Перейти до вмісту

Предметні Олімпіади

Повідомлень в темі: 99

#61 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.04.2008 – 18:15

Перегляд допису*Киця* (29.04.2008 16:26) писав:

u mene preshe misce u Serbiyi (predmet: rosiys'ka mova)
і я тебе вітаю. хтів плюс поставити але виявилось що недавно вже ставив)
  • 0

#62 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.05.2008 – 11:47

dyakuyu za vitannya i plyusiki :shy:
;) :lol:
  • 0

#63 Гість_Veritas_*

• Гості

Відправлено 20.07.2008 – 23:25

Олімпіади - мій щорічний головний біль та водночас прекрасна штука.
У молодших класах була, здається, на конкурсі ім. Яцика, у районі була на 3-ому місці.
Потім знову потрапила на районну олімпіаду аж у 7-ому класі, тоді вже на фізику. До перемоги не вистачило 0,05 бала. Але наступного року з точними науками в мене не склалось: не пам"ятаю, що зайняла з фізики. Але була на історії. І там, неочікувано для всіх (до того гімназія нікого не пропускала в область), перемогла. До того ж з величезним відривом - 20 балів. На області зайняла 7 місце, благополучно отримала диплом ІІІ ступеня.
Наступного року історія "нє прокатіла": всього-на-всього 5 місце. Але того року я приймала участь іще й в районних олімпіадах з біології (3 місце), з укр. мови та л-ри й конкурсі ім. Яцика, де взяла перші місця. На Яцика мене чомусь не випустили, а ось на мову я таки поїхала. Писала по принципу "В піаніста не стріляти - як може, так і грає". Але виборола 2 місце, програвши переможиці 2 бали. Була на зборах команди, знайшла нових подруг, було хоч і важкувато, але суперово.
Уже в 10 класі (минулого року) я пахала як їжачок: штудіювала мову не на жарт. І виграла район! Крім того ще була на історії (3 місце), конкурсі ім. Яцика (1 місце) та на інформатиці (3 місце). Поїхала в область на Яцика (там, на жаль, пролетіла). А потім таки виграла мову й літературу. Я, моя мама та вчителька верещали, як дурні, від щастя.
І поїхала на всеукраїнську. Цього разу вона проводилась в Івано-Франківську. То було неймовірно класно! Нові цікавезні люди, нові місця. Нам організували шикарну культурну програму: екскурсії, зустрічі, майстер-класи, концерти... Якщо це повідомлення прочитають жителі Станіслава, то нехай пишаються своїм чудовим містом: воно дійсно суперове й ви теж класні люди!
Деякі люди приїхали туди просто написати, деякі - перемогти. Дехто просто марив тими дипломами. Ну, то їхня справа. Мені диплом не дістався: до ІІІ ступеня не вистачило всього 1,5 бала.
Ось так!
  • 0

#64 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 11.08.2008 – 21:19

кожного року брав участь в олімпіадах з математики і до 9 класу з фізики.
максимум займав 3 місце по місту.

Але головне знайшов багато нових друзів
  • 0

#65 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 11.08.2008 – 22:33

Ну оскільки я ше маленьке і у нас здебільшого на олімпіади випускають на місто з 7 класу, то я вирішила того року піти на олімпіаду з географії! По школі я зайняла 3 місце, а по місту - 4)) Оскільки я більше предметів аж так не знаю, то чекаю цього року)
  • 0

#66 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 19.10.2008 – 14:39

минулого тижня брав участь у поки шо шкільній олімпіаді з англійської мови і на мій подив зайняв 1-е місце :)
  • 0

#67 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 30.10.2008 – 12:54

Ніхто не знає - чи законно вимагати з мени писати олімпіаду з інформатики на Паскалі, якщо я бажаю на С++
  • 0

#68 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 30.10.2008 – 13:46

Перегляд дописуdector (30.10.2008 13:54) писав:

Ніхто не знає - чи законно вимагати з мени писати олімпіаду з інформатики на Паскалі, якщо я бажаю на С++
якщо у завданні буде вказон скласти програму на Паскалі, то нікуди ти не дінешся...
якщо ж буде просто написано яку програму скласти, то може спокійно братись за роботу у С++. Оскільки це олімпіада(а олімпіади орієнтовані на поширені знання,тобто поза межами шкільної програми), то я вважаю що тобі можна писати на С++

щодо моїх олімпіад... у 9-му класі мала 1-ше місце з права і фізики(на районі)+їздила на область. результат: з фізики-шось посередині, а з права - диплом третього ступеня...
у 10-му класі вирішила сильно не мучитись і пішла тільки на право... на районі мала 1-ше місце, а на обласній- друге(зараза, не хватило 1 бала до першого!!!)
цього року, то вчора я ходила на міську олімпіаду з права(маю 1-ше місце), сьогодні ходила на фізику, а завтра в мене географія... :)
  • 0

#69 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 30.10.2008 – 14:24

у завданні не написано "на паскалі" - просто "скласти програму". ну все перевіряючі - начувайтесь :ggggg:
учіть с++ і качайте компілятори))))

дивно, у мене всі олімпіади шкільні закінчились.
невже така проблема пройти на район?? Оо
у мене з цим все ок.

колись по фізиці в області друге чи шо зайняв. уже і не пам"ятаю.
в 9 класі 3 із економіки, шось ше там.

але найбільший прикол коли я в 8 класі "спробував" піти на інформатику. писав за 10-11 клас.
1 серед 10 і 3 серед 11 :ggggg:
:) :ggggg:
  • 0

#70 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 30.10.2008 – 17:59

Я часто їздила, з історії, зарубіжної і з хімії у мене призові місця по району були (люблю похімічить). А в цьому році пішла на курси, а вони у мене щосуботи і на цілий день, так що з олімпіадами не складається))). А взагалі, олімпіади--це доволі цікава штука, якщо якщо брати в них участь перш за все заради власного інтересу, а не тому що вчитель наказав поїхати "для галочки", ось так.))))

Повідомлення відредагував макарена: 30.10.2008 – 17:59

• 0

#71 black sky

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:з файної Львівської обл.

Відправлено 31.10.2008 – 11:58

А я в неділю їду на олімпіаду з англійської.
Так не хочу (ех) ... хоча
  • 0

#72 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 12:19

англійська рулить. мені наприклад в області ДУЖЕ сподобався дух проведення англійської.
  • 0

#73 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 02.11.2008 – 20:18

Нещодавно писав FLEx і шкільну олімпіаду з української мови/літератури (у всі роки стабільно перше місце - може тому що профіль школи - фіз-мат). У середу шкільний конкурс Яцика, у суботу - міська олімпіада з української мови/літератури.
  • 0

#74 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 14.11.2008 – 08:23

Ура! Я вчора дізнався що зайняв 2-ге (чуть не перше) місце на міській олімпіаді з англійської мови. :rolleyes:
  • 0

#75 Enstein

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Монастириська

Відправлено 21.11.2008 – 17:26

А мені завтра на районну з Фізики, вже знаю що перше не займу, бо запустив її.... :unsure: А йду просто, щоб перевірити, що в голові залишилося :)
  • 0

#76 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.08.2009 – 13:29

Брала участь у олімпіадах з історії,географії і біології.
Результат:
з історії - 2 місце на місті.
географії - 2 місце на області.
біологія - 1 абсолютне на всеукраїнському рівні.
(це цього року)
  • 0

#77 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.08.2009 – 15:36

з української мови на області мала 2
у 9 кл з німецької 1 в районі
8,6, 5кл з укр на шкільній мала 1
  • 0

#78 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.08.2009 – 16:48

А у мене було майже-майже: тричі на всеукраїнській з англійської мови четверте місце займала))
  • 0

#79 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 15.10.2009 – 18:54

Брала в класі 8 участь в районній олімпіаді з української,але не пам*ятаю,яке місце отримала,а в цьому році буду брати участь в районній олімпіаді з англійської)
  • 0

#80 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 16.10.2009 – 21:37

Сьогоріч іду на олімпіади з української мови/літ-ри, англійської та історії. Взяв аж три, бо якраз ці предмети здаватиму на ЗНО '10. Готуватись легше буде. А якщо ще й посяду призове (на те є шанси, особливо за англійської), то - тим краще.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних