Перейти до вмісту

Апокаліпсис

Повідомлень в темі: 303

Опитування: Запитання стосується християн (86 користувачів проголосувало)

Чи боїтеся ви апокаліпсису (повного завершення, якби воно настало вже)?

1. Так (11 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

2. Ні (55 голосів [63.95%])

Процент голосів: 63.95%

3. Не знаю; не хочу про це думати. (20 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.01.2007 – 15:39

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (30.01.2007 14:49) писав:

4esterfielter
я поїду на родіну. на Мельмак. хіхі
Знову будеш підробляти показами трусів?
  • 0

#122 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 30.01.2007 – 15:43

ну і шо рано чи пізно таке станеться)
якшо колись людина знайшла вогонь то і знайде ше шось шо їй потрібно)
тому думаю шо до того часу, вже усьйо буде) :D
  • 0

#123 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 30.01.2007 – 16:00

Перегляд дописуbarashka (30.01.2007 14:53) писав:

з чого ти взяв?!! :D
а ти спитай на вулиці перехожого

Перегляд допису4esterfielter (30.01.2007 14:58) писав:

А тебе??? Ти як всі?
ні. Я інший.

Перегляд дописуbarashka (30.01.2007 15:27) писав:

3)духом святим, духом. LMax мабуть так харчується! :D
хе,хе, бувало їм раз в день трошки, бо не потребую більше.
  • 0

#124 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.01.2007 – 16:07

Перегляд дописуKassandra (30.01.2007 15:29) писав:

ні...глобальний катакліз нічого доброго не зробить..треба просто діяти.шукати альтернативу теперішньому станові..довести прогрес до такого стану,що він не завдаватиме шкоди нашій планеті...
чому не зробить? може людей знищить
от тоді і не треба будуть всі ці розмови
хочете діяти? ну так вперед!
прапор вам в руки...
доки переконаєте людей шо треба щось міняти, самі від старості загнетесь
  • 0

#125 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 16:11

Перегляд дописуLMax (30.01.2007 15:57) писав:

ні. Я інший.
і чим же ви відрізняєтеся від решти? ну окрім ДНК звісно.
  • 0

#126 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 16:15

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (30.01.2007 16:08) писав:

і чим же ви відрізняєтеся від решти? ну окрім ДНК звісно.
фенотипом ще він відрізняється :D
  • 0

#127 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.01.2007 – 16:20

Перегляд дописуbarashka (30.01.2007 15:15) писав:

та ні! я просто вважаю, що не можна робити такі висновки. багато є людей, що дійсно тим переймаються. :D
А я кажу що не можна робити висновки що дійсно багато людей тим переймаються? Чия правда правдіша?
ніц особистого, настрій просто такий

Перегляд дописуBHAAD (30.01.2007 15:20) писав:

ет як? духом святим харчуватися?
називайте як хочете, від того суть не зміниться. все-одно всі ми кавалки енергії і ніхто не забороняє нам користуватись іншими кавалками, було б тільки вміння
  • 0

#128 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 30.01.2007 – 16:23

Перегляд дописуBHAAD (30.01.2007 16:04) писав:

чому не зробить? може людей знищить
от тоді і не треба будуть всі ці розмови
хочете діяти? ну так вперед!
прапор вам в руки...
доки переконаєте людей шо треба щось міняти, самі від старості загнетесь

а навіщо всіх переконувати?
  • 0

#129 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 16:28

Перегляд дописуKassandra (30.01.2007 16:20) писав:

а навіщо всіх переконувати?
бо просто розказування ні до чого не приводить...
так, всі знають, що скоро буде дуже погано, але при цьому всі і далі смітять направо і наліво
Кіотські протоколи і тп? ну і?

от США наприклад- складає всього 2% населення планети(наче так) а в атмосферу щорічно викидає 80% світових отруйних речовин...

от розказування, у них же ж там найсильнніше розвинений рух зелених.... там всі знають про екологію...
от ще Китай на повну потужність включиться, і все - можна ласти пакувати...
  • 0

#130 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 16:33

Перегляд дописуBHAAD (30.01.2007 16:25) писав:

бо просто розказування ні до чого не приводить...
так, всі знають, що скоро буде дуже погано, але при цьому всі і далі смітять направо і наліво
Кіотські протоколи і тп? ну і?

от США наприклад- складає всього 2% населення планети(наче так) а в атмосферу щорічно викидає 80% світових отруйних речовин...

от розказування, у них же ж там найсильнніше розвинений рух зелених.... там всі знають про екологію...
от ще Китай на повну потужність включиться, і все - можна ласти пакувати...

ясне діло що нідо чого не призведе...
я ж кажу, не просто розказувати..а діяти!чи я не те слово написала...просто тре людям мізки прочистити,вчити дітей нормально,і робити альтернативу...
З.І.я що,білим шрифтом друкую,що не видно?
  • 0

#131 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 16:47

Перегляд дописуKassandra (30.01.2007 16:30) писав:

ясне діло що нідо чого не призведе...
я ж кажу, не просто розказувати..а діяти!чи я не те слово написала...просто тре людям мізки прочистити,вчити дітей нормально,і робити альтернативу...
З.І.я що,білим шрифтом друкую,що не видно?
все прекрасно видно
от мені тільки цікаво як ви змусите когось діяти? будете з кулеметом підганять?
  • 0

#132 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 16:49

Перегляд допису4esterfielter (30.01.2007 14:33) писав:

Помирає культура, мистецтво, деградує світ людських стосунків... Невже ми зрештою станемо такими, як герої Веллса: хто елоями, а хто - мерлоками?
Не треба змішувати деградацію людських відносин зі споживацьким ставленнямдо природи. Перше зумовлює останнє. Але "Котлети окремо...", бо топік все-таки про екологію.

Цитата

Кошмар :D
І всі ми до нього долучились.

Цитата

що було б якби в нас закінчилась ЗНЕНАЦЬКА нафта
Скандал на Нью-Йоркській біржі.
Зате в нас залишаться природний газ, кам'яне і буре вугілля, торф, горючі сланці і штучні опалювачі. Від холоду не помремо, а це головне.

Цитата

коли б ми "спалили" в атмосфері весь кисень?
Нереально, навіть не мрій. Хіба що можна довести його до стану ядучої суміші, але чує серце моє, що ми й до цього призвичаємось. ДР, кисень-киснем, а для рослинного світу більш важливий азот. Так що, якщо хочеш прогноз в стилі наук. фантастики, кисню не стане, люди-тваринки повимирають, а не землі буятимуть джунглі.
Ми про озонові дірки забули. Шкода мені австралійців - живуть буквально під відкритим космосом, без сонцезахисного крему на вулицю не вийдуть.
І ще дуже шкода дінго і інших чудових істот, яких ми успішно знищуєм. Найбільше - саме їх.
Три роки милувались в Передкарпатті вовчою сім'єю, поки якась добра душа їх не перестріляла.

Цитата

Чи є дорога назад? Чи можемо ми скористатися альтернативними джерелами енергії? Що для цього потрібно?

Ну от в Криму використовують сонячні батареї, а в теплих країнах - це суцільна економія коштів на енергетику. В Нідерландах успішно застосовують ВЕС. Можемо, тільки поки що не хочемо. Бо вигідніше і прибутковіше розробляти готові джерела.

Що потрібно? Для того, щоб використовувати (постійно) альт. енергію - мільярди коштів і патологічно чесні реалізатори цих проектів. Дуже реалістично звучить, чи не так? :D

А взагалі нам треба великий катаклізм, щоб люди отямилися, а уряди всіх країн рвучко взялись за оздоровлення природи. Щось типу The day after tomorrow. Тільки б не хотіла я жити в ті часи...

І ліричний кінець. В моєму розумінні екологозахисники повинні бути оптимістами з прагматичним поглядом на речі і кредо у душі:"Якщо не я, то хто?"
  • 0

#133 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 16:51

Перегляд дописуBHAAD (30.01.2007 16:44) писав:

все прекрасно видно
от мені тільки цікаво як ви змусите когось діяти? будете з кулеметом підганять?
ні...ти хочеш швидко й радикально..так не можна...ця робота тривати роки,адже, я повторю,"вчити дітей нормально"....адже навчаючи дитину все її життя,вона не буде діяти проти своєї планети...на жаль у наших школах таке не передбачається,на жаль....
кулеметом нікого не треба підганяти,головне - закласти це все у наступне покоління,бо за нашого ми нічого не зробимо...от.
  • 0

#134 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 17:15

Перегляд дописуKassandra (30.01.2007 16:48) писав:

ні...ти хочеш швидко й радикально..так не можна...ця робота тривати роки,адже, я повторю,"вчити дітей нормально"....адже навчаючи дитину все її життя,вона не буде діяти проти своєї планети...на жаль у наших школах таке не передбачається,на жаль....
кулеметом нікого не треба підганяти,головне - закласти це все у наступне покоління,бо за нашого ми нічого не зробимо...от.
наступному поколінню вже пізно буде після нас розгрібаться...
  • 0

#135 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 30.01.2007 – 17:15

Перегляд дописуKassandra (30.01.2007 18:48) писав:

Хороша ідея, а то зараз всіх вчать,
-як вдаватися до хабарництва (купити все за гроші)
-хуліганства і бандитизму (мати все на халяву і безвідповідальності)
-підлості і заздрозві (відібрати те, що має хтось, а ти ні, хоча тобі самому це зовсім не потрібно(заради власно задоволення))
- хамства і безсовісності (насвинити в підїзді, де написано "не смітити" (ще й перепрошую, насрати в кутку)) і т. п.
Яка ціль нашого суспільства? До чого ми прагненемо? Куди йдемо?
АПОКАЛІПСИС НЕ ЗА ГОРАМИ, ГОТУЙМОСЯ!

Ми з такими темпами станемо дітьми диявола, а не природи.
  • 0

#136 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 17:42

Перегляд дописуBHAAD (30.01.2007 17:12) писав:

наступному поколінню вже пізно буде після нас розгрібаться...

ти так вважаєш?наше покоління ще житиме років ну 60...думаєш за той час тут буде пекло?сумніваюся..
  • 0

#137 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 01.02.2007 – 14:58

Перегляд дописуKassandra (30.01.2007 15:29) писав:

ні...глобальний катакліз нічого доброго не зробить..треба просто діяти.шукати альтернативу теперішньому станові..довести прогрес до такого стану,що він не завдаватиме шкоди нашій планеті...

Ніхто, хто реально може щось змінити, не буде цього робити, бо це фінансово не вигідно. Всі зараз думають: "Я зараз наживусь, а що буде з планетою за 100 років, мене не хвилює". А за 100 років пізно буде.

Це, звичайно, все сумно, але нічого з цим не поробиш. Людство вимре, планета оновиться. І не думайте, що мені наплювати на природу - я все життя стараюсь не шкодити природі, але один великий завод (причому з сучасними очисними технологіями) перекреслить старання 10- тисяч свідомих людей, якщо не більше. Про наші "чудові" підприємства я промовчу... (Достантньо глянути на карту забруднення України - майже вся Східна Україна екологічно забруднена майже як околиці Чорнобиля).
  • 0

#138 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 00:03

Всі ці проблеми падають перш за все на нас, фізиків, від яких вимагають якнайшвидших і найдешевших вирішень цих проблем. Так вирішити проблему дешевше і швидше. Логічно, чи не правда?
Желєзная логіка, на жаль. Цим, на жаль, не займаються екологи, які, вибачте, в більшості чорт зна чим займаються. Ті ж екологи, які дійсно люблять природу, розуміють усі нюанси взаємозв`язків навколишнього середовища, відчувають її, на жаль не мають ніякої реальної сили, не кажучи вже про реальну владу. І навіть проблема не в тому, що в нашій країні ця професія (чи наука?) молода; екологів зневажають в усьому світі, і в тому ж США, і тій же Британії.
Ці пробеми не стоусються соціологів і культурологів, які, по ідеї, повинні були би піднімати кульутрний рівень людей, пробуджувати у них людяність, свідомість. Бо це їх вина, що люди, коли бачать зелені листівки, беруть як рекламу й викидають в перший найближчий смітник. Хто-небудь проводив благодійний концерт не проти СНІДу (це безумовно дуже хороший показник), а проти винищення зеленої краси нашої країни, міста? Хтось знає які у нас проблеми і хто їх створює? Найголовніше, як їх створює?
Я вважаю, що все треба починати саме з культури, не зверху, не з політиків, не з економіки, а саме з кульутрного рівня людей. А це, вибачте, виявляється найважчим.
Бо коли я виходжу на вулицю збирати підписи (час від часу, коли є можливість) проти знищення парку Троєщина і забудови котеджним містечком на благо високопосадових дядєчків, то бачиш у людей зневіру (після брехні, так званої, "Зеленої Партії"), байдужість (найпопулярніший варіант: "Это бесполезно"), іноді відверте хамство.
І хто винен?
  • 0

#139 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 02.02.2007 – 19:38

Прикольна тема :yes: . Хто уважно читав Біблію: там згадується, що про дату кінця світу знає Бог, і тільки Він (звідси вже випливає, що в Біблії прогнозу кінця світу бути не може). Про те, що Ісус скоро повернеться, відповім фразою Ейнштейна - все на світі відносно :) (в тій же Біблії написано, що час в Бога йде не зовсім так, як в нас).

Тепер про Нострадамуса. Ви читали хоч одне його пророцтво? Мало того, що там написано все "високо алегорично" (по-моєму високо маразматично), так що кожне пророцтво може трактуватись як душа забажає, майже всі пророцтва, які збулись - виявились підробками (в перекладі є, в оригіналі нема).

Короче, не вірю я в близький кінець світу. Взагалі, не вдячна справа пророкувати кінець світу - як не збудеться - накопають, збудеться - не буде часу позловтішатись над тими придурками.
  • 0

#140 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.02.2007 – 01:49

Перегляд допису4esterfielter (24.01.2007 12:44) писав:

Кінця світу не буде!!!! Загине лише наша планета, а наші душі переселяться в інакші світи - хто в гірший, хто в ліпший...
так загибель планети і є кінцем світу...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних