Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#381 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 14.12.2008 – 13:28

))
От ви тут всі репетуєте, що це, мовляв, вбивство. А що, вбивати не можна ? Хто сказав ? Ваш Бозя ?
А мій, може, каже,що може ! Так кому віритемо ? га?
  • 0

#382 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.12.2008 – 20:47

Перегляд дописуПетлюра (14.12.2008 03:14) писав:

Більшість тих хто робить аборти люди не дурні і більш менш матеріально забезпечені.Старі чи молоді алкоголічки чи всякий інший негативний елемент він полюбе не робьить абортів і поповнює дитбудинку вудличну злочиність і т п.Тож дилема що краще смерть чи негативне життя тут надумана
Більшість? мабуть статистику вивчав? (і мабуть - не дуже уважно)
До речі про надуману дилему... А який відсоток дітей, котрих не вбили абортом, опиняється на помийці? Чи коротке життя в смітнику однозначно краще за смерть до народження?
  • 0

#383 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 14.12.2008 – 20:53

Перегляд дописуaAa(against all authority) (14.12.2008 13:28) писав:

))
От ви тут всі репетуєте, що це, мовляв, вбивство. А що, вбивати не можна ? Хто сказав ? Ваш Бозя ?
Кримінальний Кодекс
  • 0

#384 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 14.12.2008 – 21:08

Аборт- вбивство, мінєт - людоїдство- у якому страшному світі ми живемо
  • 0

#385 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 16.12.2008 – 22:29

Перегляд дописуaAa(against all authority) (14.12.2008 13:28) писав:

))
По перше батєнька з чого ви взяли що я віруючій?я то віруюій але ви розкидаєтесь ярликами наче атеїст не може бути проти Абортів.
По друге якщо вбивати можна окей тоді і вас так само і всіх кого не попадя всюди і завжди.Тілки от не виживе суспільство за таких умов і вам би дуже хреново стало б від того що до вас цей принцип прийнли б.
Доречі ось цілком світська теза.Права однієї людини закінчуються там де починаютья права іншої.Інакше анархія загибель суспільства в тому числі і самих прихильників цієї анархії.Тут виникає питаннячи є ембріон людиною?єє в тійй же мірі а може і більшій ччим хворі аутизмом чи хронічні алкоголіки що також не мають всіх проявів повноцінної людини але їх вбиство суспільство важає злочином

Повідомлення відредагував Петлюра: 16.12.2008 – 22:33

• 0

#386 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 17.12.2008 – 00:27

Цитата

По перше батєнька з чого ви взяли що я віруючій?я то віруюій але ви розкидаєтесь ярликами наче атеїст не може бути проти Абортів.
Насамперед я вам не батєнька !! :angry1:
А я і не казав, що ви віруючий,але більшість хто виступають проти аборту такими і є. (віруючі == християни, звісно ж)

Цитата

По друге якщо вбивати можна окей тоді і вас так само і всіх кого не попадя всюди і завжди.Тілки от не виживе суспільство за таких умов і вам би дуже хреново стало б від того що до вас цей принцип прийнли б.
Доречі ось цілком світська теза.Права однієї людини закінчуються там де починаютья права іншої.Інакше анархія загибель суспільства в тому числі і самих прихильників цієї анархії
Тут ви,мабуть, таки праві. На даному етапі розвитку суспільства дісно треба заборонити вбивства.
Хоча на мою думку цінність пересічного, а тим паче плебейського життя значно перебільшена. Думаю і навіть надіюсь, що в майбутньому вбивство таких верств населення не буде так жорстко осуджуватися як зараз... Але це вже офтоп.

Цитата

Тут виникає питаннячи є ембріон людиною?
Угу, цілком згоден ! :)

Цитата

єє в тійй же мірі а може і більшій ччим хворі аутизмом чи хронічні алкоголіки що також не мають всіх проявів повноцінної людини але їх вбиство суспільство важає злочином
Давайте тільки не будемо рівняти досить нормальних аутистів з тим кавалком :kvitu: живої матерії.*знаю-знаю, я аморальний.ну та й що?! О_О*. Аутисти почасти достатньо нормальні люди.Таке порівняння невдале, імхо
Щодо алкоголіків. Так, вбивство хронічного алкоголіка вважається вбивством, а так зване вбивство зародка -- ні.
Наскільки я розумію,ви хочете справедливості, щоб відповідальність була приблизно однаковою.Я правильно розумію ?
Якщо так, то продовжую.При цьому ви чомусь пропонуєте прирівняти аборт до вбивства алкоголіка, а я навпаки пропоную прирівняти вбивство алкоголіка до аборта, тобто, щоб за це відповідальності не було...
Невже його(хронічного алкоголіка) життя чогось варте ?! За його вбивство пропоную давати умовно... (*повторюю, так, я дійсно аморальний ...Але ж сучасна суспільна мораль така незбалансована і недолуга...*).Таким чином ми отримаємо вашу справедливість ))

П.С. Не "по перше, по друге", а по-перше, по-друге !

Повідомлення відредагував aAa(against all authority): 17.12.2008 – 00:28

• 0

#387 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 06.01.2009 – 21:16

я проти...це дійсно вбивство...а якщо вже залетіла,і це не бажано,то випий таблетку...тай все...і вбивства не буде...короче так-надягнути презирватив це всього лиш декілька сикунд...треба думати дівчатка)
  • 0

#388 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.01.2009 – 22:25

Перегляд дописуФата Моргана (6.01.2009 21:16) писав:

я проти...це дійсно вбивство...а якщо вже залетіла,і це не бажано,то випий таблетку...тай все...і вбивства не буде...короче так-надягнути презирватив це всього лиш декілька сикунд...треба думати дівчатка)
Як дівчата можуть думати, якшо вони всьо знають і логіку мають желєзну :) В тому то і вся біда!
  • 0

#389 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.01.2009 – 23:16

Перегляд дописуФата Моргана (6.01.2009 21:16) писав:

Ага,допоможе тобі таблетка тільки на перших тижнях,а тоді мало хто вже знає,що залетів))А презервативи рвуться. Принаймі от у мене разів 10 рвались. Наче і підібраний був добре,та от..природа жартує))
  • 0

#390 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 06.01.2009 – 23:27

Кажуть що таблетки цианіду калія допомагають + дарують спокій не на один день.
  • 0

#391 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.01.2009 – 23:34

Аборт це однозначно вбивство людини.Для мене в такому питанні вік не має значення-всеодно це мала би бути нормальна людина,може й краща за інших.Піду під таке хіба що примусово
  • 0

#392 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.01.2009 – 23:59

Перегляд дописуSensssorika (6.01.2009 23:16) писав:

Ага,допоможе тобі таблетка тільки на перших тижнях,а тоді мало хто вже знає,що залетів))А презервативи рвуться. Принаймі от у мене разів 10 рвались. Наче і підібраний був добре,та от..природа жартує))
А в якій ти позі пробувала, що рвались презікі? Спробуй анальний секс, презікі не будуть потребуватись точно! Ну на крайняк - оральний...
Користуйся тестати від вагітності, будеш точно знати залетіла чи нє !

Перегляд дописуКрихітка (6.01.2009 23:34) писав:

Піду під таке хіба що римусово
Підеш на аборт ?!
  • 0

#393 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 07.01.2009 – 12:08

Дітовбивство (аборти) - ознака хворої, вмираючої нації
  • 0

#394 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 13:06

Перегляд дописуФруктик (6.01.2009 23:59) писав:

А в якій ти позі пробувала, що рвались презікі? Спробуй анальний секс, презікі не будуть потребуватись точно! Ну на крайняк - оральний...
Користуйся тестати від вагітності, будеш точно знати залетіла чи нє !
:) я впевнена,шо ти таких поз не знаєш:) а анальний не пробувала і шось зовсім не хочеться)
  • 0

#395 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 10.01.2009 – 21:54

Просто після сексу перевіряйте презирвативи!
  • 0

#396 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 11.01.2009 – 04:14

Все залежить від цінностей. Индивід чи вид.
  • 0

#397 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 22:50

Перегляд дописуСин Перуна (7.01.2009 12:08) писав:

Дітовбивство (аборти) - ознака хворої, вмираючої нації
ну ти обрадував, а то я останнім часом боюсь навали кетайців
  • 0

#398 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.01.2009 – 13:23

форма самогубства
  • 0

#399 Kris

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2009 – 18:14

Так, аборт це вбивство. І дівчата розуміють це. Але дівчатам страшно. Особливо якщо їх не підтримує чоловік, тобто БАТЬКО дитини! Народити дитину без батька, не маючи стабільного зробітку, народити дитину, коли ти не знаєш чим ти її годуватимеш і за які гроші вдягатимеш, народити дитину, коли ти не впевнена, що через два тижні тобі не захочетья вкинутись з вікна від її постійного плачу...Оце страшно. І дівчата бояться цього. Бояться, що не впораються. Бояться сидіти на шиї в батьків. Бояться, що ніколи не вийдуть заміж і т.д. Виховувати дитину доведеться наступні 20 років... Треба бути готовим присвятити наступні 20 років свого життя цій дитині. Молоді дівчата не готові до цього. Вони не готові пожертвувати своєю кар'єрою чи планами про гарну родину. У кожного ж є плани щодо свого життя, еге ж???І чим менше тобі років, тим складніше відмовитись від цих планів.
  • 0

#400 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2009 – 10:19

Перегляд дописуKris (18.01.2009 18:14) писав:

Виховувати дитину доведеться наступні 20 років...

10. Годувати - 15.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних