Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#181 Siama

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 17:52

Перегляд дописуLegum (3.12.2007 08:26) писав:

згадую один момент із фільму "Острів", коли молода дівчина приходить до старця, а він вже знав, що вона хоче спитати про аборт......ідея яка?....якщо родить - залишиться одна без чоловіка, зробить аборт - за її думкою - все в неї буде щасливо......АЛЕ ПРАВДА ОДНА - зробиш аборт - будеш картати себе все життя що вбила свою ненароджену дитину.....
п.с. я навіть не оправдовую тих хто є наркоманами, алкаголіками, бо лише БОГ дає життя.....а значить воно так має бути......

Блин, все такие умные, только на Гаваях почему-то не живут и миллионы в банках не держат!!!

Ви шо, подуріли, чи шо? Ото б ви так одружувались чоловіки, як ви зараз триндите. А то наробите дітей, а потім в норку, типу, це не я. А шо дівчині робити, виховувати без батька? А потім виходять чоловіки-нюні, що мамочками виховані. Бєееееееееее!!! Повбивала б!!!

Давайте підійдемо до цього питання з іншої сторони: чому жінка повинна народжувати 3-тю (2-гу, 4-ту) дитину в сім`ї, якщо вона знає, що вони з чоловіком не прокормлять її?
Чому жінка повинна народжувати дитину, якщо, лікарі їй це заборонили, бо під загрозою її життя?
Чому жінка повинна народжувати дитину, якщо врачі констатували патології у дитині на ранньому етапі вагітності? Вона повинна дауна народити? Навіщо? Щоб дитину мучати и самій мучатись?
Чому молода незаміжня жінка повинна народжувати сама???? Тому що якийсь пришелепок зробив дитину, сказав, шо одружиться і втік?

От що я скажу: треба цього просто не допускати. Надівати на піпіськи парубків нацюцюрники, а якщо він не хоче, слати його під три чорти.
  • 0

#182 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 03.12.2007 – 21:10

Перегляд дописуSiama (3.12.2007 17:52) писав:

Блин, все такие умные, только на Гаваях почему-то не живут и миллионы в банках не держат!!!

........ А шо дівчині робити, виховувати без батька?
краще виховувати без батька, чим з "виродком"
А потім виходять чоловіки-нюні, що мамочками виховані. Бєееееееееее!!! Повбивала б!!!
вбивайте виродків чи маминьких синків....і сідайте в тюрму :wub:, якщо голови в жінки немає

Давайте підійдемо до цього питання з іншої сторони: чому жінка повинна народжувати 3-тю (2-гу, 4-ту) дитину в сім`ї, якщо вона знає, що вони з чоловіком не прокормлять її?
треба запобігати засобами про які Ви говорили в кінці посту......
Чому жінка повинна народжувати дитину, якщо, лікарі їй це заборонили, бо під загрозою її життя?
а нащо попередній огляд і висновки тих же лікарів...на АВОСЬ?
Чому жінка повинна народжувати дитину, якщо врачі констатували патології у дитині на ранньому етапі вагітності?
Вона повинна дауна народити? Навіщо? Щоб дитину мучати и самій мучатись?
а від чого ті паталогії.......ніхто не задумався.....
От що я скажу: треба цього просто не допускати. Надівати на піпіськи парубків нацюцюрники, а якщо він не хоче, слати його під три чорти.
.....допускати....тот НЕ ДОПУСКАЙТЕ! багато галасу.....

Повідомлення відредагував Legum: 03.12.2007 – 21:13

• 0

#183 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.12.2007 – 23:11

Перегляд дописуSiama (3.12.2007 17:52) писав:

Чому жінка повинна народжувати дитину, якщо врачі констатували патології у дитині на ранньому етапі вагітності? Вона повинна дауна народити? Навіщо? Щоб дитину мучати и самій мучатись?
Чому молода незаміжня жінка повинна народжувати сама???? Тому що якийсь пришелепок зробив дитину, сказав, шо одружиться і втік?

Давайте :wub:
Чому жінка не вживає запобіжних заходів, коли знає, що не прокормить? Чому молода незаміжня жінка вважає за можливе не лише розсувати ноги, але й робити це без таблеток чи презерватива?
  • 0

#184 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 04.12.2007 – 15:48

Аборт - це зло
хоч як би я не хотіла дитину
ніколи б в житті на таке не пішла б!
:cool2:
  • 0

#185 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 04.12.2007 – 15:55

На це здатні лише тварини(тобто такі є серед нас), після такого це вже не можна назвати людиною...ТВАРЬ
  • 0

#186 Siama

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 14:49

Перегляд допису-=VJ=- (3.12.2007 23:11) писав:

Давайте :cool2:
Чому жінка не вживає запобіжних заходів, коли знає, що не прокормить? Чому молода незаміжня жінка вважає за можливе не лише розсувати ноги, але й робити це без таблеток чи презерватива?

Я можу навести багато прикладів, коли вагітність була перервана не тому що так хотілось, а тому що було потрібно:
1. У моеї подруги 5-му місяці вагітності була віиявлена потологія головного мозку дитинки. Але вона не палить, не п`є, їсть смачні, корисні страви, в неї самий найкращій чоловік на світі. Лікарі сказали, що треба зробити аборт, бо далі плод взагалі може завмерти. а якщо і ні, то народиться дитина мертвою. Як було не важко, але зробила аборт.
2. У дружини мого начальника на 4-му місяці в плоді почалося порущення хромосомного ланцюжка. Але вона доносила до 8-ми місяців надіючись на те, що лікарі помилилися і народила дитину, яка і хвилинки не прожила - для неї то була така травма, що зараз жінка не хоче більше вагітнити.
3. Я зробила аборт тому що завагітніла під час прийому контрацептивів - ну проскочило, бо таблетки не дають 100% гарантії. Моя лікар сказала, що не треба ризакувати, бо гормони все ж таки подіяли на плод і запроста могла б виникнути така ситуация, як у пунктах 1 та 2. Вирішили з чоловіком та батьками що треба робити.
4. Моя мама зробила аборт в 50 років, тому що коли в неї лікарі констатували менопаузу, вона припинала пити таблетки. Але знов таки - проскочило. Навіщо жінці в 50 років народжувати вже, що погіршити стан уже і так хворого організму???

Так що любі чоловіки, якщо ви не знаєте, чтому порядні жінки з розумом, з сім`ями, з грошима роблять аборти, то краще не кричіть нічого.
А то що молоді дівки нагулюють пузедла, а потім їх позбавляються, так то їхне право, їхній хрест на все життя. Ви все одно з ними жити не будете жити.

Доречі жінки позбавлялися дітей на маленькому сроці вагітності ще з часів Фараонів.

Повідомлення відредагував Siama: 05.12.2007 – 14:50

• 0

#187 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 05.12.2007 – 16:51

Перегляд дописуSiama (5.12.2007 14:49) писав:

Я можу навести багато прикладів, коли вагітність була перервана не тому що так хотілось, а тому що було потрібно:
1. У моеї подруги 5-му місяці вагітності була віиявлена потологія головного мозку дитинки. Але вона не палить, не п`є, їсть смачні, корисні страви, в неї самий найкращій чоловік на світі. Лікарі сказали, що треба зробити аборт, бо далі плод взагалі може завмерти. а якщо і ні, то народиться дитина мертвою. Як було не важко, але зробила аборт.
2. У дружини мого начальника на 4-му місяці в плоді почалося порущення хромосомного ланцюжка. Але вона доносила до 8-ми місяців надіючись на те, що лікарі помилилися і народила дитину, яка і хвилинки не прожила - для неї то була така травма, що зараз жінка не хоче більше вагітнити.
3. Я зробила аборт тому що завагітніла під час прийому контрацептивів - ну проскочило, бо таблетки не дають 100% гарантії. Моя лікар сказала, що не треба ризакувати, бо гормони все ж таки подіяли на плод і запроста могла б виникнути така ситуация, як у пунктах 1 та 2. Вирішили з чоловіком та батьками що треба робити.
4. Моя мама зробила аборт в 50 років, тому що коли в неї лікарі констатували менопаузу, вона припинала пити таблетки. Але знов таки - проскочило. Навіщо жінці в 50 років народжувати вже, що погіршити стан уже і так хворого організму???

Так що любі чоловіки, якщо ви не знаєте, чтому порядні жінки з розумом, з сім`ями, з грошима роблять аборти, то краще не кричіть нічого.
А то що молоді дівки нагулюють пузедла, а потім їх позбавляються, так то їхне право, їхній хрест на все життя. Ви все одно з ними жити не будете жити.

Доречі жінки позбавлялися дітей на маленькому сроці вагітності ще з часів Фараонів.
я б на кожну вашу(чи не вашу ситуацію дав би заперечення, але нащо вести спір, коли не розумієш.....
п.с. краще сходіть в церкву.....
  • 0

#188 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 17:13

Підтримую Сіаму.
А з іншими думала не розмовляти, бо нащо вести спір, коли не розумієш (с) ? Але, :cool2:, дуже кортить вислухати заперечення пана Легума (чи як вас там, пане. перепрошую, якщо не правильно обізвала.)
  • 0

#189 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 17:16

Але я би не забував про: http://www.liveinternet.ru/community/pravo...e/post46438963/

Так! Давайте у певному віці жінок стерелізувати! Аюлі?
  • 0

#190 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 17:23

Перегляд дописуzav (5.12.2007 17:16) писав:

Так! Давайте у певному віці жінок стерелізувати! Аюлі?
А чому не чоловіків? то легша, та й мабуть дешевша, операція...
  • 0

#191 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 23:12

Перегляд дописуreyneke (5.12.2007 17:23) писав:

А чому не чоловіків? то легша, та й мабуть дешевша, операція...
Хіба чоловікам аборти робити?..
  • 0

#192 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 09:12

А яка різниця? Результат все одно один. А переваги я навела вже.
  • 0

#193 Siama

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 10:25

Я перечитала усі пости в цій вітці і вивела таку статистику: категорично проти всі чоловіки та зовсім молоді дівчата, які ще не знають, що таке життя.

Ну з дівчатами зрозуміло... А от чоловікам повинно бути все одно до чужих жінок окрім своєї.
Поясню: Бог усе бачить - цього ніхто не запаречує. Тому він принципіально дає цьому відбуватися, щоб контролювати демографічний стан і без того забрудненої хворобами Землі. Якщо якась глупа дівка зробила аборт і не зможе народжувати після цього, ми заздалегіть позбавляємося дурного генофонда.

А відносно того, що написано в статті про те що вагітних жінок навимстно підкупні лікарі заради наживи відправляють на аборти, щоб отримати стовбурові клітини, то вже треба в тюрми саджати за навмистне вбивство на 175 років без права амністії.

До цього взагалі то відноситься і інша проблема: що молоді зворові дівчата народжують і залишать дітей в домі малюка, а потім нашим бездітним сім`ям не дають їх усиновляти (це дуже складна процедура), продають дітей закордон. Ось це дуже образливо, але то мабудь тема іншої гілки. :8:
  • 0

#194 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 10:39

Перегляд дописуSiama (6.12.2007 10:25) писав:

цього ніхто не запаречує.

Точно? :8:
  • 0

#195 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 16:00

Перегляд дописуInferna (16.08.2007 09:31) писав:

(не думаю що дівчина чи хлопець в 17-20 років здатні виховати ЛЮДИНУ, вони ще самі діти)..
Ти помиляєшся. В такому віці найкращий час,щоб виховувати дитину, тому що молоді мама і тато ще не забули,які були в них переживання в такому віці, що їх турбувало, вони краще розуміють, що потрібно їх дитині. Але це тільки за умови психологічної зрілості, як правило, деякі люди так і не знають що це? докінця свого життя.
  • 0

#196 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 16:36

Перегляд дописуАФІНА (6.12.2007 16:00) писав:

Ти помиляєшся. В такому віці найкращий час,щоб виховувати дитину, тому що молоді мама і тато ще не забули,які були в них переживання в такому віці, що їх турбувало, вони краще розуміють, що потрібно їх дитині. Але це тільки за умови психологічної зрілості, як правило, деякі люди так і не знають що це? докінця свого життя.
Кажіть ім'я того, хто вам цю дурню нашепотів!

Повідомлення відредагував zav: 06.12.2007 – 16:37

• 0

#197 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 18:02

Перегляд дописуzav (6.12.2007 16:36) писав:

Кажіть ім'я того, хто вам цю дурню нашепотів!

приєднуюсь, якщо будете його бити.... :8:
  • 0

#198 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 07.12.2007 – 20:37

Аборт -це не лише великий гріх стосовно релігійних міркувань а й вбивство живої людинки...на це здатна справді жорстока дівчина яка недумає що робить...це ВБИВСТВО буде переслідувати її все життя... доречі я навіть маю гарний віршик стосовно аборту...але нажаль він на російській мові.....то вибачайте за це.....він всерівно прикольний.....
Я ребенок неродившийся на свет
Мама порвала мне в жизнь билет
Я страдал, я так мечтал
Лутшим бы реьенком стал.
Мама, я же все прощу
Душу даже отпущу
Только больше не видать
сердца стук-пришлось отдать.
Вспомни мама дорогая
Лет хотя-бы через пять
Что я был с тобою рядом
Все бы мог тебе отдать
Но теперь в слезе упавшей
Ты раскаялась всерьез
Только больше не видать
Деточку из белых роз
Кроме роз и не видать
Жизнь пришлось за вас отдать!

Аборт -це не лише великий гріх стосовно релігійних міркувань а й вбивство живої людинки...на це здатна справді жорстока дівчина яка недумає що робить...це ВБИВСТВО буде переслідувати її все життя... доречі я навіть маю гарний віршик стосовно аборту...але нажаль він на російській мові.....то вибачайте за це.....він всерівно прикольний.....
Я ребенок неродившийся на свет
Мама порвала мне в жизнь билет
Я страдал, я так мечтал
Лутшим бы реьенком стал.
Мама, я же все прощу
Душу даже отпущу
Только больше не видать
сердца стук-пришлось отдать.
Вспомни мама дорогая
Лет хотя-бы через пять
Что я был с тобою рядом
Все бы мог тебе отдать
Но теперь в слезе упавшей
Ты раскаялась всерьез
Только больше не видать
Деточку из белых роз
Кроме роз и не видать
Жизнь пришлось за вас отдать!

• 0

#199 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 08.12.2007 – 20:02

Перегляд дописуSiama (29.10.2007 11:42) писав:

Я повністю згодна, я б таких взагалі як собак би стерилізувала, щоб не плодили заздалегіть моральних уродів.

І хай я дуже жахливо і негуманно в даному випадку думаю, але з цих дітей толку не буде, як і з їхніх батьків!!! Бо дивишся на цих діточок по 5-8 років, шкода їх, вони грязненьки, голодні, і опа... нюхають клей, коляться, матеряться, крадуть, і ти його переробляй - не переробляй: "сколько волка не корми - все равно в лес смотрит".

Ти капіталістка клята,якщо людина народилася не у таких заможних батьків,як ти-то вона не урод!І які б вони не були б бідні,вони мають право на щастя і на дітей.Бідні нюхають клей,багаті нюхають фен-в чому різниця????Дискримінувати людей за майном-це бути обмеженою!У бідних людей,діти виростають не такі пихаті,і вміють цінувати гроші....І взагалі виннна держава,вона мала б пітримати малозабезпечених батьків))))
  • 0

#200 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.12.2007 – 00:17

Дівчатка, досить вже тут рекламних віршувань. Давайте спочатку ви народите хоч по одній дитині, а потім будете віршувати.

Перегляд дописуПензлик (8.12.2007 20:02) писав:

І взагалі виннна держава,вона мала б пітримати малозабезпечених батьків

Прошу пані, а хто винен в тому, що вони малозабезпечені? Хто винен шахтарям, які лізуть в шахти за умов порушення безпеки праці, надриваючи своє здоров"я і вішаючи нам, звичайним трудящим, себе інвалідів та своїх дітей сиріт, а не вирощують яблучка чи майструють меблі? Хто винен тим, хто щодня стогне, як все погано у нього в селі, а не скидається з сусідами та не організовує своє господарство? І нарешті - хто винен, що за своєї малозабезпеченості вони народжують дітей? Я забезпечений зараз вище середнього рівня по країні, і то не вважаю, що можу зараз завести одну дитину, навіщо люди їх народжують по п"ять-десять? Аби створювати додатковий тягар на тих, хто працює, у вигляді податків на соціальну систему, і забезпечувати країну бідними та знедоленими дітьми? Це, по Вашому, милосердя?
Є, звісно, критичні випадки, коли ніхто не винен, так сталося, але здебільшого людська малозабезпеченість - результат збігу ліні, страху перед змінами та необачності.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних