Перейти до вмісту

Fallout 3

Повідомлень в темі: 35

#21 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.01.2008 – 02:56

Розумієте в чому справа, такі ігри як фал, балдурс, плейнскейп вже давним давно не роблять бо це не вигідно. Затрачається купа часу, ресурсів на доведення гри до ідеалу а всякі олені всерівно грають лінійку. Є така загально прийнята думка що жанр РПГ повільно вмирає. За весь 2007 рік вийшла одна нормальна РПГ - Witсher. Ну і ще аддон до NWN2. В 2006 - лише власне NWN2 і Облівіон(хоча в дечому він мене розчарував як і всіх). Але навіть якщо фал 3 вийде дуже хорошим(а я в цьому не сумніваюсь бо бєсєдка халтуру не гонить, просто не завжди вдало експерементує), то всі будуть нити що то всеодно не ТОЙ ФАЛ який колись був. Просто є загальноприйнятий факт - колись трава була зеленіша і небо синіше. А ковбаса дешевша. Фал 3 небуде таким як попередні, так само як дум 3 не такий як дум1,2. І C&C3 не такий як його попередники. І Starcraft 2 теж буде "ацтоєм". І скоро весь ігровий ринок займуть сімси і фіфа :)
  • 0

#22 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 28.10.2008 – 21:19

Варто відродити тему. Бо це ж вам не крізіси-шмізіси, а найочікуваніша у світі гра).

Ну що ж, реліз як ніколи близький. У США і світі - сьогодні вночі одразу в 2000 магазинах. На території екс-СРСР, за який, здається, вважають лише Росію, вночі 31-го. Про те, коли гра дійде до нас, відомостей немає.

Що ж, чекаємо, чекаємо... Пишіть, може хто знає щось і про офіційну українську прем'єру.

Повідомлення відредагував Invictus: 28.10.2008 – 21:23

• 0

#23 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 28.10.2008 – 21:28

Fallout 3 вже доступна для скачування..Чрез обмежений трафік,не можу скачати
http://berloga.net/view.php?id=17763
Ну,а хто грав??Які перші враження від гри??
  • 0

#24 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2008 – 10:59

на вихідних пограю - скажу... але судячи з скрінів повинна бути суперова гра
  • 0

#25 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 31.10.2008 – 14:10

Дуже сумніваюся в успіху 3 Фалаута, не роблять зараз таких ігор. Хоча буду радий помилятися.
  • 0

#26 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 31.10.2008 – 18:00

Не витримав). Скачав. Потузав трішки settings, налаштував, вибрав мову оригіналу (ну її, церковно-московську, нафіг). Ввімкнув. І почалось...
Підкреслю ті достоїнства, які я помітив за кільканадцять годин гри.

1. Вступ і генерація нашого протеже, просто НАДЗВИЧАЙНІ. Не буду розкривати деталі. Просто скажу, що тут як Fallout 2 (як попередник), так і Oblivion (як одна з найкращих ігор девелоперів) і поряд не стояли.

2. Пейзажі... особливо найперший. На горизонті височіє гордий, але з напівоголеними металоконструкціями, Монумент Вашингтона, справа - руїни грандіозної автостради, що стоїть на опорах 50 метрів заввишки, зліва - АЗС і автомат з Нюка-Колою. А позаду - рідне, навіки зачинене, Сховище 101. Повірте, варто пограти хоча б заради пейзажів.

3. Діалоги і персонажі. Витримані в дусі серії. Така ж строката компанія людей, на кожному з яких катастрофа залишила свій відбиток. Зустрічаються як науковці-прагматики, так і навіжені сектанти, що поклоняються атомній бомбі, як шерифи-альтруїсти, так і злодії, яким нічого не варто зруйнувати життя сотень людей за просто так.

4. Графіка. Жовто-пустельна гама. Постапокаліптичний світ, як він є. Атмосферність вражає.

Все, що поки що згадав. Не люблю писати рецензії. Але гра справді чудова. Хтось знайде більше вад, хтось менше, хтось, як я - зовсім не знайде. Але то все не має значення. Бо Це - Fallout. Bethesda ще раз довела, що вміє робити шедеври.

P.S. Приєднав скріншот. Такий-собі, саморобний, але певне уявлення про графіку може і дасть)

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  ScreenShot0.jpg   135.58К   17 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Invictus: 31.10.2008 – 18:27

• 0

#27 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.11.2008 – 01:09

не грав, але біля мене грав мій брат, і мені несподобалось, дивитись, от на други бло цікаво дивитись, атм була атмосфера, дійсно втрачений світ, і все інше, а тут, якийсь сталкер, і як в облівіоні страхітливі лиця без міміки, після таких ігор почнеш жахатись нормалинх люедй з номральною мімікою...
хоча, може далі якісь сюрпризи приємні будуть
  • 0

#28 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 01.11.2008 – 13:37

Ще не грав, але ось ця стаття мене засмутила :huh:
  • 0

#29 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 01.11.2008 – 15:35

Сідай грати із думкою, що це не Фолаут, а мод для Облівіону. Просто на тематику Фолауту.
Російська локалізація сильно псує атмосферу. Тож коли погано знаєте англійську... Ну в зрозуміли.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 01.11.2008 – 15:37

• 0

#30 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 02.11.2008 – 13:21

але знаєте, є один плюс, який мені дуже сподобався, в калаша, китайського виробнгицтва, затвор з правої сторони, а не з лівої, як в усяких кеипєрсайках
  • 0

#31 Nоname

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 17:03

А мені подобається. Звичайно деякі деталі напрягають. А Облівіона в Фалоуті трохи забагато. Але загалом гра цікава, захоплива. І пост-ядерна))
  • 0

#32 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.11.2008 – 19:55

Ліцензійну версію брату подарував. Поки вийшов з укриття). Сподобалось. Правда в попередні частини не грав, але гра хороша. Думав не потяне на моєму Rаdeon 2600pro, помилявся. Тяне трішки з тормозами, але то рідко буває. Мало таких випускають.
  • 0

#33 Nоname

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 23:01

Перегляд дописуFT232BM (19.11.2008 19:55) писав:

Тяне трішки з тормозами, але то рідко буває. Мало таких випускають.

побійся богів. вона йде на моєму radeon x800. правда з середніми тестурами. на високих йде теж але часто викидає. взагалі фол робили на движку облівіона. якому вже 2 роки. от відчувається шо не вистачає гіга оперативи. от ще б гіг не завадив.
доречі як там казав біл гейц? 640 КБ оперативної пам'яті завжди буде достатньо?)
  • 0

#34 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.11.2008 – 08:59

бавлюся, мені подобається, варто розвивати навик взлому, адже багато корисних речей саме за замкнутими дверима.
  • 0

#35 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.11.2008 – 11:04

Хороша гра, мені сподобалась.
  • 0

#36 БоБриК