Перейти до вмісту

Посада псує людину чи людина посаду?

Повідомлень в темі: 114

#101 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 13.05.2009 – 18:12

Посада може сильно зіпсувати людину, коли вона бачить, що під її владою і від неї залежать інші люди, вона ставить себе вище за всіх,коротше кажучи цар, робе що хоче, витирає ноги об всіх людей,ніхто йому не указ!!! А навпаки не можливо, або я не знаю цього! :happytwo: Наша влада це гарний приклад!!! Я так подумав, нас не посада псує, а ГРОШІ, І ВЕЛИКІ ГРОШІ!!! Можливо ця егоїстична натура живе у кожному із нас, але намає такої можливості, щоб вона виразилася!!! Мені це нагадує алкоголіка, коли тверезий нормальний, п"яний-"скотина" але не всі такі!!! Це горілка змінює нас,навіщо її придумав Менделєєв, яка вона на смачна але ми її п"єпо, я кажу за себе,але знаю норму!!!
  • 0

#102 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 14.05.2009 – 10:23

Перегляд дописуSergiy_K (13.05.2009 18:44) писав:

тебе за язика ніхто не тягнув :happytwo:
ну я просто впевнена, що ти так думаєш)) Насправді кайф починають отримувати тоді, коли є необмежена влада :D А на Теревенях вона дуже навіть обмежена. І кожен може поскаржитися.

Цитата

шикарна концепція, всі однаково чи є якісь природжені коефіцієнти зіпсованості для різних статей, рас, націй, класів?
Нема)) Я не займалася дослідженнями з цього приводу. Маю лише думку, що людина цілком може взяти на себе відповідальність за свою жагу до влади <_<
  • 0

#103 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.05.2009 – 11:20

Приклад: робота, є три спеціаліста - претенденти на посаду...один має досвід, гарні ідеї, знає і вміє, і любить цю роботу...інший вчився абияк, робить як-небудь, але має блат і гроші...третій - туман вісімнадцятий взагалі....Якщо призначають першого, то він буде вимагати від підлеглих чіткого виконання поставленої задачі, а оскільки працювали разом, то знає усі слабинки і халтурки колег...халява вже не проходить...що каже туман вісімнадцятий і той що абиякдовечора і від зарплати до зарплати? кажуть що товариша зіпсувала посада!!! А його не посада зіпсувала, він хоче прогресу, хоче виконання своїх розпоряджень от і все...
  • 0

#104 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.05.2009 – 14:31

Перегляд дописуБлискавиця (14.05.2009 11:23) писав:

ну я просто впевнена, що ти так думаєш))
впевнений: супери приходять вночі випити мою кров і зжерти печінку, вчасно же повішав часник над вхідними дверми

Насправді кайф починають отримувати тоді, коли є необмежена влада :happytwo: А на Теревенях вона дуже навіть обмежена. І кожен може поскаржитися.
що це в темі "псує" в тебе одні балачки про кайф, га?
скарга зброя слабого. посада походить від посадити, причом тут необмежена влада, ілюзія необмеженості ознака обмеженості уяви, або зловживання ейфорійними речовинами

Маю лише думку, що людина цілком може взяти на себе відповідальність за свою жагу до влади :D
"може" це з тої ж опери що й "пацан хазяїн свому слову - схотів дав схотів забрав"
  • 0

#105 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.05.2009 – 15:52

Перегляд дописуSergiy_K (14.05.2009 15:31) писав:

що це в темі "псує" в тебе одні балачки про кайф, га?
скарга зброя слабого. посада походить від посадити, причом тут необмежена влада, ілюзія необмеженості ознака обмеженості уяви, або зловживання ейфорійними речовинами
Відчуття влади - це один із сильних стимуляторів))...Принаймні адреналін та ендорфіни забезпечені точно ;) Було з*ясовано, що багатьох ман*яків приваблювали не стільки дії, які вони виконували із жертвами, скільки відчуття безроздільної влади над жертвою.
Я не вважаю, що "скарга - зброя слабкого". Не знаю, звідки в тебе взявся цей стереотип. Припускаю, що це взято з радянських часів, коли заохочувалися анонімки та "стукання" і в той же час ніби й зневажалися.
Я вважаю, що скарга - це нормальний засіб демократії і врегулювання стосунків між людьми. На владу треба скаржитися, різними способами. Мітинг та страйк - це теж спосіб поскаржитися на владу.

Цитата

"може" це з тої ж опери що й "пацан хазяїн свому слову - схотів дав схотів забрав"
Я про те, що кожен "може", та не кожен "хоче" :)
  • 0

#106 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 20.05.2009 – 17:51

Перегляд дописуБлискавиця (20.05.2009 16:52) писав:

Я не вважаю, що "скарга - зброя слабкого". Не знаю, звідки в тебе взявся цей стереотип. Припускаю, що це взято з радянських часів, коли заохочувалися анонімки та "стукання" і в той же час ніби й зневажалися.
тобто я совок? цей вислів набагато старіший за "радянські часи"

Я вважаю, що скарга - це нормальний засіб демократії і врегулювання стосунків між людьми. На владу треба скаржитися, різними способами.
скаржаться не тільки на владу, так само як і скарга на владу - не є ознакою демократичного устрою, вона є ознакою структурованості владних відносин, коли є різні центри влади, або є ієрархія влади, тоді скарга на владу це не ниття, а інструмент

Мітинг та страйк - це теж спосіб поскаржитися на владу.
поскаржитись кому? мітинг - це ідейна консолідація натовпу, страйк - це шантаж, ти розрізняєш "скаржитись" і "вимагати"?

Я про те, що кожен "може", та не кожен "хоче" ;)
взагалі не уявляю чому хтось може захотіти
  • 0

#107 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.05.2009 – 12:05

Перегляд дописуSergiy_K (20.05.2009 18:51) писав:

тобто я совок? цей вислів набагато старіший за "радянські часи"

скаржаться не тільки на владу, так само як і скарга на владу - не є ознакою демократичного устрою, вона є ознакою структурованості владних відносин, коли є різні центри влади, або є ієрархія влади, тоді скарга на владу це не ниття, а інструмент

поскаржитись кому? мітинг - це ідейна консолідація натовпу, страйк - це шантаж, ти розрізняєш "скаржитись" і "вимагати"?

взагалі не уявляю чому хтось може захотіти
Не знаю, чи ти совок, деякі тенденції мабуть є у кожного, хто жив за совку)). Вислів старший? Не знаю. Якщо й старший, то в ті часи скарга означала щось інше ;) Якщо можна було просто вбити або знищити свого супротивника, то ясно, що скаржитися було зайве)).
Взагалі-то скарга різна може бути. Це все лише різні назви вираження свого невдоволення. Ось мені користувачі на ПП теж іноді так скаржуться, що й із вимогами, а іноді й залякуваннями)). Це залежить від вміння людини виражати свої думки.

Взагалі-то відповідальність - це корисна річ. Бо коли береш на себе відповідальність, то ти керуєш процесом і робиш, що хочеш. А коли відповідальності не хочеш - то й "пливеш за течією", за чужою волею (відповідальністю).
  • 0

#108 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 11:07

Перегляд дописуБлискавиця (21.05.2009 13:05) писав:

Взагалі-то скарга різна може бути. Це все лише різні назви вираження свого невдоволення. Ось мені користувачі на ПП теж іноді так скаржуться, що й із вимогами, а іноді й залякуваннями)). Це залежить від вміння людини виражати свої думки.
ні, від вміння оцінювати власні цілі на досяжність, я виражатиcь вмію)), але мені не спадає на думку скаржитись комусь з модерів в приват, бо не очікую на адекватну реакцію, єдине що можна - скаржитись напівпублічно через кнопочку або сідати на хвіст вашим внутрішнім сварам. Десь так і українці ставляцця до державної влади, звертаюцця лише коли сильно припекло, або коли є лапа, а так - всі знають що там рука руку миє і коли чиновнику доведецця напрягтись - він має 100 варіантів відписок і переведення стрілок, чим в охотку і займецця замість допомагати "лєвим" (коли не має власної користі).

Перегляд дописуБлискавиця (21.05.2009 13:05) писав:

Взагалі-то відповідальність - це корисна річ. Бо коли береш на себе відповідальність, то ти керуєш процесом і робиш, що хочеш. А коли відповідальності не хочеш - то й "пливеш за течією", за чужою волею (відповідальністю).
Так, відповідальність дисциплінує, тільки вона починаєцця з себе, можна бути відповідальним, не маючи жодної влади чи посади, ти здаєцця цього не доганяєш))
От не треба з"їджати, ти писала:

Насправді кайф починають отримувати тоді, коли є необмежена влада :) ...
Маю лише думку, що людина цілком може взяти на себе відповідальність за свою жагу до влади :)
От і цікаво - яка це відповідальність за жагу необмеженої влади. Якщо людина має жагу до необмеженого сексу без презервативу, то вона цілком може взяти на себе відповідальність за одужання від багатократних захворюваннянь які передаюцця статевим шляхом і цілком може мати необмежені грошові ресурси для виплат аліментів? Хоча, "може" їй щонеділі падають золоті метеорити на город, хз. Бажання влади це вищий рівень порівняноз лібідо, але відповідальність якрах і є тими обмеженнями, необмежена влада - це коли відповідальність лише символічна, безпосередні обов"язки перекладені на шісток, а сам лише пальчиком тикаєш і кайфуєш від влади))) мріяти не шкідливо. Бо коли влада маленька, неформальна, над кількома або навіть однією людиною, то і відповідальність цілком конкретна, на індивідуальному рівні вимагається. А коли людина сидить у "високому кріслі", то і має можливості зробити цю "відповідальність" суто позірною. Покажи мені можновладця який би з власної ініціативи пішов з посади, коли народу ясно що він некомпетентний а отже і безвідповідальний? Ніхто так не робить, а намагаєцця "робити що хоче" - тобто далі зловживати посадою.
  • 0

#109 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2009 – 12:22

Зрозуміло, що скаржитися можна щоб просто поскаржитися (є й такі люди), а можна - щоб отримати результат, якого прагнеш. Тобто подумати - якою має бути скарга, щоб мене зрозуміли.

Я доганяю про відповідальність)). Я не про дисципліну казала, а про те, що кожна людина відповідальна за свої дії. А от посада такої відповідальності не має, тому "нефік на посаду пєнять..." :rolleyes:

У рядку про відповідальність не було слова "необмежену" (це пану вже привиділося з якихось власних мульок)).

Цитата

Маю лише думку, що людина цілком може взяти на себе відповідальність за свою жагу до влади
В моєму розумінні "бути відповідальним за свою жагу до влади" означає : усвідомлювати, що вона в мене є.
Це допомагає і контролювати її і нести відповідальність за свої дії.
  • 0

#110 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 21:11

Перегляд дописуБлискавиця (27.05.2009 13:22) писав:

Я доганяю про відповідальність)). Я не про дисципліну казала, а про те, що кожна людина відповідальна за свої дії. А от посада такої відповідальності не має, тому "нефік на посаду пєнять..." :happytwo:
"не ми такі, життя таке", обернене твердження вірне?
  • 0

#111 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 21:21

Еге ж))...життя без нас не існує :happytwo: Принаймні нашого ;)
  • 0

#112 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 21:37

Перегляд дописуБлискавиця (28.05.2009 22:21) писав:

Еге ж))...життя без нас не існує :happytwo: Принаймні нашого ;)
а давай як в Спарті: немовлят по хватальному рефлексу фільтрувати, із занесенням в список кандидатів в президенти
  • 0

#113 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.05.2009 – 10:20

Перегляд дописуSergiy_K (28.05.2009 22:37) писав:

а давай як в Спарті: немовлят по хватальному рефлексу фільтрувати, із занесенням в список кандидатів в президенти
До речі, науковці доводять, що це не відповідає дійсності :happytwo:
  • 0

#114 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 24.05.2010 – 12:10

Кажуть, що гроші можуть зіпсувати людину. Інші кажуть, що посада. А людину ні гроші, ні посада не псують, бо якщо все пішло так, то значить, вона була зіпсована апріорі, просто гроші чи посада дали змогу її до того латентній зіпсованості виявитися.
  • 0

#115 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 25.05.2010 – 00:00

мені здається, що псуються тільки ті люди, яких можна зіпсувати... тобто, якщо у людини є якісь приховані комплекси, то з отриманням людиною якоїсь посади, а значить і влади, вони вилазитимуть назовні. ну наприклад, над хлопцем в дитинстві знущалися інші діти, а він вирос, пішов у мусора, і став бити інших людей - типу, мститися.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua