Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#221 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6653 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.04.2008 – 20:36

що дивно, в цій темі немає голосування... скільки вже про це говорили, а тема все ще актуальна. колись я був проти, але зараз я за аборти...
  • 0

#222 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 20:36

http://ua.korrespond...ch/429263/print

невеличка статистика
  • 0

#223 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.04.2008 – 20:42

Перегляд дописуbastet (9.04.2008 21:36) писав:

http://ua.korrespond...ch/429263/print

невеличка статистика

Що таке "Усеукраїнська громадська організація"? перший раз чую... Ставлення до такої "статистики" відповідне.
  • 0

#224 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 09.04.2008 – 20:48

Хто за аборти, той просто не цінить життя інших. Не поважає інших. І моя думка непохитна.

В мене є дуже цікаві матеріали щодо абортів... якби ви це бачили, сам процес "операції" (чит. вбивста) ... ви б всі були проти абортів.
  • 0

#225 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 09.04.2008 – 20:52

Перегляд допису-=VJ=- (9.04.2008 21:42) писав:

Що таке "Усеукраїнська громадська організація"? перший раз чую... Ставлення до такої "статистики" відповідне.
Помилка ЗМІ - очевидна................прискіпуватись до слів - теж не нове - тому і "ставлення відповідне"........
Але показник цифр - більш-менш реальний (за офіційною статистикою). Але є ще і не офіційна............. а ще і "народні засоби"............... уколи, ванни, фізичні "стреси", банальні "викедні" в наслідок невідповідальної поведінки "неготових мам".............враховуючи то все - реально цифри можна множити на два............. в кращому випадку..........
  • 0

#226 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.04.2008 – 00:39

Я проти абортів. Проте іноді подивишся, яке виростає з милого дитяти - маньяки-вбивці, гвалтівники і т.д., - то думається: краще б та мама зробила би аборт...
  • 0

#227 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.04.2008 – 01:11

Перегляд дописуОлеська (10.04.2008 01:39) писав:

Я проти абортів. Проте іноді подивишся, яке виростає з милого дитяти - маньяки-вбивці, гвалтівники і т.д.
може тій дитині імплантували личинку чужого і з неї табунами вилуплюються маньяки-вбивці, гвалтівники і т.д.

Перегляд дописуОлеська (10.04.2008 01:39) писав:

то думається: краще б та мама зробила би аборт...
то вже краще стерилізацію, тобі б, Олеська, в темі про євгеніку ваять і ваять <_<
  • 0

#228 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.04.2008 – 06:58

Перегляд дописуbendera.UA (9.04.2008 21:52) писав:

Але показник цифр - більш-менш реальний (за офіційною статистикою)

Офіційна статистика говорить про півмільйона абортів на рік, а не про два.
  • 0

#229 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 10.04.2008 – 07:50

Перегляд допису-=VJ=- (10.04.2008 07:58) писав:

Офіційна статистика говорить про півмільйона абортів на рік, а не про два.
Повторюсь - крім офіційної статистики МОЗ України (а це цифри лише офіційно проведених і зареєстрованих хірургічних переривань вагітності в медичних закладах) є ще дослідження і статистика міжнародних і громадських організацій та Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) які враховують і нелегально проведені аборти і медикаментозні переривання і випадки "самолікування"......... ці цифри дійсно "трохи" відрізняються від урядових, але особисто я схильний вірити саме їм.

П.С. - Уінстон Черчилль свого часу сказав:
Зображення

Цитата

Є - брехня,
Є - нагла брехня,
А є - офіційна статистика...........

• 0

#230 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.04.2008 – 16:06

Перегляд дописуbendera.UA (10.04.2008 08:50) писав:

ще дослідження і статистика міжнародних і громадських організацій та Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) які враховують і нелегально проведені аборти і медикаментозні переривання і випадки "самолікування"

І Ви хочте сказати, що в країні, де аборти не заборонені і досить недорогі, а їх незаконне проведення тягне кримінальну відповідальність, кількість нелегальних абортів перевищує офіційну статистику вчетверо? А чому вже тоді не в десять разів - так було б ще переконливіше?
  • 0

#231 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.04.2008 – 16:51

Перегляд допису_saljama_ (9.04.2008 20:19) писав:

Та що ти кажеш? Чому ж тоді супільство ввело таке поняття як закон, чи не для того, щоб взяти це під контроль? Якщо я вб"ю когось, то ти погодишся, що у цьому немає нічого шкідливого?
Не всяке заподіяння смерти людини є злочином, тобто закон дозволяє вбивство у певних випадках, наприклад самозахист, вбивство ворога на війні.
Не варто плутати кваліфікацію вбивства за карним кодексом і лексичне значення слова.
  • 0

#232 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 30.04.2008 – 21:27

да якеж це не вбивство , це вбивство і то жостке вбивство
  • 0

#233 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 30.04.2008 – 21:41

Я проти абортів, та уявіть якщо під час сексу з неповнолітньою рветься презерватив :gryzin: ? Людей змушує це робити власна необережність.

Повідомлення відредагував eXpertBest: 30.04.2008 – 21:43

• 0

#234 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.04.2008 – 22:40

Я також проти абортів. Нічого нормального в цьому нема.
  • 0

#235 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 01.05.2008 – 08:58

Аборт - це зумисне вбивство і за нього має бути кримінальна відповідальність. Чинним українським законодавством встановлено, що життя людини починається з моменту народження. Це абсолютно неправильно. Життя починається із зачаття. Зародок активно розвивається, відчуває біль... То хіба штучне переривання вагітності - не вбивство? Звісно, якщо аборт робиться з метою врятувати життя жінки, відповідальності бути не може, оскільки тут доводиться робити жорстокий вибір. Але у всіх інших випадках виправдання абортам бути не може. А всіх захисників абортів я хочу запитати : а що було б, якби Ваші мами жили за такими принципами? Адже прибічники абортів уникнули такої долі. А тепер виросли їх бачте дуже хвилює доля чоловіків, які переспати б не проти, а от батьками ставати не збираються. Я скажу так : якщо не готові відповідати за наслідки, хай тримають свої емоції при собі. Бо в нас сьогодні як у ліжко стрибати, то всі готові ще в 15 років, а як за зроблене відповісти -в кущі. І це чоловіки??? Та це просто мерзотники! Дівчата, не тримайте коло себе "коханих", котрі примушують Вас аборт робити. Хай забираються! Вони Вас не кохають і однаково потім підуть шукати іншу дурепу. Справжній чоловік ніколи не дозволить вбити свою дитину!
  • 0

#236 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 01.05.2008 – 19:26

По темі:
Последствия абортов - психологический аспект
Психологические последствия аборта

Зображення

Зображення

Тому, в кого у голові смерть, про життя марно розказувати...
  • 0

#237 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 13.05.2008 – 19:23

аборт це вбивство і я проти категорично
от гляньте на цю темку ті хто писали що вони за в більшості своїй хлопці
вони не розуміють що значить створювати і народжувати нове життя
це не їхнього ума діло і то правильно
але все ж краще б було якби якийсь мужик з якогось дива залетів і потом розказав усім
це б було круто))
аборт це зумисне вбивство
він можлививй на мою думку коли існує загроза для життя обох і матері і дитини бо тоді це необхідно
а так це вбивство
невинне життя не має платити за наші помилки
це втеча від відповідальності
і навть якщо дитину зачали внаслідок згвалтування
я розумію що це страшно й уявити але за що ж і її вбивати
звісно може не бути грошей але що тяжко підшукати для неї інших батьків?
аборт це не те що злочин а просто звірство
таким мамочкам які вбивають рідних дітей треба заборонити потім народжувати
потім коли їх природа покличе
коли захочеться мати когось щоб притулити пожаліти і любити вічно побачимо як вони будуть рвати на собі волосся
  • 0

#238 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 13.05.2008 – 20:41

Я , наприклад, не розумію, як то можна свідомо вбити свою рідненьку , хоча ще і не сформовану дитинку  Хіба потім не буде мучити совість? Хіба не будуть на очі навертатися сльози, коли чиясь чужа дитинка буде простягати ручки... Невже в голову ніколи не прийде думка „А це ж і моя дитинка могла б зараз бути живою...” Не розумію тих жінок, які роблять аборти, бо ж ненароджені дітки не були винними у проблемах своєї мами... Вони теж мали право на життя, і теж хотіли жити...
  • 0

#239 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:40

я вважаю, що кожен повинен робити те. що вважає за потрібне. і якщо жінка не хоче тієї дитини, то краще її вбити у зародку. а не повільно добивати протягом життя. Адже коли вважатиме, що дитина - причина зламаного життя(карєри, роману;що завгодно), то і любити її не буде. А вбивство... для цього світу.то не аргумент...
  • 0

#240 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 14.05.2008 – 15:33

ми з дружиною три рази відмовились від аборту, два рази проти була вона, один - я , і зараз щасливі з того. Ворогу не побажаю знову стати перед вибором. Спочатку я однозначно засуджував тих хто на нього йде, а коли сам попав у ситуацію і психологічно погодився на аборт, зрозумів потім, що не маю на осуд права. Добре що у моєму випадку з двох дурних хтось один виявлявся трохи розумнішим..Розмови про гроші - дурня, у багатих країнах народжуваність якраз найнижча в світі, вони вже навіть по інших країнах дітей забирають як ті французи з Чаду, або Мадонна ....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних