Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#141 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.08.2007 – 17:09

reyneke

Цитата

Що їм вагітність так мізки вправляє?
так, повір мені, вправляє! "Раз обжогшись - и на холодное дуешь".

Цитата

Скоріш за все батьків бояться.
звичайно бояться!

Цитата

Були б розумнішими, то й не завагітніли. Не думаєш? :blink:
у більшості випадків з підлітками, так - було б більше відповідальності та менше легковажності, не було б небажаної вагітності у школярів. Але завагітніти можна коли, вибач, наприклад презерватив порвався. І це може статися з "обережною" жінкою також.

Цитата

А ти пропонуєш приходити на аборт з дозволом батьків...
я ен пропоную, це закон. Лікар не може зробити аборт неповнолітній без дозволу батьків. Нажаль, корумпованість деколи обходить закон.
Ти повинна розуміти, що це вже не моралне питання, а питання здоров"я.

Повідомлення відредагував Chily: 17.08.2007 – 17:11

• 0

#142 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.08.2007 – 17:14

Перегляд дописуreyneke (17.08.2007 17:19) писав:

причому тут малознайомі люди? Основна частина зальотів трапляється, коли знайомі, як раз, добре.

Навряд чи ситуацію "зальоту" можна так назвати. Добре знайомі люди не "залітають" - вони народжують.

Можливо причину варто шукати в безвідповідальності і трусості чоловіків?

Цікаво, а чому її там шукати (випадки застосування сили чоловіком ми зараз не обговорюємо)? Ще раз питаю, хто приймає остаточне рішення кого до себе в піхву пускати, в якому вигляді і з якими наслідками - чоловік чи жінка?

А ситуація, коли дівчина коханка, а в нього - жінка, і все одно коханка залітає... Чоловік там думати зовсім не повинен, так?

Ні. Якщо вона вже вирішила стати коханкою - усе інше вже її власні проблеми її власного вибору. Питання обману прошу не підіймати - нічого розсувати ноги раніше, аніж ти ту людину добре пізнаєш. А що людина може дуже довго приховувати своє життя - я в те не вірю.

І хто більше кричить, що з резинкою, то, тіпа, секс в протигазі? По-моєму, чоловіки як раз.

А хто в результаті "більше" погоджується на відсутність резинки? Що, хтось заважає послати такого "крикуна" до біса? Цікаво - хто?

Їй теж мінус, бо дуууура, бо не розгледіла, що козел. :blink:

Точно. Там десь, здається, була гілка про секс на першому побаченні - ото з питаннями "не розгледіла" прошу туди.

Так і не зрозуміла, чому тупого чоловіка каструвати не можна, а тупу жінку - пажалуста!

Питання наведене вище - хто приймає остаточне рішення?

Перегляд дописуChily (17.08.2007 18:09) писав:

так, повір мені, вправляє! "Раз обжогшись - и на холодное дуешь".

Малоймовірно. Я знав одну, яка до безпліддя встигла зробити шість абортів. Щось не схоже на "дуття".

Перегляд дописуChily (17.08.2007 18:09) писав:

звичайно бояться!

А трахатись не боялись?
  • 0

#143 Commander

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 09:55

Категорично проти знищення життя ненародженої людини.
  • 0

#144 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.08.2007 – 10:56

Перегляд дописуCommander (21.08.2007 10:55) писав:

Категорично проти знищення життя ненародженої людини.

А що визнавати людиною?
То вже питання в іншу тему !!! Не оффтопим !!!

Повідомлення відредагував Topper: 21.08.2007 – 12:37

• 0

#145 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.08.2007 – 12:39

Перегляд допису-=VJ=- (17.08.2007 18:14) писав:

А трахатись не боялись?
А ти як думаєш?! (не задавайте тупих питань і я не скажу куда вам дорога...)
П.С. Шоб на майбутнє не було флуду і оффтопу, не чіпляйтеся до слів з фрази(ВСІХ СТОСУЄТЬСЯ)!!!
  • 0

#146 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 21.08.2007 – 17:53

Перегляд допису-=VJ=- (21.08.2007 11:56) писав:

А що визнавати людиною?

плід в 24 тижні - людина!
  • 0

#147 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 21.08.2007 – 20:00

Цитата

не можу погодитись так як свідомість відсутня а натомість є тільки рефлекси, хоча категорично проти абортів
  • 0

#148 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 21.08.2007 – 20:08

Нічого нового не напишу:Тре думати головою а не ср*кою що робиш,і не виключати варіантів що презерватив порветься.
  • 0

#149 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 21.08.2007 – 20:57

Перегляд дописуAymIn (21.08.2007 21:00) писав:

не можу погодитись так як свідомість відсутня а натомість є тільки рефлекси, хоча категорично проти абортів
так вирішило законодавство.. а щодо свідомості - чому відсутня? чому дитина в утробі відчуває настрій мами, реагує на музику, тощо? офф-топ і привід для іншої теми....
  • 0

#150 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 08:36

Перегляд дописуInferna (21.08.2007 18:53) писав:

наступне питання - якщо плід "з дефектами", які я вже наводив - невиліковні синдроми, відсутність кінцівок, хребта, нерозвиненість мозку, внутрішніх органів - це людина? Штучне переривання вагітності майбутньою "рослиною", яка помре за тиждень після народження - це теж вбивство?

Перегляд дописуTopper (21.08.2007 13:39) писав:

А ти як думаєш?! (не задавайте тупих питань і я не скажу куда вам дорога...)

От не знаю, тому й питаю. І не вважаю це питання тупим - здається звідки діти беруться всі дізнаються ще ледь не в дитсадку, то чому секс у них не пов"язується від того часу з небажаною вагітністю та небезпекою аборту? Чи гормони забивають все?

Перегляд дописуTopper (21.08.2007 13:39) писав:

П.С. Шоб на майбутнє не було флуду і оффтопу, не чіпляйтеся до слів з фрази!!!

Прошу пана - я не бачу тут оффтопу. Тема про аборти - ми обговорюємо аборти та все, що з ними пов"язане.

Перегляд дописуInferna (21.08.2007 21:57) писав:

а щодо свідомості - чому відсутня? чому дитина в утробі відчуває настрій мами, реагує на музику, тощо? офф-топ і привід для іншої теми....

Якщо ми будемо обговорювати чому - тоді згоден, треба переходити в нову тему. Але обговорювати нема чого - на музику реагують і корови, і свині - у них збільшуються надої та приріст, але ніхто не скаже, що у свині наявна свідомість, чи не так?
Тому реакцію на музику та настрої пропоную не брати до уваги при розгляді питання можливості аборту. Як на мене єдиними приводами для аборту можуть бути:
1. фізична неповноцінність плоду
2. бажання матері, частиною організму якої цей плід є. Звісно, її можна спробувати вмовляти, як будуть вмовляти людину, що безпідставно захоче, аби їй видалили нирку чи легеню, але остаточне рішення лежить на ній.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 22.08.2007 – 08:31

• 0

#151 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 23.08.2007 – 01:10

Перегляд дописуChily (17.08.2007 16:05) писав:

ніхто аборт не оправдує і ніхто ні в якому разі не каже, що це добре.
але є такі нюанси, коли він виправданий - наприклад, вагітність після згвалтування, чи вагітність малолітноьої, чи вагітність багатодітної матері, коли вже нема "на що" народжувати.

Думаю всеж такі випадки невеликий відсоток. Більшість складають нормальні люди, які на це йдуть бо чи ще рано, чи вже пізно, чи грошей не достатньо, чи просто не планували і тд. І ті хто всеж не зробив аборт, але свого часу вагались, після першої посмішки дитини (а можливо і раніше) з жахом про це згадують.
І гарно сказав Честерфільтр, що якщо воно так сталось, хоча й не планувалось, так воно й мало бути.

А от трохи не в тему історія. У 86ому році мої батьки мали отримати 2-кімнатну квартиру (на той момент вже була моя сестра. Їй був рік). Але трапилась трагедія у Чорнобилі і квартири віддали евакуйованим людям. Тоді батьки, стоячи у черзі на квартиру, вирішили завести і другу дитину (мене). Мама каже, якби тоді дали квартиру навряд чи захотіли б. А зараз у нас 3-кімнатна. Мораль: страшно іноді подумати чому мене могло не бути. Не було щастя так нещастя допомогло.
  • 0

#152 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.08.2007 – 10:15

Як різновид дій за темою розмови: http://neofit.nnm.ru...rt_nerozhdennyh
  • 0

#153 Гість_бідна Настя_*

• Гості

Відправлено 30.08.2007 – 11:55

"Хоч які труднощі не були в житті і ситуація... та народити ти ту дтину і все вирішиться саме собою, а в крайньому випадку є будинок датини..
Діти дає Бог... і нехтувати цим злочин..."

Не розумію що вирішиться? Народила і все? А годувати дитину, доглядати,одівати, освіту дати, якщо немає такої можливості!!! Про "крайній випадок": віддати в будинок дитини- це означає приректи дитину на психічні травми, якщо не фізичні. Хто виростае з дітдомівців- бомжі, які живуть по підвалах і горищах і нюхають клей? З ранніх років займаються сексом і плодять собі подібних. Яка дитина виросте в такій сімї, коли кожен день горілка і клей? Відповідь-недорозвинута, якщо не каліка. Для чого нашій і без того слабенькій державі такі діти?
Це природній відбір. Виживає найсильніший.

"Ой Іване, Іваночку, як би була знала.. :( . У колисці б задушила....."

Перегляд дописуreyneke (16.08.2007 12:53) писав:

чому всі ті алкоголіки та наркомани, діти яких на вулицях жебракують, не роблять аборти?

Тому що вони помічають свою вагітність, коли вже пузо під носом.Кожен день з залитим рильцем, мабуть думають, що з горілки пухнуть :unsure:
  • 0

#154 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 08.09.2007 – 14:51

Для тих, хто ще грається з долею і не користується контрацепсією. (Не для слабонервових, бо я не витримала, і заплакала переглядаючи ролик)

<_<

соцреклама "проти абортів"
  • 0

#155 ГЛАДІАТОР

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 14:32

НАС МАЕ БУТИ 52 МіЛЬЙОНИ - КОХАЙМОСЯ!!! і ніяких абортів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool1:
  • 0

#156 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 524 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 18:53

Перегляд дописуkYula (8.09.2007 15:51) писав:

Для тих, хто ще грається з долею і не користується контрацепсією. (Не для слабонервових, бо я не витримала, і заплакала переглядаючи ролик)

:cool1:
соцреклама "проти абортів"
змогла подивитись тіки перші декілька секунд....жах...Я проти абортів
  • 0

#157 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 16:09

Проти абортів, проти людей лікарів які їх роблять і проти Жінок як на це ідуть !
бачив я один фільм про наслідки абортів, які їх роблять показували :).... жах
десь читав в газеті шо з початку незалежності України зроблено офіційних абортів біля 30-35 мільйонів точної цифри не помятаю подумайте скіки нас могло бути зараз .....

І ще багато жінок роблять аборти бо залишаются самі без пітримки чоловіка який її кинув, втік.. вони боятся що з дитиною її ніхто не схоче.. якщо жінка зважилась вбити свою дитину то що вона може зробити з наступною "запланованою" дитиною. Якби був вибір одружитись з жінкою яка зробила аборт чи з Жінокю з дитиною я б обрав другий варіант..
Всяке в житті буває....
  • 0

#158 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 12:50

Перегляд дописуx-man (2.10.2007 17:09) писав:

зроблено офіційних абортів біля 30-35 мільйонів точної цифри не помятаю подумайте скіки нас могло бути зараз .....

на 30-35 мільйонів безпритульних більше?
  • 0

#159 Siama

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 11:42

Перегляд дописумалеча (21.06.2007 19:15) писав:

А ти думаєш вживання цих таблеток це не вбивство?
Вже коли дві клітинки зєдналися і утворили такий клубочок маленький мязів ... у цього клубочка мязів вже є душа... подумай...

Гі-гі. :rolleyes: Народ, якщо не знаєте подробиць, не кажіть ничого!!!
Такі таблетки треба вживати продовж 48-ми годин після статевого акту. Спермотозоід потрапляє до яйцеклітини протягом 10-ти годин, потім впродовж 10-ти годин йде з'єднання ядер. Тільки на другі сутки, запліднена яйцеклітина починає рух до матки, і десь на половині шляху здійснюється перше поділення клітини. Таблетка повинна подіяти раніше, вона повинна нейтралізувати середу в матці, щоб яйцеклітині ні за що було причепитися і бути дієздатною. А без цієї середи у яйцеклітини немає шансів вижити, навіть якщо вона і запліднена. Ось тому і виникає іноді кровотєча, бо оболонка відторгається в матці.

А вживати такі таблетки треба не більше разу на рік, бо вони визивають в організмі жінки великий гормональний вибух, що дуже шкідливо для функціонування всіх огранів. Але якщо вже стався небажаний з точки зору вагітності статевий акт, то краще вжити цю таблеточку.

Перегляд дописуserafim (23.06.2007 23:35) писав:

але....у львові (недалеко біля церкви Петра і Павла - це для львів*ян <_< ) живуть створіння... щось на подобі подружньої пари...але......одним словом БІДНОТА
Двоє дітей! і (це було років 3 тому) вона знов завагітніла і....родила.....двійню!
Дивлячись на це починаєш задумуватися про те, що краще б вона зробила аборт (так як вже розуму не хватає не доходити до стану вагітності), чим породила ще одне несчасне дитя...

Я повністю згодна, я б таких взагалі як собак би стерилізувала, щоб не плодили заздалегіть моральних уродів.

І хай я дуже жахливо і негуманно в даному випадку думаю, але з цих дітей толку не буде, як і з їхніх батьків!!! Бо дивишся на цих діточок по 5-8 років, шкода їх, вони грязненьки, голодні, і опа... нюхають клей, коляться, матеряться, крадуть, і ти його переробляй - не переробляй: "сколько волка не корми - все равно в лес смотрит".
  • 0

#160 Siama

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 12:32

Цитата

чому всі ті алкоголіки та наркомани, діти яких на вулицях жебракують, не роблять аборти?

Бу-га-га!!!!
Да тому що аборт грошей стоїть!!! Безкоштовно в нашій країні ще ні одног о аборту не бачила!!! :rolleyes: Ой, ржунимагу.....

Людоньки!!! Аборти роблять жінки, які мають хоч якесь позитине (>0 грн.) фінансове становище. А чому вони їх роблять? Бо в тій чи їншій мірі планують своє життя. Давайте повернемось в історію, жінки навіть при фараонах і в 11-тому, і в 16-тому сторіччях користувалися так званими контрацептивами - настойки та відвари трав, протизаплідні зіллля, в склад яких входили такі трави, як душиця і дівесил, і пилися ці зілля вже після запліднення.
Багато ж проблем виникає під час вагітності: дитинка з патологіями виявляється, жінці після перших пологів ще зле, є проблеми з сердцем - всі ці фактори виявляються після обстеження вагітної, і іноді не на першому місяці! Так що, народжувати заздалегіть недієздатних дітей, чи самій в могилу у лягати? Навіщо?
При таких пологах будуть в першу чергу боротися за життя матері, а не дитини...

Так що я за аборт у 3-х випадках:
1. Якщо на аборт малолітньої вагітної дали згоду батьки и знають, на що вони йдуть.
2. Якщо є пряме показання лікарів.
3. Якщо доросла, самостійна, але самотня жінка знає, що ій самій важко буде виховувати дитину, алє так сталося... Це вжє її право, вона сама буде нести цех гріх на собі...!!!

А взагалі, людоньки ми не тією проблемою зайняті - більше шкоди аніж аборти приносять алкоголь, куріння, зіпсована екологія і паршивий уряд...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних