Перейти до вмісту

Закордонний паспорт

Повідомлень в темі: 99

#61 Olusik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 25.09.2009 – 11:19

моя знайома там відпочивала цим літом...ви, irtish, абсолютно праві на рахунок "Місцеві вина, гуляш, та місцевий музон"..вона там і наїлась і натанцювалась...
  • 0

#62 borodaty2009

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 28.09.2009 – 11:13

Перегляд дописуOlusik (25.09.2009 12:19) писав:

моя знайома там відпочивала цим літом...ви, irtish, абсолютно праві на рахунок "Місцеві вина, гуляш, та місцевий музон"..вона там і наїлась і натанцювалась...

особливо точно підмічено щодо "і наїлась, і напилась" )) тому що для жінки важливо завжди залишатися у формі. а під балканську музику, під їхній особливий ритм - неможливо бути товстою, скільки б не їв)) під запальний ритм музики - запальні танці! + настрій супер! ))
  • 0

#63 Olusik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 29.09.2009 – 10:21

ой..на жаль не знаю суто угорських гуртів..з її розповідей тільки запамятала Parno Graszt, бо шукала їх в неті. ну ще звичайно в неї враження від екскурсій...хочеться туди...ех..було б у нас як в Європі, їдеш собі вільно без усяких віз...а на нас щей на кордоні завжди так підозріло дивляться ніби ми терористи чи як мінімум їдемо на роботу
  • 0

#64 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 29.09.2009 – 13:56

Питання на засипку: чи можна при обміні закордонного паспорта з причини закінчення його строку придатності залишити свій старий при собі?

Чула, що якшо відкрити там якусь тривалу візу, то паспортний стіл не має права забирати старий паспорт. Таким чином, на руках може бути два дієздатні паспорти - старий до часу коли та віза закінчиться і новий.

Чи практикував хтось таке?
Свій старий паспорт не хочеться віддавати, там купа віз.
  • 0

#65 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.09.2009 – 14:45

Перегляд допису=MAVKA= (29.09.2009 14:56) писав:

Питання на засипку: чи можна при обміні закордонного паспорта з причини закінчення його строку придатності залишити свій старий при собі?

Чула, що якшо відкрити там якусь тривалу візу, то паспортний стіл не має права забирати старий паспорт. Таким чином, на руках може бути два дієздатні паспорти - старий до часу коли та віза закінчиться і новий.

Чи практикував хтось таке?
Свій старий паспорт не хочеться віддавати, там купа віз.

треба питати на місці.
Теж таке чула. Наче, якщо в тебе паспорт закінчується не за строком придатності, а просто закінчилися сторінки - то залишають старий на руках.
  • 0

#66 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 29.09.2009 – 21:38

Цитата

Чула, що якшо відкрити там якусь тривалу візу, то паспортний стіл не має права забирати старий паспорт. Таким чином, на руках може бути два дієздатні паспорти - старий до часу коли та віза закінчиться і новий

Можна. Треба зробити так, щоб за шість місяців до кінця дії паспорта у вас була будь-яка діюча віза. Новий паспорт ви отримуєте на тій підставі, що посольства не дають візи, якщо термін дії паспорта менше, ніж півроку. Старий залишаєте, бо є віза. Здати його можна і через десять років, санкцій за це немає.
  • 0

#67 Гість_rostyslavko_*

• Гості

Відправлено 22.07.2010 – 18:01

У Львові за адресою вул. Залізнична, 56 (тел. 8-032-293-52-10) представництво Міжрегіонального центру видачі паспортних документів (Центр з оформлення закордонних паспортів).
Далі подаю інформацію з дошки оголошення(фото) Фото інформації з дошки в посиланнях!!!!!
АЛЕ УВАГА!!!: будьте пильними!!!
Працівники центру свідомо перекручують інформацію і вимагають в клієнтів суми значно більші від тарифів вказаних на дошці інформації мотивуючи тим, що всім(клієнтам) потрібно йти на прийом до начальника центру Мирослава (який постійно в Києві і тре чекати його приїзду) і з ним погоджувати=$,
(Для прикладу:потрібен був паспорт за 10 роб. днів, для початку працівниця яка перевіряє документи і скеровує на проплату (Фольксбанк,Стороженка,15= ще + 5грн з кожної квитанції) повідомила, що таке задоволення коштує 1550грн, і мене ніц не обходить(самі платять і т.д.), далі коли почав торгуватись ціна впала 1400, але тре йти до начальника центру який за її словами напевно буде завтра smile.gif ) Варіантів інших нема!!!!! І таку лапшу вішалося кожному клієнту!!!!! (Цікаво де наші контролюючі органи!??) На факт того, що на дошці зовсім інша інфа щодо ціни за 10 роб днів (в районі 950 грн) було спростовано що це невірна інфа.
Після цього працівниці було запропоновано, чесне оформлення або телебачення+прокуратура+слідчі органи і купа смороду. Подіяло!!! Після консультації її з іншими співробітниками, видала квитанції на проплату згідно кошторису на дошці інформації.)

Так от, шановні будьте пильними, не піддавайтеся на лохотрон, захищайте свої права!.
Фото інформації з дошки в посиланнях тут:
http://tut-druzi.com/index.php?act=attach&...post&id=749
http://tut-druzi.com/index.php?act=attach&...post&id=751
http://tut-druzi.com/index.php?act=attach&...post&id=750
  • 0

#68 siasia

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 16:37

Люди підкажіть будь ласка!!!!!!!!!))))))))))
В мене закінчується строк закордонного паспорту в березні цього року,але мені його продовжили ще на 10 років(але це написано чорною ручкою),і я переживаю,чи не виникне з цим проблем на кордоні.....Будь ласочка підкажіть хто що знає)))))))))))))))))Наперед ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!
  • 0

#69 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 03.02.2011 – 18:15

В паспорті вказано термін його дії.
Написане ручкою - фтопку.
  • 0

#70 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.02.2011 – 18:41

Не знаю, як з продовженням... але сторінок тепер точно не вкладають. А продовження би мало бути з якоюсь печаткою чи ще чимось. Хоча, дивно це все. Рекомендував би перед виїздом - звернутися ще раз в паспортний стіл. А то чорна ручка справді може викликати підозри та ще й привертатиме увагу.
  • 0

#71 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 03.02.2011 – 18:48

Перегляд дописуПластун (3.02.2011 18:15) писав:

В паспорті вказано термін його дії.
Написане ручкою - фтопку.
Ні, написане ручкою (в нас) то нормально, має бути ще поставлена печатка. Тоді на кордоні нічого не скажуть. Якщо чесно, іноземні митниці холодні, як наші продовжують термін дії паспортів. Можна їхати спокійно, перевірено на власному досвіді. Якщо без печаті, то не добре. До речі, бажано щоб в особливих замітках вклеїли свіжу фотографію з печаткою, і прізвище, ім"я, по батькові (теж ручкою написали) з печаттю. Тоді менше підозр буде в митників.
  • 0

#72 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.02.2011 – 12:23

Не знаю чи комусь буде це цікаво, але в Києві тепер є попередній запис на прийом по інтернету: ланка. Може хтось вже скористатися послугою?
  • 0

#73 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 23.02.2011 – 14:27

Я! Я! Я!
Я сьогодні подала всі документи на паспорт! через місяць він і буде!) (так, я мусила похвалитись, я ж його "робила" два роки))
правда, він тільки на УА мені знадобиться, але нічо, я так думаю, через 10 років спокій буде (а потім буду наполягати, щоб ви нарешті в ЄС вступили :) )
  • 0

#74 TUI

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 17.03.2011 – 18:58

В деяких посольствах на шенгенську не приймають паспорт з продовженням, треба ще подивитися і проконтролювати цей момент, щоб не було неприємностей.
  • 0

#75 vika

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 28.03.2012 – 16:53

якщо когось цікавить виготовлення паспорту у львові, продовження, вписання дітей , надання довідок,-прошу звертатись, відповім і допоможу!)))
  • 0

#76 andrea6565v

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 13.11.2012 – 14:18

підскажіть хто знає.якщо є судимість,то реально зробити закордонний паспорт?
  • 0

#77 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 13.11.2012 – 14:31

Можна забацати липову справку, що типа судимості нема.

• 0

#78 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.11.2012 – 15:51

Перегляд дописуxTANATOSx (13.11.2012 – 14:31) писав:

Ти це навмисне повторив, з натяком на 2 судимості?)
  • 1

#79 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.11.2012 – 11:01

Перегляд дописуandrea6565v (13.11.2012 – 14:18) писав:

підскажіть хто знає.якщо є судимість,то реально зробити закордонний паспорт?
Реально.
Видача закордонного паспорта регулюється такими нормативно-правовими актами: Переглянувши ці акти, я не знаходжу у них підстав для відмови у видачі закордонного паспорта.
Є перелік підстав, коли може бути відмовлено у видачі закордонного паспорта (дивимося вказану Постанову кабміну)

Цитата

Підстави для тимчасової відмови у видачі паспорта/проїзного документа
22. Громадянину може бути тимчасово відмовлено у видачі паспорта/проїзного документа у разі, коли:
1) він обізнаний з відомостями, що становлять державну таємницю, - до закінчення строку, встановленого Законом України "Про державну таємницю" (у разі виїзду за кордон на постійне проживання);
2) діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання, - до виконання зобов'язань або розв'язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, чи забезпечення зобов'язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України;
3) проти нього порушено кримінальну справу, - до закінчення провадження у справі;
4) він засуджений за вчинення злочину, - до відбуття покарання або звільнення від покарання;
5) він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, рішенням іншого органу (посадової особи), - до виконання зобов'язань;
(підпункт 5 пункту 22 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. N 536)
6) він свідомо сповістив про себе неправдиві відомості, - до з'ясування причин і наслідків подання неправдивих відомостей;
7) він підлягає призову на строкову військову службу, - до вирішення питання про відстрочку від призову;
8) щодо нього подано цивільний позов до суду, - до закінчення провадження у справі;
9) він перебуває під адміністративним наглядом органів внутрішніх справ, - до припинення нагляду.
23. Рішення про відмову у видачі паспорта/проїзного документа приймається за наявності в територіальному органі або підрозділі інформації про існування підстав, зазначених у пункті 22 цих Правил.
Мотиви відмови у видачі громадянинові України паспорта/проїзного документа доводяться до відома заявника в письмовій формі.
За обізнаності заявника з відомостями, що становлять державну таємницю, у разі виїзду громадянина за кордон на постійне проживання орган СБУ повідомляє відповідний територіальний орган або підрозділ на його запит про строк тимчасового обмеження, а також про установу, підприємство, організацію, якими встановлено таке обмеження. Зазначені відомості територіальним органом або підрозділом повідомляються заявнику.
Як бачимо, тут не згадується нічого про судимість. Проте є перешкода, коли особа перебуває під адміністративним наглядом органом внутрішніх справ. Також проблем буде у видачі закордонного паспорта, якщо проти особи порушена кримінальна справа, хоча ця особа ще не має судимості. Також не отримає особа закордонний паспорт, коли він відбуває покарання.
Довідки про судимість, чи несудимість при виробленні паспорта зараз не подається.

Перегляд дописуtaraBooka (13.11.2012 – 15:51) писав:

Ти це навмисне повторив, з натяком на 2 судимості?)
Там судимості погашені. Так що все Ок'. Він особа двічі несудима.
  • 0

#80 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 22.11.2012 – 12:50

Нарешті подав документи на виготовлення закордонного паспорта. Заплатив 455 грн і 2 конверти з маркою по Україні. Чекав в черзі десь з 2 години, але прийшов за годинну до відкриття установи.
Знаю, що за деякі речі ("послуги") платити був не зобов'язаний, але бажання бігати по ательє і фотографуватися самому, не було. Та й в чергах стояти, на інший день з роботи відпрошуватися.. то ж заплатив скіко всі платили (офіційно в касу), то тепер на прикінці грудня мали б видати пачпорт.... Але ще до кінця січня виїхати нікуди не зможу - діє заборона(((
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних