Перейти до вмісту

Предметні Олімпіади

Повідомлень в темі: 99

#21 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 09.09.2007 – 15:08

Французька. Сподобалося, багато нових знайомств.
  • 0

#22 Гість_САМ-ПО-СОБІ_*

• Гості

Відправлено 15.09.2007 – 20:16

Повірете чи ні? Я приймав участь у 11 предметах, три роки поспіль отримав більше 30 дипломів від міського до обласного рівня! ЦЕ ЯК НАРКОТИК! ЯК СТРИБОК З ПАРАШУТОМ! ЯК ЕКЗАМЕН!
[size=7]АДРЕНАЛІН Б'Є!
  • 0

#23 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 16.09.2007 – 20:57

Перегляд дописуСАМ-ПО-СОБІ (15.09.2007 21:16) писав:

Повірете чи ні? Я приймав участь у 11 предметах, три роки поспіль отримав більше 30 дипломів від міського до обласного рівня! ЦЕ ЯК НАРКОТИК! ЯК СТРИБОК З ПАРАШУТОМ! ЯК ЕКЗАМЕН!
[size=7]АДРЕНАЛІН Б'Є!
Повірю. Зважаючи на те, що на місті дипломи рідко дають, таки високих результатів досягав. :o
З. І. В мене 32 дипломи різних рівнів... :blink:
  • 0

#24 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 17.09.2007 – 22:54

Ой....згадаю..фізика,математика,біологія,але найбільше географія сподобалася...ледь не мій наулюбленіший предмет...з української мови не хотіла брати...не любила свою вчительку..
  • 0

#25 Розумниця

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 16:45

Я теж їзджу по олімпіадах з 8 класу. Все почалося з української мови та географії. Тоді по обох були на міських перші місця, а на обласних 11 та 16.
У 9 классі їздила на такі олімпіади:
українська(ІІІ)
географія (ІІІ)
фізика (VІІ)
правознавство (VІ)
У цьому році збираюся їхати лише на українську, географію та правознавство. Від фізики відмовилася, так тепер вчителька хімії пропонує. Але я також відмовлюся.
А брейн-ринг і в нас проходив, але його проводили не школи, інститут місцевий. Повинні були їхати 11 - класники, а в нас було 2 хлопця з 11, я та ще одна дівчина з 9 та 2 хлопця з 8. Тоді ми зайняли ІІ місце. Навіть не уявляю, що буде у цьому році!
  • 0

#26 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 524 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.09.2007 – 20:52

Перегляд дописуГетьман (25.06.2007 19:05) писав:

До форумчан: хтось брав у них участь? Які враження, досягнення? І т. д. ;)
Коли навчалась у школі брала участь в олімпіадах з :історії, зарубіжної літератури, хімії.найбільше досягнення 3 місце на районній олімпіаді з зарубіжної літератури... :(
  • 0

#27 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 27.09.2007 – 20:50

Шкільні олімпіади: біологія, географія, фізика.

Враження?

Сподобалось змагатись з своїм другом на географії в 9 класі, ми тоді два перших місця зайняли.

На деяких учні відверто списували з підручників. Певно ще до шкільної олімпіади вчтель вже знав кого пошле на міську.
Ще подобалось здавати іспит по предмету, де ти вже добряче натягався матеріалу під час олімпіад, весело так...

Міські: фізика та географія, найвище 4 місце по географії... Але скажу по секрету, краще мати 2-ий розряд по легкій атлетиці і 4 те місце на міській ніж бути супер ботаном...

Ще в універі відзначався, другий на потоці по основному предмету - Економіка підприємства :( ;) Та ще якесь там по Розміщенню продуктивних сил.
  • 0

#28 Заратустра

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 18:16

Приймав участь у районних олімпіадах з географії та історії в 10-11 класах, але весь час лише 3-ті місця.
  • 0

#29 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 21:07

будучи гарним учнем, їздив підряд на всі олімніади. Хоча так нічого не здобув, та й не збирався.
А от на МАН (малій академії наук) моя робота з хімії посіла-таки друге місце в місті. Разом з кількома іншими роботами, правда. Цікаво, а зараз МАН існує?
  • 0

#30 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • 524 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 21:59

Перегляд дописуmim (29.09.2007 22:07) писав:

Цікаво, а зараз МАН існує?
:D рік тому ще був
  • 0

#31 .crayon

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 154 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 22:54

А-а-а-а-а-а!!!!В мене на наступному тижні олімпіада з англійської...Дуже нервую.Ніхто не знає коли?де?що?... :blink: що робити?!!! :blink:
  • 0

#32 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 19.10.2007 – 09:28

їздила на хімію( ІІІ( 9 кл.) і І(10кл.)), економіку(ІІ) і англійську( нічого).
Завтра їдем на турнір з економіки.

Повідомлення відредагував Юльчик: 19.10.2007 – 09:30

• 0

#33 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 02:45

Ну, я в 11 класі посіла на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури 3 місце... :cool2:
  • 0

#34 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 01.11.2007 – 21:12

Був президентом Київського обласного відділення МАН секції системного програмування та інформаційної безпеки - виграв разок область:angry12:

Ще 7 з олімпіад, МАН з історії та інформатики.

Майже безтурботні часи були.
  • 0

#35 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 02.11.2007 – 20:08

Щороку стараюся приймати участь у різноманітних олімпіадах (окрім математики :blink: ). Для мене це просто ще одна можливість випробувати себе. Це навіть краще, ніж різні контрольні - ніяких оцінок не ставлять, особливо коли написала погано. :)

Взагалі, займала ІІ і ІІІ місця з укр. мови і л-ри, ІІІ місце з біології, ІІ з географії, і навіть ІІ з християнської етики :) (всі місця по Львову). Цього року точно піду ще на історію, про інше поки нічого не відомо.

Також приймала участь у різних конкурсах, типу "Колосок","Кенгуру", "Левеня", "Податки очима дітей"(конкурс малюнку), ще якийсь конкурс малюнку, на якому зайняла ІІ місце по Європі :) (але я приймала там участь давним-давно, тому напевно ще оцінювали не по майстерності, а по ідеї, чи щось вроді того).

На даний момент чекаю результатів 2-ого етапу FLEX-у.

Взагалі, раджу усім випробовувати себе у різних галузях, у гіршому випадку це принесе просто нові враження і досвід. Удачі! :)
  • 0

#36 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 07.01.2008 – 09:01

Вдома в школі завжди брала участь у всіх олімпіадах або тому подібних конкурсах з української мови,бо це й досі мій улюблений предмет) Майже на всх вигравала,десь може на 2 -друге місце,але третього і не мала ніколи.На міські їздила 3 рази,але так і ненаю результати,ну я думаю що якби зайняла щось,то мені б повідомили.Просто трохи несерйозно до олімпіад відношусь) Інші на міській повторюють якісь там правила а я тільки починаю вчити той вірш що розказати треба)))збоку люди сидять твори строчать,а я новій подрузі,сусідці по парті анекдоти про Чебурашку і Гену розказую))) Думаю якби готувалась то може би й зайняла щось,але річ у тім що я просто не люблю ті всі олімпіади. Сама ніколи не напрошувалась,вчителі відправляли.
  • 0

#37 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 07.01.2008 – 14:35

Перегляд дописуСварус (27.06.2007 23:46) писав:

А на суперників уваги не звертав ніякої. Правда одного разу мене трохи збила з пантелику лиса дівчина. Але я швидко забув її.

Ой, Сварусе, а я думала в тебе кращі смаки на дівчат! Розсмішив навіть... :P

Мені ці олімпіади набридали майже кожного року. Вперше це було в шостому класі, до мені підійшла вчителька з української мови і послала на шкільну олімніаду... Несподівано, негадано, вже не пам"ятаю яке місце зайняла, але мені сподобалось саме те, що в той день я була звільнена від уроків ;)
В сьомому класі була в мене олімпіада знову ж таки з української та російської мов, у восьмому вже не пам"ятаю, в дев"ятому було безліч олімпіад, також з англійської мови та літератури. В десятому приймала участь у шкільній олімпіади з інформатики, далі діло не пішло, зайняла друге місце на конкурсі Петра Яцика в день української писемності, зайняла друге місце на районній олімпіаді з російської мови та літератури, потім ще й українська мова нагрянула, здається, четверте місце було... Потім перемогла у шкільній та районній олімпіаді з англійської мови, поїхала на обласну, там у мене було 13-те місце (а всього нас було чоловік з сімдесят, то це був досить непоганий результат). В одинадцятому класі якось непомітно і швидко пронеслась знову ця англійська мова, може було щось іще, забулося вже... :(
Маю декілька грамот, та й що вони мені? Тільки пам"ятні моменти життя.
  • 0

#38 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.01.2008 – 15:39

Їздив я з свохм другом на олімпіаду з інформатики. Було 2 грудня, а 1 грудня ми бурно святкували Романа. Приїхали туди за годину, походили, соку випили. Потім приїхала наша вчителька, яка вже думала, що ми проспали і не приїдем. Нарешті ми з тяжкими головами зайшли. Ну нічого не написали, але вчителі, які були присутні досі згадують нас з усмішкою :(
  • 0

#39 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.01.2008 – 15:53

Були часи :( Правознавство - ІІІ місце. Нікому крім мене не вдалось списати гиги. Одну дівчинку вигнали геть, а йа мемуари понаписував за допомогою книжки. Місце розташування було супер, от і списав круто)))
  • 0

#40 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 07.01.2008 – 16:04

Перегляд дописуNana (7.01.2008 14:35) писав:

Ой, Сварусе, а я думала в тебе кращі смаки на дівчат! Розсмішив навіть... :P
А Ви собі уявіть - приїхав вперше хлопчик з села на олімпіаду в місто і тут таке диво побачив :(

Олімпіади то є гарна штука для офіційного прогулювання уроків. Ох і не хотіла ж мене вчителька україснької літератури відпускати до вчительки хімії кожного уроку ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних