Перейти до вмісту

Д. Донцова

Повідомлень в темі: 22

#21 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 10:36

Наскільки я знаю, Донцова ті книги не пише. Є колода карт, на кожній з яких написано "убивство", "розмова за столом", "прикольний рецепт" тощо. Ті карти тасуються і викладається "новий" сюжет.
А це не література. То нащо таке обговорювати? :)
  • 0

#22 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 11.06.2009 – 22:50

Перегляд дописуMarichka (12.03.2009 11:36) писав:

Наскільки я знаю, Донцова ті книги не пише. Є колода карт, на кожній з яких написано "убивство", "розмова за столом", "прикольний рецепт" тощо. Ті карти тасуються і викладається "новий" сюжет.
А це не література. То нащо таке обговорювати? :happytwo:
Згідна на 100%. Ну. але це не лише вона, а й всі автори цих дешевих бульварних книжечок. "Покет-бук")

Я колись, коли була мала і неграмотна, починала її читати. Тоді ще тільки вийшла серія Даши Васильевої (Екранізація, доречі, найжахливіша яку я бачила по книжці.Таке враження, що режисер книхки читав по діагоналі. перегортаючи розділи, був сліпуватим, та ще й робив це все на п*яну голову). Так от, після 4 пішло все настільки банально, що я перестала купувати(((
Але, тим не менш, книжки, на кшталт цих, можна взяти в дорогу, тому що я, особисто, коли їду в потязі, з купою людей і т.д. не сильно сприймаю високі матерії(
  • 0

#23 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 23:24

Перегляд дописуBlack_angel8 (11.06.2009 22:50) писав:

Але, тим не менш, книжки, на кшталт цих, можна взяти в дорогу, тому що я, особисто, коли їду в потязі, з купою людей і т.д. не сильно сприймаю високі матерії(

А Ви не пробували дивитися у вікно чи спостерігати за людьми замість того, щоб читати подібну макулатуру? Повірте, це набагато цікавіше. ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua