Перейти до вмісту

Посада псує людину чи людина посаду?

Повідомлень в темі: 114

#21 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.06.2007 – 19:04

Перегляд дописуДмітріо (20.06.2007 18:38) писав:

Пальцем.
Пальцем то лікар псує, а не посада. Спокійніше, друже Дімітріо. Ви тим хотілисте сказати, що в назві теми треба було не ставити сполучника чи як його там "чи". Можна було кому. Погоджуюся...

Повідомлення відредагував Weber: 20.06.2007 – 19:06

• 0

#22 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 23.06.2007 – 10:47

Перегляд дописуWeber (20.06.2007 20:04) писав:

Пальцем то лікар псує, а не посада. Спокійніше, друже Дімітріо. Ви тим хотілисте сказати, що в назві теми треба було не ставити сполучника чи як його там "чи". Можна було кому. Погоджуюся...

Я тим хотів сказати, що пан займається софістикою. Доводити правоту чи неправоту репліки від протилежного, при тому, що протилежне не являється безапіляційним фактом і повною противагою до тези, яку потрібно доказати чи спростувати повна маячня, яка врешті зводиться до балансування на терезах істини без можливості остаточного єдино правильного висновку. Пан просто хоче погратися словами, показати, що він вміє жанглювати аргументами, тим самим хизуючись своїм інтелектом. Але марнослівство ніколи ще не було показником високого рівня розвитку особистості.

А ще мені здалося, що пан забагато на себе бере, стверджуючи що саме я мав нв=а увазі. Я сказав те, що сказав. І якщо комусь не зрозуміло, то хай запитують у мене. Чи ви до мене в речники напрошуєтеся?
  • 0

#23 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.06.2007 – 13:25

Перегляд дописуДмітріо (23.06.2007 09:47) писав:

Я тим хотів сказати, що пан займається софістикою. Доводити правоту чи неправоту репліки від протилежного, при тому, що протилежне не являється безапіляційним фактом і повною противагою до тези, яку потрібно доказати чи спростувати повна маячня, яка врешті зводиться до балансування на терезах істини без можливості остаточного єдино правильного висновку. Пан просто хоче погратися словами, показати, що він вміє жанглювати аргументами, тим самим хизуючись своїм інтелектом. Але марнослівство ніколи ще не було показником високого рівня розвитку особистості.

А ще мені здалося, що пан забагато на себе бере, стверджуючи що саме я мав нв=а увазі. Я сказав те, що сказав. І якщо комусь не зрозуміло, то хай запитують у мене. Чи ви до мене в речники напрошуєтеся?
ті я і запитую...
  • 0

#24 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 16:40

Ага. Я і помітив купу знаків запитання.
  • 0

#25 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 25.06.2007 – 09:55

Перегляд дописуДмітріо (24.06.2007 15:40) писав:

Ага. Я і помітив купу знаків запитання.
Може ваші запитання виникли тому, що спочатку йшлося про одну людину - чому вона паршива. Тема якраз була у такому аспекті - чи вона зразу такою була, чи це сталося через посаду. Ось так.
  • 0

#26 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 25.06.2007 – 12:11

Перегляд дописуWeber (25.06.2007 10:55) писав:

Може ваші запитання виникли тому, що спочатку йшлося про одну людину - чому вона паршива. Тема якраз була у такому аспекті - чи вона зразу такою була, чи це сталося через посаду. Ось так.
Тоді називайте речі своїми іменами. Можна ж було одразу підписати тему "Чи пан, ім'я якого замовчується, все життя був гімнистим, чи став таким через посаду?" Або хоча б в коментарях до теми це оголошення лишити.
  • 0

#27 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 25.06.2007 – 13:29

Знаю приклад із життя: Класний хлопак був і друзів купу мав, а коли отримав хорошу посаду і зелених перейшов на знайомих"вищого рівня", а його друзям залишилось тільки одне - шкодувати, що такого ЛОХА (sorry) другом називали...... :gryzin: .......От така ця штука "жизнь" когось піднімає (невідомо за які заслуги), а інших кидає, як непотріб :angry2:
  • 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 26.06.2007 – 21:08

Перегляд дописуДмітріо (25.06.2007 12:11) писав:

Тоді називайте речі своїми іменами. Можна ж було одразу підписати тему "Чи пан, ім'я якого замовчується, все життя був гімнистим, чи став таким через посаду?" Або хоча б в коментарях до теми це оголошення лишити.
А що я мав робити, якщо йщлося про улюбленого модератора (не буду називати його клички). І мені порекомендували негайно підреагувати допис. Що я і зробив...
  • 0

#29 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 28.06.2007 – 13:57

Перегляд дописуДмітріо (20.06.2007 19:38) писав:

...................... Вебер жене чи трава розширює світогляд?
:) :)
Вебер створив цікаву тему, але шкода, що на основі власної неприязні.

Перегляд дописуEqilibrium (25.06.2007 14:29) писав:

Знаю приклад із життя: Класний хлопак був і друзів купу мав, а коли отримав хорошу посаду і зелених перейшов на знайомих"вищого рівня", а його друзям залишилось тільки одне - шкодувати, що такого ЛОХА (sorry) другом називали...... :) .......От така ця штука "жизнь" когось піднімає (невідомо за які заслуги), а інших кидає, як непотріб :)
Аналогічне зустрічала.

Оскільки моя життєва позиція: я творю своє життя сама. То ні посада не псує людину, ні людина не псує посади. Людина псує себе сама. Якщо ми не можемо протистояти можливості скористатись службовим становищем в власних цілях - це лише наш мінус. Не можемо дивитися не зверхньо на людину, у якої менший статок (заробітна плата), але глибокі ізвіліни в мізку - це наше нєвєжество.
Та зважаючи на те, що історія та суспільна думка мають вагоме значення... І посада втратить свою "репутацію" і людина.
  • 0

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 15:43

Перегляд дописуЩаслива (28.06.2007 13:57) писав:

:) :)
Не можемо дивитися не зверхньо на людину, у якої менший статок (заробітна плата), але глибокі ізвіліни в мізку - це наше нєвєжество.
А як менший статок може поєднуватися з глибокими "ізвілінами"? Чи навпаки?
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.06.2007 – 23:50

Перегляд дописуЩаслива (28.06.2007 14:57) писав:

І посада втратить свою "репутацію" і людина.
Звідки у посади репутація?..

Перегляд дописуWeber (28.06.2007 16:43) писав:

А як менший статок може поєднуватися з глибокими "ізвілінами"? Чи навпаки?
Запитайте науковців - мені теж цікаво.
  • 0

#32 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.06.2007 – 07:07

Мені здається, що бідним геніям вірити не потрібно. Він або не бідний або не геній.
Щодо посади життєве спостереження. Люди, які втрачають посаду, що дозволяла реалізувати їм якісь хворі свої амбіції, часто спиваються... Для них= втрачається зміст життя.
  • 0

#33 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 30.06.2007 – 11:30

Думаю,що людина посаду.Адже,якшо людина живе за законами моральності,вірить в щось святе для неї,то ніяка посада,ніякі гроші не можуть її зіпсувати
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.06.2007 – 12:30

Перегляд дописуЮна_Лель (30.06.2007 12:30) писав:

Думаю,що людина посаду.Адже,якшо людина живе за законами моральності,вірить в щось святе для неї,то ніяка посада,ніякі гроші не можуть її зіпсувати
Та-та...

А. Вампилов"Прощание в июне" сказав:

Честный человек - это тот, кому мало дают.

• 0

#35 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 03.07.2007 – 01:29

Перегляд дописуzav (30.06.2007 12:30) писав:

Та-та...
А чому ні?Якшо думати,що світ лихий і обов'язково всі такі,то Ваші сподівання здійсняться
  • 0

#36 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 16:07

Вважаю, що посаду псує верховне керівництво, яке спочатку її створює а потім не може забезпечити необхідних умов для її функціонування.

Потім це ж керівництво наймає посадову особу.... а потім на неї забиває... типу моя хата з краю...але працювати тобі все рівно прийдеться. А що далі? А ніфіга далі... тому, що ще далі... це називають такими словами, що ого-го.
Якщо добре розібратись, то який механізм такі і його складові... запхай нормальну шестерню у поганий механізм і побачиш що буде і чи дового воно буде....
  • 0

#37 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 19:28

залежить від самої людини... від її вдачі...
  • 0

#38 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 01:38

Якщо людина морально стійка і має свої принципи - її не зіпсують ні посада, ні гроші...
  • 0

#39 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 15:16

Я вважаю, що велике значення має присутність поряд з молодою людиною мудрого вчителя або наставника.
Бо коли зліт трапляється швидко та неочікувано, то більшість людей розгублюється і починає грати роль не самого себе, а того "поважної і вповноваженої" особи :D
Тому важливо, щоб було кому спустити на землю. Коли ж керівництво таке саме - це погіршує ситуацію.
Тобто треба, щоб у суспільстві були зразки для наслідування, позитивні приклади, духовні орієнтири, на які можна було б орієнтуватися.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 05.10.2007 – 15:18

• 0

#40 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.10.2007 – 17:33

Перегляд дописуБлискавиця (5.10.2007 16:16) писав:

Я вважаю, що велике значення має присутність поряд з молодою людиною мудрого вчителя або наставника.
Бо коли зліт трапляється швидко та неочікувано, то більшість людей розгублюється і починає грати роль не самого себе, а того "поважної і вповноваженої" особи :)
Тому важливо, щоб було кому спустити на землю. Коли ж керівництво таке саме - це погіршує ситуацію.
Тобто треба, щоб у суспільстві були зразки для наслідування, позитивні приклади, духовні орієнтири, на які можна було б орієнтуватися.
Даруйте мені, але коли ж воно ідіот чи вискочка - то йому ніякий вчитель не допоможе, а ще як має комплекси неповноцінності то взагалі торба. Тоді людина будь-якими методами намагається звернути на себе увагу, показати свою значущість і важливість. Я навіть знаю таких :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних