Перейти до вмісту

Ролики

Повідомлень в темі: 38

Опитування: Чи займаєтеся ви роликовим спортом? (49 користувачів проголосувало)

Чи вмієте ви їздити на роликах?

1. Так (30 голосів [60.00%])

Процент голосів: 60.00%

2. Ні (20 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

Я регулярно катаюся на роликах

1. Так, я киянин (3 голосів [6.00%])

Процент голосів: 6.00%

2. Так, я киянка (3 голосів [6.00%])

Процент голосів: 6.00%

3. Так, я городянин іншого міста (8 голосів [16.00%])

Процент голосів: 16.00%

4. Так, я городянка іншого міста (7 голосів [14.00%])

Процент голосів: 14.00%

5. Так, я сільський житель (2 голосів [4.00%])

Процент голосів: 4.00%

6. Так, я сільська жителька (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

7. Ні (27 голосів [54.00%])

Процент голосів: 54.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 13.04.2008 – 08:39

мені дуже подобаються ролики ! літом в гарну погоду можна і покатись )
  • 0

#22 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 11:01

обожнюю кататись на роликах. Катаюсь вже другий рік, зламала ногу того року, радили більше не їздити, але я не з тих хто кидає розпочату справу через невдачу)))))
  • 0

#23 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 17.05.2008 – 19:25

Перегляд дописуEmdi (12.09.2007 22:17) писав:

Ролики-це супер!!!!!!!!!!
Давніше каталася регулярно, зараз рідше. В нас в місті дуже багато схилів, тому поїхати з дому в центр(наприклад) в мене не виходить, я швидше заб'юся, ніж туди заїду.
В парку культури є майданчик біля літньої естради, який ввечері освітлюється. Можна непогано забавитися :rolleyes:
  • 0

#24 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.05.2008 – 21:25

Не подобаються ролики, в мене немає відчуття що я себе контролюю.
Та вони досить повільні, та й небезпечні (швидко не втікнеш). І ваще в мене ролики фігові :rolleyes:
  • 0

#25 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.08.2008 – 10:42

напевне тема стара трішки. але, надіюсь вигулькне десь

в мене є ролики, і я на на них катаюсь, напевне не те що багато, але достатньо
діаметр коліщат 78мм, а жорсткість 80а, і я їх стер, не те щоб дуже, але достатньо, і хочу собі їх замінити, підшипники ще заміняти рано, але коліщата знайти, та ще й жорсткості 82, незнаю. шукаю в інеті, може хто підкаже, буду вдячний
  • 0

#26 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 16.08.2008 – 00:57

Я на ролики лише раз ставав - Світлоносний витягнув якось, у спортзалі каталися. Спершу думав - надвоє переламаюсь, а потім начебто добре пішло. Як показали результати компанії, досвід ковзанів істотно допомагає, навіть двадцятирічної давнини :huh:
  • 0

#27 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 23:25

Катоде, у Києві та у Львові є непоганий магазин Екстрім-стайл на Глибочицькій, зараз нарию сторінку в інеті. Там і запчастини наче були. На сайті в них є 78, жорсткість 82, тож успіху! B)
Ось : http://www.extremsty...content/?id=278

По темі : то Атеїст правий, досвід ковзанів у дитинстві дійсно мені допоміг))
  • 0

#28 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 23.08.2008 – 11:33

Блискавиця, дякую, я саме там і купив, але найсмішніше те що, дуже вже хотів обновиди колдеса, тому прийшлося купити 76мм, 85 жорсткість, і саме смішне те що були такого типу тільки рожеві<_< ну нічого, будуть з мсене глуузувати дівчата, власне вже глузували<_<, і ще обідно, що бцли там 78 мм, 83 жорсткість, тарненькі синенькі, але тільки 4 штуки...одним словом весело...

а щодо хором покататись, можна якось подуматимайже кожні вихідні в Києві на ВДНХ, якщо там будуть час від часу знайомі лиця, то це буде ще краще:angry1:

іще, порадьте людські підшипники, тобто, не старндарт точночті, абек, а виробника, щоб підшипники були найбільш надійні, і чим довше протримались при найбільш угробному катанні, дякую
  • 0

#29 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 22:48

Є бажання, нема фінансів і, власне, асфальту нормального ((((
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 19:10

Перегляд дописуБлискавиця (22.09.2007 01:00) писав:

А шо з габаритами?)).....на ноги ролики не налазять чи шо?))

Вношу оновлення своєї позиції

Отже, мінімум одне місце в Києві, де можна взяти напрокат покататися ролики є точно - роллердром в "Блокбастері". Причому місце шикарне з деякими невеликими мінусами - перший мінус стосується того, що в сусідній кав'ярні якийсь дебіл дозволив палити, відповідно весь сморід від відвідувачів отрюює все довкола, правда до самої площадки не дістає, але тим, хто перевдягається, дістається по повній програмі.

Другий мінус - там немає на мене розміру, максимальний 46 - це якраз до питання пані Блискавиці :lol:

І третій мінус - там у вихідні після обіду досить багато народу, особливо гадських дітей, за якими ніхто не стежить, тому вони не катаються, а плутаються під ногами. Всіма своїми синцями я зобов'язаний ім.

Але плюси переважують все - по-перше мені близько від дому, по-друге величезний вибір нових роликів для друзів з меншим розміром, по-третє, і це найголовніше, ціна: 30 гривень за прокат, 20 за катання, можна приходити зі своїми ковзанами і платити тільки за катання. Причому платиш один раз, погодинної оплати немає - можна прийти о дев'ятій годині ранку, заплатити двадцятку і ганяти до посиніння. Тому рекомендую.

Про ковзани - у порівнянні зі звичайними на роликах набагато легше вчитися, оскільки покриття не таке слизьке, площа поверхні більша плюс ніякого холоду та вологи. Тому вже через годину я ганяв на них навіть не замислюючись, як це у мене виходить, тоді як година на ковзанці була для мене втраченим часом, до того ж коштувала удвічі дорожче.

Ось такі враження.
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.12.2008 – 19:30

Перегляд допису-=VJ=- (6.12.2008 19:10) писав:

Про ковзани - у порівнянні зі звичайними на роликах набагато легше вчитися
Точно? бо я себе на льоду цілком впевнено почуваю, а на роликах ніколи не стояла навіть. Мене ті колесики "смущают".....
Так я планую поїздку влітку на роликах до Криму, то задумалася... раптом куплю ті ролики, а не зможу кататися))
  • 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 21:25

Перегляд дописуSensssorika (6.12.2008 19:30) писав:

Точно? бо я себе на льоду цілком впевнено почуваю, а на роликах ніколи не стояла навіть. Мене ті колесики "смущают".....

Ну, я не можу говорити професійно. Я лише раз катався на одному і на другому :lol:
  • 0

#33 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 23:20

Я можу підтвердити слова пана Віджея, що на роликах значно легше кататися, ніж на ковзанах. Стійкість більша і рівновагу легше тримати.

Єдина складність на роликах, якої немає на ковзанах, - це гальмування.
Бо ковзанки мають рівну поверхню, в той час, як на роликах доводиться долати різні ландшафти - і переступати через перешкоди, ями, труби, брівку тощо, і котитися з гори і забігати на гору.
Крім того, коли розганяєшся, то гальмувати досить складно, особливо спершу.
Тому починати вчитися краще на рівній поверхні і маючи захист - наколінники, налокітники (шолом треба тільки для навчання стрибкам, якщо на екстрім потягне)). Особливо, якщо не буде вмілішого колеги поруч :lol:
  • 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.12.2008 – 22:45

Перегляд дописуБлискавиця (6.12.2008 23:20) писав:

Єдина складність на роликах, якої немає на ковзанах, - це гальмування.
Бо ковзанки мають рівну поверхню, в той час, як на роликах доводиться долати різні ландшафти - і переступати через перешкоди, ями, труби, брівку тощо, і котитися з гори і забігати на гору.
Крім того, коли розганяєшся, то гальмувати досить складно, особливо спершу.

Так і там, і там наче "гальма" є, чи я помиляюсь?

А щодо рівних поверхонь - то на роледромі поверхня набагато рівніша. Бо кригу постійно заливають - якісь там горбочки регулярні. А під бордюром - взагалі жах.
  • 0

#35 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 08.12.2008 – 22:55

чаго мій допис видалили. він же не оффтоп був :)

це моя маленька мрія - кататись на роликах. люблю екстрім такого роду.
тільки зараз не маю можливостей, як і фінансових, так і доріг нормальних.
хто що може порадити?)
  • 0

#36 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 08.12.2008 – 22:59

Брав пару раз у друзів агресиви, трохи відчути шо то таке, і скажу, що свій прикол таки є:)
Та все одно дошці не зраджу;)
  • 0

#37 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 08.12.2008 – 23:24

хочу-хочу-хочу ось уже 6 років, тільки батьки мені " Нє-нє, ти ще впадеш, вбєшся.." А на ковзанку пускають! Може хтось добрий подарує мені роли 38 розміру,а?:)
  • 0

#38 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 23:00

Перегляд допису-=VJ=- (8.12.2008 22:45) писав:

Так і там, і там наче "гальма" є, чи я помиляюсь?

А щодо рівних поверхонь - то на роледромі поверхня набагато рівніша. Бо кригу постійно заливають - якісь там горбочки регулярні. А під бордюром - взагалі жах.
Про ролердром не знаю, каталася тільки на природі))...
Так, і в ковзанах і у роликах є гальма. Але на ковзанах все-таки катаються в основному в межах катку і там немає ні бруківки, ні ям, ні бордюрів, які треба переступати, ні інших перешкод, ні можливості розігнатися по прямій.
Для роликів нерівна поверхня, як на катках біля бортів - це не проблема і не заважає тримати рівновагу, якщо роллер вже хоч трохи тримається на роликах))
Проблема в іншому - на роликах можна добряче розігнатися, або ж котитися згори, коли гальмувати практично неможливо - починається вібрація від швидкості і ноги не тримаються купи)) Щоб загальмувати за допомогою гальм, треба одну стопу поставити на п*яту майже перпендикулярно до асфальту, а це вдається лиш після тривалих тренувань. І на швидкості завжди є ймовірність, що від спроби загальмувати все-таки впадеш.
Найкраще на роликах гальмувати повільно скидаючи швидкість. Також є спосіби - закручуючись у коло; класти один ролик перпендикулярно на асфальт позаду іншого; зводити носки роликів докупи. Але повторюся - на швидкості це все не ґарантує, що не впадете.

Сама була свідком, як досвідчений роллер, що мчав звивистими вулицями в одному з містечок вниз до центру міста, аби загальмувати просто кинувся вбік на східці під*їзду, підхопився і помчав далі вулицею вниз))

Коли ж тільки починаєш вчитися, будь-яка похила поверхня здається нездоланною перешкодою, коли втрачаєш керування напрямом руху :rolleyes: Також складно без навичок і забратися на гірку.
  • 0

#39 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 11.12.2008 – 23:20

Поки пару раз добряче не впадеш (стосується любого міського екстриму), то добре кататись не навчишся. Але в розумних межах.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua