Перейти до вмісту

Коли варто одружуватися?

Повідомлень в темі: 405

Опитування: Коли варто одружуватися? (286 користувачів проголосувало)

Коли би Ви одружилися?

1. Коли закохалися. (9 голосів [3.15%])

Процент голосів: 3.15%

2. Коли "залетіли". (14 голосів [4.90%])

Процент голосів: 4.90%

3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя. (183 голосів [63.99%])

Процент голосів: 63.99%

4. Коли прийшли відповідні роки. (зазначити в дописі "відповідні роки") (8 голосів [2.80%])

Процент голосів: 2.80%

5. Як тільки виникла можливість. (5 голосів [1.75%])

Процент голосів: 1.75%

6. При досягненні відповідного матеріального стану. (51 голосів [17.83%])

Процент голосів: 17.83%

7. Ніколи. (16 голосів [5.59%])

Процент голосів: 5.59%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.07.2007 – 12:01

коли одружуватись? Вік: ніколи не пізно.... Ситуація: коли кохаєш, або коли хочеш створити сім"ю... Живуть люди нажаль і без кохання... :)
  • 0

#82 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.07.2007 – 12:23

Перегляд дописуzav (4.07.2007 12:18) писав:

Хто сказав, що мудрість не належить до цих почуттів?
Мудрим маєш бути - це однозначно. Це приклад для дітей, їх виховання і т.д. І діти - це рішучий зважений крок(на цей час це вони стають основним в житті). Але це не почуття. Почуття, на мій погляд, - це відношення до когось, а як можна бути мудрим по відношенні до когось: це хитрість якась, чи розум прибавляється при якійсь людині?
  • 0

#83 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 04.07.2007 – 12:51

Коли відчуваєш, що прожив би з коханою людиною все життя...Або не прожив би і дня...
Хоча таке можна відчувати і в шістнадцять :) Тоді певно після якоїсь вікової межі, коли тебе вважають дорослою людиною і ти можеш робити свідомі власні вчинки, коли ти відчуваєш хоч якусь впевненість у майбутньому і визначаєш для себе шлях( професію, роботу, житло), коли ти можеш вважати і відчувати себе самостійною людиною.
  • 0

#84 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.07.2007 – 13:00

Перегляд дописуWladlen (4.07.2007 10:41) писав:

Що ти пропонуєш: щоб дитина жила в формальній сім'ї - і хто вона по документах, що скажуть на це інші діти в школі(вони ж її "з'їдять"). Чи ти маєш на увазі народити дитину, а потім одружуватись? Навпаки.

Нічого - я ж живий, тому не з"їдять, навпаки - навчиться ще у ранньому віці чхати на думку оточуючих, це вельми корисна риса.
Стосовно "що я рекомендую" - якщо все в стосунках нормально, то нема різниці, є шлюб, чи ні. Якщо ні - то краще розходитись, а не жити разом і тихо одне одного ненавидіти, аби лиш дитина "жила в повній сім"ї". Нічого доброго з того не вийде.

Перегляд дописуWladlen (4.07.2007 10:41) писав:

Народження дітей не має бути з розрахунку - це результат вищих почуттів.

Абсолютно навпаки. Народження дітей може бути лише з розрахунку, шлюб - з почуттів.
  • 0

#85 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 04.07.2007 – 13:51

Поки що не збираюсь... Але головне - почуття... І відчуття того, що проживеш з цією людиною решту життя...

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 04.07.2007 – 13:53

• 0

#86 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 15:23

Перегляд допису-=VJ=- (4.07.2007 14:00) писав:

Абсолютно навпаки. Народження дітей може бути лише з розрахунку, шлюб - з почуттів.
Тобто я знайшов дівчину(гарна, розумна, добра і ...) - заводимо дітей. Але вона ж мені чужа, я до неї нічого не відчуваю, тобто мама моїх дітей чужа людина!
Я стаю на думку: потрібні почуття і розрахунок.
  • 0

#87 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 17:58

Перегляд дописуWladlen (4.07.2007 16:23) писав:

Тобто я знайшов дівчину(гарна, розумна, добра і ...) - заводимо дітей. Але вона ж мені чужа, я до неї нічого не відчуваю, тобто мама моїх дітей чужа людина!
Я стаю на думку: потрібні почуття і розрахунок.
По-перше, зважаючи на "почуття не обманюють нас не тому, що завжди судять правильно, а тому що не судять взагалі"©Кант, я проти почутті та за поміркованість.
По-друге, якщо вона "гарна, розумна, добра", то яких почуттів ви чекаєте?
  • 0

#88 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 10:26

Перегляд дописуzav (4.07.2007 18:58) писав:

По-друге, якщо вона "гарна, розумна, добра", то яких почуттів ви чекаєте?
У мене є подруга(як сестра). Вона: гарна, розумна, добра(правда не без хитрості). То що мені через певний час на ній одружитись?!, але я сприймаю її не більше як сестру, про які там діти думати.
  • 0

#89 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 10:56

Перегляд дописуWladlen (5.07.2007 11:26) писав:

У мене є подруга(як сестра). Вона: гарна, розумна, добра(правда не без хитрості). То що мені через певний час на ній одружитись?!, але я сприймаю її не більше як сестру, про які там діти думати.
Тьхо, навіщо відкладати?!
p.s. А зі "сприйняттям" ви би звернулися до компетентних людей або що? Гиги.
  • 0

#90 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 05.07.2007 – 12:12

Я проголосував за матеріальний стан -
бо шлюб то штука серйозна, оскільки на вашій любові (якщо повезе) народиться нова людина (якщо повезе то багато), вона нікому нічо не винна, а без відповідного матеріального забезпечення її дитинство в кращому випадку перетвориться на середньовіччя (часи Бруно і інквізиції)...

Нє, цьомки бомки мона і треба без шлюбу ганяти. Я якщо шлюб - то туткай треба всьо як мінімум два рази обдумати...
  • 0

#91 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 11.07.2007 – 12:22

Перегляд допису-=VJ=- (27.06.2007 16:46) писав:

Розлучення теж там проводять? :)
РОзлучення? Ні... якщо двоє не підходять один одному то і шлюбу як такого немає :blink:
  • 0

#92 Соне4КО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаська обл.

Відправлено 20.07.2007 – 11:53

Звичайно матеріальний стан може мати значення, але не таке вже й велике. Як говорять "з милим і в шалаші - рай" (хоча в багатих хоромах з милим набагато приємніше B) ) та все ж...
На мою думку варто одружуватися, коли знаєш що готовий до цього, тобто готовий не просто бути з коханим все життя, а готовий саме до сімейного життя. Адже це вже не просто романтичні вечори, побачення і романтика, це набагато серйозніше. До того ж треба бути готовим до того що романтика раптом кудись зникає, а натомість з"являються буденні турботи і тепер уже спільні проблеми. Якщо кохання сильне, якщо розумієш серйозність і відповідальність шлюбу, то вік і матеріальний стан ролі не грає.
  • 0

#93 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 19:11

Коли серце підкаже, коли людина відчує що то її друга половинка...
  • 0

#94 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 13.08.2007 – 21:58

Тоді, коли вважаєш за потрібне.
  • 0

#95 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.08.2007 – 23:17

Якщо дивитись глобально, то періодично. час від часу
  • 0

#96 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.08.2007 – 11:26

Як на мене, перед тим як одружуватись, потрібно прожити разом в цивільному шлюбі не менше року. Потім вже вирішувати. Знаю, що кажу :D :P .
  • 0

#97 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 06.09.2007 – 10:40

Я наприклад,одружуся десь в 30-35 років,ну не раніше.Це спаскудити свою молодість.Треба нагулятися вдосталь.Шлюб-це неначе ланцюг між тіпа закоханими.Я хочу бути вільним холостяком))))))) :cool1:
  • 0

#98 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 11:43

читаю твої пости і бачу, що ти ніколи не кохав. скільки тобі років? бо щось подібне кажуть несерйозні та малі по розвитку люди. коли ти кохаєш - це і є свобода! боніхто не від кого не залежить! лише кохання дає крила і дає відчуття свободи, а те, що ти кажеш - це все примара, скільки знайомих-хлопців натикалися на цю примару, а потім мучилися і заплутувалися у собі!
  • 0

#99 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 06.09.2007 – 13:30

Перегляд дописуRomun (14.08.2007 12:26) писав:

Як на мене, перед тим як одружуватись, потрібно прожити разом в цивільному шлюбі не менше року. Потім вже вирішувати. Знаю, що кажу :cool1: :D .
Маєш рацію. Як на мене, то перш ніж одружитися, потрібно добре вивчити звички один одного. Найчастіше розірвання шлюбу проходить ссаме за рік після одруження, якщо подружжя не жили до цього разом
  • 0

#100 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 06.09.2007 – 14:35

Перегляд дописуFeRmatta (6.09.2007 12:43) писав:

читаю твої пости і бачу, що ти ніколи не кохав. скільки тобі років? бо щось подібне кажуть несерйозні та малі по розвитку люди. коли ти кохаєш - це і є свобода! боніхто не від кого не залежить! лише кохання дає крила і дає відчуття свободи, а те, що ти кажеш - це все примара, скільки знайомих-хлопців натикалися на цю примару, а потім мучилися і заплутувалися у собі!
Мені девятнадцять.Уважно читай назву теми,і мій комент.Не роби передчасних висновків,якщо не зрозуміла мою думку.Ми кажемо не про кохання ,а про шлюб-це дві різні речі,якщо ти не знаєш.Шлюб може не мати нічого спільного з коханням.Свобода-це громадський шлюб.А от повноційний шлю,це вже не є свобода,люди привязані не тільки почуттями,а й юридично,ще й клятвою.

Повідомлення відредагував Пензлик: 06.09.2007 – 14:38

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних