Перейти до вмісту

Закордонний паспорт

Повідомлень в темі: 99

#21 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.10.2007 – 09:47

Перегляд дописуTopper (12.10.2007 01:25) писав:

Блискавиця, а шо пише термін придатності паспорта??? :D
пише... термін придатності паспорта 10 років... але є ще одна пролема: на виїзді і в'їзді в країну паспорти штампують... І якщо місця для печаок біьше не залишилось, то паспорт теж вважається не дійсним.
  • 0

#22 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 15.10.2007 – 22:05

Це, в принципі, треба нефігово поїздити...

Я думаю, що якщо є грошики щоб їздити стільки за кордон, то і 200 грн на новий паспорт знайдеться...

Тим більше, що існують багаторазові візи...
  • 0

#23 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2007 – 16:04

sam
Та ну, просто у деяких країн візи на сторінку. Мені в Єигпті таку наляпали, шо вже більше нічого не вміститься. а ще минулого року були манюнькі такі, рази в три менші.

Щодо труднощів у отриманні паспорта - не можу сказати нічого поганого. робила у квітні минулого року. заплатила шось майже 200 грн і отримала через 40 днів. а насправді його було зроблено навіть на тиждень раніше. Нині вже наче процес паспортизації нормалізувався. Паспорти нового типу видаються нормально. А вони такі прикольні.... красівінькі.
  • 0

#24 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.10.2007 – 17:05

Перегляд дописуNeorlandina (16.10.2007 16:04) писав:

Щодо труднощів у отриманні паспорта - не можу сказати нічого поганого. робила у квітні минулого року. заплатила шось майже 200 грн і отримала через 40 днів. а насправді його було зроблено навіть на тиждень раніше. Нині вже наче процес паспортизації нормалізувався. Паспорти нового типу видаються нормально. А вони такі прикольні.... красівінькі.
Це дуже добре. Можна взятися за паспорт №2, бо в серпні це було не можливо.
  • 1

#25 Гість_tamariel_*

• Гості

Відправлено 05.12.2007 – 23:58

може ви б змогли помогти з проблемкою:
на урядовому порталі у переліку документів для чоловіків від 18 до 25 років є 2 категорії: які відслужили строкову військову службу і які підлягають призову на строкову військову службу. Для кожного з них інший військовий документ, але мій чоловік є визначений як "непридатним для військової служби" і до якої категорії його віднести? :cool2:
Була б дуже вдячна, якщо б ви мені помогли з цією дилемою, бо тяжко виснити щось у скандальних тьотьок в ОВІРІ.... :cool2:
  • 0

#26 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 06.12.2007 – 05:12

Перегляд дописуtamariel (5.12.2007 23:58) писав:

може ви б змогли помогти з проблемкою:
на урядовому порталі у переліку документів для чоловіків від 18 до 25 років є 2 категорії: які відслужили строкову військову службу і які підлягають призову на строкову військову службу. Для кожного з них інший військовий документ, але мій чоловік є визначений як "непридатним для військової служби" і до якої категорії його віднести? :8:
Була б дуже вдячна, якщо б ви мені помогли з цією дилемою, бо тяжко виснити щось у скандальних тьотьок в ОВІРІ.... :)
До тих хто вже пройшов службу... Йому ж військовий квиток видали ?...
  • 0

#27 Гість_tamariel_*

• Гості

Відправлено 06.12.2007 – 10:33

Перегляд дописуArchon-ua (6.12.2007 05:12) писав:

До тих хто вже пройшов службу... Йому ж військовий квиток видали ?...

йому видали довідку, що заміняє військовий квиток, тому теж не ясно чи в ОВІРІ це все підійде.... :8:
але дякую за допомогу :)
  • 0

#28 Гість_Voyageur_*

• Гості

Відправлено 10.12.2007 – 13:44

Перегляд дописуtamariel (6.12.2007 10:33) писав:

йому видали довідку, що заміняє військовий квиток, тому теж не ясно чи в ОВІРІ це все підійде.... :angry12:
але дякую за допомогу :prapor3:
Друзі, допоможіть порадою! :unsure:
отримував паспорт в 2006 році, було тоді майже 19, навчався у вузі.подавав довідку що маю відстрочку. так ось і поставили в паспорті в особливих відмітках маленький такий штамп прямокутної форми. " виїзд дозвлено до 01.08.09. " тобто та дата яка вказана у довідці з воєнкомату. зараз то вона і не муляє. але непокоїть чи не зупинять мене на митниці після цієї дати. цікаво що деякі мої друзі отримували паспорти щоправда в Києві і подавали всі ті самі документи, а їм нічого такого не поставили.
Допоможіть, будь-ласка!
Дякую!
  • 0

#29 Сяна

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Львів-Золочів

Відправлено 10.01.2008 – 22:03

Я закордонний паспорт виробляю вже....десь з червня-місяця. То дуже захоплююча історія:happy1: Подала документи в червні, проплатила всі квитанції - гривень майже на 300, зробила фотки - всьо як положено. Казали прийти не раніше ніж за 3 місяці. Ну думаю, з нашими установами, дам їм більше часу. Пішла в кінці жовтня - а мені всі папірчики, фотки і квитанції назад вручили. "Не робимо ми",кажуть "тих нових паспортів". Треба у Львові робити, фотки переробляти. Ну я шось не знайшла часу у Львові шукати, де би то той паспорт зробити. Дочекалася до грудня і пішла знов до "початкового пункту". Кажуть "Та вже і ми робимо, треба ше доплатити трохи, але нині нє", :D а я то тільки в суботу можу прийти і то не кожен тиждень. Коротше паспорт буде після свят, тільки от не знаю після яких - може і після Великодніх. Потішило лиш одне - вичитала в газеті, що при всіх оплачених квитанціях та зібраних необхідних документах паспорт повинен вироблятися на протязі одного тижня. Дай то Бог...
  • 0

#30 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 04.12.2008 – 14:19

Люди, підкажіть де У Львові можна виробити за 10 діб закордонку. Чув що відкрили спецпункти, де можна швидко виробити.
  • 0

#31 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 14:34

Перегляд дописуБоБриК (4.12.2008 14:19) писав:

Люди, підкажіть де У Львові можна виробити за 10 діб закордонку. Чув що відкрили спецпункти, де можна швидко виробити.

туристичні агенції та гугль в поміч.
у нас в київських закладах така радість коштує десь 1000 грн
  • 0

#32 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 04.12.2008 – 15:43

Перегляд дописуNeorlandina (4.12.2008 14:34) писав:

туристичні агенції та гугль в поміч.
у нас в київських закладах така радість коштує десь 1000 грн
600 грн в Києві за 7 днів. Там Луценко відкрив національний центр по виробленню зак. паспортів. Чув що такий і у Львові є, тільки знайти не можу...
  • 0

#33 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 15:50

Перегляд дописуБоБриК (4.12.2008 15:43) писав:

600 грн в Києві за 7 днів. Там Луценко відкрив національний центр по виробленню зак. паспортів. Чув що такий і у Львові є, тільки знайти не можу...

он воно як.
640грн до 8 робочих днів.
зверніть увагу, що саме робочих, а не календарних.
все ж таки подумайте в сторону агенцій.
  • 0

#34 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 04.12.2008 – 21:00

Я більше можу сказати: були пропозиції і за 3 робочих дня. Я зробив як всі люди, довго чекати прийшлось.
  • 0

#35 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 06.01.2009 – 00:41

Мені зробили паспорт за 10 робочих днів,але для того мені довелося вивалити 1000 грн....це взагалі наглість..а так його роблять 2-3 місяці....а з продовженим паспортом не мож візу відкрити..принаймі мені не хотіли..(((
  • 0

#36 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 09:15

З приводу віз - вони і справді на всю сторінку, шенгенські займають цілу сторінку. На 10 років будь-кому не вистачить
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.05.2009 – 09:53

зробили дуже швидко...за 10 днів і за ціною десь триста з чимось гривень, правда черги здоровенні, але таке поняття як великі блати ще ніхто не відмінив (добре то чи зле?). правда фотки такі роблять що фігу митники пропустять)))з візою було важче...
  • 0

#38 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:25

А хто знає, якщо запрошення з певної дати, чи відкриють у посольстві її раніше?
  • 0

#39 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 01.06.2009 – 21:25

Звичайно. Але дата дії візи буде така, як в запрошенні
  • 0

#40 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 21:35

Зробили за 20 днів. Заплатила, здається, 160 грн. Це по-Божеськи, я вважаю. але поки вістояла ту бюрократію... вже ні паспорта не хотілося, ні летіт кудись

Перегляд дописуЛастiвочка (16.05.2009 09:53) писав:

зробили дуже швидко...за 10 днів і за ціною десь триста з чимось гривень, правда черги здоровенні, але таке поняття як великі блати ще ніхто не відмінив (добре то чи зле?). правда фотки такі роблять що фігу митники пропустять)))з візою було важче...
я себе на тій фоті просто не впізнаю
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних