.
Давайте кричати не "Ми всі тепер помремо!!!", а спокійно жити і заселяти Сонячну систему :box:. Тоді, принаймні одним астероїдом людство не знищити...
  • 0

#147 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 03.02.2007 – 20:42

Перегляд дописуГетьман (3.02.2007 15:05) писав:

Коли відкинути концепцію "Кінця Світу", то по християнству йде капітааааааальний удар...

Не згідний. Серед сучасних християнинів я б виділив 3 групи - ті хто не задумуються над змістом Біблії, ті, хто її не розуміє, і ті, хто її трактують по своєму. Тільки фанатики сприймають все з Біблії буквально (їх не переконати в хибності ідеї кінця світу), а решта християнів, думаю, нормально можуть змиритись ще й не з таким (з еволюцією ж більшість змирились :box: ).

Перегляд дописуГетьман (3.02.2007 15:05) писав:

Давайте кричати не "Ми всі тепер помремо!!!", а спокійно жити і заселяти Сонячну систему :). Тоді, принаймні одним астероїдом людство не знищити...

Підтримую! Нас вб'є трошки пізніше - вибухом якоїсь наднової зірки в нашій галактиці :lol: . І взагалі, чого загибель людства вважати кінцем світу? В те, що наша цивілізація (можливо, навіть все живе на планеті) рано чи пізно загине - вірю, але я не вважаю це кінцем світу.
  • 0

#148 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 03.02.2007 – 21:01

В Біблії сказано що кінець світу настане коли улюблений народ Бога тобто євгеї збируться на сіон(тобто до купи)...але зараз ми бачимо що вони розкидані по всьому світу і щей вірують не в ту релігію.......Тому можна поки що заспокоїтися.....а от коли жиди почнуть масово мігрувати на батьківщину тоді вже тре бігом у церкву йти і гріхи замолювати :box:
  • 0

#149 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 05.02.2007 – 14:29

Лишається заздалегідь робити собі підземний будинок з садом, вентиляцією та штучним сонцем.

А про те, що Планета Земля - живий організм, з інтелектом, потужнішим, ніж всі людські "уми" вкупі, щоправда не карбоновий, як всі ми, а сіліцієвий - чомусь ніхто не говорить. Колись нам буде хана від нього. Уявіть собі обличчя дівчини... А потім - його ж, уражене прищами, подряпинами, виразками...брррр... Отаке ми робим з маткою-планетою... Смокчем з неї живі соки...
А вона зараз хоч і :gryzin: , але терпить...
  • 0

#150 koma

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:www...

Відправлено 05.02.2007 – 18:15

Хе..весела тема ))
..ЩОдо 22 грудня 2012 - я теж таке по тв бачила...Але думаю, що якщо люди називають точну дату-- то це вже брехня..Звідки їм знати?..і Біблі сприймати буквально " незабаром", " сіон", мабуть неправильно..аджеж для бога й тисяча років може бути одним днем..А щодо пророцтв, то в біблії сказано, що слово юбоже буде проповідуватись по всій землі..) Такщо поки є всілякі дикуни,ггг, не варто перейматись..Перейматись власне кінцем..Г..Хто вірить в бога і в його слова, перейнявся краще б своєю долею після кінця..:happy1:.Хоча..кожного з нас чекає наш маленькииий кінець. :gryzin:
  • 0

#151 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.02.2007 – 19:37

Перегляд дописуkoma (5.02.2007 19:12) писав:

Хе..весела тема ))
..ЩОдо 22 грудня 2012 - я теж таке по тв бачила...Але думаю, що якщо люди називають точну дату-- то це вже брехня..Звідки їм знати?..і Біблі сприймати буквально " незабаром", " сіон", мабуть неправильно..аджеж для бога й тисяча років може бути одним днем..А щодо пророцтв, то в біблії сказано, що слово юбоже буде проповідуватись по всій землі..) Такщо поки є всілякі дикуни,ггг, не варто перейматись..Перейматись власне кінцем..Г..Хто вірить в бога і в його слова, перейнявся краще б своєю долею після кінця..:happy1:.Хоча..кожного з нас чекає наш маленькииий кінець. :gryzin:
Афігєнно... а в мене 22 грудня днюха... От і подарок - загибель світу... Тре буде дожити до тої дати... Мені такі подаруночки подобаються
  • 0

#152 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 08.02.2007 – 21:05

різні секти ще з 1998 обіцяють загибель світу. а згідно християнських описів кінця світу, то він уже розпочався. якщо йдеться про тотальну загибель людства, то це скоріше не від ядерної війни (ну не розпочне її ніхто, не сумнівайтеся) і хвороб, а від метеоритів. це загроза куди реальніша, ніж розпливчаті пророцтва. ну уявіть 40-кілометрову глибу,яка летить в напрямку землі. ядерні ракети ? не смішіть мене . оце реальна загроза і досить серйозна. а щодо пророцтв, то може спробувати відчути себе пророком. напишіть в алегоріях якесь пророцтво і можете бути певні, що десь у світі знайдуться події, що його підтвердять. це щось назразок гороскопів.
  • 0

#153 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 09.02.2007 – 20:03

Перегляд дописуkoma (5.02.2007 18:12) писав:

Хе..весела тема ))
..ЩОдо 22 грудня 2012 - я теж таке по тв бачила...Але думаю, що якщо люди називають точну дату-- то це вже брехня..Звідки їм знати?..і Біблі сприймати буквально " незабаром", " сіон", мабуть неправильно...
А я кажу про 31 січня 2012 як ймовірний початок. І ніякої Біблії, пророцтв. Елементарно - астероїд Ерос, прорахуава - у той день наблизиться дуже, всього на 0.17684 а.о. Не знаю чи достатньо це близько щоб спричинити кінець світу, але тим не менше))
  • 0

#154 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 09.02.2007 – 22:59

Ага, було вже таке, коли Місяць прилетів. Тоді утворилися Каспійське та Аральське моря. Про це є свідчення багатьох древніх цивілізацій. І світовий потоп - це саме хвиля, викликана цією появою. Будем надіятися, що всіх жидів та москалів затопить і гуцули стануть керувати усією Центральною Європою.
  • 0

#155 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 10.02.2007 – 00:42

Ну ця бадяга буде поменше - 16 км в діаметрі.
  • 0

#156 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 10.02.2007 – 00:48

Перегляд дописуРуля ван Метал (20.01.2007 19:31) писав:

Я десь читав Нострадамуса, так от він казав,що гаплик буде 22 грудня 2012 року. :kozak: Погоним собі ще чучуть :)
Ага,зразу після мого дня народження.круто почнеться мій 27 рік життя...Зато можливо вдасться уникнути похмілля! :8:
  • 0

#157 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 10.02.2007 – 22:51

Перегляд дописуКиря (10.02.2007 00:39) писав:

Ну ця бадяга буде поменше - 16 км в діаметрі.

і меншої вистачить, щоб у разі прямого влучання знищити все живе щонайменше. а в разі захвату в гравітаційне поле землі нічого страшного не станеться, я так думаю навіть супутники зв*язку цілими залишаться
  • 0

#158 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 11.02.2007 – 00:44

Перегляд дописуFallen Angel (10.02.2007 22:48) писав:

і меншої вистачить, щоб у разі прямого влучання знищити все живе щонайменше. а в разі захвату в гравітаційне поле землі нічого страшного не станеться, я так думаю навіть супутники зв*язку цілими залишаться

Взагалі-то, при прямому попаданні буде знищено один континент і хмаринки затягнуть небо на рік-два (майже ядерна зима) - то при попаданні на сушу. При попаданні в океан велитенське цунамі змиє всі прибережні зони. Приємно, що до Львова хвиля не добереться :) . В будь-якому випадку, таргани виживуть :kozak: - значить не все живе помре. В другому випадку (який набагато ймовірніший при прямому попаданні) людство продовжуватиме нормально існувати. Але то всьо сумні прогнози. За статистикою, кожних 100 років на Землю падає метеорит ~100 метрів, кожних 500 років - близько кілометра діаметром. І нічо - живемо вроді :8: . Одним словом, буде видно, зараз рано про то думати (принаймні нам - простим смертним; вчені над таким сценарієм давно вже роздумують).

Повідомлення відредагував Jarlax: 11.02.2007 – 00:46

• 0

#159 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 11.02.2007 – 00:55

Перегляд дописуJarlax (11.02.2007 00:41) писав:

Взагалі-то, при прямому попаданні буде знищено один континент і хмаринки затягнуть небо на рік-два (майже ядерна зима) - то при попаданні на сушу. При попаданні в океан велитенське цунамі змиє всі прибережні зони. Приємно, що до Львова хвиля не добереться :) . В будь-якому випадку, таргани виживуть :kozak: - значить не все живе помре. В другому випадку (який набагато ймовірніший при прямому попаданні) людство продовжуватиме нормально існувати. Але то всьо сумні прогнози. За статистикою, кожних 100 років на Землю падає метеорит ~100 метрів, кожних 500 років - близько кілометра діаметром. І нічо - живемо вроді :8: . Одним словом, буде видно, зараз рано про то думати (принаймні нам - простим смертним; вчені над таким сценарієм давно вже роздумують).
яка ж те миле сподівання, що до Львова хвиля не добереться... Геніально!
Ніколи не чула такої статистики...
  • 0

#160 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 11.02.2007 – 09:04

А вважаю, що кінець світу почався в наших головах. Стільки агресії в людях, а вона ж матеріалізується. Якби ми менше ворогували між собою, то і кінець світу не наближався б з такою швидкістю...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних