Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#201 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.12.2007 – 12:32

Куртизанка та кОшЕннЯткО, ви з якогої селакти?
  • 0

#202 Siama

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 13:30

Перегляд дописуПензлик (8.12.2007 20:02) писав:

Ти капіталістка клята
По-перше, дякую за комплімент. Все в житті заробляла сама, ніхто не допомагав, намагалася стати краще і ось к 30-ти рокам дожилася :angry12:

Перегляд дописуПензлик (8.12.2007 20:02) писав:

якщо людина народилася не у таких заможних батьків,як ти-то вона не урод!І які б вони не були б бідні,вони мають право на щастя і на дітей.Бідні нюхають клей,багаті нюхають фен-в чому різниця????Дискримінувати людей за майном-це бути обмеженою!У бідних людей,діти виростають не такі пихаті,і вміють цінувати гроші....І взагалі виннна держава,вона мала б пітримати малозабезпечених батьків))))
По-друге, у мене також прості робочі батьки, ще і молодшого брата виховують, якому зараз 15 років: треба і підручники, одяг, і до інституту готувати, щоб вступав САМ, а не платити за нього. Тому з самого дитинства мене привчали кожен свій крок планувати і бачити всі наслідки цього кроку. Проблема не в тому, що люди бідні чі багаті, і не в тому, що вони нюхають. Проблема в тому, яка у людини мета в житті. Проблема в тому, що не треба бездумно відноситись до самого ПРОЦЕСА.
По-третє, держава може і повинна щось, і не тільки малозабезпеченим, бо я вважаю що в Україні практично кожна ново-створена родина потребує допомоги, та якщо на це сподіватися і чекати мани з неба, то і буде тобі клей і трущоби.
Треба працювати, а не нюняти, що погане життя, бо діти святе повітря не їдять і люблять, щоб було тепленько і чистенько.
  • 0

#203 Лоза

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 19:09

Перегляд допису-=VJ=- (16.08.2007 10:47) писав:

А якщо УЗД показує, що дитина, в цілому, нормально розвивається, але у неї нема кінцівок? Чи відсутній хребет? Або у неї синдром Трічера-Колінза? Які тоді будуть ідеї?

Перечитала я ваші вислови на цю ... Це справді щирі думки???????????? Утріруєте!!!!!!!!!!! ;) ;)

Аборт - це велике зло. Про це знають всі. І що тут обговорювати??? І щасливішим почувається той, хто може сказати :"Я до абортів немаю ніякого відношеня. Бог милував."
  • 0

#204 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 09:53

Перегляд дописуЛоза (12.12.2007 19:09) писав:

Перечитала я ваші вислови на цю ... Це справді щирі думки???????????? Утріруєте!!!!!!!!!!!

Я задав чітке питання. У Вас є відповідь?
  • 0

#205 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 09:57

-=VJ=-, якщо в плоду нема кінцівок, або хребта, то він не розвивається нормально.
  • 0

#206 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 10:02

Перегляд дописуreyneke (13.12.2007 09:57) писав:

-=VJ=-, якщо в плоду нема кінцівок, або хребта, то він не розвивається нормально.

В цілому нормально - це значить, що він не мертвий.
  • 0

#207 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 10:18

Нормальний - це як у всіх. Канєшно, ти можеш думати по-іншому, але....
Якщо всі будуть народжуватися без кінцівок та хребтів, то це буде нормально. А "не мертвий - значить нормальний" то фігня.
У комі бути - нормально? Чи людина з дцп - це нормально? Чи інавалід від народження? А з психічними відхиленнями, це теж нормально? Якщо воно живе, то не значить, що воно нормальне.
До того ж, є природний механізм відбору, коли плід з патологіями завмирає, як на малих строках, так і на великих. Але не у всіх він працює.

А з такими патологіями, як ти сказав, скоріш за все будуть прямі показання лікарів на аборт.
  • 0

#208 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 10:23

Перегляд дописуreyneke (13.12.2007 10:18) писав:

Нормальний - це як у всіх. Канєшно, ти можеш думати по-іншому, але....

Добре-добре, неточно висловився...

Перегляд дописуreyneke (13.12.2007 10:18) писав:

А з такими патологіями, як ти сказав, скоріш за все будуть прямі показання лікарів на аборт.

От в цьому і було запитання до тих, хто кричить, що аборт - в будь-якому випадку вбивство, і його не можна робити.
  • 0

#209 Лоза

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 14.12.2007 – 13:35

Перегляд допису-=VJ=- (13.12.2007 10:23) писав:

Добре-добре, неточно висловився...
От в цьому і було запитання до тих, хто кричить, що аборт - в будь-якому випадку вбивство, і його не можна робити.

А хіба тема "Аборт" повинна обговорюватись на такий загал в вашому ракурсі???!!! НІ!!! І ви прекрасно це розумієте. Ви так повернули обговорювання, бо вас добре "притиснули до стіни" мудрі дописувачі. :) Є проблеми, які розв`язуються в індивідуально. І ні ви, ні я не можемо сказати, що саме так чи інакше вирішивши питання всі будуть щасливі. :yes:

Повідомлення відредагував Лоза: 14.12.2007 – 13:39

• 0

#210 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.12.2007 – 18:54

Перегляд дописуЛоза (14.12.2007 13:35) писав:

А хіба тема "Аборт" повинна обговорюватись на такий загал в вашому ракурсі???!!! НІ!!! І ви прекрасно це розумієте. Ви так повернули обговорювання, бо вас добре "притиснули до стіни" мудрі дописувачі.

Гарний жарт :) :yes: B)
  • 0

#211 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 09.04.2008 – 11:24

Я категорично проти абортів. Ставлюся до цього справді як до вбивства. І крапка. Є люди, які навпаки не можуть народити дитину, а хтось її просто вбиває. Також мене дратують слова "нагуляти", "залетіти" тощо. Дитинка - то Боже благословення. Така ж людинка, як і хтось інший, має такі ж права на життя.
  • 0

#212 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 11:38

Перегляд дописуРомашечка (9.04.2008 12:24) писав:

Я категорично проти абортів.
Ставлюся до цього справді як до вбивства.
І крапка.
Дитинка - то Боже благословення.

Точно, що крапка... І так все зрозуміло.
  • 0

#213 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 11:45

Перегляд допису-=VJ=- (13.12.2007 11:23) писав:

А це таки у будь-якому випадку вбивство - виправдано воно, наприклад, смертельною загрозою для вагітної чи просто небажанням мати дитину "патаму шо залєтєла".
  • 0

#214 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 12:31

Перегляд допису_saljama_ (9.04.2008 12:45) писав:

А це таки у будь-якому випадку вбивство

Он як? І з якого ж це доброго дива?
  • 0

#215 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 12:47

Це право кожнної жінки, її право вибирати. Це її життя , яке за неї не проживе ніхто. Знаю лише одне , не судии і не зарікайся, бо як правило спрацьовують закони , за якими ти можеш опинитись в такій же ситуації .
  • 0

#216 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 18:38

Перегляд допису-=VJ=- (9.04.2008 13:31) писав:

Он як? І з якого ж це доброго дива?
Стоп, стоп, перед тим, як почати дискусію: ви не вважаєте аборт вбивством? (Мені ліньки перечитувати попередні сторінки, тому просто тезисно викладіть позицію)
  • 0

#217 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 09.04.2008 – 19:02

От бісова моя натура................... принципово не збирався втручатися ж! Але ж не втерпів............ особисту точку зору і своє ставлення - все одно приводити не буду - дам лише суху статистику і загально визнані факти.......... кожен сам для себе вирішуватиме.....................
Як тренер з репродуктивного здоров"я довелося переслухати різні точки зору на це питання та різні реальні історії живих людей......... ТОМУ:
- відповідно до рекомендацій міжнародної асоціації захисту прав людини - будь які екмперементи над ембріоном людини після 10 діб (строк початку розвитку мозоку, а відповідно і особистості) - заборонені;
- офіційно кожен 46 (з 100) випадок вагітності в УКРАЇНІ припиняється примусово (аборт);
- крім того ще 10% (за визнанням експертів) приховується за строковим фактором;
- 2,5 % згвалтувань спричиняють вагітність жертви - наслідок незнання про можливість екстренного запобігання вагітності продовж 6-12 годин після статевого акту (про не згвалтування - буде далі);
- 30 % дівчат до 16 років - вже мали статеві стосунки;
- з них лише 5 % мають належні знання про засоби захисту та контрацепці;
- лише 30 відсотків "дорослих" дівчат мають повну і достовірну інформацію про засоби контрацепції та захисту від хвороб ІПСШ;
- кожна 3 жінка, що хочаб раз перенесла процедуру примусового припинення вагітності - має серьозні проблеми з репродуктивною функцією........................

Мабуть поки вистачить........................ такими данними я можу сипати довго - коли в перше з цим зіткнувся по роботі - був в шоці................ Але впевнений - кожен окремий випадок - то індивідуальна - не підлягаюча одній "гребінці" історія - і брати тут однояко - добре-погано навряд чи можна...................... на цьому замовкаю з питань професійної етики..................
  • 0

#218 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 09.04.2008 – 19:04

Добро і зло - це ілюзії. В різних контекстах і для різних суб'єктів вони мужуть мати шкоду, або користь.
Так само і вбивство.
Людина має право на вбивство. У самому понятті вбивство нема нічого шкідливого.
Все залежить від обставин.
  • 0

#219 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 19:19

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (9.04.2008 20:04) писав:

Людина має право на вбивство. У самому понятті вбивство нема нічого шкідливого.
Та що ти кажеш? Чому ж тоді супільство ввело таке поняття як закон, чи не для того, щоб взяти це під контроль? Якщо я вб"ю когось, то ти погодишся, що у цьому немає нічого шкідливого?
  • 0

#220 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 20:27

Перегляд допису_saljama_ (9.04.2008 19:38) писав:

Стоп, стоп, перед тим, як почати дискусію: ви не вважаєте аборт вбивством?

Ні, юридично не вважаю.

І не бачу, про що тут дискутувати.

Перегляд допису_saljama_ (9.04.2008 20:19) писав:

Чому ж тоді супільство ввело таке поняття як закон, чи не для того, щоб взяти це під контроль?

Може тому, що людині властиво захоплюватись своїми правами? <_<
Втім, права на вбивство у неї таки нема - у неї є лиш право на самозахист.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних