Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#481 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.01.2010 – 23:33

[quote name='Олеська' date='26.01.2010 23:18' post='569292'] зупинки серця і матері, і дитині - це не злочин?І ще. "Не суди і не судимий будеш". Чоловік ніколи навіть близько не зрозуміє жінку в такому плані.
Моя мама народила нас пятьох. Батько заробляв на хліб і до хліба, все інше робив своїми руками.
7-років як батько в могилі...а мамі дай Боже здоровя!
  • 0

#482 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.01.2010 – 23:37

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 22:47) писав:

Проблема в тому, що тоді, коли вже можна виявити нормальність дитини, аборти вже не роблять. Аборти роблять до трьох місяців, а дитинка тільки в чотири місяці закінчує формуватись (внутрішні органи).
Я дивлюся, ви геть не в темі: http://salon4u.ru/ar...ew/223/724.html
  • 0

#483 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.01.2010 – 07:45

Перегляд дописуyushchenko (26.01.2010 23:31) писав:

Ні. Принаймі одне життя буде врятовано, медицинська доцільність.
Ну так от власне. Одне життя в тій ситуації таке врятовано - життя матері.

Ну так не треба під п'яних лягати.
Тобто всі тверезі чоловіки під час сексу завжди думають про наслідки? Ви можете за всіх гарантувати? А гвалтують виключно п"яні чоловіки?

В чому дитина винна?
Дитина звичайно ні в чому не винна. Навіть наслідуючи негативні гени від батька дитина не винна. І нагадуючи мамі потім все життя власним існування про щось дуууже негативне, що сталось в її житті, дитина теж звичайно не винна. Та чи винна мати? І чому мати має страждати?

Перегляд дописуПастух (26.01.2010 23:33) писав:

Моя мама народила нас пятьох. Батько заробляв на хліб і до хліба, все інше робив своїми руками.
7-років як батько в могилі...а мамі дай Боже здоровя!
Поважаю. У моєї матері теж багато дітей було в сім"ї. Вижило лише шестеро. Класно, коли сім"я велика. І дійсно треба ставити пам"ятник таким жінкам. Люблю багатодітні сім"ї.)

Перегляд дописуzav (26.01.2010 23:37) писав:

Я дивлюся, ви геть не в темі: http://salon4u.ru/ar...ew/223/724.html
То ви не в темі. Чи ви далі 2-х місяців не проходили? Статеві органи дитини формуються в 14-16 тижнів, а мозок ще пізніше. Чи без того дитина повноцінна?
  • 0

#484 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 10:12

Перегляд дописуОлеська (27.01.2010 07:45) писав:

То ви не в темі. Чи ви далі 2-х місяців не проходили? Статеві органи дитини формуються в 14-16 тижнів, а мозок ще пізніше. Чи без того дитина повноцінна?
Внутрішні органи, які ви навели в лапках, і до яких зовнішні статеві органи не відносяться, форумються /а не розвиваються/ саме до кінця другого місяця вагітності. Але ви можете знову подоводити протилежне, буде цікаво.
Крім того, мова була не про повноцінність, а про формування людини, і до кінця другого місяця це формування закінчується.
Також зауважую, що без шкіри, там, чи ще якогось волося, дитину також можна вважати неповноцінною, що ніяк не скасовує факти виходження лікарями дітей, що народилися у віці 5-6 місяців.
Тому питання про повноцінність - це не питання розмов, а питання вправності сучасної медицини: зараз її межа - 5 місяців. Але ця межа не остання...
  • 0

#485 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 10:54

Перегляд дописуzav (27.01.2010 10:12) писав:

Внутрішні органи, які ви навели в лапках, і до яких зовнішні статеві органи не відносяться, форумються /а не розвиваються/ саме до кінця другого місяця вагітності. Але ви можете знову подоводити протилежне, буде цікаво.
Проблема нашого дискуту у тому, що людина, що пережила виношування та народження дитини (може й просто поряд з вагітною) думає, що знає тепер більше від інших.
Доводити щось протилежне немає сенсу. Чому? Так знову тому, що ви вирвали з контексту. Йшлося про інвалідність дитини, яку в перший триместр вагітності складно визначити напевно. Що ви намагаєтесь довести? Що неповноцінність розвитку дитини можна визначити ще тоді, коли є можливість робити аборт, тобто в перший триместр вагітності??
А мозок відноситься до внутрішніх органів?)

Перегляд дописуzav (27.01.2010 10:12) писав:

Також зауважую, що без шкіри, там, чи ще якогось волося, дитину також можна вважати неповноцінною, що ніяк не скасовує факти виходження лікарями дітей, що народилися у віці 5-6 місяців.
Тому питання про повноцінність - це не питання розмов, а питання вправності сучасної медицини: зараз її межа - 5 місяців. Але ця межа не остання...
Чому з дітей, що народжуються в надто ранній строк, виживає половину і лише 3% з усіх народжених в такий термін є повноцінними розвиненими дітьми? Тому, що неповністю сформований мозок.
А межі медицини у народженні дитини все-таки залишаються 28 тижнів і не раніше.
  • 0

#486 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 11:24

Перегляд дописуОлеська (27.01.2010 10:54) писав:

Доводити щось протилежне немає сенсу. Чому? Так знову тому, що ви вирвали з контексту. Йшлося про інвалідність дитини, яку в перший триместр вагітності складно визначити напевно. Що ви намагаєтесь довести? Що неповноцінність розвитку дитини можна визначити ще тоді, коли є можливість робити аборт, тобто в перший триместр вагітності??
А мозок відноситься до внутрішніх органів?)
А мозок відноситься до генетиків, ґґґ.
Так, я вважю, що можна із достатньою вірогідністю визначити неповноцінність дитини у перший триместр.

Перегляд дописуОлеська (27.01.2010 10:54) писав:

Чому з дітей, що народжуються в надто ранній строк, виживає половину і лише 3% з усіх народжених в такий термін є повноцінними розвиненими дітьми? Тому, що неповністю сформований мозок.
А межі медицини у народженні дитини все-таки залишаються 28 тижнів і не раніше.
Звідки у вас такі статистичні дані? Наведіть, будь ласка, джерело.
І таки навіть в Україні вже давно шестимісячних немовлят вихожують, тому менше 28, точно менше.
  • 0

#487 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 11:35

Перегляд дописуzav (27.01.2010 11:24) писав:

Так, я вважю, що можна із достатньою вірогідністю визначити неповноцінність дитини у перший триместр.
Ясно. Значить кожен залишився при своїй думці.)

Звідки у вас такі статистичні дані? Наведіть, будь ласка, джерело.
І таки навіть в Україні вже давно шестимісячних немовлят вихожують, тому менше 28, точно менше.
Офіційні дані, дослідження наших українських лікарів.
Ви таки неуважно читаєте дописи.)
А щодо меж, то запитайте в любого лікаря-гінеколога - може йому ви повірите.)
  • 0

#488 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.01.2010 – 12:07

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.01.2010 22:39) писав:

еммм... а я вже писав свою нову позицію? бо забув.
На мою думку, краще евтаназія, чим аборт. Зараз і так дуже мало дітей народжується. А ті що народжуються, дуже часто народжуються інвалідами. От інвалідам з народження краще робити евтаназію. А здорові діти - надто цінні, щоб робити аборт. Нам потрібні здорові європеці. Хай краще ростуть сиротами в дитбудинках, аби здорові.

Ви рахуєте,що з сиротинців виходять здорові діти? І фізично,і морально здорові? Мало ви сиріт з дитбудинків наших зустрічали,якщо так судите......
  • 0

#489 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 12:12

Перегляд дописуmorisa (26.01.2010 20:26) писав:

тобто вона пожертвувала дитиною заради себе...
сама жити захотіла, а дитині шанс не дала...

не пам*ятаю імені святої (її шанують католики)...теж була схожа ситуація, вона знала, що помре, якщо народить, але обираючи між своїм життям та життям дитини, обрала останнє. Згодом церква причислила її до святих...

а чому вона повинна була жертвувати своїм життям?
  • 0

#490 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 12:18

Можна,але тільки дуже грубі вади,несумісні з життям.
  • 0

#491 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 27.01.2010 – 13:33

вбивати беззахисну дитину - це гидко. але народжувати її, щоб віддати у дитбудинок або виховувати в злиднях - це теж не вихід. так що я не знаю.
  • 0

#492 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 02:12

В Америці декретну відпустку дають на 12 тижнів, після чого мають повне право звільнити з роботи. Тому багато американок, які хочуть зробити кар"єру стоять перед вибором: або народжувати і наймати няню, лишати її з двомісячною дитиною чи втрачати роботу і займатися виховуванням дітей. Мабуть тому тут поширена практика абортів...Бідні жінки, бідне суспільство...
Тому українкам потрібно ще тішитися, що дають 3 роки декрету, ще й виплачують допомогу.
Тому значний вплив на кількість абортів має держава, соціальна сфера і саме суспільство з його "а шо люди скажуть"
  • 0

#493 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.01.2010 – 11:02

У нас і з середньостатистичною зарплатою легально якісно виховати дитину нереально. Я б хотів для своєї дитини якісну освіту, виховання, умови прожиття. Поки на мою ЗП це нереально. Такі у нас умови. Прірва між багатими і бідними величезна і середнього класу практично нема. А діти у багатих у більшості випадків розбещені, немудрі і безвідповідальні. Тому тут вибір невеликий...
  • 0

#494 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 11:11

Перегляд дописуCastiel (28.01.2010 11:02) писав:

У нас і з середньостатистичною зарплатою легально якісно виховати дитину нереально. Я б хотів для своєї дитини якісну освіту, виховання, умови прожиття. Поки на мою ЗП це нереально. Такі у нас умови. Прірва між багатими і бідними величезна і середнього класу практично нема. А діти у багатих у більшості випадків розбещені, немудрі і безвідповідальні. Тому тут вибір невеликий...
ага, робити аборти багатим, щоби підвид людей, в яких є велииикі гроші, врешті зник.)))
  • 0

#495 Гість_АРКА_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 11:59

я цілком згідна що аборт-це правильне рішення кожної жінки....
розповім свою історію.....три роки назад я залетіла і зробила аборт незадумуючись....і зараз взагалі не жалію....моя мета була-карєра....а дитина могла б сильно завадити....зараз я успішна бізнес-леді,в якої є все,що потрібно людині....гроші,бізнас,елітна вілла,коханий чоловік.....коли забажаю-тоді й дітей заведу.....так що радуватися треба,що були люди,які винайшли аборт.....
  • 0

#496 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 12:11

забагато крапок у пості вище. про що б це свідчило?
  • 0

#497 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 12:40

Перегляд дописуАРКА (18.03.2010 11:59) писав:

я цілком згідна що аборт-це правильне рішення кожної жінки....
розповім свою історію.....три роки назад я залетіла і зробила аборт незадумуючись....і зараз взагалі не жалію....моя мета була-карєра....а дитина могла б сильно завадити....зараз я успішна бізнес-леді,в якої є все,що потрібно людині....гроші,бізнас,елітна вілла,коханий чоловік.....коли забажаю-тоді й дітей заведу.....так що радуватися треба,що були люди,які винайшли аборт.....

Заведете,заведете....Якщо зможете...Думаю,про наслідки знаєте?....Аборт-штука корисна в двох випадках: коли жінці не можна народжувати по медичних показах (або виродливості у дитини),і в тому випадку,коли вагітніє жінка,яка не створена бути мамою (щоб потім не позбавляти материнських прав).В інших випадках-це вбивство.
  • 0

#498 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 12:46

Перегляд дописуspanky (18.03.2010 12:40) писав:

Заведете,заведете....Якщо зможете...Думаю,про наслідки знаєте?....Аборт-штука корисна в двох випадках: коли жінці не можна народжувати по медичних показах (або виродливості у дитини),і в тому випадку,коли вагітніє жінка,яка не створена бути мамою (щоб потім не позбавляти материнських прав).В інших випадках-це вбивство.
ну до чого тут "якшо зможете"? чим відрізняється аборт здорової жінки,здатної народити,від аборту жінки з якимось "протипоказаннями" до народження дитини? які шанси завагітніти знову і народити в обох?
  • 0

#499 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 13:16

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2010 12:46) писав:

ну до чого тут "якшо зможете"? чим відрізняється аборт здорової жінки,здатної народити,від аборту жінки з якимось "протипоказаннями" до народження дитини? які шанси завагітніти знову і народити в обох?

Вибачте,нечітко висловила свою думку,зараз спробую сформулювати чіткіше.По своїй суті аборт здорової жінки не відрізняється нічим від аборту за медичними показами.Різницею є лиш ціль: хворій жінці таким способом рятують життя,здорова робить це свідомо.Які шанси завагітніти знову? Статистика є,але вона далека від дійсності,тому що є жінки,які роблять по 10 абортів і вагітніють без проблем,а є такі,які після першого ж аборту стають безплідними.Найбільш шкодять аборти,зроблені молодими жінками до народження першої дитини.Якщо жінка до того ж хвора по-жіночому,шанси стати безплідною після аборту виростають набагато.

Повідомлення відредагував spanky: 18.03.2010 – 13:19

• 0

#500 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 13:19

Перегляд дописуАРКА (18.03.2010 12:59) писав:

зараз я успішна бізнес-леді,в якої є все,що потрібно людині....гроші,бізнас,елітна вілла,коханий чоловік.....коли забажаю-тоді й дітей заведу.....
Судячи з усього, дітей ви не захочете. Ібо вони не асоціюються у вас з "успішністю".
p.s. Між іншим, успішна бізнес лєді - як раз та, яка вже має дітей, ібо всі решта - це не успішні, а звичайнісінькі бізнес лєді.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних