Перейти до вмісту

МАТРИЦЯ

Повідомлень в темі: 99

Опитування: Вибір (76 користувачів проголосувало)

Якщо б Ви були на місці головного героя, яку б таблетку вибрали?

1. Червону (57 голосів [75.00%])

Процент голосів: 75.00%

2. Синю (19 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 30.06.2007 – 00:56

а шо більше "рЄжЄ"?
  • 0

#62 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 02.07.2007 – 16:29

Важко сказати... Жити в Цьому світі і не перейматися через те, що ти десь прикутий дротами? Потрапити в Інший світ і почати боротися проти рабства? Хм... дійсно... так цікавіше... тож якого кольру ця таблетка, кажеш?

Перегляд дописуLeia (26.06.2007 13:58) писав:

А в натурі, шо котра робила?
Я б ковтнула ту, яка закидає в реальний світ. До восьминогів і тому подібного...
Біда тільки в тому що насправді ми всі живемо в матриці, але немає ніяких агентів, ми творимо її самі, вона зіткана з наших думок, вірувань, почуттів, ілюзій і амбіцій. І нема такої таблетки яка може від неї врятувати. Будь-який Морфей, якого ви зустрінете лише закине вас у іншу Матрицю. І так без кінця.
Дівчино, ви мене лякаєте і вражаєте!!! Я з вами згідний на всі сто відстотків!!!

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 02.07.2007 – 16:33

• 0

#63 Японська білка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 19:29

доречі, якщо вже проводити аналогії з фільмом, то таблєточки
просто так тобі не приносять, шукати треба. а тільки потім робити вибір.
це я так. для роздумів.
  • 0

#64 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 10.07.2007 – 12:37

Таблеток взагалі нелюблю, але в такому випадку закинувся би червоною. Як не як ілюзія довкола це круто, а реальність краще. Крім того його (Нео) потім від тих астероїдів глючити так непогано почало...
  • 0

#65 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.07.2007 – 14:42

Я б попросила зелену :)
  • 0

#66 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.07.2007 – 15:41

Ковтну обидві. Хочу жити вічно.
  • 0

#67 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.11.2007 – 05:45

Я думаю, що таваріщ Нео - злобний чітер, - саме тому він ухватив червону. Чувак просік, що побачити "реальний мір" можна без надзусиль, просто закинувшись колесом. За це мені даний персонаж дуже несимпатичний. :angry1:

Перегляд дописуПилюка (10.07.2007 14:42) писав:

Я б попросила зелену :)
Ти б ще попросила жовтий шприц :ggggg:
  • 0

#68 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 23.11.2007 – 16:34

Перегляд дописуKatod (26.06.2007 09:55) писав:

а ви знаєте від чого глобальне потепління?
на матрицю поставили потужніший процессор, і тепер зима просто непотрібна, колись сніг і все таке було зручно, менше треба промальовувати, під снігом можна почистити тимчасові файли
хоча до цих пір є проблема в графічних процессорах, приходиться деяких людей ховати в дим сигарет, щоб встигати обробляти їхню складну внутрішню суть...
тоді оптичні прибори - це просто відюхи? А яка тоді функція електронного мікроскопа? :angry1:

Перегляд дописуKatod (26.06.2007 09:55) писав:

а так взагалі, суцільне дежавю, щоранку матриця переходить на інший режим, тобто перекидає частину кластерів темної чатини Землі на нашу сторону, це видно по одноманітності руху маршруток
ще є проблема, в багатьох країнах центральної і східної європи багато пробок на дорогах, до цих пір там діалап, ніяк протиснутись невиходить через таку купу сигналів, доречі тянуть виділену лінію в напрямку ВДНХ, оптика, тепер люди швидше будуть перекидатись на роботу...
:)
а гуртожитки придумати для архівування даних через нестачу місця на вінтах. зазіповують три-в-одному.
  • 0

#69 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 02.01.2008 – 13:29

Можливо відповідь на питання набагато простіша. Матриця- це всі матеріальні предмети(крім людей), які нас оточують(будинки, машини, природа,дороги). А ми просто користуємося цим. Реальний світ- це все, що ми відчуваємо, думаємо, чого хочемо, що любимо, що ненавидимо. Ось так :)
  • 0

#70 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 08.01.2008 – 11:07

Хотів би залишитися в цьому світі, ну то й що шо він матриця, просто мене багато що в ньому тримає, тримає те, заради чого я б пожертвував правдою і залишився рабом машин. Ото так...
  • 0

#71 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 17.01.2008 – 14:49

Та яка різниця, вам же шоб побачити морфій у вигляді мужика треба було зїсти пару колєс і догнатись Морфієм... і потім не мало би значення яку би таблєтку хавав... зіжрав би обидві...
  • 0

#72 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 20.01.2008 – 16:42

Обрав би таблетку у реальний світ..Просто невідомість наслякає, і мені б було цікаво переступити через цей страх.
А от в мене виникло інше питання.
Пам'ятаєте, у фільмі був епізод, коли якийсь мудак спілкувався з агентом і попросив повернути його в реальний світ, і так, щоб він був багатим все, що було до того, забув.
Що б зробили ви? Що краще, знати правду і постійно жити в небузпеці, "гнити", чи бути "королем" у Матриці?

Якщо підробка краща за оригінал, то чим вона погана? Адже різниці ми все одно не відчуваєм...
Незнаю. Це поза межами мого розуму. Може ще не доріс.
  • 0

#73 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 20:04

Перегляд дописуDarkSun (20.01.2008 16:42) писав:

Що краще, знати правду і постійно жити в небузпеці, "гнити", чи бути "королем" у Матриці?

Це питання віри. Віри у себе, перемогу, свободу. Інколи впертості, амбіцій, азарту. Та й навіть у Матриці, хто був би справжнім "королем"?

"Король може обирати свій одяг як зволіє, немає засобу пізнати напевно, обірванцю ж не приховати своєї бідности."*
--
* А.Кроулі. Liber AL vel Legis

Повідомлення відредагував Aleph: 20.01.2008 – 20:05

• 0

#74 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 20.01.2008 – 20:14

я би краще пихнула)))
  • 0

#75 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 20.01.2008 – 21:15

Перегляд дописуAleph (20.01.2008 20:04) писав:

Це питання віри. Віри у себе, перемогу, свободу. Інколи впертості, амбіцій, азарту. Та й навіть у Матриці, хто був би справжнім "королем"?

"Король може обирати свій одяг як зволіє, немає засобу пізнати напевно, обірванцю ж не приховати своєї бідности."*
--
* А.Кроулі. Liber AL vel Legis
Можливо ти правий, перемоги можна здобути будь де.
  • 0

#76 нявка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.01.2008 – 14:13

Перегляд дописуAleph (26.06.2007 12:32) писав:

Якщо Вас не влаштовує те що є зараз чи готові Ви зробити крок у невідоме заради непевної можливості невизначених змін?

"Матриця" - хороша ілюстрація.
Про це все ще колись писав один дуже мудрий поет Шекспір,його персонаж Гамлет питав "бути чи не бути"?Адже смерть це та ж сама невідомість!Ми інколи прагнем самогубство,щоб щось змінити,і не робим його лиш тому,що боїмось невідомого!
  • 0

#77 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.08.2008 – 12:48

Невідомість нас манить за собою, принаймі про себе я можу так сказати, але і лякає. Проте зазирнути туди дуже хочеться... Навіть наше звичне існування може принести такі несподіванки, що і сама невідомість. Що стосується "Матриці", то моя думка така - роботів створили люди, а ті потім створили матрицю, тобто ми самі собі закрили шлях в реальність, створившии роботів, а якщо казати стосовно нашого життя, то стереотипи і догми, які тримають все на певному рівні. Люди часто творять міфи, бо бояться невідомості, яка може виявитися реальністю, справжньою реальністю.
  • 0

#78 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.08.2008 – 13:08

Я би спробувала. Відношусь до людей, які постійно щось шукають (на свою дупу:rolleyes:)
  • 0

#79 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 17:12

Перегляд дописуГетьман (26.06.2007 13:51) писав:

А де є впевненість, що цей крок не приведе нас до нових обставин, що не влаштовуватимуть Вас, або до нової ілюзії?
нема, це чисто ірраціональний вибір

Перегляд дописуSergiy_K (23.11.2007 06:45) писав:

Я думаю, що таваріщ Нео - злобний чітер, - саме тому він ухватив червону. Чувак просік, що побачити "реальний мір" можна без надзусиль, просто закинувшись колесом. За це мені даний персонаж дуже несимпатичний. :)
хоча його виправдовує що він думав лише позбутись незнання, а далі його хитро втягнули в чужу гру "сейв зи ворлд, ти ізбранний"

Перегляд дописуГетьман (26.06.2007 13:51) писав:

А де є впевненість, що цей крок не приведе нас до нових обставин, що не влаштовуватимуть Вас, або до нової ілюзії? :aaa: Нео ж зміг у "некерованому" світі зупинити тих восьминогів... І щось мені не віриться у переносі його "аури" на реальний світ... :angry12:
не ти один походу так думав, раз в наступних частинах такий "перенос" замутили, не втримались панімаєш від прийому оберненого до кіберпанківської містифікації віртуальної реальності. Зрештою Матриця попалилась на власній еволюційній непридатності, головним став вибір правильного моменту давання копняка під зад в якості доказу непорушності дружби народів
  • 0

#80 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 04.08.2009 – 12:14

Червону.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1