Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#301 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:попелу

Відправлено 17.08.2008 – 21:43

Перегляд допису-=VJ=- (17.08.2008 22:40) писав:

Он як... Я ось зараз періодично бігаю російськими форумами - там у більшості навіть в п"ятдесят свідомості ще не помітно. Це люди чи як?
це жертви аборту :)
  • 0

#302 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 18.08.2008 – 14:30

Перегляд допису-=VJ=- (17.08.2008 22:40) писав:

Он як... Я ось зараз періодично бігаю російськими форумами - там у більшості навіть в п"ятдесят свідомості ще не помітно. Це люди чи як?
)) та ні.це люди...просто дурні люди...а до 3 років не повноцінні люди,тому що не відчувають того,що живуть!!!я,наприклад,памятаю себе лише з 3.5 років(навіть мами питався, де ж я був перші три з половиною років життя:):) ) тому якщо б мене вбили до 3.5 років то це не було б злочином проти мене...проти моїх батьків,родичів---так,але не проти мене...ІМХО
іншими словами, якщо немає людей,які переймаються долею немовляти(зародка) то його вбивство не спричинить нікому болі...а тому чи варто за це карати...?
у випадку з дорослою ж людиною,вбивство робиться як мінімум проти волі людини,яку вбивають,а тому вже повинно каратися...ІМХО
  • 0

#303 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 18.08.2008 – 15:03

Перегляд дописуaAa(against all authority) (18.08.2008 15:30) писав:

іншими словами, якщо немає людей,які переймаються долею немовляти(зародка) то його вбивство не спричинить нікому болі...а тому чи варто за це карати...?
Тобі з такими поглядами тільки іти вчитися на гінеколога та робити аборти!
  • 0

#304 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 15:22

Перегляд дописуБоБриК (18.08.2008 16:03) писав:

Тобі з такими поглядами тільки іти вчитися на гінеколога та робити аборти!
уже пізно)) і до того ж категорично не хочу бути гінекологом !
а якщо серйозно,то ти можеш щось відповісти на тезу "не варто вбивцю карати,якщо це нікому не завдає болю..." ??????????????????????
це ,наприклад, також можна застосувати і до евтаназії...
  • 0

#305 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 18.08.2008 – 15:46

Цитата

"не варто вбивцю карати,якщо це нікому не завдає болю..."
Біль це поняття, яке стосується не тільки "повноцінної" людини, але також тварин. Те, що відчуваєш біль це завдяки мозку та нервової системи. Нервова система є добре розвинута вже у зародка. Під час аборту ця "неповноцінна" людина відчуває БІЛЬ. Подивись "The Silent Scream".
Евтаназію проводять з морфіном або чимось іншим, що дозволяє не відчувати біль. А аборт це вбивство, бо такого поділу як "повноцінна людина" і "неповноцінна людина", на щастя, немає.
  • 0

#306 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 15:53

Перегляд дописуПавлина (18.08.2008 16:46) писав:

Біль це поняття, яке стосується не тільки "повноцінної" людини, але також тварин. Те, що відчуваєш біль це завдяки мозку та нервової системи. Нервова система є добре розвинута вже у зародка. Під час аборту ця "неповноцінна" людина відчуває БІЛЬ. Подивись "The Silent Scream".
Евтаназію проводять з морфіном або чимось іншим, що дозволяє не відчувати біль. А аборт це вбивство, бо такого поділу як "повноцінна людина" і "неповноцінна людина", на щастя, немає.
хороше зауваження.ну добре,я трохи переформулюю тезу "чи варто карати вбицю,якщо його безболісне для несвідомої жертви вбивство(наприклад з тим же морфіном чи,по-суті, безболісним пострілом в голову) нікому з посторонніх не завдає болю?"
  • 0

#307 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 16:04

Цитата

хороше зауваження.ну добре,я трохи переформулюю тезу "чи варто карати вбицю,якщо його безболісне для несвідомої жертви вбивство(наприклад з тим же морфіном чи,по-суті, безболісним пострілом в голову) нікому з посторонніх не завдає болю?"
Але кара для вбивця є за взбивство, тобто позбавлення життя взагалі. Якщо було болісно то суддя додасть вбивцеві ще кілька років у в'язниці за жорстокість, але і так кара буде. А для постронніх це завдає болю, бо крім фізичного існує ще психічний і психічний біль закони також беруть до уваги.
А зародок це жива людина, найкращим доказом є те, що кожен із нас був колись зародком.

А я загалом проти аборту, бо як Ти сам сказав, "повноцінна" людина ДУМАЄ, то хай думає перед, а не після, так, щоб "неповноцінна" людина не терпіла.

Повідомлення відредагував Павлина: 18.08.2008 – 16:07

• 0

#308 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 17:48

Перегляд дописуПавлина (18.08.2008 17:04) писав:

Але кара для вбивця є за взбивство, тобто позбавлення життя взагалі. Якщо було болісно то суддя додасть вбивцеві ще кілька років у в'язниці за жорстокість, але і так кара буде.
ти мене трохи не зрозуміла...це й не дивно,адже це явно не тема для форуму...на форумах дуже важко говорити на серйозні теми...((
ти бачиш у вбивстві вже негатив,для тебе вбивство і "погано" йде поряд.А я маю на увазі ,що вбивство--це вбивство,а погано--це погано...і намагаюсь показати,що вони не обовязково йдуть разом.На прикладі евтаназії і вбивством немовлят висуваю ідею(зауваж--висуваю ідею,а не висловлюю свою думку) про місця де "погано" і вбивство розходяться різними шляхами...
  • 0

#309 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 18:10

Цитата

ти бачиш у вбивстві вже негатив,для тебе вбивство і "погано" йде поряд
І тут помиляєшся, я не так давно писала, що вбивство при самозахисті можна виправдати. Так само вважаю евтаназію просто людським хорошим вчинком, що заощаджує хворому терпінь (звичайно, на його бажання). Але різниця між абортом і евтаназією є і полягає в тому, що у випадку евтаназії і так залишається тільки смерть, це питання часу і на жаль, також страждань. У випадку аборту ідеться про вибір між смертю та життям, перед цією дитиною все життя: дитинство, дружба, навчання, любов, сім'я тощо. Забирати це не даючи їй жодних шансів це таке саме вбивство як і річної чи семирічної дитини.

Повідомлення відредагував Павлина: 18.08.2008 – 18:12

• 0

#310 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 18.08.2008 – 20:55

Перегляд дописуaAa(against all authority) (18.08.2008 15:30) писав:

)) та ні.це люди...просто дурні люди...а до 3 років не повноцінні люди,тому що не відчувають того,що живуть!!!я,наприклад,памятаю себе лише з 3.5 років(навіть мами питався, де ж я був перші три з половиною років життя:):) ) тому якщо б мене вбили до 3.5 років то це не було б злочином проти мене...проти моїх батьків,родичів---так,але не проти мене...ІМХО
у випадку з дорослою ж людиною,вбивство робиться як мінімум проти волі людини,яку вбивають,а тому вже повинно каратися...ІМХО
А то ти не вважаєш до трьох років дитину людиною?
а ти знаєш що уже черз місяць після народження дитина думає відчуває емоції
любить свою маму хоче жити чіпляється за життя навіть якщо вона слабка
і свідомість уже у неї є хоч маленька але є
а те що ти не пам*ятаєш себе до трьох років це свідчить не про відсутність свідомості на цей період а про недовговічність пам*яті
і уби ти дитину чи то вона має 6 мм
чи має три роки це гріх злочин і таке треба засуджувати
от скажіть хто небудь мені
закордоном таке рпактичкують зараз навіть більше ніж дит будинки
жінка яка не хоче або не може утримати дитину народжує її віддає в руки батькам що хочуть цю дитину за попередньою домовленістю і ще й отримує грошову виплату
а чому в нас такого не може бути
чому церез дурну необережність жінка і лікар мають йти на вбивство?
а навіть якщо й зваглування
як утт уже казали дитини можна після цього уникнути й без аборту
і можгна б було знайти інший вихід
але ж жінкам не хочеться шукати такого виходу ні відразу ні через рік
їм хочеться зробити все просто
але просто не завжди краще
така моя думка хоч закидуйте тапками аргументами і мінусами а я її не зміню
  • 0

#311 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.08.2008 – 23:29

Перегляд дописуlilit (18.08.2008 21:55) писав:

А то ти не вважаєш до трьох років дитину людиною?
а ти знаєш що уже черз місяць після народження дитина думає відчуває емоції
Взагалі-то дитина починає відчувати за кілька годин після зачаття - тобто до початку власного існування.
Тому безболісно її вбити просто неможливо.
  • 0

#312 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.08.2008 – 08:45

Перегляд дописуbulbashka_aero (19.08.2008 00:29) писав:

Взагалі-то дитина починає відчувати за кілька годин після зачаття - тобто до початку власного існування.
Тому безболісно її вбити просто неможливо.
За кілька годин після зачаття це ще не є дитина, а скупчення клітин, утвір, який називають зиготою тому про ніякі відчуття говорити не можна. До утворення нервової системи ще ой як далеко... Так що, не потрібно перебільшувати, знову ж таки керуючись емоціями.
  • 0

#313 sooz

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 19.08.2008 – 10:31

я колись ставилася до цього нейтрально, проте коли відвідала дитячий будинок то зрозуміла, що аборт виправданий. я бачила розпач в очах тих чудових малят, які нікому в світі не потрібні, бо їхні мами алкоголіки, чи наркомани, чи просто відмовилися від них, через те що та дитинка зайва. то раще вже зробили б аборт, ніж дарували таку нелегку долю своїм нащадкам.
  • 0

#314 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 15:46

ніколи смерть не може бути краще за життя!!!
це все дурість
який ще розпач в їх очах
діти все ж таки житимуть
і вони не знають якен в них буде майбутнє
а може вони знайдуть собі родину а може зроблять якусь кар*єру а може відшукають кохання
а якщо цього не буде то все одно миті у цьому світі значно краще ніж взагалі неіснування
не ми ті хто вирішує давати чи позбавляти такого шансу
і не смерть і не вбивство тут є вихід
НЕ НАМ ВИРІШУВАТИ КОМУ ЖИТИ КОМУ ВМЕРТИ навіть якщо цей хтось ще лиш почав жити
  • 0

#315 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 15:59

Перегляд дописуlilit (19.08.2008 16:46) писав:

це все дурість
який ще розпач в їх очах
діти все ж таки житимуть
а може вони знайдуть собі родину а може зроблять якусь кар*єру а може відшукають кохання
а якщо цього не буде то все одно миті у цьому світі значно краще ніж взагалі неіснування
Боже,який благородний гнів))
тільки став будь ласка час-від-часу якісь розділові знаки,а то твої пости важко читаються.
щодо теми, то кому,як не нам,вирішувати кому жити, а кому вмерти??????? ги
  • 0

#316 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.08.2008 – 17:48

Аборт-це неправильно,аморально,недобре..це вбивство..і цим все сказано..
  • 0

#317 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 20:43

Перегляд дописуaAa(against all authority) (19.08.2008 16:59) писав:

Боже,який благородний гнів))
тільки став будь ласка час-від-часу якісь розділові знаки,а то твої пости важко читаються.
щодо теми, то кому,як не нам,вирішувати кому жити, а кому вмерти??????? ги
це не благородний гнів а імхо
і комусь може й вирішувати але точно не нам
а розділові знаки то не в моєму стилі :rolleyes:
ми на цій планеті музрахи
а не мурахи вирішують такі питання
  • 0

#318 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 21:03

Почитав дописи і дійшов висновку, що прихильники дозволу на аборти думають і керуються логікою, аргументують.
Прихильники заборони абортів мало аргументують свою позицію, а якщо аргументують то хибними вигадками і гаслами.
  • 0

#319 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.08.2008 – 09:02

Перегляд дописуlilit (19.08.2008 16:46) писав:

це все дурість
який ще розпач в їх очах
діти все ж таки житимуть
І знову емоції :) Якесь обґрунтування своєї позиції варто подати... Яке кохання знайде людина з важкою формою ДЦП, яку кар'єру зробить? А який розпач в очах тих дітей, які розуміють свою приреченість на пожиттєві муки і на роль "виродків", яку так добре нав'язує їм суспільство. Можна ще про щось казати відносно країн Європи із спеціальними будинками дитини, але в нашому хаосі, не тут... Дуже легко виплеснути емоції без жодного аналізу.
  • 0

#320 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 15:10

от тільки-но прийшло в голову лаконічне формулювання моєї думки :навіщо забороняти те,в чому немає постраждавшої сторони ?!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних