Перейти до вмісту

МАТРИЦЯ

Повідомлень в темі: 99

Опитування: Вибір (76 користувачів проголосувало)

Якщо б Ви були на місці головного героя, яку б таблетку вибрали?

1. Червону (57 голосів [75.00%])

Процент голосів: 75.00%

2. Синю (19 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 02.10.2006 – 16:39

Перегляд дописуStuff (2.10.2006 16:49) писав:

Я мав на увазі від самого дитинства..навчити дитину вбивати і весь час повторювати, що так треба - в дорослому віці вона навіть не буде задумуватись, чому вона вбиває - вона просто буде знати, що це правильно..
перше.
ми просто називаємо одне і те ж різними словами.
я назаваю виховання - елементом соціалізації, а ти програмуванням.
різниця, напевне би була в тому, що :
твоє виховання людини було би більш схожим на "програмування" - коли було би 20% людей і 80% програм. моє виховання людини є більш схожим на соціалізацію, а не програмуваня через те, що я не думаю, що в матриці би було більше програм ніж людей.

друге.
ніхто не знає точно, що є правильно. кожен собі сам визначає. або йде за всіма або йде проти. або сам доходить до висновку.
але що є правильно не знає ніхто. бо думка більшості - не обов'язково правильна.. це лише ефект стадності.
  • 0

#22 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 03.10.2006 – 08:54

Але ж цей елемент соціалізації, як ти його називаєш, не підходить до матриці - там навколо лише одні програми, на 100% людей 100% програм, тому програмування більше підходить..
Але твоє друге правильно каже, що ніхто не знає, що дійсно є правильно:)
  • 0

#23 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 09:07

що?... відколи це у матриці на 100% людей 100% прогам?...
це як?

пс. очевидно ми розійшлися того, шо я думаю - шо в матриці програм меншість.. і вони просто виконують якусь функцію... а не спілкуються з людьми і кажуть, що їсти, коли спати, кого вбивати...
  • 0

#24 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 09:17

А інакше бути не може - матриця ж є надпрограмою для всіх людей, вона їх оточує зі всіх сторін, і люди в цій програмі постійно змінюються, а програма залишається..
Тому можна сказати, що на сто процентів людей існує сто відсотків програми, чи не так?
  • 0

#25 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 09:23

сама матриця є продуктом програм. тобто, якшо є програма, яка відповідає за розмір будинка, вона його створює. він від цього не починає сам створювати будинки теж. він є лише продуктом. так? себто, я так це все бачу.
  • 0

#26 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 09:32

Ну, не продуктом програм,я думаю, а сукупністю програм, які разом і утворюють матрицю..
Але ж хіба це не є 100 відсотків програм на всіх людей?Як може бути 80%програм, а на тих 20% що припадає?
  • 0

#27 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 09:39

так... якшо ти вважаєш будинок окремою програмою.... тоді справді ніяк не може......

бо бач, я не так вважаю. я вважаю - є програма у матриці. вона формує певне середовище.
середовище - є матрицею.. це те, що програми роблять...
тому і штучний інтелект може мати свою програму керівника..
тому може бути менше чи більше програм за людей...
бо елементів середовища є менше ніж людей..
і ше. я не думаю, шо будинки/дерева/дороги/небо можуть людям якось вказувати треба вбивати з дитинства чи не треба...
  • 0

#28 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 09:59

Звичайно програми "будинки/дерева/дороги/небо " нічого не можуть вказати, оскільки вони складають лише, так би мовити,інтерфейс матриці..і не вважаю я будинок окремою програмою:)
Основні програми, мабуть, які формуватимуть нашу свідомість - це буде наше оточення від самого "народження" - вихователі, батьки, і саме вони можуть бути спеціально створеними програмами, які слідкуватимуть за нашим розвитком(щось типу агентів Смітів), і скеровуватимуть в потрібне для них русло - тобто це будуть "програмісти" програмки, під назвою "розум людини"..хіба таке не можливо?
  • 0

#29 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 10:15

таке можливо (я про це власне писала), але навіщо?
шоби забезпечувати енергією усі програми, які будуть у матриці - нехай 90%. решта - чисті люди...
навіщо , якшо матриця харчує машин енергією..?
це тіки би повний ідіот намагався на шось настроїти батарейку і витрачати більше ресурсів енергії ніж вона дає.

Повідомлення відредагував Parsokon: 03.10.2006 – 10:16

• 0

#30 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 10:28

:) Це мабуть штучному розуму видніше - навіщо тоді його "батарейкам" жити, відчувати,кохатись і вмирати..
Хоча тоді цей штучний розум зовсім не розумний, раз тільки те і робить, що слідкує за своїми батарейками, і всю свою енергію витрачає на догляд за ними :)
Але все це лише наша вигадка, тому хто як хоче, так і створює свою матрицю в своїй уяві :)
  • 0

#31 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 10:36

я за останнє речення і дружбу у всьому світі B)
ггг :)
  • 0

#32 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 02.06.2007 – 23:58

а чи знаєете що фільм МАТРИЦЯ - він був знятий на різних теоріях, твердженнях таких філософів як Ф.Ніцше, Р.Декарт...коротше багатьох...ті хто вивчав метафізику, вивчали буття й небуття...діло в іншому, а хто його зна, нхай все буде й штучне, але чомусь в це я не вірю...поки ні я не зможу дати відповідь вам на ці питання, ні інші люди...чи інші іншопланетяни...чому нам не жити просто...

я вірю, що відповідь знайдемо, але не сьогодні і не завтра
  • 0

#33 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 05.06.2007 – 10:26

У Матриці прада все крім сюжету та факту, що це компашна прога і ми батарейки... Насправді нема ніякого "харду", а є лише "софт", частинками якого є ми з вами...
  • 0

#34 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.06.2007 – 12:18

Я хочу той комп шо рахую те все шо кругом нас і фізику і полігони:)
  • 0

#35 moonskin

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 10:40

Я от коли подивилась кіно, мене трохи поглючило на тему "а якщо це павда?". Але в мене точно є один залізний аргумент проти. Допустимо, що таки правда, всі ми сидимо у "віртуалі", який моделює для нас весь оточуючий світ. Тоді кожна "точка" простору має бути описана певним станом (для простоти нехай навіть тих станів буде 2 - типу є матерія чи нема). Комбінація тих точок створює цей самий сумарний "віртуальний світ". А тепер уявіть, скільки тих найдрібніших точок (N) треба описати? Я навіть уявити таке число не можу. І тепер в кожен момент часу, щоб відобразити для всіх індивідів "матрицю", система має оперувати об'ємом інформації 2^N (не враховуючи всяких керуючих впливів). Так як і саме N прямує до нескінченності, то 2^N прямує ще до "більшої" нескінченності. І хай тих машин будуть незліченні мільйони, вони не зможуть оперувати такою кількістю інформації. IMHO. :yes:
  • 0

#36 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 10:53

Перегляд дописуmoonskin (8.06.2007 11:40) писав:

І хай тих машин будуть незліченні мільйони, вони не зможуть оперувати такою кількістю інформації. IMHO. :yes:
Не має нічого не можливого - наприклад ще років 50 тому вінчестер був обсягом 5(пять) мегабайт і займав місця як файна шафа і він вважався сенсацією, а зараз вінтом на терабайт розміром менше відеокасети(віейчес, був колись такий формат:D)вже нікого не здивуєш..
Певно там стоять відяхи енного поколіня і встигають все обробляти:)
  • 0

#37 moonskin

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 18:49

Та відяхи - то ще півбіди. Ти уяви, які там мають стояти проци :blink:
І одна справа 5*2^20 => 2^40 за 50 років, і зовсім інше перейти ну наприклад на 2^(1000000000000000000000). Плюс ще сюди проблеми синхронізації...
Ладно, хай, проїхали :brovy:

Перегляд дописуStuff (8.06.2007 11:53) писав:

розміром менше відеокасети(віейчес, був колись такий формат:yes:)вже нікого не здивуєш..
:yes: ну я типу не вчора народилася, трохи в курсі. В мене ще досі десь роздовбаний відяк стоїть)))
  • 0

#38 Осарка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Хмельницький, Ярмолинці

Відправлено 08.06.2007 – 19:40

Короче, у мене теорія, чисто моя...
"Людина - це программа, вона робить те, що і має робити, що їй запрограмовано..."
Ви ніколи не задумувались, чому зробили якусь дію саме так, а не інакше? Те що уми планети кажуть, що люди розумні істоти... Фігня це все... Ми програми однієї великої системи (типу вікнон або лінухів)...
І робимо ми те, що нам накажи система... Адже боти у Контр-Страйк теж "розумні"... Вони такіж, як і ми... Маленькі програми великої системи...
Але це 1 теорія...

Теорія 2: Вона більш фантастична...
Мало що в ній відомо... Даж для мене...
Отже, почнемо...
Космос... Ніби просте слово... Значення відоме... Але ви ніколи не задумувалися про його розміри? Де його кордони? Наскількив він безкінечний? Що криється за його кордонами?
Теж саме про чорні дири... Куди вони ведуть? Що в них усередині?

Після прочитаного задумайтесь.... І кожен знайде для себе вірну відповідь...
  • 0

#39 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 08.06.2007 – 19:49

Перегляд дописуОсарка (8.06.2007 20:40) писав:

Короче, у мене теорія, чисто моя...
"Людина - це программа, вона робить те, що і має робити, що їй запрограмовано..."
Ви ніколи не задумувались, чому зробили якусь дію саме так, а не інакше? Те що уми планети кажуть, що люди розумні істоти... Фігня це все... Ми програми однієї великої системи (типу вікнон або лінухів)...
І робимо ми те, що нам накажи система... Адже боти у Контр-Страйк теж "розумні"... Вони такіж, як і ми... Маленькі програми великої системи...
Але це 1 теорія...

Теорія 2: Вона більш фантастична...
Мало що в ній відомо... Даж для мене...
Отже, почнемо...
Космос... Ніби просте слово... Значення відоме... Але ви ніколи не задумувалися про його розміри? Де його кордони? Наскількив він безкінечний? Що криється за його кордонами?
Теж саме про чорні дири... Куди вони ведуть? Що в них усередині?

Після прочитаного задумайтесь.... І кожен знайде для себе вірну відповідь...
Щодо №1. Я зараз візьму, стану, і пройдуся по кімнаті. Я міг цього не робити. Але зробив. Питання в тому: чи було те, що я зробив запрограмоване? Швидше за все - ні. Бо таким чином можна визначати все, що сталося через "Так мало статися, бо того не вернеш". І тоді як пояснює ця теорія думки людини?
Щодо №2. В світі є 2 безмежні речі: космос та людська тупість. Хоча, щодо першого все ще є сумніви. Космос - залежить, з якої теорії ви його розглядаєте. Проблема, що перевірити цього ви не можете, оскільки внесення матерії в певну область автоматично вносить простір туди.
Чорні діри - надзвичайно сильно стиснена матерія. Названі так, бо все, що туди попадає, не може вирватися. Бо потребує швидкості для цього, більшої світлової.
Але: згідно сучасної теорії:
1. Чорні діри мають температуру. Причому, вони випромінюють енергію.
2. Вони випаровуються невідомим чином, причому чим менше важить дірка, тим швидше вона випаровується.
Взагалі, існування чорних дір наразі - це лише можемо про їх існування судити впливом їхнім на інші небені тіла. Бо, повторюся, звідти нічого не приходить, в тому числі і світло.
  • 0

#40 Осарка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Хмельницький, Ярмолинці

Відправлено 08.06.2007 – 20:06

Перегляд дописуГетьман (8.06.2007 20:49) писав:

Щодо №1. Я зараз візьму, стану, і пройдуся по кімнаті. Я міг цього не робити. Але зробив. Питання в тому: чи було те, що я зробив запрограмоване? Швидше за все - ні. Бо таким чином можна визначати все, що сталося через "Так мало статися, бо того не вернеш". І тоді як пояснює ця теорія думки людини?
Щодо №2. В світі є 2 безмежні речі: космос та людська тупість. Хоча, щодо першого все ще є сумніви. Космос - залежить, з якої теорії ви його розглядаєте. Проблема, що перевірити цього ви не можете, оскільки внесення матерії в певну область автоматично вносить простір туди.
Чорні діри - надзвичайно сильно стиснена матерія. Названі так, бо все, що туди попадає, не може вирватися. Бо потребує швидкості для цього, більшої світлової.
Але: згідно сучасної теорії:
1. Чорні діри мають температуру. Причому, вони випромінюють енергію.
2. Вони випаровуються невідомим чином, причому чим менше важить дірка, тим швидше вона випаровується.
Взагалі, існування чорних дір наразі - це лише можемо про їх існування судити впливом їхнім на інші небені тіла. Бо, повторюся, звідти нічого не приходить, в тому числі і світло.
Щодо першого: ти прочитав мою відповідь, і ти захотів найтупішим із можливих способів довести невірність моєх теорії... Але боти теж ходять.... І теж по кімнаті... Крім того воне ще й стріляють... :blink:

Щодо 2: Як ти уявляєш собі кінець космосу? Ніяк!!!! Його не існує... Ти можеш вічно летіти навіть на звуковій швидкості у 27 степені, а до кінця не долетиш... Він НЕОБМЕЖЕНИЙ.
Щодо пункту 2/друб 2: Ти правий щодо людської тупості... Але мене відповідь на це запитання не цікавить...
P.S. Не наривайся. Я прочитав кучу книг на ці теми (і не тільки). Мож тебе цитатами завантажити? А? :yes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних