Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#601 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 14.04.2013 – 09:02

Перегляд дописуtaraBooka (04.10.2012 – 11:30) писав:

В цьому питанні є ще один аспект. Є певна гендерна нерівність. Так, якщо жінка хоче народити, а батько дитини - ні, то вона може чинити всупереч його бажанню. А от в разі протилежної ситуації: коли вагітна не хоче народжувати, а чоловік хоче зберегти дитину, то він не має ніякої можливості вплинути на долю своєї ненародженої ще дитини. Мається на увазі, щоб вона все-таки народилася. Причому буває, що жінка робить аборт, коли чоловік навіть не знає про вагітність. Але ці питання, напевне, не можливо розв'язати навіть за допомогою законів.
Нарешті хоч хтось про це сказав. Бо прихильники дозволу абортів постійно наголошують, що жінка має право на вибір, при цьому зовсім ігнорують існування чоловіка.
  • 0

#602 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.04.2013 – 00:06

Якшо дитина планувалась- то ніхто відмовлятись не буде.
Якщо ж не планувалась - то наврядчи можливий варіант - коли чоловік захоче залишити дитину, а жінка - ні.
  • 0

#603 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 15.04.2013 – 00:15

Перегляд дописуMr.Ripley (15.04.2013 – 00:06) писав:

Якшо дитина планувалась- то ніхто відмовлятись не буде.
Якщо ж не планувалась - то наврядчи можливий варіант - коли чоловік захоче залишити дитину, а жінка - ні.
Різне буває. Це стереотип, що жінка завжди більше любить свою дитину. Син моєї шкільної вчительки зараз самотужки виховує доньку, мати невідомо де. Це просто перший приклад, який спав мені на думку, бо часто бачу колишню вчительку.

Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 15.04.2013 – 00:17

• 1

#604 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.04.2013 – 01:35

Більше любить і "зальот" - різні речі.
  • 0

#605 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 15.04.2013 – 13:36

Перегляд дописуMr.Ripley (15.04.2013 – 01:35) писав:

Більше любить і "зальот" - різні речі.
Безперечно. Але було б великим спрощенням вважати, що дитину завжди роблять або з доброї волі обох батьків, або "по зальоту", коли її ніхто не бажає. Насправді у житті може бути безліч ситуацій, коли жінка хоче зробити аборт, а чоловік проти. Наприклад, подружжя виховує маленьку дитину. Матеріально живуть не так добре, як хотілося б, заради дитини від багатьох речей доводиться відмовлятися. Потім дитина підростає і мати влаштовується на хорошу роботу, матеріальний стан поліпшується. І тут друга вагітність. За таких умов жінка може і не захотіти йти в декрет зі страху втратити роботу і знову жити лише на доходи чоловіка, навіть якщо той проти аборту. Другий варіант, вільний хлопець закохався у заміжню жінку, почав її зваблювати і досяг у цьому успіху. Вони переспали, жінка завагітніла. Хлопець прагне лишити дитину і щоб жінка була із ним, а жінка не бажає розлучатися з чоловіком, бо той її забезпечує або просто через страх змін.

Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 15.04.2013 – 13:40

• 0

#606 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 15.04.2013 – 15:10

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (14.04.2013 – 09:02) писав:

Нарешті хоч хтось про це сказав. Бо прихильники дозволу абортів постійно наголошують, що жінка має право на вибір, при цьому зовсім ігнорують існування чоловіка.
якби виношували і народжували дитину чоловіки, то прихильники абортів постійно би наголошували, що чоловік має право на вибір, при цьому зовсім би ігнорували існування жінки
  • 1

#607 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.04.2013 – 15:13

Перегляд дописуArmando (14.04.2013 – 07:22) писав:

католики Польщі та Португалії - молодці,
православні - ублюдки рідкісні!
це взагалі якась дурість. карта виглядає зовсім не правдоподібно
  • 0

#608 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 15.04.2013 – 15:51

Перегляд дописучорно-біла (15.04.2013 – 15:10) писав:

якби виношували і народжували дитину чоловіки, то прихильники абортів постійно би наголошували, що чоловік має право на вибір, при цьому зовсім би ігнорували існування жінки
Логічно, але ж нереально.) Просто я часто спостерігаю, як жінки маніпулюють чоловіками через дітей. А в цій темі написала про маніпуляції дитиною ще до її народження, які (маніпуляції) теж існують.
  • 0

#609 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.04.2013 – 18:47

Догрались. Сидите тепер отут і перетираєте : потрібен аборт чи ні ?...миле діло радянські часи. Дітей, тоді, або на базарі купували, або усім відома птиця приносила, або, як мене наприклад, у капусті знайшли. Ні про які аборти при такому способі дітонародження і мови не було. Трахайся скіко хочеш і ніяких тобі наслідків. Далекувато вашому сексу до совєтського. А ще кажете що його у нас не було. Та вам, молодим, ще вчитись і вчитись.
  • 1

#610 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 15.04.2013 – 19:35

Перегляд дописуБезбожник (15.04.2013 – 18:47) писав:

Догрались. Сидите тепер отут і перетираєте : потрібен аборт чи ні ?...миле діло радянські часи. Дітей, тоді, або на базарі купували, або усім відома птиця приносила, або, як мене наприклад, у капусті знайшли. Ні про які аборти при такому способі дітонародження і мови не було. Трахайся скіко хочеш і ніяких тобі наслідків. Далекувато вашому сексу до совєтського. А ще кажете що його у нас не було. Та вам, молодим, ще вчитись і вчитись.

При всій повазі, але мене трохи дратують коментарі в стилі "При Сталіні у мене ще стояв", навіть якщо й сказані жартома.
В милі радянські часи, між іншим, абортів було набагато більше ніж зараз, союз займав одне з перших місць в світі за співвідношенням кількості абортів до народжених дітей. Чому так?
  • 1

#611 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.04.2013 – 22:55

Перегляд дописуNameless One (15.04.2013 – 19:35) писав:

При всій повазі, але мене трохи дратують коментарі в стилі "При Сталіні у мене ще стояв", навіть якщо й сказані жартома.
В милі радянські часи, між іншим, абортів було набагато більше ніж зараз, союз займав одне з перших місць в світі за співвідношенням кількості абортів до народжених дітей. Чому так?
Може їх було і більше. Незнаю, мені аборт не робили. А гумор...це мені точно відомо...навіть в часи неандертальців нікого не дратував.

Цитата

Чому так?
А хто вбив Джона Кенеді ?

Цитата

абортів було набагато більше ніж зараз
Та я знаю що зараз усе чікі пікі...не те що тоді. Я ж не проти. Однак, щодо абортів, маю сумнів. По перше, радянські презервативи бути товщі і міцніші китайського барахла. В нього можна було налить відро води і він тобі не лусне, а вже від того що в нього попаде, всього навсього, пів відра сперми під час траху гарної дівки, витримає і поготів. І потім, щодо статистики нинішнього часу - ти впевнений що всіх порахували ? Це раз. В ті часи ти був лікарем гінекологом ? Це два. Подібна статистика в радянські часи була стратегічною, до твого відому, (так, так це не гумор), сАме стратегічною і усім підряд не була відомою. Це три. Посилання на інтернет джерела про ту статистику, по своїй правдивості, дорівнюють посиланню про кількість мертвонароджених кошенят усіма кішками радянських часів. І цуценят теж.

Цитата

"При Сталіні у мене ще стояв"
Це, взагалі не до мене. Сталін помер в один рік з моїм народженням. 1953.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.04.2013 – 23:00

• 1

#612 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 15.04.2013 – 23:42

Перегляд дописуБезбожник (15.04.2013 – 22:55) писав:

Подібна статистика в радянські часи була стратегічною, до твого відому, (так, так це не гумор), сАме стратегічною і усім підряд не була відомою.
Тут ключове слово - "була".
  • 0

#613 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 13:09

Перегляд дописуNameless One (15.04.2013 – 23:42) писав:

Тут ключове слово - "була".
Та нє. Тут ключова фраза зовсім інша. Ось ця :

Цитата

В милі радянські часи, між іншим, абортів було набагато більше ніж зараз
І з цією твоєю фразою ти добровільно сам же себе посадовив у галошу. По тій простій причині що ця статистика не є тобі відомою бо, відкрито, ніким і ніде, для загалу, не публікувалась. Окрім цього, ніхто тебе і не просив робити порівняння...гм...це наче червона ганчірка, в разі чого (чи ліпиться воно чи ні) обовязково комусь хочеться "блєснуть" знаннями про загальнодержавну статистику стратегічного напрямку. Незнаючи, при цьому, що навіть кількість кирзових чобіт для армії часів срср була зесекреченою. Незнаючи, при цьому, що подібні питання у ті часи "розпорошувались" між відповідного профілю відділами. І навіть відповідальні керівники таких відділів володіли інформацією в межах свого кабінету займаючись кількістю абортів у Вірменії, при цьому, нічого незнаючи про цифри в межах сусіднього кабінету де займались статистикою абортів у Киргизії...., всього навсього, поза стіною.
А ще, мені цікаво. Якщо, наприклад, ті чи інші ембріони сьогодення використовуються для виробництва та продажу відповідних....так от, їх теж офіційно враховують нині в Україні ? Тобі про це відомо ? Якщо да, то скільки їх ? Не підкажеш, часом ? Тільки без фантазій. Точну і аргументовану цифру. Ну то як ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.04.2013 – 13:19

• 1

#614 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 13:47

Може для вас це прозвучить як новина, але СРСР вже давно розпався. Ті дані давно розсекретили. Можете почитати в інтернеті статті на цю тему, почитати книги, на які ті статті посилаються. Ну або можете далі лити з пустого в порожнє, можете навіть сказати що "є брехня, є велика брехня, і є статистика". Тут я навіть заперечувати не буду.
Те, що в радянські часи було більше абортів, сприймається як факт. От мені й цікаво з чим це пов'язано. Може з товстими і міцними радянськими презервативами?
Прихований текст

Повідомлення відредагував Nameless One: 16.04.2013 – 13:47

• 0

#615 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 14:17

Перегляд дописуNameless One (16.04.2013 – 13:47) писав:

Може для вас це прозвучить як новина, але СРСР вже давно розпався. Ті дані давно розсекретили. Можете почитати в інтернеті статті на цю тему, почитати книги, на які ті статті посилаються. Ну або можете далі лити з пустого в порожнє, можете навіть сказати що "є брехня, є велика брехня, і є статистика". Тут я навіть заперечувати не буду.
Ще чудніше. Гм...статистика стратегічного напрямку у конкретній державі, вона була, є, і залишатиметься стратегічною статистикою. Незалежно від політичної системи. Зрозуміла річ, що при наявності можливостей...вірніше дозволу влади покалякать про "обізнаність" в тій чи іншій області, знайдуться бажаючі показать свої "можливості" потримати ОСОБИСТО, в руках, той чи інший документ стратегічного напрямку. Теоретично, єссно. Зрозуміло, також, і те що якби комусь було дозволено наводити всі реальні дані засекречених документів часів срср, то місця в інтернеті навряд чи вистачило б. Однак, шановний, ми такої тенденції не спостерігаємо. Туфти - повно. А реальних речей рівно скільки, скільки дозволили. Інакше, можна було б запроста увійти на відповідні сайти і проглянути принципову схему....скажімо виробу "Весна" на якому ще з 70 років працювали звязківці маючи ВУС - 207. (Хто з хлопців мав цей ВУС прекрасно розуміють про що я). Так от, Nameless One, ти мені не підкажеш, часом, де можна переглянути принципову схему, скажімо, дешифратора цієї апаратури ?....адже, виходячи з твоєї новини ( для мене бо я не знав) що срср розпався, що ось так, запроста, публікують РЕАЛЬНУ статистику стратегічного напрямку в інтернетах, моє прохання для тебе не є складним. Тож буду вдячний.
Окрім цього, шановний, в чоловічій розмові, (раз ти вже проявив ініціативу і торкнувся якогось питання) прийнято говорити повністю а не частково. Я тобі задав питання про ембріони. Ти, чомусь, "проплив" мимо. Зрозуміла річ що вони в статистику ні за яких обставин не включаються оскільки їх використання (офіційно єссно) заборонено законом. Але ж не я, а ти особисто, ризикнув порівняти статистику. Тож будь або послідовним мужиком до кінця і називай реальну цифру ембріонів, або нєфіг розводити гнилий базар. Я дядько конкретний. З фантазіями - не до мене.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.04.2013 – 14:21

• 1

#616 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.04.2013 – 14:23

блін цікаво.. ) сексу в СРСР не було, а презервативи були...
напевно для того щоб набирати в них води, зав'язувати і кидати з балкону))
  • 0

#617 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 14:29

Перегляд дописуБезбожник (15.04.2013 – 18:47) писав:

Догрались. Сидите тепер отут і перетираєте : потрібен аборт чи ні ?...
Безбожнику, це Ви про який допис (дописи)?
  • 0

#618 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 14:32

Перегляд дописуФабрегас (16.04.2013 – 14:23) писав:

блін цікаво.. ) сексу в СРСР не було, а презервативи були...
напевно для того щоб набирати в них води, зав'язувати і кидати з балкону))
Ну так...я ж там вже написав, нас у капусті знаходили. Який же міг бути секс ? І що цікаво, нас знайшли більше (здається 52 міліони в Україні) аніж ви, нині, маєте завдяки сучасному сексу. Щоправда ти, як завжди, не подумав перш ніж ляпнуть про відсутність сексу у срср. Бо не на адресу. По перше, сперечатись тобі потрібно а не зі мною про радянські презервативи, а з Nameless One. Не я, а він каже що абортів в срср було більше. А раз так, то хто ж тих баб-абортниць трахав при відсутності сексу ? Це раз. Якщо абортів було більше то і трахались ми більше ніж ви, нині. І не я про це кажу. А Nameless One. От з ним і сперечайся.
  • 2

#619 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 21:02

Насправді фраза "в Советском Союзе секса нет" народилася у ході першого радянсько-американського телевізійного марафону, це вже були часи Горбачьова, коли СРСР доживав останні дні.
  • 0

#620 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.04.2013 – 23:53

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (16.04.2013 – 21:02) писав:

Насправді фраза "в Советском Союзе секса нет" народилася у ході першого радянсько-американського телевізійного марафону, це вже були часи Горбачьова, коли СРСР доживав останні дні.
Ну бачив я ті телемости. Бачив і той, найперший. Ну ляпнула там якась тітка своє особисте бачення сексу в срср. Ну і що ? Фразу цієї тітки потрібно сприймати за офіційну ?...адже так воно виходить раз декому, завдяки нинішній рекламі, так здається. Невже не вистачає розуму аби усвідомити що жодна офіціна державна організація, так само як і відповідальна особа від влади, у ті часи, подібних заяв не робила ? Чи не здається декому, тут, що посилатись на фразу котру вшарашила якась тітка на якомусь телемості, як на загальнодержавну позицію, є несерйозним діянням ? Та що там несерйозним, сприймати таке буквально, просто смішно. Найцікавіше, що якраз люди мого віку котрі бачили той телеміст, будучи вже дорослими, сміялись над проколом тієї тьоті...з цього приводу зявилось багато анектодів, і навпаки, декому з молодих людей, нині, чомусь здається що ми займались сексом по графіку з дозволу кпрс. На основі тієї фрази. Здуріть можна від такої віри у всілякі нісенітниці. Та чи хоч відомо кому скільки позашлюбних дітей було народжено поколінням яке по віку підходить до віку моїх батьків ? Тільки у моєму класі, в селі, таких дітей було шестеро. А в усьому селі - десятки. Чоловіків невистачало по причині вбитих на війні. Багато жінок просто хотіли народити дитину хоч і залишались одиначками тому що батьки цих дітей вже мали сімї. І ця тенденція спостерігалась практично на всій території де відбулись велчезні людські втрати. Подобається це кому чи ні, але це реальна правда. Нехай, наприклад, Nameless One буде правий що абортів в срср було більше. Припустимо. Якщо їх було більше, то, відповідно кількість дітей повинна була зменшуватись. Так чи ні ? Далі. Якщо їх було більше ніж тепер, то кількість дітей сьогодення повинна переважати кількісно. Тепер беремо моє село. Нині у школі 37 дітей. У другому класі тільки один учень. У третьому - шестеро, з них, пара дівчаток двійняток. А тоді, в середньому, (я знаю ці цифри без вигадок) по школі було 240-250 дітей. А село не таке вже і велике. І школа була восьмирічка а не середня. Подальше навчання ми продовжували в районній школі. Ну то коли було більше сексу ? І коли було більше абортів ? Тоді коли кількість дітей переважала, чи нині, коли народження бодай однієї дитини за три-чотири роки, в селі, вважається значущою подією ? Скажіть мені будь ласка, молоді люди, чому у вас так мало дітей ? Ви робите аборти чи ваші чоловіки просто нездатні ні на що ? В чому причина ? Важке життя ? А у тих...що після війни ?...у тих що народжували знаючи що залишаться матерями-одиначками ?...у них як ?...легше було ?...у хаті під соломяними куликами з глиняною долівкою (я в такій і народився та зростав) легше ? Чи як ? Чи може матерям нашого покоління хтось там щось платив за народження ?...ніфіга...їм навіть за працю не платили гроші, лише трудодні. Ну так чому ж, якщо у вас менше абортів, ви не заповнюєте міста і села дітьми ? Чому вони не щебечуть на вулицях і в школах як то було при моєму дитинстві ? Та я, хоч і не сентиментальний по натурі однак як ото, сьогодні, проходить по дорозі така рідкість у селі - мала дитина...неважливо чия, дивлюсь на неї в захваті, з любовю і ніжністю...це ж наше мабутнє, наша майбутня держава. Хіба не так ? Чи у вас, держава, це політичні гасла, горлопанство та розподіл по принципу хто за кого голосує ? Ну тоді...раз народжувати дітей слабо, вірте гаслам. В тому числі і гаслу що, "в совєтском союзе сексу не було". Воно вас "далеко" заведе.
ПС.Тільки не треба плутать і вишукувати у сказаному мною, ностальгію по срср. Я не про політику кажу. Про діточок.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.04.2013 – 23:54

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних