Перейти до вмісту

Посада псує людину чи людина посаду?

Повідомлень в темі: 114

#61 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 19.01.2008 – 12:23

Цитата

? ?
Так як ви сказали

Цитата

Посада тільки дає важілі для реалізації своїх прихованих бажань. Без посади людина була як людина. А як тільки дай владу в руки - відразу випендрьож піде. Правда так не у всіх. То ж посада показує ступінь випендрювання людини а не псує останню

• 0

#62 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.07.2008 – 16:11

Чи помітили теревеньчани якісь феномени за процесом трансформації "користувач-модератор" і послідуючі наслідки? І чому так? Я можу сказати що:
  • Модераторами стають цікаві та "розумні" люди. Вони мають багато цінних дописів. Але як тільки стають модерами, відразу творча активність падає, модератор відписує на Форум значно менше, креативність кудись зникає
  • Модератор різко перестає флудити (зазвичай). Ну або кількість флуду зменшується в порівнянні з періодом коли він був простим користувачем.
Негативний висновок: "найкращі" і найцікавіші користувачі стають модераторами, але від цього Форум тільки втрачає свою креативність. Такий от собі феномен. Хто що ще помічав? І які думки з цього приводу?
  • 0

#63 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 23.07.2008 – 17:20

Боюся, що до цього можна додати хіба тільки приклади - хто змінився (саме таким от чином!), хто залишився попереднім.
Ну і як різновид - ситуація, коли користувач стає модератором на іншому форумі, де він теж зареєстрований. Чомусь здається, що на тому форумі, де він залишається "рядовим", із ним відбуваються ті ж самі зміни, лиш не настільки яскраво виражені. Що скажете?
  • 0

#64 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 19:00

З думкою Сваруса в принципі згоден, фактично саме на ЦЬОМУ форумі таке явище досить поширене, коли модераторство стає таким собі кляпом для людини, хоча вона мабуть і не здогадується про це.
На рахунок креативності- чого-чого, а цього форуму бракує більше всього. Є креативні фотографи, але їх мало- знаю тіки 2 штуки, причом одна з них дуже довго вже не зявлялася. На рахунок гумору взагалі повний нуль- одні копіпасти.
Креативщиком в розділі Наука можна сміливо назвати пана Вебера :itshe: , але і він останнім часом кудись пропав. Коротше УГ якесь получається :rolleyes:
  • 0

#65 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 23.07.2008 – 19:46

З'єднано.
Сварус, користуйся пошуком перед створенням тем!

Розмову ведемо в загальному, всім охочим покритикувати модераторів форуму рекомендую почитати попередження Маркоса на першій сторінці цієї теми.

• 0

#66 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.07.2008 – 20:05

напевно теми з"єднувати й не варто було :rolleyes: Я зрозуміла про що писав Сварус. Наприклад раніше мені подобались дописи Блискавиці, інших модерів...цікаво писали Кася, Фобос і Маркос, інші...а зараз? чи то посада зобов"язує дотримуватись етикету чи то просто начитавшись інших вже нема бажання писати самому....не знаю....
  • 0

#67 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 20:11

А я то думаю чому мене ніяк модером не зроблять)) Не хочуть втратити можливо останнього цікавого форумчанина)))
А взагалі дійсно. Подивишся по дописах модерів так там переважають дописи типу "флуд видалено", "теми об'єднано" і т.д. Тільки маркос вийняток з правила)) Цей лише попередження роздає і опускається до особистих образ))
  • 0

#68 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.07.2008 – 20:28

посада модератора - це перш за все обов'язки, а не права. і багато хто (і я теж) прагне обов'язків. обов'язків безоплатних.
адже таке приємне відчуття відповідальності, покровительства... фальшиве але відчуття. головне тут немає страху своїх помилок.
Ось я маю відповідальність перед близько 40000 населення свого народу. Я постачаю їм природній газ, і сьогодні я з гідністю виконав свій обовязок, і врятував станцію від аварії, а населення залишилося з газом. це приємно. але в наслідок моєї помилки, були б значні збитки. Тоді мені боло-б зовсім неприємно на нарах.... У модераторстві такого страху немає
  • 0

#69 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.07.2008 – 02:39

Перегляд дописуСварус (23.07.2008 17:11) писав:

Чи помітили теревеньчани якісь феномени за процесом трансформації "користувач-модератор" і послідуючі наслідки? І чому так? Я можу сказати що:
Модераторами стають цікаві та "розумні" люди. Вони мають багато цінних дописів. Але як тільки стають модерами, відразу творча активність падає, модератор відписує на Форум значно менше, креативність кудись зникає
"розумні" - це як? тіпа розумненькі але всьотаки дебіли? мені по в кого там що які обставини в реалі і тепе. я собі так міркую що для якогось руху має бути різниця потенціалів. або десь чогось надмір, який якось виражаєцця, типу є чого сказати людині аж розпирає. або навпаки якась пустота ,незадоволеність у чомусь яку заповнюють форумним трьопом. а посада це задоволене самолюбство, "ну гонять собі щось там лошки не буду ж я до їх рівня опускатись в случай чьо відмодерую і штрафів наставлю" так розвиваєцця пофігізм. плюс модераторська рутина час забирає.

Перегляд дописуЛастiвочка (23.07.2008 21:05) писав:

раніше мені подобались дописи Блискавиці, інших модерів...
зараз не подобаються?

цікаво писали Кася, Фобос
ці тут набігами

цікаво писали ... і Маркос
аби з десяток цікавих постів за весь час знайшлось
  • 0

#70 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 08:29

Перегляд дописуSergiy_K (24.07.2008 03:39) писав:

зараз не подобаються?

ці тут набігами

аби з десяток цікавих постів за весь час знайшлось
відповідаю на всі одразу - просто тепер вони не дописують
  • 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.07.2008 – 09:00

Перегляд дописуСварус (23.07.2008 17:11) писав:

Негативний висновок: "найкращі" і найцікавіші користувачі стають модераторами, але від цього Форум тільки втрачає свою креативність. Такий от собі феномен. Хто що ще помічав? І які думки з цього приводу?
Усе правда, але Я - виключення! Ги.

напевно теми з"єднувати й не варто було :rolleyes: Я зрозуміла про що писав Сварус. Наприклад раніше мені подобались дописи Блискавиці, інших модерів...цікаво писали Кася, Фобос і Маркос, інші...а зараз? чи то посада зобов"язує дотримуватись етикету чи то просто начитавшись інших вже нема бажання писати самому....не знаю....
А мені зараз Ваші дописи, зіпсуті посадою, вельми подобаються, гиги.

Повідомлення відредагував zav: 24.07.2008 – 09:01

• 0

#72 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.07.2008 – 09:16

Перегляд дописуzav (24.07.2008 10:00) писав:

це треба писати так: Я - виключення
  • 0

#73 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 11:57

посада людину не псує, посада псує її маску

розгорнуто: посада щиру людину не псує, посада примушує змінитися лише пристосуванців
  • 0

#74 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 24.07.2008 – 17:08

...цікаво писали Кася, Фобос і Маркос, інші...а зараз? чи то посада зобов"язує дотримуватись етикету чи то просто начитавшись інших вже нема бажання писати самому....не знаю....
Від моменту появи на форумі я або сидів в софті або гнав в Іграх. Зараз і Іграх сиджу менше, може тому цікавість пропала?)

я собі так міркую що для якогось руху має бути різниця потенціалів. або десь чогось надмір, який якось виражаєцця, типу є чого сказати людині аж розпирає. або навпаки якась пустота ,незадоволеність у чомусь яку заповнюють форумним трьопом.
Тут ти правильно міркуєш. І щодо модерської рутини теж вірно. Звичайний користувач шукає цікаві для себе теми і пише дописи, а модер спочатку перечитує ВСІ теми свого розділу, модерує їх, а вже потім, якщо вистачає часу та бажання - дописує.

ці тут набігами
Не варто говорити того чого не знаєш. Тай замість "ці" міг би вжити "вони" - корона з тебе не впала б.

Перегляд дописуzav (24.07.2008 10:00) писав:

А мені зараз Ваші дописи, зіпсуті посадою, вельми подобаються, гиги.
+1
  • 0

#75 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.07.2008 – 19:18

Посада людей не псує. Людей псує заздрість. Причому заздірсть псує і тих, і інших...
  • 0

#76 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 24.07.2008 – 19:25

псада відповідає людині.
Якщо ви директор і наймаєте персонал, то ви маєте певне суб’єктивне уявлення про людей, що займатимуть ці посади :happy1:. А якщо вони не зовсім їм відповідають, то з часом відповідатимуть. Ось як вони змінюються.
На правах ІМХО.
  • 0

#77 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.07.2008 – 09:45

Думаю, теми таки даремно об"єднано - різні вони.

А щодо Сварусової теми, то погоджуюсь повністю.
  • 0

#78 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.07.2008 – 10:10

напевно теми з"єднувати й не варто було :happy1:

Перегляд дописуОлеська (25.07.2008 10:45) писав:

Думаю, теми таки даремно об"єднано - різні вони.
У пана Сваруса головних думок дві:
- як посада медіятора зіпсувала форумлянина;
- що робити, аби запобігти цій халепі.
Усе виключно за темою weber'а, хоч перші дописи вищезазначених авторів й відрізняєються істотно. Так це проблема weber'а, а не пана Сваруса чи медіятора, котрий дбає про пункт 2.10. Правил форуму.
p.s. Ну, чому мені медяторство не заважало лаятися у форумі? Чому воно не заважає пану Marcos'у? Я розумію, що ми з паном особливі, але... може це у решти медіяторів /ще крім пана Фруктика, так!/ якісь комплекси намалювалися?
p.p.s.
Прихований текст

Перегляд дописуSergiy_K (24.07.2008 10:16) писав:

це треба писати так: Я - виключення
Але ж ви і так помітили, ге?

Повідомлення відредагував zav: 25.07.2008 – 10:16

• 0

#79 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 12:27

Я про реальне життя: направду буває і досить часто: людина як людина, а як пішло на підвищення то капець...а є що не міняється...чи то від обставин залежить, чи від характеру? ...не знаю....
  • 0

#80 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 25.07.2008 – 13:16

У людини змінюється/розширюється "набір" обов’язків (хоч це модератор, хоч ще хто), а часу залишається все ті ж 24 години на добу. Крім того, змінюється якоюсь мірою ставлення до багатьох речей - з іншої ж дзвіниці дивиться. Висновок: посада людину змінює, але ці зміни не обов’язково в гіршу сторону, навіть якщо вони нам і не подобаються (...може, ми ще не змінилися...)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних