Перейти до вмісту

Всі мужики сво..а жінки су..?

Повідомлень в темі: 182

#41 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.06.2007 – 18:40

Перегляд дописуDovgapanchoha (19.06.2007 17:49) писав:

Всі-всі чоловіки? Сво...? Ну, нє скажитє, Соломон Самсонович, як казав класик...
Як на мене, то сволотність не визначається статтю.

Ні, ну мені траплялися неприємні типи. Ну от наприклад, хлопець, якого я любила і люблю до нестями і досі просто погрався зі мною, свідомо чи підсвідомо помстившись всім дівкам Су..., які його перед тим кинули, але помстившись на мені... НУ, я ж теж дівчина... Не думаю, що я в тому винна.
Але мені б не хотілося тепер кричати, що всі вони казли і мстити хлопцям за нього, так як він помстився мені за тих дівчат. Всякі є.
от
гарно сказала! молодчинка!!! жаль плюса не можу поставити. Удачки тобі в житті
  • 0

#42 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 19.06.2007 – 20:06

Перегляд дописуPeace (19.06.2007 01:46) писав:

без причини ніхто дівчину не кине це факт!!!!!
так, я кидав дівчат, і доводилось робити це нажаль не рідко (повір це не прикольно), але знай на це були явно обєктивін причини!!!1 і не я завжди був у них винен!
п.с. краще кинути її ніж мучитись самому і її мучити, правда ж?
справа не в тому, мене ніхто не кидав, бо власно в мене взагалі ставлення до чоловіків трохі інше.
ти,звісно,прав.

справа в тому,що ніхто не хоче себе навантажувати.

ми наівіть з подругою тестували чоловіків. якщо за два тижні ми не переходим до чогось більшого,ніж спілкування - 96% що ви думаєте?звісно ж зникали!а ми ще,і ще хотіли знайти таких чоловіків,котрі здатні н ащось інше крім сексу..
не спорю,такі є. мабудь. десь. трохі..
  • 0

#43 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 19.06.2007 – 20:13

Перегляд дописуkviten (19.06.2007 21:06) писав:

ми наівіть з подругою тестували чоловіків. якщо за два тижні ми не переходим до чогось більшого,ніж спілкування - 96% що ви думаєте?звісно ж зникали!а ми ще,і ще хотіли знайти таких чоловіків,котрі здатні н ащось інше крім сексу..
в мене може скластись враження що тести тут головніші, ніж інше...... Чому так, поясню.....як тільки я хотів вияснити певну річ чи позицію, ніколи не було як задумав, як тільки все йшло по життю, от тоді і збувалось.......
  • 0

#44 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 19:29

Перегляд дописуkviten (19.06.2007 21:06) писав:

справа не в тому, мене ніхто не кидав, бо власно в мене взагалі ставлення до чоловіків трохі інше.
ти,звісно,прав.

а що розуміється під іншим ставленням? можна поцікавитись?

класна знаєш фраза: "здатні на щось інше крім сексу"! тілкьи факт то в тому, що саме він (містер секс) є просто побічним приємним ефектом, а не визначальним показником!!!
а крім того не кажи тільки що для жодної дівчини секс не є цікавим навть просто так, тобто без особливо тісних морально- .....якихось там ще хороших відносин!!!
так от вони є!!! просто
-можливр тобі не попадалися акі (навряд)
-ти трішки щось чуть не так розуміла, або..

Повідомлення відредагував Peace: 20.06.2007 – 19:31

• 0

#45 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.06.2007 – 19:35

Як не всі то 99 відсотків точно
  • 0

#46 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 20.06.2007 – 20:58

От читала і офігевала...чесне слово. Цікавий такий штампик виходить- я не бачила нормальних хлопців, значить всі сволоти, а мені краще бути су..., то знач всі су...Вам самим не дивно? Є така фраза- який йшов ,таку знайшов. Подобаються ка.. і сво.., будь су.. і на барикади. Але ж... Такі штампи спрощують сприйняття світу і ,звісно, легше за все виправдовувати свою су...поведінку сволочністью мужиків, та нічого не виникає просто так. Не дуже гарна поведінка чи то чоловіка, чи жінки провокує відповідну адекватну реакцію. Не завжди заслужену по відношенню до об"єкта її застосування, але обумовлену таким и ж су.. і ка...

Переконались, що всі мужики сво...? І що далі? Що думаєте робити? Давити на совість цих ка...? Чи гордо "відкривати очі" всім іншим? По-моєму, не вихід. Вистачає і су.. і ка... Але все залежить від людини. Сволочність і стервозність видно відразу. Думаєте виправити? Навряд вийде. То чи варто пробувати? Нормальних вистачає. Тре дивитися навколо. І не штампувати. І все буде ок.От дійсно. :yes:
  • 0

#47 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 21:18

Перегляд дописуkviten (19.06.2007 20:06) писав:

ти,звісно,прав.

Ти із своєю подружкою як і більшість дівчат просто не розумієш або не хочеш зрозуміти що це вам дівчатам хочеться-не хочеться сексу, а хлопцям секс життєво необхіндний. Тому якщо ти хочеш щоб хлопець перед тобою викладувався на всі 100 давай йому щось в замін (на одних поцілунках ти довго парня не втримаєш)
  • 0

#48 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.06.2007 – 22:10

Перегляд дописуkviten (16.06.2007 13:38) писав:

в мене виника величезна проблема.
Я і моя подруга після енних разів розчарувань в чоловіках, вчора прийшли до висновку що всі вони сво. Навіть брати та батько. Чомусь так склалося.
лякає те, що в 20 років таке відношення як в 60.
шо робить?

а може для Вас всі чоловіки сво.., лише тому що ви СУ.. ? :yes: B)
  • 0

#49 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 21.06.2007 – 20:09

Перегляд дописуPeace (20.06.2007 20:29) писав:

а що розуміється під іншим ставленням? можна поцікавитись?

класна знаєш фраза: "здатні на щось інше крім сексу"! тілкьи факт то в тому, що саме він (містер секс) є просто побічним приємним ефектом, а не визначальним показником!!!
а крім того не кажи тільки що для жодної дівчини секс не є цікавим навть просто так, тобто без особливо тісних морально- .....якихось там ще хороших відносин!!!
так от вони є!!! просто
-можливр тобі не попадалися акі (навряд)
-ти трішки щось чуть не так розуміла, або..
щодо чоловіків,і до людей взагалі,я завжди вірю що навіть в останній гнілій людині є щось хороше, і чоловіки також,всі вони по-своєму хороші. Просто останні обставини пошатнули мою думку щодо цього,і це мене лякає.
і звичайно,для жінки секс є цікавим і дуже важливим у стосунках.
а щодо фрази,я розумію,що чоловік це не машина сексу,а людина,індивідум

Перегляд дописуRostiшка (20.06.2007 22:18) писав:

Ти із своєю подружкою як і більшість дівчат просто не розумієш або не хочеш зрозуміти що це вам дівчатам хочеться-не хочеться сексу, а хлопцям секс життєво необхіндний. Тому якщо ти хочеш щоб хлопець перед тобою викладувався на всі 100 давай йому щось в замін (на одних поцілунках ти довго парня не втримаєш)
сонеко,нам же не по 15 років. Це ніколи не проблема,і ми,звісно ж не одразу,але якщо відносини,то хоч кожен день з коханою людиною.

Перегляд дописуivansstef (20.06.2007 23:10) писав:

а може для Вас всі чоловіки сво.., лише тому що ви СУ.. ? B) :wacko:
так в тому ж то і діло,що коли нормальне ставлення,то поведінка як справжні сво! :yes:
  • 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2007 – 21:22

Перегляд дописуRostiшка (20.06.2007 22:18) писав:

Ти із своєю подружкою як і більшість дівчат просто не розумієш або не хочеш зрозуміти що це вам дівчатам хочеться-не хочеться сексу, а хлопцям секс життєво необхіндний.

От через такі дурні переконання у нас стільки проблем в інституті шлюбу і в сім"ях взагалі.
  • 0

#51 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 21.06.2007 – 23:49

Перегляд допису-=VJ=- (21.06.2007 21:22) писав:

От через такі дурні переконання у нас стільки проблем в інституті шлюбу і в сім"ях взагалі.
Дурні переконання??? А поконкретніше.
  • 0

#52 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 22.06.2007 – 07:25

Жінка добра: вона може пробачити чоловіку все, навіть якщо він в нівччому не винен :yes: .
  • 0

#53 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.06.2007 – 09:54

Перегляд дописуRostiшка (22.06.2007 00:49) писав:

Дурні переконання??? А поконкретніше.

Що тут конкретнішого - я про те, що "чоловікам секс життєво необхідний" і взагалі є найважливішим в стосунках.
  • 0

#54 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 22.06.2007 – 20:42

сонечкі мої любі, хлоп*ята,чоловіки,мужчини,дідусі,батьки та брати!
хочу сказати,що якими ви б не були,ми вас обожнюємо. Жінка - таке створіння,що вміє любити ні за що, і сволот, і янголят...

просто коли ви робите з серця відкриту рану,то тяжко.. але в кожного з вас є те,що нас змушує взлетіти до сьомого,та що там,до п*ятнадцятого неба. І кажу не про фізіологію.

ми справді вас любимо.
щіро.
  • 0

#55 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 23.06.2007 – 21:02

Перегляд дописуkviten (22.06.2007 21:42) писав:

сонечкі мої любі, хлоп*ята,чоловіки,мужчини,дідусі,батьки та брати!
хочу сказати,що якими ви б не були,ми вас обожнюємо. Жінка - таке створіння,що вміє любити ні за що, і сволот, і янголят...

просто коли ви робите з серця відкриту рану,то тяжко.. але в кожного з вас є те,що нас змушує взлетіти до сьомого,та що там,до п*ятнадцятого неба. І кажу не про фізіологію.

ми справді вас любимо.
щіро.
Квіточко моя мила! Відповідаю тобі від імені клубу чоловічих розбитих сердець. Ви, дівчата, можете теж так покарьожить серце, що хочеться в монастир піти або під*расом стати (це лише гіпербола!) Але перебування з Вами, жінками, доставляє неймовірну втіху!
А щодо теми: звичайно не всі жінки і чоловіки су..., пі...., ху..., жо...., коз... і т.д. Просто трапляються гіркі виключення!
  • 0

#56 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 14:38

Перегляд дописуТітіК (23.06.2007 22:02) писав:

Квіточко моя мила! Відповідаю тобі від імені клубу чоловічих розбитих сердець. Ви, дівчата, можете теж так покарьожить серце, що хочеться в монастир піти або під*расом стати (це лише гіпербола!) Але перебування з Вами, жінками, доставляє неймовірну втіху!
А щодо теми: звичайно не всі жінки і чоловіки су..., пі...., ху..., жо...., коз... і т.д. Просто трапляються гіркі виключення!
от в тому то і справа, що ми достовляємо неёмовірну втіху.
трохи набридає,коли на тебе дивляться,як на шматок м*яса.
  • 0

#57 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 24.06.2007 – 14:46

Перегляд дописуkviten (24.06.2007 15:38) писав:

от в тому то і справа, що ми достовляємо неёмовірну втіху.
трохи набридає,коли на тебе дивляться,як на шматок м*яса.
Мав на увазі не статеві відносини. Просто елементарне спілкування! Адже так приємно мати кохану тобі людину, коли знаєш, що ви одне для одного - єдині і неповторні. Як класно тримати свою дівчину за руку і відчувати кожен удар її ніжного серця, частина якого належить тобі! А секс - то вже інше питання. З ним не варто поспішати.
  • 0

#58 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Києва

Відправлено 24.06.2007 – 15:05

Перегляд дописуТітіК (24.06.2007 15:46) писав:

Мав на увазі не статеві відносини. Просто елементарне спілкування! Адже так приємно мати кохану тобі людину, коли знаєш, що ви одне для одного - єдині і неповторні. Як класно тримати свою дівчину за руку і відчувати кожен удар її ніжного серця, частина якого належить тобі! А секс - то вже інше питання. З ним не варто поспішати.
Вірно сказано. Респект :gryzin:

А дівчата справді мабуть таки не там шукають... Тому і знаходять св...
ніколи не треба розчаровуватись...
  • 0

#59 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 17:46

Перегляд дописуValandil (24.06.2007 16:05) писав:

А дівчата справді мабуть таки не там шукають... Тому і знаходять св...
ніколи не треба розчаровуватись...
що означає,не там?)) а де їх,в бібліотеках шукати?))) справа не в тому.
Просто важко звикнутись з думкою,що так,ну такі вони і є. Дівчата є і хороші,і су.. останні.
А з хлопцями...ні.Теж буває,звісно,але настільки рідко!
  • 0

#60 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 19:22

Перегляд дописуkviten (2.07.2007 17:46) писав:

що означає,не там?)) а де їх,в бібліотеках шукати?)))

Ні, ну це ж треба, а що нормальні хлопці в бібліотеках не бувають? Цікава думка?
І взагалі, нащо їх шукати, вони самі знайдуться!

Перегляд дописуkviten (2.07.2007 17:46) писав:

Дівчата є і хороші,і су.. останні.
А з хлопцями...ні.Теж буває,звісно,але настільки рідко!

А оце вже необ'єктивно. Типу дівчата все одно класні, ну з винятками, а хлопці казли, ну теж з винятками. Іще раз: не треба так узагальнювати! Якщо повелись не так - то по-перше, не 100-відсотково казли, а по-друге, не думаю, що ви знаєте настільки багато хлопців на землі, щоб стверджувати щось про всіх загалом.
Часом я починаю задумуватися про гендерну дискримінацію, але не жінок, а чоловіків. Пиркало "Зелену Маргариту" читали на цю тему?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних