Перейти до вмісту

Чи є життя після смерті?

Повідомлень в темі: 202

#181 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.03.2008 – 16:46

Древні Греки Елліни дали відповідь на це питання і знайшли спосіб бути безсмертними - здобути славу і жити в памяті нащадків. і вони були праві, бо ми хоч і не їхні нащадки, але знаємо Одісея, Ясона, Геракла, Ахіла, Александра....

Перегляд дописуNameless One (23.03.2008 20:53) писав:

Пригадується той старий прикол про розмову двох плодів в лоні матері. Життя після народження існує. І там так класно що ніхто назад не повертається :)
Так може не повертаються "звідти" бо це фізично не можливо. Так само як народитись обратно :)
- не це інший анекдот
черга. надпис "інвалідам без черги"
розштовхує всіх здоровенний дядько з криком "я інвалід - семимісячним родився"
інтелегент з черги каже "панове, пропоную шановного інваліда відіслати назад до мами на 2 місяці"
  • 0

#182 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.03.2008 – 16:53

теми з"єднано, офф-топ видалено
  • 0

#183 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 28.03.2008 – 10:35

Якби життя після смерті не було, тоді земне життя втратило б сенс!, воно стало б не логічним і непотрібним!
Усе має причину і наслідок... Наслідок нашого з. життя є інше життя, або існування, або буття... (все залежить від нашого з. життя!)
  • 0

#184 Інквизитор

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 23:59

Я не знаю відповіді на це питання. Я просто вірю в існування Бога і притримуюсь загальнолюдських норм поведінки. Я просто насолоджуюсь кожною хвилиною прожитою і не думаю про вічність. Що буде, то й буде! Потім вже побачимо...
  • 0

#185 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 21.04.2008 – 21:09

Дуже часто задумувалась над таким,минулого року чуть там не побувала!я впевнена що є,дуже хочу потрапити на той Світ!
  • 0

#186 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 21.04.2008 – 22:47

Перегляд дописуКотенятко-бісенятко (21.04.2008 22:09) писав:

Дуже часто задумувалась над таким,минулого року чуть там не побувала!я впевнена що є,дуже хочу потрапити на той Світ!
Дуже хочеш вмерти? Ще не зарано?
  • 0

#187 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.04.2008 – 23:04

Перегляд дописуRomun (21.04.2008 23:47) писав:

Дуже хочеш вмерти? Ще не зарано?
не варто утримувати :rolleyes:
  • 0

#188 ROMEN

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 05.05.2008 – 16:56

Моя думка така, що в кінці фізично-біологічного людського життя немає різкого обриву в ніщо! Я гадаю відбувається перехід в інший стан, в інший вид матерії, але не в тварин і рослин!
  • 0

#189 eks

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.05.2008 – 17:02

"Наш шлях не закінчується смертю, смерть - це тільки продовження нашого шляху"
  • 0

#190 ROMEN

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 05.05.2008 – 17:20

Перегляд дописуeks (5.05.2008 18:02) писав:

"Наш шлях не закінчується смертю, смерть - це тільки продовження нашого шляху"
Блискавиця: +10 до попереджень за пунктом правил 2.5.1.
  • 0

#191 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 05.05.2008 – 21:18

Хто уже там?! Відгукніться! Присилайте нам запрошення, всі ж хочуть, і по-раніше
  • 0

#192 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 05.05.2008 – 23:25

Мені важко уявити як це розум вмирає при смерті, але мушу з цим погодитись
  • 0

#193 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 09:43

Перегляд дописуYounker (6.05.2008 00:25) писав:

Мені важко уявити як це розум вмирає при смерті, але мушу з цим погодитись
Головне живе свідоміть!
  • 0

#194 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 07.05.2008 – 20:29

Перегляд дописуAleg_@tor (7.05.2008 19:43) писав:

Головне живе свідоміть!
О_о
яка ... свідомість, ми просто відключаємся і перестаєм існувати

Блискавиця: +10 до попереджень за пунктом правил 2.2.2.
  • 0

#195 Ivan 523

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Звягель

Відправлено 15.05.2008 – 14:02

От цитата з розповіді жінки, хворої раком яка вийшла з тіла під час операції. Вона бачила себе й двох лікарів і з великим жахом дивилася на своє тіло. Весь шлунок і тонкі кишки були в ракових вузлах. Вона стояла й думала: "Чому нас двоє? Я стою і я лежу". Раптом вона опинилася в повітрі. Вона відчувала, що летить, що хтось її тримає й вона піднімається усе вище й вище; стало так світло, що вона не могла дивитися... Потім вона бачила товсті дерева з різнокольоровими листками, невеликі будиночки. Їй також показали пекло - "змії, гадюки, нестерпний сморід, біси", а потім показали рай - там добре, але вона почула голос: "Спустіть її на землю", - і вона повернулася в тіло. Вона не хотіла повертатися. Бетті Мальц описує свої переживання в книзі "Я бачила вічність", що вийшла в 1977 році. Вона пробула в стані клінічної смерті 28 хвилин. Трапилося це в липні 1959 року під час другої операції із приводу апендикулярного перитоніту. Їй було тоді 27 років. Вона пише, що перехід був ясним і спокійним. Відразу після смерті тіла вона виявилася на дивному зеленому пагорбі. Її здивувало, що, маючи три операційні рани, вона стоїть й ходить вільно, без болю. Над нею яскраве синє небо. Сонця нема, але всюди світло. Під босими ногами - трава такого яскравого кольору, якого на землі вона не бачила; кожна травинка, як жива. Пагорб був крутий, але ноги рухалися легко, без зусилля. Яскраві квіти, кущі, дерева. Ліворуч від неї - чоловіча фігура в мантії. Бетті подумала: " Чи це не ангел?" Вони йшли, не розмовляючи, але вона зрозуміла, що він не був чужим і що він знав її. Потім перед її поглядом пройшло все її життя. Вона побачила свій егоїзм, і їй було соромно, але вона відчувала навколо себе турботу й любов. Бетті Мальц знайшла дуже гарні слова, описуючи те, що вона пережила там. Вона відчувала себе молодою, здоровою й щасливою. "Я відчувала, що маю все, чого коли-небудь бажала, була всім, чим коли-небудь хотіла стати, ішла туди, де я завжди мріяла бути". Вона і її супутник підійшли до чудесного срібного палацу, "але веж не було". Музика, хор; вона чула слово "Ісус". Стіна з дорогоцінних каменів. Ворота із шару перлів. Коли ворота на мить відкрили, вона побачила вулицю в золотому світлі. Вона нікого не бачила у світлі, але зрозуміла, що це - Ісус. Вона хотіла ввійти в палац, але згадала батька й повернулася в тіло. Її батько, убитий горем, всі ці 28 хвилин стояв біля її ліжка й був вражений, коли вона "ожила" і відкинула простирадло, яким було накрите її тіло.Це переживання привело її ближче до Бога. Вона тепер любить людей і люди - її.
  • 0

#196 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.06.2008 – 20:09

А я вірю, і не тільки тому, що вірили мої предки, а тому, що ... хочеться вірити. Адже коли помреш і очікуєш пустоти чи темряви, то нею і станеш. Коли не віриш, що є шось за межею, то нема сенсу життя. Коли не віриш, що є щось за межею, чи існує те, в що ти віриш. Коли не віриш, що є щось за межею, чи може існувати те, що ти називаєш вічним?

А так без лірики, ви всі думаєте, що коли помреш приєднуєшся до пустоти? А твій досвід, всі твої прожиті емоції відлітають у небуття? А ви не думали, що емоції, досвід і т.д. - це і є якийсь вид енергії, а після смерті енергія перейде в інший різновид енергії?

Можна багато дискутувати на цю тему, але з нашими впертими мізками, ніхто нікого не переконає. Дізнаєтесь чи є життя після смерті, коли перетнете вищезгадану межу...
  • 0

#197 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 03.06.2008 – 09:56

Перегляд дописуYounker (7.05.2008 21:29) писав:

яка ... свідомість, ми просто відключаємся і перестаєм існувати

Тоді який сенс цього короткого земного існування, якщо не буде наслідку???
Світ діє по трьом законам ПРИЧИНА-ДІЯ-НАСЛІДОК...
І хочемо Ми цього чи ні наслідок буде. :rolleyes:
  • 0

#198 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:села

Відправлено 08.06.2008 – 18:35

пха
то от такий наслідок в нього і буде
поздоровим його))

а що бо отї бетті мальц
я не знаю чи то вона забрехалась чи лікарі шось намутили з годинниками но той факт що вона перебувала в стані клінічної смерті аж 28 хвилин повна туфта
мозок без киснепостачання вмирає за чотири хвилини а це ж у сім разів більше))
шось вона явно перегнула у своїй кніжонці
а по темі я думаю що життя там куди ми всі попадемо ( ну крім янкера звісно ))) не буде адже це вже після смерті
але там буде щось друге не менш цікаве))
  • 0

#199 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 08.06.2008 – 21:51

ІМХО, аби не ображати ваші, громадо, погляди)
Думаю, що після смерті буде все ж цілковита пітьма, та ми того вже не зрозуміємо..
Game over, так сказати. І почнеш спочатку.. гратимеш за когось іншого, у іншій реальності, іншому вимірі, на іншій планеті, у іншім часі, кінець-кінцем! ...І з ймовірністю, що наближається до нулю, ти будеш тим, ким був.
Ніяка душа нікуди не переноситься, немає ніякої реінкарнації.. Але "потойбічний" світ теоретично може існувати, але якщо ти "гратимеш" за якогось його жителя.. І це не потойбічний світ, а просто інший світ з іншими умовами. Між нашим і тим світом така ж різниця, як і між Марсом і Меркурієм - вони схожі загалом, але різні у деталях.

Повідомлення відредагував Invictus: 08.06.2008 – 21:57

• 0

#200 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 18:44

Намагаюся про це не думати. Якщо пекло існує, думаю мені туди дорога... ну не можу я відмовитись від бажання плоті :prapor3:. Думка про пекло мене лякає. Важко уявити, як можна мучитись цілу вічність, без кінця... жах.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних