Перейти до вмісту

Всі мужики сво..а жінки су..?

Повідомлень в темі: 182

#121 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 12.10.2007 – 18:18

Не вважаю правильно казати, що всі мужики сволочі, або всі жінки відьми.
До кожної людини треба мати свій підхід. Щоб стосунки з коханою людиною складалися нормально, треба робити наступне: Частіше казати як ти його (її) любите, робити маленьки подарки (показувати тим саме свою увагу), бути чесними в своїх почуттях, якщо десь зупізнився або вчасно не прийшов (треба подзвонити і сказати причину, також коли будеш дома), не тикати пальцем і не казати що хтось щось не так зробив а просто допомогти. Ось ці елементарні речі, треба виконувати. І все буде гаразд :blink:
  • 0

#122 Sancho176

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.10.2007 – 19:01

Ніколи не можна всіх представників тої чи іншої статі підводити під один шаблон. Це ідиотизм. Можливо вам просто не щастить. Але всвіті дуже багато чудових людей. Потрібно лише їх побачити.
  • 0

#123 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 12.10.2007 – 20:20

знаєте, що дивно - це те, що зазвичай добрим хлопцям трапляються самі стерва, а наймилішим дівчатам - найбільші козли!
Це що, закон всесвітньої рівноваги? :blink:
  • 0

#124 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 15.10.2007 – 22:30

Об*єднуватися на взаємній нелюбові одне до одного? :wub:

Чи може навпаки? :)

Люди, ідеал - він нереальний... Хіба що просто сильно повірити в ілюзію...
  • 0

#125 Varenuk

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 19:37

що я можу сказати: Шукайте і знайдете. Не можна судити про всіх по декільком людям,
та хоч і по 95%, всерівно знайдеться якийсь унікал.
  • 0

#126 a7kiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 07:38

Перегляд дописуkviten (16.06.2007 14:17) писав:

в тому й річ. Що навіть після ганебних поступків, вони намагались повернутися і казали,що таких більше не знайдуть..

справа в тому, що ви, чоловіки, самі хочете,щоб із вами поруч була су.. інакше добрим ставленням до вас ми приводимо себе до експлуатації і морального мазахізму!
хм, вона більш ніж нормальна, дівчина-уммммуа!

1. Всі люди різні і неповторні! Однозначно.
Коли людина розчаровується у абсолютно всіх значить вона наїлася морального лайна, яке продукують люди коли грішать.

Коли живуть двоє в парі(чоловік-жінка) і при тому обоє є людьми які працюють над самовдосконаленням і моральним розвитком, з любов'ю посвячуються одне одному (а я знаю такі пари),
то ні в кого з них не виникає бажання назвати одне-одного поганим словом. Кожен з них відкритий для другої половинки, люблячи вони мають дивне гармонійне взаєморозуміння. Розуміються з пів слова і навіть думки читають одне одного. Між ними встановлюється нитка, і воно відчувають коли йому чи їй погано- на відстані. Це досягається з розвитком любові, в даному випадку-кохання.

До цього має прагнути кожна пара.
Скептикам та аналітикам скажу що це звичайна ФІЗИКА.

Перегляд дописуsam (15.10.2007 23:30) писав:

Об*єднуватися на взаємній нелюбові одне до одного? :prapor3:

Чи може навпаки? :cool1:

Люди, ідеал - він нереальний... Хіба що просто сильно повірити в ілюзію...

ВІРА ТВОЯ СПАСЕ ТЕБЕ!
Ідеалом був Син Бога Живого Ісус Хрестос. Він Абсолютно-Реальний, прийшов до нас зокрема щоб показати нам цей ідеал до якого ми всі маєм прагнути, тим що Він робив Хрестос показав нам що ми МОЖЕМО робити по мірі вдосконалення і наближення до цього Ідеалу. Апостоли говорили так що кожен чув свою рідну мову, зцілювали людей, і теж творили те що середньостатистичному видастся дивом. Насправді це та сама фізика, просто в люди досягаючи високого розвитку духу-тіла досягають високопілотажні знання, за якими і можна творити те що більшість називає дивом.

розглядаючи нашу історію- цим знанням володіли козаки характерники, могли бути непомітними, довго сидіти під водою без диханння, попавши в бій у ворожий епіцентр не тільки вижити але й одному перебити купу вогрогів діючи з "надприродною" швидкістю. Довго жити без води, їжі, повітря. Це лише квіточки того що вони могли зробити. Це не міфи- це реальність яку показав Ісус Хрестос на своєму прикладі.

http://www.mykola.co...kahanets7.shtml

Dear Sam! Dont be so frustrated with the reality, you want it in a better way, i do know it.
It takes faith and struggle to get it better and i know U wannit.
  • 0

#127 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.10.2007 – 20:09

Перегляд дописуКвіточка (12.10.2007 21:20) писав:

знаєте, що дивно - це те, що зазвичай добрим хлопцям трапляються самі стерва, а наймилішим дівчатам - найбільші козли!
Це що, закон всесвітньої рівноваги? :prapor3:
Я скажу таке: розумним попадаються розумні, дурним - розумні або дурні. А те, що дурних більше, тому і з'являються такі "комбінації"...

Topper, наступного разу буде попередження.
  • 0

#128 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 27.10.2007 – 22:35

Перегляд дописуГетьман (18.10.2007 21:09) писав:

Я скажу таке: розумним попадаються розумні, дурним - розумні або дурні. А те, що дурних більше, тому і з'являються такі "комбінації"...

Topper, наступного разу буде попередження.

А мені здається, що вірніше буде сказати, що подібне тулиться до подібного, хтоб там що не казав.
  • 0

#129 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 27.10.2007 – 23:41

В мене є один друг, з яким ми завжди розмовляли саме не цю тему. Він справді завжди говорив, що дівчата су.., я з ним не сперечалась, оскільки він мав докази. Коли я починала говорити, що чоловіки сво.. то він мені говорив " Хто нас такими зробив", топто він завжди доводив, що чоловіків такими зробили саме жінки...
Я стала теж так думати. Тому після цього виразу повинен стояти знак оклику!!!
  • 0

#130 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 28.10.2007 – 13:21

Угумсь. ;)
Згадується приказка - "хто вср...ся? - невістка!"

Дівчата винні в тому що чоловіки сволочі? Хіба тим, що деякі занадто розбалувані дівчатами...
  • 0

#131 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 29.10.2007 – 14:13

Перегляд дописуsam (28.10.2007 14:21) писав:

Угумсь. :rolleyes:

Дівчата винні в тому що чоловіки сволочі? Хіба тим, що деякі занадто розбалувані дівчатами...
з цим згодна на 100 відсотків.
  • 0

#132 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 29.10.2007 – 15:37

Так, всі мужики сво..., а жінки су..... Саме тому ми гідні одне одного (вибачаюсь,я кщо хто таке вже писав) Якщо хто буде заперечувати, то принайні подумайте, що за все життя і жінка і чоловік зроблять щось таке, що після того, хтось подумає: "так вона насправді су"....або "так він справжня свол...", або ж самі так подумають про когось (ну ті чоловік, або жінка).......... :rolleyes: <_< Таке написала, шо сама не можу розібрати :D :) Ну думаю ви зрозумієте)))))))))
  • 0

#133 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 08:32

Анекдот до теми B)

Один журнал опублікував тест-запитання для своїх читатів: ”Чи ви погоджується з твердженням, що всі мужики сволочі?”. Варіанти відповідей.
1) Так.
2) Повністю погоджуюся.
3) Погоджуюся на 100 відсотків.

Повідомлення відредагував Weber: 30.11.2007 – 08:36

• 0

#134 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.12.2007 – 10:44

Капець,яка миролюбива тема,вся сповнена любов"ю до ближніх...А якщо серйозно то я особисто до чоловіків (ну у моєму випадку-хлопців) немаю ніяких претензій. Не можуть бути всі однакові - всі жінки різні,чоловіки також. Так що твердо стверджувати я б не стала для цього треба спочатку всіх чоловіків і жінок Землі перевірити на "сволочність"
  • 0

#135 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.12.2007 – 10:59

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (6.12.2007 10:44) писав:

Капець,яка миролюбива тема,вся сповнена любов"ю до ближніх...А якщо серйозно то я особисто до чоловіків (ну у моєму випадку-хлопців) немаю ніяких претензій. Не можуть бути всі однакові - всі жінки різні,чоловіки також. Так що твердо стверджувати я б не стала для цього треба спочатку всіх чоловіків і жінок Землі перевірити на "сволочність"
Всі так думають, поки когось добре не поранить протилежна стать. От саме коли поранять неодноразово, тоді і виникає думка шо всі ж - с, а м - с)) Таке вже життя. Всі здатні любити, ненавидіти і робити боляче. Треба про це просто памятати і все буде добре, і "шрамів" на серці, як дехто любить виражатися, стане менше.
  • 0

#136 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 12:36

Перегляд дописуkost (6.12.2007 09:59) писав:

Всі так думають, поки когось добре не поранить протилежна стать. От саме коли поранять неодноразово, тоді і виникає думка шо всі ж - с, а м - с)) Таке вже життя. Всі здатні любити, ненавидіти і робити боляче. Треба про це просто памятати і все буде добре, і "шрамів" на серці, як дехто любить виражатися, стане менше.
Що,думаєш мене ніколи протилежна стать не ображала,не робила боляче і все таке?) Починаючи з 3 класу,коли мені заявили що я схожа на Чебурашку)))Закінчуючи минулим роком коли мене просто надурили...Мабуть я просто дуже не злопам*ятна,завжди забуваю хто мене обідив,як і все таке,може і надто добре до всіх відношусь,але така вже я є :8:
  • 0

#137 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 12:49

Ну про чебурашку то трішки не то. Просто якщо людину занадто близько до себе підпустити, можливий варіант що потім вона тобі напаскудить в душу то тоді таке може статися. Рахуй що просто тобі пощастило. А на рахунок злопамятності, то це вже зовсім інша розмова. Не обовязково бути злопамятним щоб твердити вищесказане)) Я і не писав що ти злопамятна.

Повідомлення відредагував kost: 06.12.2007 – 12:55

• 0

#138 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 17:53

Перегляд дописуkost (6.12.2007 11:49) писав:

Рахуй що просто тобі пощастило.
Пощастило? Цікаво-цікаво..)
  • 0

#139 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 21:49

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (6.12.2007 17:53) писав:

Пощастило? Цікаво-цікаво..)
Та ладно, коли щастить це кльово. Ну може я трішки неточоно виразився, але то шо ти не злопамятна це добре. Не любля я отаких злопамятних....Як казала колись 1 моя знайома "Я не злопамятна, відомщу і забуду!")))
  • 0

#140 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.12.2007 – 09:57

Перегляд дописуkost (6.12.2007 20:49) писав:

Та ладно, коли щастить це кльово. Ну може я трішки неточоно виразився, але то шо ти не злопамятна це добре. Не любля я отаких злопамятних....Як казала колись 1 моя знайома "Я не злопамятна, відомщу і забуду!")))
Мдя,цікава в твоєї знайомої позиція)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних