Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#401 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 30.01.2009 – 09:36

Перегляд дописуФата Моргана (6.01.2009 21:16) писав:

я проти...це дійсно вбивство...а якщо вже залетіла,і це не бажано,то випий таблетку...тай все...і вбивства не буде...короче так-надягнути презирватив це всього лиш декілька сикунд...треба думати дівчатка)
Випити таблетку, коли "залетіла", це те саме, що зробити аборт, згідно логіки противників аборту - ти руйнуєш те, що вже теоретично почало існувати і в майбутньому може стати дитиною. Просто воно більш легко сприймається жінкою, бо відсутні різні інструменити, лікарняна палата, біль і т.д. Це суто психологічний фактор, який не міняє суті самої дії - ти вже завагітніла, але позбуваєшся цього.
  • 0

#402 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 30.01.2009 – 13:19

Перегляд дописуТемний ангел (30.01.2009 09:36) писав:

Випити таблетку, коли "залетіла", це те саме, що зробити аборт, згідно логіки противників аборту - ти руйнуєш те, що вже теоретично почало існувати і в майбутньому може стати дитиною. Просто воно більш легко сприймається жінкою, бо відсутні різні інструменити, лікарняна палата, біль і т.д. Це суто психологічний фактор, який не міняє суті самої дії - ти вже завагітніла, але позбуваєшся цього.
Коли ти кінчаєш, то гине мільйони сперматозоїдів, а це мільйони життів.
  • 0

#403 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.02.2009 – 12:02

Аборт - це типове вбивство. В жінці зароджується нове життя. Можливо, воно не схоже на початкових стадіях на людину. Але це життя. Тому роблячи аборт про це потрібно пам'ятати. Але є і інша сторона медалі. Дуже багато випадків змушує майбутніх мам на це зважуватися. Це і відсутність чоловіка (батька майбутньої дитини), нестабільність доходу, не можливість організму жінки виносити дитину... Можна нарахувати безліч таких причин. Тому, я думаю, якщо вже жінка приймає таке рішення воно є, або повинно бути, обдумане (нехай сотні тисяч раз)! Я не знаю! Можливо моя думка є хибною! Але не розумію я тих молодих батьків, які живуть в однокімнатній малосімейці, батько не має стабільного доходу (мати в цей час регулярно знаходиться у декретній відпустці з періодичними виплатами (мінімальними) фонду соціального страхування) і рік за роком "народжують" дітей. Так, це гріх. Але що ті діти будуть бачити в майбутньому. Наскільки довго витримає батько? Що він зможе дати цим дітям? Достойну освіту? Нормальний одяг? Так, він дасть їм (і то не завжди) своє батьківське тепло! Але як це не меркантильно звучить - нічого іншого. Діти - це радість! Діти - це життя! Діти - це продовження твого роду! Але все в міру. Треба оцінювати реальні шанси батьків у вихованні цих дітей. Я з цим згідна! Але в такому випадку я завжди кажу: "Гуми не продають?" Думати треба було раніше. Є безліч методів контрацепції (сучасних, безпечних, і основне - ефективних). Аборт? Бачите яке неоднозначне моє ставлення до цього!
  • 0

#404 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 14:07

Я вважаю, що тут і справді досить важко дати однозначну відповідь. Так, це безумовно вбивство. Ось лише приблизні підрахунки: за 18 років Україна втратила понд 40 млн діточок (матеріали з сайту "Правда одна")
Але коли бачиш, як народжують діточок для того, щоб знівечити їхні життя (батьки, що навмисно калчать дітей, щоб отримувати різні допомоги тощо), в голову приходить думка - може, краще б аборт зробили :cool2:
  • 0

#405 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 17.02.2009 – 14:23

Перегляд дописуКрапля (17.02.2009 14:07) писав:

Але коли бачиш, як народжують діточок для того, щоб знівечити їхні життя (батьки, що навмисно калчать дітей, щоб отримувати різні допомоги тощо), в голову приходить думка - може, краще б аборт зробили :cool2:
Аборт - то проблема планування сімї.......а тут проблема моральних уродів і до "позапланової" вагітності мало відноситься. Скоріше навпаки - то "планова економіка" для вилупків....
  • 0

#406 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 18:18

Я згодна, але в тому то й проблема, що можна заборонити аборти, але таким чином проблем не поменшає :cool2:
  • 0

#407 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2009 – 18:27

А що краще , зробити аборт, чи народити дитину а потім забити на неї, звинувачувати, що поламала вам життя, кинути напризволяще, а то й ненавидіти?
  • 0

#408 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 17.02.2009 – 18:50

а може не дитина зламала життя людині, а людина сама собі необдуманими вчинками і тій же дитині життя зламала?
  • 0

#409 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2009 – 18:58

Перегляд дописуDana (17.02.2009 18:27) писав:

А що краще , зробити аборт, чи народити дитину а потім забити на неї, звинувачувати, що поламала вам життя, кинути напризволяще, а то й ненавидіти?
краще подарувати тій дитині життя і віддати в сім"ю, яка справді її любитиме...

аборт - вбивство, однозначно ( не беру до уваги випадки коли він необхідний)
  • 0

#410 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.02.2009 – 12:02

Перегляд дописуCarrion (17.02.2009 19:58) писав:

краще подарувати тій дитині життя і віддати в сім"ю, яка справді її любитиме...
...а точніше, в дитячий будинок, в якому вона також буде нікому не потрібна...

Народ, перш ніж говорити про "віддати в сім’ю", поцікавтеся, як в Україні справи з усиновленням :)

Найкращий вихід - протизаплідні засоби.
  • 0

#411 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 12:10

Перегляд дописуbulbashka_aero (18.02.2009 12:02) писав:

...а точніше, в дитячий будинок, в якому вона також буде нікому не потрібна...

Народ, перш ніж говорити про "віддати в сім’ю", поцікавтеся, як в Україні справи з усиновленням :)

Найкращий вихід - протизаплідні засоби.
зичайно краще говорити про протизаплідні засоби, але мова йде про те, коли пізно про них думати...

а те що процедура всиновлення проблематична, на одне й добре.....це ж діти..тут поспіху не може бути....маю знайому, яка всиновила 2 дітей.....каже варто пройти через всю бюрократію ))
  • 0

#412 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 12:38

Перегляд дописуCarrion (18.02.2009 12:10) писав:

зичайно краще говорити про протизаплідні засоби, але мова йде про те, коли пізно про них думати...

а те що процедура всиновлення проблематична, на одне й добре.....це ж діти..тут поспіху не може бути....маю знайому, яка всиновила 2 дітей.....каже варто пройти через всю бюрократію ))

Не всі такі! І не знати чи пощастить саме цій дитинці знайти сім'ю.
  • 0

#413 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 12:42

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (18.02.2009 12:38) писав:

Не всі такі! І не знати чи пощастить саме цій дитинці знайти сім'ю.
то краще її вбити?
  • 0

#414 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 18.02.2009 – 12:45

Перегляд дописуDana (17.02.2009 18:27) писав:

З такою самою логікою можна дійти до таких висновків, що варто присипляти тих, хто не має мерседесу й шикарної квартири - за їх же власного добра, аби не мучились в ніщіті......... утрірую звичайно, але все ж таки......
  • 0

#415 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 13:16

Перегляд дописуCarrion (18.02.2009 12:42) писав:

то краще її вбити?

Хочу побачити Вас в майбутньому з десятком дітей! Треба бути дууууже добре забезпеченим, щоб утримувати таку сім'ю. Діти - це радість, але тільки в нормальній кількості.
  • 0

#416 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 13:23

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (18.02.2009 13:16) писав:

Хочу побачити Вас в майбутньому з десятком дітей! Треба бути дууууже добре забезпеченим, щоб утримувати таку сім'ю. Діти - це радість, але тільки в нормальній кількості.
те що я проти абортів не означає, що маю 10 раз вагітніти)))...але якшо 10 то 10...лиш би здоров"я))) ..

Повідомлення відредагував Carrion: 18.02.2009 – 13:23

• 0

#417 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 15:17

Перегляд дописуCarrion (18.02.2009 13:23) писав:

те що я проти абортів не означає, що маю 10 раз вагітніти)))...але якшо 10 то 10...лиш би здоров"я))) ..

От це правильно. Потрібно думати про ризик вагітності до того і зробити так, щоб зменшити його до мінімуму. Це буде справедливо. Просто знаю таку жіночку, яка на рівні релігії проти абортів і за два роки сімейного життя в неї вже двоє дітей. Так, це радість. Це самореалізація жінки. Але для норми існують методи контрацепції.
  • 0

#418 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.02.2009 – 15:55

Перегляд дописуCarrion (18.02.2009 13:10) писав:

А я не про процедуру. Я про те, що мало - ДУЖЕ МАЛО - людей готові всиновити дитину.
  • 0

#419 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 06.03.2009 – 09:27

Цитата

У Бразилії церква виступила проти аборту 9-річної дівчинки
4 березня, 22:11

Життя понад усе
У Бразилії католицька церква виступила проти аборту дев'ятирічної дівчинки, яка стала жертвою сексуального насильства.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, дев'ятирічна мешканка міста Алагоінья на північному сході країни нещодавно поскаржилася на нездужання і біль в ділянці живота. Медогляд показав, що вона перебуває на 16-му тижні вагітності і має народити близнюків.

За даними поліції, дівчинка з шести років періодично зазнавала сексуального насильства з боку вітчима.

Побоюючись за її життя, медики виступили за переривання вагітності. Однак католицькі священики після зустрічі з її родичами наполягли на продовженні вагітності. Більш того, вони пообіцяли при необхідності звернутися в судові інстанції, і таким чином перешкодити аборту.

"Ми визнаємо несправедливий характер цієї вагітності, але ми повинні рятувати життя", - заявив місцевий архієпископ Жозе Кардозу Собрінью.

Зазначимо, бразильське законодавство забороняє аборти, але у разі загрози життю і здоров'ю матері робить виняток.
Джерело

В українських ЗМІ я не знайшла інформації, що було далі (бо до аборту дійшло), тому зацитую польською:

Цитата

Acybiskup archdiecezji Olinda i Recife w brazylijskim stanie Pernabuco obłoży ekskomuniką lekarzy, którzy przeprowadzili zabieg usunięcia ciąży na 9-letniej dziewczynce. Kościelna kara spotka też matkę

Sprawa wstrząsnęła Brazylią. Dziewczynka była w ciąży bliźniaczej od czterech miesięcy. W ciążę zaszła w wyniku gwałtu.

Niedoszły ojciec - ojczym dziewczynki - siedzi w areszcie. Ma 23 lata, a swą przybraną córkę molestował seksualnie od 3 lat. Policja podejrzewa, że gwałcił także 14-letnią niepełnosprawną siostrę dziewczynki. Grozi mu kara 15 lat więzienia.

Aborcja jest w Brazylii legalna, ale jedynie w przypadku, gdy jest wynikiem gwałtu lub gdy istnieje zagrożenie dla życia matki. Lekarze zdecydowali się na usunięcie ciąży, gdyż obawiali się, że dziewczynka nie przeżyje porodu.

Kościół potępił zabieg. - Prawo boskie jest ponad ludzkim. Jeśli prawo ludzkie stoi w sprzeczności z boskim, nie ma żadnej wartości - powiedział arcybiskup Jose Cardoso Sobrinho występując w telewizji Globo. Przemawiając w telewizji na żywo ogłosił też, że matka dziewczynki i lekarze zostaną obłożeni ekskomuniką.

Aborcja dziewięciolatki to nie jest jedyny taki przypadek w Brazylii. Według telewizji Globo na południu kraju do szpitala została właśnie przyjęta 11-latka w ciąży z 51-letnim przyrodnim ojcem. Sprawca tego gwałtu sam oddał się w ręce policji.
Джерело
І передам зміст зазначеного:
Архієпископ хоче накласти екскомуніку на лікарів та матір. На його думку Боже право повинно бути понад усе, і якщо людське право суперечить Божому, тоді воно (людське) нічого не варте.
Амінь.

Читаючи такі новини, я щаслива, що я - атеїстка.
  • 0

#420 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.03.2009 – 10:44

Перегляд дописуNеmesis (6.03.2009 09:27) писав:

Архієпископ хоче накласти екскомуніку на лікарів та матір. На його думку Боже право повинно бути понад усе, і якщо людське право суперечить Божому, тоді воно (людське) нічого не варте.

А те, що дитина віддасть богу душу з такою ранньою вагітністю - то це життя їх не хвилює
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних