Перейти до вмісту

Аборт

Повідомлень в темі: 629

#121 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 16.08.2007 – 17:04

Перегляд дописуreyneke (16.08.2007 17:58) писав:

А хто пояснить, чому більшість переконана, що якщо зробиш аборт один раз, шанс мати дитину у майбутньому малоймовірний? Але поясніть грамотно, а не "там навєрна шото нарушаєцца, і воно потім не получаєцца..."
Та не переконана, а так лікарі кажуть! Певно шось вирізають чи відрізають шо пом кохайся скільки хочеш, і шкоди нікому більше не буде....
  • 0

#122 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.08.2007 – 17:10

Перегляд дописуreyneke (16.08.2007 17:58) писав:

А хто пояснить, чому більшість переконана, що якщо зробиш аборт один раз, шанс мати дитину у майбутньому малоймовірний? Але поясніть грамотно, а не "там навєрна шото нарушаєцца, і воно потім не получаєцца..."

не малоймовірний. У випадку незаконного аборту шанс на беспліддя 40%, у законному - 10%
Причина в тому, що під час вискоблювання матки від частин плоду травмується слизова оболонка - раз, є ризик занести при цьому інфекцію - два, може порушитись прохідність маткових труб - 3, плюс шийка матки набуває поганої властивості розкриватись в непотрібний момент, що призводить до викиднів.
Не забувайте, що аборт і донині не більше, аніж, як в тому анекдоті - поклейка шпалер через замок у дверях. З усіма відповідними наслідками.
  • 0

#123 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 16.08.2007 – 19:29

ммм.... аборти можна робити на різних сроках. Не агітація АЛЕ нічого з тобою не станеться якщо ти робиш аборт до 3ої неділі вагітності (правда ще треба знати що ти завагітніла, як правило чекають строку у місяць-півтора а то і більше). до 3го місяця вагітності роблять легалізовані аборти - вискоблюють з тебе твою дитинку - якщо гарний врач то нічого тобі не буде, якщо поганий врач то біда....)))) до 7го(!!!) місяця можна зробити штучні роди - твою дитинку пошматочно будуть витягати з тебе (дитина відчуває на 3-4му місяці вагітності).... ну ось... якщо і так не встигла є ще час залишити дитину в роддомі а там її чекає щасливе майбутнє в інтернаті.
Але є одна проблєма в абортах - організм знає що ти вагітна - він готується на гормональному рівні, і коли ти робиш аборт він не розуміє ЩО СТАЛОСЬ? от тоді можуть початись проблеми... Вобщєм кожному своє
  • 0

#124 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 20:46

Перегляд дописуБісенятко (16.08.2007 15:30) писав:

Не впевнена, шо студентам буде подобатись длубатись в якомусь бомжі.
Ну я не кажу шо їм взагалі приємно длубатись в комусь. Ну ви напевне зрозуміли шо я маю на увазі
Та? Панна навчалась у медичному? Працювала у швидкій?..
  • 0

#125 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 09:00

Перегляд дописуInferna (16.08.2007 20:29) писав:

нічого з тобою не станеться якщо ти робиш аборт до 3ої неділі вагітності

Схоже на агітацію. Бо міні-аборт, або ж вакуум-аспірація, також призводять дуже часто до занесення інфекції чи пошкодження слизової. Більше того - є шанс, що не відразу плідне яйце буде видалене повністю, через що може початися запалення. І вже точно нікуди не дівається гормональна перебудова організму, тому "нічого не станеться" - це велике перебільшення.

Перегляд дописуInferna (16.08.2007 20:29) писав:

до 3го місяця вагітності роблять легалізовані аборти - вискоблюють з тебе твою дитинку - якщо гарний врач то нічого тобі не буде

:yes: Тут навіть казати нічого. :) :)
  • 0

#126 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 11:54

це не агітація, просто факти... під словом "нічого тобі не буде" розуміється що загалом зможеш народити після цього...або не зможеш... як кому пощастить:yes: Я вже запитувала, запитаю ще раз - ви так р"яно проти абортів, невже немає жодної ситуації в якій би ви засумнівались що краще аборт чи народження дитини?
  • 0

#127 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.08.2007 – 12:43

Цитата

це не агітація, просто факти... під словом "нічого тобі не буде" розуміється що загалом зможеш народити після цього...або не зможеш... як кому пощастить(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Я вже запитувала, запитаю ще раз - ви так р"яно проти абортів, невже немає жодної ситуації в якій би ви засумнівались що краще аборт чи народження дитини?
Навіть під дулом пістолета....
  • 0

#128 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 12:54

тоді наведіть приклади таких складних ситуацій, коли інші б не були проти аборту, а ви от такий оригінальний і взагалі чудовий що зробите нетак... і як саме ви зробите?
  • 0

#129 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 14:32

Перегляд дописуInferna (17.08.2007 12:54) писав:

під словом "нічого тобі не буде" розуміється що загалом зможеш народити після цього...або не зможеш... як кому пощастить:yes:

Отож. Казати "нічого не буде" тут якось недоречно.

Перегляд дописуInferna (17.08.2007 12:54) писав:

Я вже запитувала, запитаю ще раз - ви так р"яно проти абортів, невже немає жодної ситуації в якій би ви засумнівались що краще аборт чи народження дитини?

Не зрозумів, це до мене питання?
  • 0

#130 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 14:43

якщо і не до вас конкретно - ви можете відповідати... перерахуйте найважчі ситуації, які б могли мати місце в вашому житті коли ви всеодно відмовитесь від аборту.

Повідомлення відредагував Inferna: 17.08.2007 – 14:44

• 0

#131 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 14:58

Перегляд дописуInferna (17.08.2007 15:43) писав:

якщо і не до вас конкретно - ви можете відповідати... перерахуйте найважчі ситуації, які б могли мати місце в вашому житті коли ви всеодно відмовитесь від аборту.

Якщо дитина здорова, ясна річ. Особисто у себе я інших причин не бачу. Але є інші випадки - згвалтування, наприклад - то це вже особиста справа жінки, якщо захоче аборт, то я її цілком розумію. Але коли все нормально і просто "дитина буде заважати", або ще гірше "зіпсує фігуру"- ні, такого не розумію. Якщо ти таке тупе і не знаєш, що секс - це не лише оргазм, а й інколи вагітність, то зроби собі перев"язку труб і трахайся, скільки влізе.
  • 0

#132 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 15:03

м-да... а з усіма дівчатами з котрими ви займалися сексом ви хтіли завести сімю та дітей?
  • 0

#133 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 15:05

Перегляд дописуEqilibrium (21.06.2007 17:17) писав:

Народ, невже ви оправдовуєте АБОРТ ???? :blink:
ніхто аборт не оправдує і ніхто ні в якому разі не каже, що це добре.
але є такі нюанси, коли він виправданий - наприклад, вагітність після згвалтування, чи вагітність малолітноьої, чи вагітність багатодітної матері, коли вже нема "на що" народжувати.

Тобто, моя думка, що можливість робити аборт має бути обмеженою для жінок, на рівні законодавства.
Тим самим скоротится їх кількість, та "якість" (маю на увазі, що малолітнім роблят аборти за гроші у поліклініках, навіт не вимагаючи дозволу батьків).
  • 0

#134 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 15:25

2 Chily
Обмеженою на рівні законодавства... афігєть.... Яким чином? Ну, дозволяти робити аботри багатодітним - то одне. На них воно і не подіє, по-моєму. А стосовно малоліток що ти пропонуєш?

Перев"язку труб, якщо жінка дітородного віку, без медичного направлення майже не роблять. Це, наприклад, в Росії. Не знаю, в приватних лікарнях, чи тільки в державних. Але в них лікарі бояться брати на себе відповідальність за це.
До речі, Віджей, чому ти не запропонував каструвати чоловіків, якщо воно таке тупе..., і далі по тексту.
?
  • 0

#135 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 15:45

Перегляд дописуInferna (17.08.2007 16:03) писав:

м-да... а з усіма дівчатами з котрими ви займалися сексом ви хтіли завести сімю та дітей?

Так. Дві з них цього сподівання, на щастя, не виправдали.

Перегляд дописуChily (17.08.2007 16:05) писав:

але є такі нюанси, коли він виправданий - наприклад, вагітність після згвалтування

Згоден, це розумію.

вагітність малолітноьої, чи вагітність багатодітної матері, коли вже нема "на що" народжувати.

Цікаво, правда, чим вони при цьому думали. Не розумію, але не заперечую. В приципі я не заперечую в будь-яких випадках - це особисте право кожної людини. Але деяких просто не розумію, та й по всьому.

Тобто, моя думка, що можливість робити аборт має бути обмеженою для жінок, на рівні законодавства.

Не думаю. Це просто підстібне підпільну медицину.

Перегляд дописуreyneke (17.08.2007 16:25) писав:

До речі, Віджей, чому ти не запропонував каструвати чоловіків, якщо воно таке тупе..., і далі по тексту.

Гвалтівників - повністю підтримую (за повного з"ясування, що він справді гвалтівник, а не "одружитись більше не пропонує чи долари фальшиві - значить мене згвалтували").
В усіх інших випадках, пані, у жінки має бути своя голова на плечах. Зрештою не вона щось засовує кудись, а ій засовують. Навряд чи вона потягне до рота зубну щітку малознайомої людини. То чому вони так безвідповідально ставляться до іншого свого природного отвору?
  • 0

#136 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 16:08

reyneke
стосовно малоліток, я пропоную, щоб вони приходили за руку з мамою в поліклініку (якщо вже неможливо народжувати), щоб не скалічились на все життя, потрапивши за порадою подруги до "доктора, котрий всьо сдєлаєт і нікто не узнаєт".
На рівні законодавства - це так:
у деяких країнах аборти є цілком забороненими і караються законом

Цитата

Аборты запрещены в 77 странах мира, причем в этом списке есть и экономически развитые и демократические государства. Например, Польша, Португалия и Ирландия.
(с)
Виключення моють робитися для певних випадків, деякі з яких я назвала вище.
Я так вважаю.

Перегляд допису-=VJ=- (17.08.2007 16:45) писав:

Цікаво, правда, чим вони при цьому думали. Не розумію, але не заперечую. В приципі я не заперечую в будь-яких випадках - це особисте право кожної людини. Але деяких просто не розумію, та й по всьому.
то вже інше питання - відсутність інформації, чи мізків. ми говоримо про те, що вже сталося, а не про причину.

Цитата

Не думаю. Це просто підстібне підпільну медицину.
Теж про це подумала. "Палка в двух концах"...

Повідомлення відредагував Chily: 17.08.2007 – 16:09

• 0

#137 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 17.08.2007 – 16:13

звичайно то вбивство.. треба думати перш ніж шось робити. от і все
правда можуть бути всякі ситуації стосовно даної проблеми.. але завжди треба знайти єдине і правильне рішення

Повідомлення відредагував lamourattack: 17.08.2007 – 16:14

• 0

#138 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 16:19

Віджей,
причому тут малознайомі люди? Основна частина зальотів трапляється, коли знайомі, як раз, добре. Або по малолітству, що в принципі не обговорюється. Можливо причину варто шукати в безвідповідальності і трусості чоловіків? А ситуація, коли дівчина коханка, а в нього - жінка, і все одно коханка залітає... Чоловік там думати зовсім не повинен, так? І хто більше кричить, що з резинкою, то, тіпа, секс в протигазі? По-моєму, чоловіки як раз. А з якої статі жінка повинна гробити своє здоров"я гормональними протизаплідними засобами заради людини, що є козлом, якщо є засіб, що не шкодить. Їй теж мінус, бо дуууура, бо не розгледіла, що козел. :blink:

Чілі
На твою думку, чому малолітки аборти роблять? Не з великої ж сазнатєльності, ге? :)

ПС: Так і не зрозуміла, чому тупого чоловіка каструвати не можна, а тупу жінку - пажалуста!

Повідомлення відредагував reyneke: 17.08.2007 – 16:20

• 0

#139 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 16:37

reyneke
"малолітки аборти роблять" тому що не було розуму до, ми вже говоримо про результат після.

Цитата

Так і не зрозуміла, чому тупого чоловіка каструвати не можна, а тупу жінку - пажалуста!

не розумію цього порівняння. Але і "Тупого чоловіка" каструвати можна наприклад
  • 0

#140 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 16:50

Гм. Кажу ж, роблять не з усвідомлення того, що сталося. Що їм вагітність так мізки вправляє? Скоріш за все батьків бояться. В принципі, народжують вони теж з тієї ж причини. Типу, ховали, ховали, і нате вам. Сюрприз! Були б розумнішими, то й не завагітніли. Не думаєш? :)
А ти пропонуєш приходити на аборт з дозволом батьків...

То не порівняння. То питання пану Віджею. :blink:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних