Перейти до вмісту

Чи є життя після смерті?

Повідомлень в темі: 202

#161 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6671 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.03.2008 – 16:44

моя думка - рай чи пекло - то казочки для дітей. ну от припустимо диявол, це особистість, в нього є розум, навіщо йому вічність мучити душі? причому безтілесним душам завдавати фізичного болю. Яким це чином він утримує здоровенний штат чортів, які тільки те й роблять, що розпечену мідь в горлянку грішникам заливають. за християнськими казочками виходить що потрібен один чорт максимум на десять грішників, отже чортів уже набралось кілька мільярдів, яка дияволу з того вигода? так само як і казочка про рай... виходить праведники там такі пани, що їм ангели служать...
хоча спочатку про рай писали як про Едемів сад(чи як там правильно), з якого вигнали Адама і Єву, причому описування цього Раю на Землі співпадає з описом атлантиди

ну земні людські описи потойбічного життя дуже вже нагадують життя земне, тому що люди просто не знають іншої форми існування...
  • 0

#162 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 08.03.2008 – 18:16

Перегляд дописуDarkSun (8.03.2008 15:15) писав:

Реінкарнація не продовження життя. Адже тіло - це тільки оболонка для духу і розуму.А вони формуються в більшості завдяки генам , вихованням спогадам. А коли їх нема - нема і людини. Краще вже тоді вважати продовженням життя культурну спадчину людини - адже людина помирає, я її думки живуть ще багато років.
Хоча я вірю у "класичне" життя після смерті - рай і пекло.
Не треба плутати божий дар і яєчню.
Тіло формується в більшості завдяки генам, а розум людини і дух набуваються з розвитком самої людини, причому розвитком не тільки одного свого життя, це досвід багатьох реінкарнацій.
  • 0

#163 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 23.03.2008 – 13:33

Мене цілий час охоплює думка про те.що зімною буде коли я умру.Я дуже багато про це думаю і не можу зрозуміти,що буде зімною,з моєю душею.Ось візьмемо наприклад,ну стався інфаркт у мене(тфу тфу(не дай Боже))і що дальше зімною буде,яке буде моє життя і взагалі воно буде?
  • 0

#164 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.03.2008 – 13:38

Так, це дійсно цікаве питання. А фіг його знає, якщо собі так подумати, живемо, щоб вмерти. Та в принципі смерть і буде ключем до всіх питань, які ставлять перед собою люди, чи є бог, чи є рай, чи пекло....
Давайте спочатку вмремо :angry1: , а потім вже напишемо, що і як відбувалося там. Чи є вже такі, що можуть поділитися досвідом? :gryzin:
  • 0

#165 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 14:02

Margo як завжди печеш)) Це взагаліто якраз я хотів написати, ти мене трохи випередила. Тому прийдеться мені взяти для себе незвичне амплуа і спробувати написати серйозніше :gryzin:

Roma_G, таке питання турбує всіх напевне. І мене досить часто відвідують такі думки. Загалом в 2-х випадках: коли ти маєш в житті щось таке що не хочеться втратити і ти думаєш, а що буде як я помру, як взагалі можна уявити існування інакшим ніж зараз. В іншому випадку ти думаєш про смерть коли тобі вже все набридло і тобі цікаво а може там якось прикольніше і т.д. Ну і крім того страшно троха. Навіть дуже страшно, коли незнаєш. Але як би це не банально звучало - скоро все взнаєм.
Як то кажуть - розтин покаже.

Повідомлення відредагував Nameless One: 23.03.2008 – 14:11

• 0

#166 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 23.03.2008 – 15:29

Перегляд дописуRoma_G (23.03.2008 13:33) писав:

Мене цілий час охоплює думка про те.що зімною буде коли я умру.Я дуже багато про це думаю і не можу зрозуміти,що буде зімною,з моєю душею.Ось візьмемо наприклад,ну стався інфаркт у мене(тфу тфу(не дай Боже))і що дальше зімною буде,яке буде моє життя і взагалі воно буде?
я знаю що буде після смерті
тебе закопають глибоко глибоко і ти будеш там гнити
доки якісь гімнюки не почнуть рити землю
аби збудувати автостоянку чи торговий центр якийсь....

....але особисто я обрав би тризну :gryzin:

Повідомлення відредагував Vepr: 23.03.2008 – 15:30

• 0

#167 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.03.2008 – 15:41

хм... точно сказати не можу... але поки стараюсь робити все так,щоб вмерши,не жаліти за те, що щось не встигла, щось лінувалась робити, щось соромилась...і т.п. :gryzin:

а ше файно перед смертю напитись файно морквяного соку (там багато вітаміну А) шоб по смерті мати рум'янець, файний зір, міцні нігті і блискуче волосся :angry1:
  • 0

#168 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 23.03.2008 – 15:55

"І буде грати музика але ти її непочуєш..." :gryzin: Є життя після смерті,нема життя після смерті-науці про це невідомо. Але якщо побачиш того хто вернувся-бросай пити!!!

п.с.Не хочу гнити,хай краще кремують!
  • 0

#169 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 23.03.2008 – 17:07

Ніхто не знає (принаймні з простих людей). І взагалі краще не забивати голову собі такими питаннями, бо дуже на ньому зациклюєшся і постійно думаєш про смерть (зі мною деколи таке буває).
Хоча, як кажуть латиною, "memento mori", тобто "пам'ятай про смерть".
  • 0

#170 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 23.03.2008 – 17:24

А мені як страшно , даж подумати !
  • 0

#171 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 23.03.2008 – 17:30

Перегляд дописуVepr (23.03.2008 15:29) писав:

тебе закопають глибоко глибоко і ти будеш там гнити
доки якісь гімнюки не почнуть рити землю
аби збудувати автостоянку чи торговий центр якийсь....

Я часом задумуюсь над цим. Чомусь в землю попасти зовсім не хотілось-би.
Тому віддаю перевагу кремації. Хочу, щоб мене кремували і прах мій розвіяли над океаном.
А взагалі - не люблю думати про смерть. Згадувати смерть - спокушати долю. Краще думати про життя...
  • 0

#172 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 17:35

Перегляд дописуDarkSun (23.03.2008 17:07) писав:

Хоча, як кажуть латиною, "memento mori", тобто "пам'ятай про смерть".

Пам"ятати про неї може і варто але готуватись до неї зовсім не треба. Тобто є 2 сприйняття життя і смерті.
Перший це коли життя після смерті не дуже веселе(як в еллінів) або його взагалі не існує, тому людина старається жити якомога насиченіше, взяти від нього все що можна. Адже перед людиною весь всесвіт! Бери його, юзай його, живи наповну, відчуй все що лише можна відчути!!! От така позиція мені підходить. ле є ще друга позиція, деструктивна. Це коли життя розглядається як підготовка до смерті і іншого життя, притому чим більшим невдахою ти був тут, тим більші шанси в тебе попасти в рай а не в пекло. Як читаю список блаженних то аж плакати хочеться.

П.С. Ото мені від пива знов згадалось залізне логічне правило. Якщо до того як ти народився тобі погано не було то після сметрі теж не буде. То нафіга паритись? :)

Повідомлення відредагував Nameless One: 23.03.2008 – 17:45

• 0

#173 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 23.03.2008 – 18:02

Згоден, що треба брати від життя все, та все ж таки вірю в життя після смерті. Може не в християнському розумінні, та вірю.
І здається подібна тема вже була, чи то в мене вже мозок глючить?
  • 0

#174 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 18:54

Рано чи піздно всі ми помремо.З цим треба житти.Найцініше не життя,а його духовна частина!
  • 0

#175 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.03.2008 – 19:07

Зогниєш ти друже. Закопають тебе в землю, а самі підуть на поминки по 50 пити. Отакот з тобою буде :)
  • 0

#176 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.03.2008 – 19:20

Схиляюся до думки , що після смерті поганим людям не буде добре...
  • 0

#177 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 19:31

Схиляюся до думки , що після смерті поганим людям не буде добре...

Поганим людям погані труни,хорошим людям хороші труни:)

Повідомлення відредагував Крендель: 23.03.2008 – 19:34

• 0

#178 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 20:10

колись може і задумувався про таке, але тепер не звертаю ніякої уваги(не маю часу на такі думки). Що потім буде то буде. Як десь я чув: ,, Там куди ми підемо має бути краще ніж тут, адже ніхто не повертається звідти.''-це якщо вірити в життя після смерті.

Повідомлення відредагував Шkідниk: 23.03.2008 – 20:12

• 0

#179 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 20:46

Ти головне маму і тата слухайся, не обіжай нікого - і всьо буде ок. Тобі ще не 95 років, щоби про таке думати...

Воно тобі треба - знати, що там буде? Живи кожним моментом, кожною хвилиною, насолоджуйся життям! :)
  • 0

#180 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 20:53

Перегляд дописуШkідниk (23.03.2008 20:10) писав:

колись може і задумувався про таке, але тепер не звертаю ніякої уваги(не маю часу на такі думки). Що потім буде то буде. Як десь я чув: ,, Там куди ми підемо має бути краще ніж тут, адже ніхто не повертається звідти.''-це якщо вірити в життя після смерті.

Пригадується той старий прикол про розмову двох плодів в лоні матері. Життя після народження існує. І там так класно що ніхто назад не повертається :)
Так може не повертаються "звідти" бо це фізично не можливо. Так само як народитись обратно :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних