Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#341 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 10:37

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (4.12.2008 20:54) писав:

Угу...ну добре, знову ж - виходячи з цієї ж фрази. А з чого ти взяла , що діти, які б могли народитись, не будь аборту, є безнадійними?

Сенсі, ти граєш в піддавки.
А ти походи по вулицях,подивись чим займається наша "золота молодь"- це ж жах! А безпритульні ще гірші. Ти дивився хоч раз передачу "Служба розшуку дітей"? Діти,яких відводять до дитбудинків НЕ ХОЧУТЬ щоб їх шукали, не хочуть повертатися додому,вулиця їх цілком влаштовує,бо дома- ПОГАНО,
Я у шахмати граю,причому дуже добре. Партію?))

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (4.12.2008 21:11) писав:

А хто робить аборт щойнозаплідненої клітини?
Контрацептиви. В деяких країнах вони були заборонені, бо прирівнювалися до аборту. Були такі,називалися "morning after pills"- їх можна було пити ПІСЛЯ статевого акту,не пізніше,ніж через три дні. Вони вбивали будь-яку можливість небажаної вагітності.
Я вже мовчу про "бабушкіни мєтади"- пити всякі там відвари і т.д.
  • 0

#342 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.12.2008 – 11:07

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (4.12.2008 20:30) писав:

Інша справа - дєвка дає направо і наліво, а потім не задумуючись вбиває живу людину в собі. За це має бути кримінальна відповідальність, причому строга.
Правильно! Тре впровадити давання по спец. талонах, які передбачали аліменти в майбутньому!)

Перегляд дописуFT232BM (4.12.2008 20:32) писав:

Дівчата! Скільки ж ви дітей убили, коли не давали бідним хлопакам!!!
Правильно! Підтримую! За це теж треба сажати!
  • 0

#343 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.12.2008 – 11:09

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (4.12.2008 20:30) писав:

Звичайно, це є виключний випадок. При таких випадках не заборонено робити аборт , напевно, ні в якій країні.

Помиляєтесь.
В тім-то й проблема.
  • 0

#344 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.12.2008 – 11:57

немає випадків, коли МОЖНА робити аборт!!!!!!! аборт - це вбивство!!!!!!!!!!!!!!!! ніхто не має права забирати в людини життя!!!!!
  • 0

#345 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.12.2008 – 12:02

Перегляд дописуtuchka (5.12.2008 11:57) писав:

немає випадків, коли МОЖНА робити аборт!!!!!!! аборт - це вбивство!!!!!!!!!!!!!!!! ніхто не має права забирати в людини життя!!!!!
Вся суть криється в тому, що саме кожен з нас вважає людиною. От я писав раніше що не вважаю щойно запліднену яйцеклітину людиною і ще так кілька стадій вперед.
  • 0

#346 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 12:08

тим не менш, ми колись теж були просто заплідненою яйцеклітиною! тепер ми повноцінні люди, тому шо мама зробила правильний вибір! зачаття - це народження духу майбутьньої людини, а її народження це отримання матеріального тіла! БоБриК, згоден????
  • 0

#347 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 12:14

А калічити собі і "майбутній дитині" - можна? бу-га-га :prapor3: тебе згвалтували б,і ти народила? а якби ти була одружена і тебе згвалтувуали б? ото чоловік би твій як порадів- чужу дитину ,та ще й таким способом нажиту виховувати... :happy1:

Не забувайте,що йснують медичні випадки,коли аборт необхідний.
  • 0

#348 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 12:19

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 12:14) писав:

А калічити собі і "майбутній дитині" - можна? бу-га-га :prapor3: тебе згвалтували б,і ти народила? а якби ти була одружена і тебе згвалтувуали б? ото чоловік би твій як порадів- чужу дитину ,та ще й таким способом нажиту виховувати... :happy1:

Не забувайте,що йснують медичні випадки,коли аборт необхідний.
якщо так вийшло це справа твоєї карми!!!! я вважаю, що і в цьому випадку народження і виховання дитини обов"язкове!!!!!!
  • 0

#349 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 05.12.2008 – 12:24

А якщо є медичні покази, то як вчинити в даному випадку? Як вчинити, коли знаєш, що дитина нарордиться на світ для страждань протягом багатьох років? А коли дівчину - підлітка зґвалтували? Я читав про випадки, коли дівчина, зґвалтована жорстоким способом вагітніла і потім, дізнавшись про це билася в істериці із слолвами: "Викиньте це з мене!" Що, вмовити її залишити дитину? А хто гарантує, що після всіх вмовлянь вона просто не вистрибне з вікна своєї квартитри? Є випадки, коли аборт робити не можна, але є і багато випадків, коли він просто необхідний. Ми, такі гуманні, не вб'ємо зародок, а лише забезпечимо йому довгі роки мук і статус "покидька" суспільства...

Перегляд дописуtuchka (5.12.2008 12:19) писав:

якщо так вийшло це справа твоєї карми!!!! я вважаю, що і в цьому випадку народження і виховання дитини обов"язкове!!!!!!
А звідки ми знаємо, що є справою нашої карми? Можливо, справою карми було саме уберегти людину від років страждань і дати їй можливість іншої, більш щасливої інкарнації? Кожна медаль має дві сторони і причинно - наслідкові зв'язки не такі слабкі, щоб ми могли завадити їм своїми діями.
  • 0

#350 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 12:25

Перегляд дописуТемний ангел (5.12.2008 12:20) писав:

А якщо є медичні покази, то як вчинити в даному випадку? Як вчинити, коли знаєш, що дитина нарордиться на світ для страждань протягом багатьох років? А коли дівчину - підлітка зґвалтували? Я читав про випадки, коли дівчина, зґвалтована жорстоким способом вагітніла і потім, дізнавшись про це билася в істериці із слолвами: "Викиньте це з мене!" Що, вмовити її залишити дитину? А хто гарантує, що після всіх вмовлянь вона просто не вистрибне з вікна своєї квартитри? Є випадки, коли аборт робити не можна, але є і багато випадків, коли він просто необхідний. Ми, такі гуманні, не вб'ємо зародок, а лише забезпечимо йому довгі роки мук і статус "покидька" суспільства...
мені шкода бабусю, яка без ніг на ст. м. просить гроші.... я маю її вбити???? і навіть в тих випадках коли життя залишається або матері або дитині - треба народити!!! невже люди не розуміють, що це справжнісіньке вбивство??????
  • 0

#351 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.12.2008 – 12:27

Перегляд дописуSensssorika (4.12.2008 21:38) писав:

Нє,ну,канєш,краще,щоб така мамуля народила, а шо далі з тим дітьом буде..та яка різниця. Вона не думала коли робила,не думатиме і коли народить.Висновок: АБОРТ.
Нащо міряти всіх під одну лінійку? Знову ж таки. Одна "зальотна" мама роздуплиться під час вагітності і потім тільки радітиме. що не зробила аборту і змінить своє життя, а інша - ні..

Перегляд дописуtuchka (5.12.2008 12:57) писав:

Є випадки. коли його ТРЕБА і МУСИШ зробити. За медичними показниками роблять медикаментозне переивання вагітності.

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 13:14) писав:

Звідки така категоричніссть? Кожна людина буде діяти відповідно до ситуації. І мудрий чоловік тричі подумає перед тим, як відправити дружину після згвалтування на аборт.
  • 0

#352 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 12:34

Перегляд дописуtuchka (5.12.2008 12:25) писав:

мені шкода бабусю, яка без ніг на ст. м. просить гроші.... я маю її вбити???? і навіть в тих випадках коли життя залишається або матері або дитині - треба народити!!! невже люди не розуміють, що це справжнісіньке вбивство??????
Бабуся втратила свої ноги внаслідок якихось трагічних подій. Вона, можливо, народилася здоровою. Про те, що життя обернеться так, ніхто не знав. Ось це і є карма. А при хворобі зародка в нас є вибір. А хіба не є вбивством, чи навіть самовбивством, коли мати йде народжувати, знаючи, що вона може померти і її дитина має дуже мало шансів вижити і стати здоровою? Сплески емоцій ніколи не приводили ні до чого доброго. У таких випадках потрібно все 100 разів перевірити, зважити на всі обставини, а не пускати це на самоплин і керуватися емоціями.
  • 0

#353 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 12:38

Перегляд дописуtuchka (5.12.2008 12:19) писав:

20 років. дитина. ще одна)) Ти буддистка, що про карму говориш? Якшо матір НЕ ХОЧЕ дитини,то НІХТО не може змусити її народжувати,а тим більше виховувати ту проблемну дитину.

Перегляд дописуВакуОлька (5.12.2008 12:27) писав:

Нащо міряти всіх під одну лінійку? Знову ж таки. Одна "зальотна" мама роздуплиться під час вагітності і потім тільки радітиме. що не зробила аборту і змінить своє життя, а інша - ні..
Елементарно,Ватсон. Якшо жінка,що залетіла,хоче зробити аборт,ніхто не може їй цього НЕ ДОЗВОЛИТИ. Бо якшо вона хоче аборт- це вже показує її відношення до дитини. "абрєкать" таку маму на народження дитини,а потім змушувати ту дитину виховувати.... а не простіше просто - аборт?
  • 0

#354 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 12:39

Звідки така категоричніссть? Кожна людина буде діяти відповідно до ситуації. І мудрий чоловік тричі подумає перед тим, як відправити дружину після згвалтування на аборт.
А думка дружини? Якщо і вона і чоловік не хочуть цієї дитини? Звичайно, можна народити і віддати в дитячий будинок, якщо дружина згодна цю дитину виносити, тоді дійсно аборт є не потрібним, а якщо дружина не хоче виношувати цей плід?
  • 0

#355 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 12:41

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 12:34) писав:

20 років. дитина. ще одна)) Ти буддистка, що про карму говориш? Якшо матір НЕ ХОЧЕ дитини,то НІХТО не може змусити її народжувати,а тим більше виховувати ту проблемну дитину.
так, буддистка! це тут нідочого. як можна керуватись хочу - не хочу дитину.... це життя!!!! нове життя нової людини!!!! якшо не хочеш - роби так, шоб не завагітніти, а якшо вже завагітніла, то вихід один!!! в тобі розвивається нова людина і ти мусиш дати їй життя!
  • 0

#356 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 12:46

Мати восьмеро дітей,канєш,мабуть приємно,але ..накладно.не забуваємо про можливості виховання дитини. Я ж не кажу,що чоловік відправляє дружину на аборт. Я кажу про те як він такій можливості,виховувати чужу дитину,яка народилася через те шо її матір згвалтували.
"Я народилася,бо мою маму згвалтували.Мій тато- гвалтівник!"- твір дитини у пятому класі на тему "моя сім"я". Браво.

Перегляд дописуtuchka (5.12.2008 12:41) писав:

так, буддистка! це тут нідочого. як можна керуватись хочу - не хочу дитину.... це життя!!!! нове життя нової людини!!!! якшо не хочеш - роби так, шоб не завагітніти, а якшо вже завагітніла, то вихід один!!! в тобі розвивається нова людина і ти мусиш дати їй життя!
ти живеш у вигаданому світі. От я посаджу тебе на ланцюг,прив"яжу до батереї,годуватиму раз на три дні перловкою, і змушуватиму гавкати на повний місяць.І буду казати,шо то твоя карма. Клас?))
не можна змусити людину народжувати і виховувати небажану дитину.
Якшо вже завагітніла...роби так щоб не завагітніти..у житті всяке буває.І часто проти нашої волі.Є жінки,які вагітніють ледь не при кожному статевому акті,навіть з презервативами.
До речі,ти читала "Бгагавад-Гіта як вона є" ?)
  • 0

#357 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.12.2008 – 12:47

Кожен має ті права, які здобуває. Хтось не має права роззявити зайве рота а хтось має право відрізати іншому руку.
  • 0

#358 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 12:52

Перегляд дописуtuchka (5.12.2008 12:41) писав:

Керуватися "хочу - не хочу" дісно не можна. Але є випадки, коли аборт є нагальною необхідністю. У фразі "це життя!!!! нове життя нової людини!!!!" лише емоції і переважання материнського інстинкту над інтелектом. Як думаєш, ця людина щаслива у своїх 19 років?
  • 0

#359 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 13:17

я нікого не змушую! в кожної людини є вибір! мені лише шкода, що люди ше не прийшли до усвідомлення жахливого вбивства у вигляді аборту.

Перегляд дописуТемний ангел (5.12.2008 12:52) писав:

Керуватися "хочу - не хочу" дісно не можна. Але є випадки, коли аборт є нагальною необхідністю. У фразі "це життя!!!! нове життя нової людини!!!!" лише емоції і переважання материнського інстинкту над інтелектом. Як думаєш, ця людина щаслива у своїх 19 років?
ти правий, ця дівчина напевне нещаслива... думаю це наслідок її попередніх інкарнацій. але вона жива! і напевно комусь(Бог, Абсолют тощо) це потрібно.

:prapor3: сумно, що все так...
  • 0

#360 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.12.2008 – 13:22

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 13:38) писав:

Елементарно,Ватсон. Якшо жінка,що залетіла,хоче зробити аборт,ніхто не може їй цього НЕ ДОЗВОЛИТИ. Бо якшо вона хоче аборт- це вже показує її відношення до дитини. "абрєкать" таку маму на народження дитини,а потім змушувати ту дитину виховувати.... а не простіше просто - аборт?
Я не думаю, що в такій ситуації варто говорити МОЖНА чи НЕ МОЖНА. Треба скоріш думати ВАРТО чи НЕ ВАРТО... Часто жінка бажаючи зробити аборт (говоримо не про бомжів чи багатодітних) ще сама не розуміє чого бажає. І нею керує страх, а що ж далі... Це ж життя перевернеться, це ж відповідальність.. Це ж кар"єра призупиняється, йолки-палки... А коли все ж не піде на аборт, народить дитину і згадає про те, що хотіла зробити - мурашки по шкірі...

Перегляд дописуТемний ангел (5.12.2008 13:39) писав:

А думка дружини? Якщо і вона і чоловік не хочуть цієї дитини? Звичайно, можна народити і віддати в дитячий будинок, якщо дружина згодна цю дитину виносити, тоді дійсно аборт є не потрібним, а якщо дружина не хоче виношувати цей плід?
Я мала на увазі, якщо жінка не хоче йти на аборт. Звичайно, думка жінки важлива. В цій ситуації треба б було думати і про наслідки. Бо якщо немаючи дітей залетіла після згвалтування і зробила аборт, то не факт, що вона потім про це не пошкодує...

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 13:46) писав:

Мати восьмеро дітей,канєш,мабуть приємно,але ..накладно.не забуваємо про можливості виховання дитини. Я ж не кажу,що чоловік відправляє дружину на аборт. Я кажу про те як він такій можливості,виховувати чужу дитину,яка народилася через те шо її матір згвалтували.

А гвалтують тільки жінок з багатьма дітьми???

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 13:46) писав:

"Я народилася,бо мою маму згвалтували.Мій тато- гвалтівник!"- твір дитини у пятому класі на тему "моя сім"я". Браво.
Брєд.. дурниці!!!! Якщо мудрі батьки все ж зважились виховувати дитину від гвалтівникаВ вони ніколи не скажуть дитині про обставини її зачаття...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних