Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#361 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 05.12.2008 – 13:26

Перегляд дописуtuchka (5.12.2008 13:04) писав:

ти правий, ця дівчина напевне нещаслива... думаю це наслідок її попередніх інкарнацій. але вона жива! і напевно комусь(Бог, Абсолют тощо) це потрібно.
А хіба дане твердження не є втечею від відповідальності за свої вчинки? Найлегше все залишити такими, як є, кажучи, що це потрібно Абсолютові і зняти із себе відповідальність . А де гарантія, що плід, отримавши за свої попередні інкарнації, якусь невиліковну хворобу, не мав загинути внаслідок аборту? Можливо, це його карма? Ми часто кажемо, що на всі події є воля вищого начала, але водночас зменшуємо силу того начала до такого мізеру, що у нашій уяві воно є не здатними протистояти нашій волі. Якщо б, теоретично, закону всесвітньої справедливості, було необхідно, щоб та хвора дитина народилася, то у її матері просто ніколи б не виникло навіть думки про аборт. І не завжди вбивство є злом (наприклад евтаназія), зло - це не сам акт, а те коли і за яких обставин даний акт був здійснений.
  • 0

#362 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 14:04

Перегляд дописуВакуОлька (5.12.2008 13:22) писав:

Я не думаю, що в такій ситуації варто говорити МОЖНА чи НЕ МОЖНА. Треба скоріш думати ВАРТО чи НЕ ВАРТО... Часто жінка бажаючи зробити аборт (говоримо не про бомжів чи багатодітних) ще сама не розуміє чого бажає. І нею керує страх, а що ж далі... Це ж життя перевернеться, це ж відповідальність.. Це ж кар"єра призупиняється, йолки-палки... А коли все ж не піде на аборт, народить дитину і згадає про те, що хотіла зробити - мурашки по шкірі...
Я мала на увазі, якщо жінка не хоче йти на аборт. Звичайно, думка жінки важлива. В цій ситуації треба б було думати і про наслідки. Бо якщо немаючи дітей залетіла після згвалтування і зробила аборт, то не факт, що вона потім про це не пошкодує...
Ти робила аборти щоб так думати? В тебе були подібны ситуації? Чи по-твоєму на аборт так легко погодитись? Аж ніяк.

Перегляд дописуВакуОлька (5.12.2008 13:22) писав:

А гвалтують тільки жінок з багатьма дітьми???
це дві різні позиції біли. Якшо ти така зальотна,що вагітнієш при кожному акті....то не народжувати ж по 8 дітей. Чи 20. В кого скільки раз у житті секс був)))
А гвалтування,то інше.
  • 0

#363 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 05.12.2008 – 14:25

Звичайно, аборт це вбивство!!!!!!! І вбивство зовсім беззахисного організму. Але засуджувати жінок які здійснюють це вбивство особисто я не маю бажання. :prapor3:
  • 0

#364 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.12.2008 – 17:05

Перегляд дописуtuchka (5.12.2008 12:08) писав:

тим не менш, ми колись теж були просто заплідненою яйцеклітиною! тепер ми повноцінні люди, тому шо мама зробила правильний вибір! зачаття - це народження духу майбутьньої людини, а її народження це отримання матеріального тіла! БоБриК, згоден????
Питання слід розглядати саме з точки зору конкретного моменту. Думаю я зараз не подібний на запліднену яйцеклітину)))

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 14:04) писав:

Ти робила аборти щоб так думати? В тебе були подібны ситуації? Чи по-твоєму на аборт так легко погодитись? Аж ніяк.
Ну напевно в цьому випадку досвід точно є))

Перегляд дописуВакуОлька (5.12.2008 12:27) писав:

Звідки така категоричніссть? Кожна людина буде діяти відповідно до ситуації. І мудрий чоловік тричі подумає перед тим, як відправити дружину після згвалтування на аборт.
Читав колись статтю про генетичну спадковість негативних рис, які можуть передаватися з покоління в покоління.
Тому варто задуматися після згвалтування якимось ницим гопником чи маньяком.
  • 0

#365 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 05.12.2008 – 19:00

от цікаво, чи всі тут наявні моралісти(чи то антибандитисти,за словами Бублика) проти евтаназії...
Якщо не проти,то чи не відчуваєте тут нелогічність,коли ЖИВИХ безнадійних калік вбивати можна,а ще НЕЖИВИХ, по суті, зародків -- ні ?!
  • 0

#366 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 19:53

Ще одне: чому за життя ЩЕ не існуючої людини ви так переживаєте, а за життя УЖЕ ЖИВОЇ і УЖЕ НЕЩАСНОЇ дівчини ви не переймаєтесь ?
  • 0

#367 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.12.2008 – 15:07

Перегляд дописуaAa(against all authority) (5.12.2008 19:53) писав:

Ще одне: чому за життя ЩЕ не існуючої людини ви так переживаєте, а за життя УЖЕ ЖИВОЇ і УЖЕ НЕЩАСНОЇ дівчини ви не переймаєтесь ?

Специфіка християнського виховання - життя є кара, треба думати про те, що знаходиться поза його межами.
  • 0

#368 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 15:40

Перегляд допису-=VJ=- (6.12.2008 15:07) писав:

Специфіка християнського виховання - життя є кара, треба думати про те, що знаходиться поза його межами.
ги-ги.
суп окремо, мухи окремо.
Навіщо в питання аборту вплутувати християнську чи інших релігій мораль !? Не потрібно
  • 0

#369 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 06.12.2008 – 15:43

Перегляд дописуStuff (21.06.2007 16:37) писав:

А якщо в жінки проблемна вагітність, і не зробивши аборт, вона помре - так правильно?
На найбільшу честь і шану заслуговують ті, хто віддав життя за свободу і збереження свого народу.
  • 0

#370 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.12.2008 – 15:43

Перегляд дописуaAa(against all authority) (6.12.2008 15:40) писав:

Навіщо в питання аборту вплутувати християнську чи інших релігій мораль !? Не потрібно

Вибачайте, а хто головні противники абортів? Буддисти чи може атеїсти?
  • 0

#371 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 07.12.2008 – 12:28

Аборт - це законне право кожної жінки..
Є такі обставини, коли його просто необхідно зробити..
  • 0

#372 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 07.12.2008 – 12:46

Аборт - вбивство.
Адже замість мертвих залишків плоду могла б вирости людина, яка б жила, раділа чи сумувала.
Я думаю, що аборт варто робити лише за дуже крайніх обставин. Зрештою новонароджену дитину можна віддати в дитбудинок чи на усиновлення, хоча в нашій країні це ще погано розвинуто.
  • 0

#373 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.12.2008 – 17:05

Так читаю тут ваш маразм і думаю: добре таки кермують масовою свідомістю в нашій країні...
О ні дівчата не робіть аборти! Хто ж буде працювати? :lol:
  • 0

#374 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 08.12.2008 – 13:45

Перегляд дописуDarkSun (7.12.2008 12:46) писав:

Зрештою новонароджену дитину можна віддати в дитбудинок чи на усиновлення, хоча в нашій країні це ще погано розвинуто.
О да...які красномовні слова.Ми, противники абортів, вважаємо себе занадто добрими,щоб "вбивати" майбутню людину,а от,щоб дитина мучилися все життя(жила в жахливих умовах, без любові і виховання,не отримала освіти,а тому все життя працюватиме богзна-де,все життя виживатиме і мучитиметься) нам не шкода...оце,блін,мораль.
Маладци рєбята,я вамі гаржусь
  • 0

#375 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 08.12.2008 – 22:06

Так держава і суспільство має створити відповідні умови щодо таких дітей. На жаль, це тепер дійсно проблема.
Виходить що матеріальне стає на заваді чомусь вищому, народженню нової дитини.
Також думаю не варто згадувати про наслідки аборту для матері.
  • 0

#376 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 09.12.2008 – 00:51

Перегляд дописуtuchka (5.12.2008 12:41) писав:

так, буддистка! це тут нідочого. як можна керуватись хочу - не хочу дитину.... це життя!!!! нове життя нової людини!!!! якшо не хочеш - роби так, шоб не завагітніти, а якшо вже завагітніла, то вихід один!!! в тобі розвивається нова людина і ти мусиш дати їй життя!
А робити так, щоб не завагітніти це хіба не вбивство? От могла ти переспати з Васічкою на своєму ДН у дев'ятому класі, а відмовила і тепер маленький Пєтєчка не побачить світ. НІКОЛИ! ТИ НЕ ДАЛА ЙОМУ НАРОДИТИСЯ!! ТИ - ВБИВЦЯ! ТИ РОЗУМІЄШ ЦЕ!??

Щоб очистити карму ти мусиш вагітніти кожного разу коли твій організм здатен завагітніти.

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 12:46) писав:

Є жінки,які вагітніють ледь не при кожному статевому акті,навіть з презервативами.
Я б сказав навіть з фалоімітаторами!
  • 0

#377 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.12.2008 – 01:05

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (9.12.2008 00:51) писав:

А робити так, щоб не завагітніти це хіба не вбивство? От могла ти переспати з Васічкою на своєму ДН у дев'ятому класі, а відмовила і тепер маленький Пєтєчка не побачить світ. НІКОЛИ! ТИ НЕ ДАЛА ЙОМУ НАРОДИТИСЯ!! ТИ - ВБИВЦЯ! ТИ РОЗУМІЄШ ЦЕ!??

Щоб очистити карму ти мусиш вагітніти кожного разу коли твій організм здатен завагітніти.

Я б сказав навіть з фалоімітаторами!
Ага, я теж про це згадував(про вбивство). Треба просто раз і назавжди визначити коли ембріон щось на зразок прища і коли він уже самостійний організм і від цього танцювати. Ось доречі пропагандистську анімашку надибав(упячка.ру):
Зображення
  • 0

#378 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 11.12.2008 – 10:54

Перегляд дописуКвіточка@ (5.12.2008 14:25) писав:

Звичайно, аборт це вбивство!!!!!!! І вбивство зовсім беззахисного організму. Але засуджувати жінок які здійснюють це вбивство особисто я не маю бажання. :)
Ну, варто сказати, що спочатку це лише скупчення клітин, а не організм. Вбивство при самозахисті - це теж вбивство, то що тоді, дивитися, як тебе вбивають і нічого не робити? Відмова від аборту при явній загрозі для життя жінки є тим самим, що не бажання захищатися при нападі і ще не є доконаним фактом, що дитина виживе. А відносно самого аборту, то варто ради об'єктивності сказати, що не всі жінки довго на нього наважуються. Все залежить від того, в яких умовах була вихована жінка. Знаю, що є такі, для яких це не становить великої проблеми. Ось з цим дійсно варто боротися.
  • 0

#379 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 11.12.2008 – 12:57

Перегляд дописуDarkSun (7.12.2008 12:46) писав:

Аборт - вбивство.
Адже замість мертвих залишків плоду могла б вирости людина, яка б жила, раділа чи сумувала.
Я думаю, що аборт варто робити лише за дуже крайніх обставин. Зрештою новонароджену дитину можна віддати в дитбудинок чи на усиновлення, хоча в нашій країні це ще погано розвинуто.
От тут і виникає досить цікаве питання(про дітей з дитбудинків), що краще, щоб ця дитина все життя жила в злиднях і мучилася, або стала злочинцем, чи може навіть вбивцею чи щоб її взагалі не було, то як, чи готові люди брати на себе таку відповідальність? Чи лише розводити тут жалісливі відгуки, ой вбивство, погано, це зло...
  • 0

#380 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.12.2008 – 03:14

Моя позиція.Аборт є у сутності вбивство.Не варто виставляти мене жінкофбом я дуже гарно ставлюсь до жінок :happy1: більш того вважаю що серед жіночої статі зараз лишилось моральних і порядних людей більше ніж серед чоловічої.Але тим не менш не має права жінка розпоряджатьись життям своєї дитини ні до її народження ні після.Бо воно вже є живим.Щодо дитбудинків.Тут така ніувазячка.Більшість тих хто робить аборти люди не дурні і більш менш матеріально забезпечені.Старі чи молоді алкоголічки чи всякий інший негативний елемент він полюбе не робьить абортів і поповнює дитбудинку вудличну злочиність і т п.Тож дилема що краще смерть чи негативне життя тут надумана
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних