Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#261 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Мельмак

Відправлено 08.06.2008 – 19:42

Перегляд допису-=VJ=- (8.06.2008 20:27) писав:

Я б познайомив з однією - у неї за плечима було вісім абортів, але вже давно з нею не спілкуюсь.
мдє. 8 - це вже явно монстр. як так? а контрацепція? а.... а чому так? тобто, шо заважа народити? :beer:
  • 0

#262 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 08.06.2008 – 19:43

Цитата

ти повинен розуміти, що не всі люди можуть бути зареєстровані в контакті....
хочаб на ютубь залий
Вибачайте... Ось на ютубі посилання: без коментарів
  • 0

#263 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 08.06.2008 – 19:59

І хай тіки хтось скаже після цього відео шо це не вбивство.
  • 0

#264 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.06.2008 – 23:05

Перегляд дописуCurLyheadeD (8.06.2008 20:35) писав:

а тут суха статистика

Економіка покращується, рівень життя населення росте, кількість пологів збільшується, кількість абортів зменшується. Що Вам не подобається в статистиці?

Перегляд дописуsagitta (8.06.2008 20:42) писав:

мдє. 8 - це вже явно монстр. як так? а контрацепція? а.... а чому так? тобто, шо заважа народити? :beer:

Я не питав.
Мабуть стандартний випадок - вважала, що ще не час, хочеться ще трохи погуляти, а чоловік не любив презервативи, чи ще щось.

Перегляд дописуДарця_Борхес (8.06.2008 20:59) писав:

І хай тіки хтось скаже після цього відео шо це не вбивство.

Вбивством є умисне незаконне причинення смерті іншій людині
Аборт же:
1. Законний
2. Не спрямований проти людини. Зародок, як би не підходити по класифікації, людиною не є.

Цікаво, чи багато з тих, хто каже, що аборт - вбивство, власний день народження святкує не в день пологів матері, а на дев"ять місяців раніше?
  • 0

#265 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 09.06.2008 – 00:34

дійсно.....мабуть ті відірвані крихітні ніжки, ручки та ротики людині не належали......примарилось чи шо....

день народження - то день коли людина народжується, а не коли вона з'являється в утробі матері.
  • 0

#266 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.06.2008 – 07:17

Перегляд дописуДарця_Борхес (9.06.2008 01:34) писав:

дійсно.....мабуть ті відірвані крихітні ніжки, ручки та ротики людині не належали......примарилось чи шо....

Я можу з пластиліну такі виліпити - вони теж будуть належати людині? Мертві зародки теж мають ручки-ніжки - їх теж визнаватимемо людьми? Може вже все будемо визнавати людиною за зовнішньою схожістю?

Перегляд дописуДарця_Борхес (9.06.2008 01:34) писав:

день народження - то день коли людина народжується, а не коли вона з'являється в утробі матері.

От і чудово - так і будемо надалі вважати дитину дитиною з дня, коли вона народжується(в крайньому випадку з 22 тижня, коли закінчується формування мозку - до того це "щось" навіть не має повноцінної ЦНС). А до того - це частина матері. Як руки, ноги чи печінка.
  • 0

#267 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 09.06.2008 – 19:21

хоч круть хоч верть – все одно жива істота
а різноманітні виправдовування – то лише спроба пригнічити почуття провини....
  • 0

#268 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.06.2008 – 12:12

На мою думку, говорити, що аборт у будь - якому випадку є вбивством, не можна. Я вважаю, що робити аборти потрібно, коли на це є медичні покази, коли плід уражений незворотньо. Тут хтось писав, що за сучасного розвитку медицини все можна вилікувати, то я скажу, що це все байки, є такі хромосомні ураження і вади, які ніде не вилікують. В даному випадку аборт однозначно потрібний, бо дитина, яка народиться, буде страждати все життя і це ще буде добре, якщо в неї не буде нормального розумового розвитку, вона принаймі не усвідомить, що з нею. Я бачив дітей з важкими формами ДЦП, які навіть сидіти не могли. З одного боку вони хочуть жити, а з іншого усвідомлюють на що приречені, тим більше в нашій державі з нашим ставленням влади до людей. А що стосується абортів при "небажаних" вагітностях, але лише в благополучних сім'ях, то я категорично проти - думати треба, а якщо хтось хоче отримати більше задоволення і нехлюйськи ставиться до безпеки, то за це треба відповідати. Якщо дитина не є бажаною, то її потрібно віддати в дитячий будинок, принаймі це шанс, якого ми не можемо її позбавити. Але я підкреслюю - лише в благополучних сім'ях. Потрібно створити механізм в державі, за допомогою якого батьки цієї дитини мали би виплачувати певні кошти на її утримання, але розумію, що в нас це не реально. А коли родина неблагополучна, в тому плані, що батьки п'ють, то тут аборт потрібний, бо без певної підтримки дитина буде страждати і в дитячому будинку, а відразу після нього - примусова стерилізація.
  • 0

#269 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 12.06.2008 – 12:21

Слід додати до того, що сказав пан Темний ангел ще випадки переривання вагітності, коли вона наступила внаслідок кримінального злочину - згвалтування.
Лише в цьому випадку і в випадку переривання вагітності за медичними показниками слід дозволяти робити аборт.
В усіх інших - це злочин, це людське жертвоприношення на алтар бога власного комфорту та безвідповідальності.

Повідомлення відредагував Sotnik: 12.06.2008 – 12:23

• 0

#270 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 12.06.2008 – 12:57

Воно то так - злочин.
Але хтось з вас крім статистики абортів цікавився іншою статистикою - як живеться дітям, котрих не хотіли, але народили? Бо зародок, який за класифікацією ще не є людиною, перше, що дізнається про світ (наразі мати, котра його ще не народила) - що цей світ його не любить і не хоче. Хтось з вас вірить, що це буде нормальна людина?! я не вірю, бо вона починає страждати ще до свого народження. І примушувати її жити в цьому стражданні не менш жорстоко, ніж вбивати.
І виходу тут немає (крім контрацепції). Бо серцю не накажеш = якщо не любить, то не любить.
Виходить, що у дитини виникає ставлення до себе як до особистості ще до народження - коли вона була частиною матері. Якщо мама не любила (тобто і дитина сама себе на той момент не могла любити) = мабуть, це на решту життя запам’ятається. І не питайте потім, звідки жорстокі люди беруться.
:blush:
...щоправда, не вірю, що змогла б таке зробити...
  • 0

#271 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 12.06.2008 – 13:16

Перегляд дописуТемний ангел (12.06.2008 13:12) писав:

На мою думку, говорити, що аборт у будь - якому випадку є вбивством, не можна. Я вважаю, що робити аборти потрібно, коли на це є медичні покази, коли плід уражений незворотньо........
Крім цього до медичних протипоказань відносяться випадки, коли перебіг вагітності загрожує життю та здоров’ю матері. В цих випадках високий відсоток верогітності, що мати помре вже на перших місяцях вагітності так і не доносив плод, або на останніх, під час пологів (і не фат, що дитина народиться здоровою або живою). Нажаль в наш час такі випадки зустрічаються все частіше.
  • 0

#272 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 20.06.2008 – 12:32

хто оправдовує аборт??? аборти подивіться це і докажіть мені хтось, що аборти це не вбивство!!! я цей ролик до кінця додивитись не можу! ужасно хочеться плакати, коли бачиш таку картину! схаменіться! аботи - це вбивство! і нема чого виправдовуватись! діти, котрі заслуговують на життя так само, як і я, і як ти, помирають... невже лікаріможуть так запросто вбити це невинне дитя, а батьтки піти на це вбивство... цього я не розумію... звичайно, є випадки, коли просто необхідно робити аборт :) , але більшість все-таки роблять його не з таких причин, які вказані вище.

Повідомлення відредагував Красунечка*****^^^: 20.06.2008 – 12:33

• 0

#273 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.06.2008 – 00:38

Флуд видалено
  • 0

#274 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 21.06.2008 – 18:08

А мені більше хочеться палакати від вигляду дітей-інвалідів-сиріт....чи дітей з синдромом Дауна....Повністю підтримую панів Темного ангела та Sotnikа, чи змогли б ви любити цю дитину, батько якої ваш гвалтівник? Не думаю....
Осуджувати когось не потрібно. В кожного свої причини...життя....Проте тих, хто робить все з дуру варто зупиняти..говорити з ними...якось допомагати, звісно, якщо вони йдуть на контакт....
  • 0

#275 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 14:43

Перегляд дописуEqilibrium (21.06.2007 17:17) писав:

Народ, невже ви оправдовуєте АБОРТ ???? :)

Я однозначно проти аборту! Це є вбивство дитини. Ви колись бачили документальний фільм, як робиться аборт? Я колись нормально ставився до абортів. Коли навчався в Ліцеї, нашу групу повели в лікарню, і там показали цей фільм. Там показували саму операцію, як інструментами ріжуть дітей, розривають на частини, багато крові... я просто не витримав цього, і вийшов з аудіторії. Багато хто вийшов, не витримав. А деякі хлопці з нас сміялись, отримували насолоду від просмотру фільма. Як таке може бути? За аборт, треба садити матір, лікаря і тих, хто налоштував матір на оборт. Адже дитині навіть не дали шанс народитись, побачити цей світ!
  • 0

#276 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.07.2008 – 15:01

Перегляд дописуНевдаха (21.07.2008 15:43) писав:

Я однозначно проти аборту! Це є вбивство дитини. Ви колись бачили документальний фільм, як робиться аборт? Я колись нормально ставився до абортів. Коли навчався в Ліцеї, нашу групу повели в лікарню, і там показали цей фільм. Там показували саму операцію, як інструментами ріжуть дітей, розривають на частини, багато крові... я просто не витримав цього, і вийшов з аудіторії. Багато хто вийшов, не витримав. А деякі хлопці з нас сміялись, отримували насолоду від просмотру фільма. Як таке може бути? За аборт, треба садити матір, лікаря і тих, хто налоштував матір на оборт. Адже дитині навіть не дали шанс народитись, побачити цей світ!
а якщо відомо що дитина народиться калікою/інвалідом, а якщо жінка завагітніла від гвалтівника, що тоді? а що говорити про дітей яких спочатку народжують а тоді викидують в баки для смітя, ця проблема як на мене немає однієї відповіді добре/погано.
  • 0

#277 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 15:07

Цитата

а якщо відомо що дитина народиться калікою/інвалідом, а якщо жінка завагітніла від гвалтівника, що тоді?

Невже інвалід не має право на життя? Із інваліда також може вийти людина, яка корисна дл суспільства. Кожна людина має право на житті, і ніхто не має права в неї забрати!

Цитата

яких спочатку народжують а тоді викидують в баки для смітя

Таку матір потрібно посадити до в"язниці, і послати на каторжні роботи. Таке ставлення до дитини не природньо!
  • 0

#278 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.07.2008 – 15:15

Цитата

. Кожна людина має право на житті, і ніхто не має права в неї забрати!
та ну, скажи це воєним))))

Цитата

Невже інвалід не має право на життя? Із інваліда також може вийти людина, яка корисна дл суспільства.
є випадки коли зазделигідь відомо що дитина буде тільки страждати і довго непроживе, а діти народжені хворими на СНіД, я проти аборту по причині "тому що залєтєла" але є випадки коли це необхідно.
  • 0

#279 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 23.07.2008 – 12:12

Перегляд дописуНевдаха (21.07.2008 16:07) писав:

Невже інвалід не має право на життя? Із інваліда також може вийти людина, яка корисна дл суспільства.
Ось цим все і сказано - "людина, яка корисна для суспільства", а цікаво як та людина до такої корисності ставиться. Чому задля користі суспільтства потрібно когось прирікати на страждання. Аборт може бути вбивством у тих випадках, про які я писав у попередніх дописах, а може бути звільненням від страждань.
  • 0

#280 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 23.07.2008 – 18:09

Аборт - це погано, і не тільки тому, що це вбивство. Зараз в світі дуже швидко поширюється безпліддя, і аборт це одна з його причин. Весь час думаю, що в нас колись може статися ситуація, як у фільмі "Детя человеческое". В мене наприклад багато знайомих дівчат, які не зможуть мати дитину... :rolleyes: Та, на жаль, мабуть, жінки, які роблять аборти не задумуються про це.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних