Перейти до вмісту

Коли варто одружуватися?

Повідомлень в темі: 405

Опитування: Коли варто одружуватися? (286 користувачів проголосувало)

Коли би Ви одружилися?

1. Коли закохалися. (9 голосів [3.15%])

Процент голосів: 3.15%

2. Коли "залетіли". (14 голосів [4.90%])

Процент голосів: 4.90%

3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя. (183 голосів [63.99%])

Процент голосів: 63.99%

4. Коли прийшли відповідні роки. (зазначити в дописі "відповідні роки") (8 голосів [2.80%])

Процент голосів: 2.80%

5. Як тільки виникла можливість. (5 голосів [1.75%])

Процент голосів: 1.75%

6. При досягненні відповідного матеріального стану. (51 голосів [17.83%])

Процент голосів: 17.83%

7. Ніколи. (16 голосів [5.59%])

Процент голосів: 5.59%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 16:23

Сама постановка питання показує ставлення людини до одруження.
Якщо людина хоче щось робити, то вона не шукає приводу.
А так, схоже, що одруження сприймається як обов'язок і необхідність, а не як людська потреба.
Сподіваюся, у майбутньому шлюб відпаде як архаїзм, а людей виховуватимуть роботи.
  • 0

#62 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 19.06.2007 – 16:25

Одружуватись варто, коли хочеться і можеться.
Якщо ми кохаєм один одного, практично в усьому розуміємость, обоє заробляємо достатньо, щоб забезпечувати себе і допомагати нашим батькам, хочемо спільних дітей і можемо їх зробити - потрібно діяти.
P.S. Лише б знайти те "ми".
  • 0

#63 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.06.2007 – 12:38

Перегляд дописуДаня Валуєв (19.06.2007 16:23) писав:

Сама постановка питання показує ставлення людини до одруження.
Якщо людина хоче щось робити, то вона не шукає приводу.
А так, схоже, що одруження сприймається як обов'язок і необхідність, а не як людська потреба.
Сподіваюся, у майбутньому шлюб відпаде як архаїзм, а людей виховуватимуть роботи.
Одруження це ж юридичне дійство...
  • 0

#64 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 27.06.2007 – 14:39

Перегляд дописуWeber (27.06.2007 13:38) писав:

Одруження це ж юридичне дійство...
Нє... це дійство відбуваться на небесах... а не в РАКСІ...
  • 0

#65 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.06.2007 – 15:27

Перегляд дописумалеча (27.06.2007 14:39) писав:

То Ви мабуть маєте на увазі шлюб... Я ж говорю власне про одруження. А на небесах... :)
  • 0

#66 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.06.2007 – 15:46

Перегляд дописумалеча (27.06.2007 15:39) писав:

Розлучення теж там проводять? :)
  • 0

#67 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.06.2007 – 23:34

А от у мене питання - для чого одружуються взагалі? Що це дає, окрім відсутності проблем з оформленням заповіту для дітей?
  • 0

#68 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 27.06.2007 – 23:36

Перегляд дописуСварус (28.06.2007 00:34) писав:

А от у мене питання - для чого одружуються взагалі? Що це дає, окрім відсутності проблем з оформленням заповіту для дітей?
Також це ускладнює вирішення житлових проблем, дає змогу контролювати дітей одружених від практично народження, зжирає купу грошей на організацію весілля. Одним словом, ще одна форма залежності людини від суспільства.
  • 0

#69 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 00:12

Особисто я за контроль, але тільки тоді коли контролюю я )). Як тільки людина отримує свободу, вона неодмінно стає рабом "зла", частіш за все. Реалізовуються різні збочення і тд. Так що я за контроль. Але це не по темі ((
Ми ж савці. А серед савців ніби ніхто шлюбу не бере ))
  • 0

#70 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.06.2007 – 00:20

Перегляд дописуСварус (28.06.2007 01:12) писав:

Ми ж савці. А серед савців ніби ніхто шлюбу не бере ))
Але серед ссавців є поширеним явище спільного догляду за потомством... До речі, слово "ссавці" з 2 "с" :)
Хоча, кожного року це може бути інший самець...
  • 0

#71 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 00:48

Дякую за виправлення, я думав що тільки кацапи кажуть "сс" ))
а ще ссавці жеруть сире мясо.
  • 0

#72 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 04:58

Перегляд дописумалеча (27.06.2007 08:39) писав:

нє, в сільраді.
  • 0

#73 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 09:27

Перегляд дописуСварус (28.06.2007 00:34) писав:

Якщо не враховувати моральні задоволення?

Перегляд дописуГетьман (28.06.2007 00:36) писав:

Також це ускладнює вирішення житлових проблем

Чим це?

Перегляд дописуГетьман (28.06.2007 00:36) писав:

зжирає купу грошей на організацію весілля. Одним словом, ще одна форма залежності людини від суспільства.

Ну якщо людина настільки залежна від суспільства, що бажає витратити саме "купу грошей" на весілля - то хто їй лікар?
  • 0

#74 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 28.06.2007 – 13:08

Перегляд дописуWeber (16.06.2007 08:34) писав:

Одруження - то шось таке, що страшить мужчин... Жінок воно навпаки дуже радує...
Але тим не менше доволі часто з радістю одружуються і мужчини.
Можливі відповіді на запитання Коли варто одружуватися? на мою думку є такими:
1. Коли закохався.
2. Коли залетів.
3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя.
4. Коли прийшли відповідні роки.
5. Як тільки виникла можливість.
6. При досягненні відповідного матеріального стану.
7. Ніколи.
Особисто я голосував би за пункт 3
3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя.
А як думаєте ви, форумчани?
Я б теж вибрав пункт 3, але ще й пункт 6, бо одружуватися, і висіти на квартирі батьків, жити за їх гроші - це тупо...
  • 0

#75 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.07.2007 – 21:21

Коли варто одружуватися?

Я точно проти ранніх шлюбів. Чому?
На Львівщині є така статистика: зараз 65% усіх шлюбів розпадаються, з них 75% ранні шлюби і половина з них не проживають разом 2 років. Хоча б щось взяли від Америки корисне, там люди швидше 25 і не думають одружуватись(спочатку освіта, робота, певний статус в суспільстві). Ще потрібно, щоб життя нас трохи по асфальту потаскало(якийсь життєвий опит потрібен і вміння іти на компроміси).

Спілкувався з жінками в друга на роботі та їх подружками. Троє розведені по разу і одна двічі.
Відповідь приблизно однакова: "Та всі чоловіки сволочі. Одружаться і задруть ноги на дивані, нічого робити не хочуть, думають що ми від них нікуди не дінимось".
Ось я собі й думаю: а навіщо взагалі одружуватись, якщо любите один одного і хочете разом жити, то живіть, хто вам заважає. Не думаю, що зараз хтось проти цього щось скаже, а якщо й так, можливо, він сам нічого ще не розуміє. Кажуть люди: "Зустрічатись, ходити разом одне, а жити інше" - тому поживіть, подивіться, заодно дізнаєтесь більше про свою половинку. І ніхто не буде думати що його примушує штамп в паспорті. Будуть розвиватися моральні закони і цінності, ніхто ж нікому нічого не винен і це ще буде своєрідним фактором стаху. Повага до людини, самоповага при цьому точно зросте, а це дуже важливо(любов не вічна, а повага назавжди).

Не знаю хто як собі уявляє подружне життя, але з двох розповідей знайомих жінок(за 45) ось що я запам'ятав: 2 роки все супер. Далі настає переломний період - настає усвідомлення реальності, добавляється розуму. Щоб перейти цей період потрібні діти і велика повага. Далі це однотипні дні: встала, покормила, діти, на роботу, покормила, зварити їсти, діти. У вільний час настільки змучена що вже нічого не хочеться. Одне й те саме лице, розмови, проблеми дуже дратують і нервують. Впертість одночасно обох - скандал, остальне компроміси або уступки.

Звідси, я вважаю, що одружуватися потрібно:
1. Не раніше 25 -
2. за умови що ти маєш стабільнну роботу і впевнений що зможеш забезпечити сім'ю;
3. Перед цим пожити разом хоча б рік;
4. Певний досвід у вирішенні проблем;
5. Велике терпіння;
6. Усвідомлення що це назавжди, що б не сталося;
7. Лише заради дітей(також це хороший стимул: що не кажіть а діти головне, і я буду робити для них все, тому точно не задру ноги на дивані);
8. Мудра, дбайлива, відповідальна і добра жінка(від цього залежить: які будуть мої діти та їх виховання);
9. Звичайно високі почуття до неї, як пояснити результатом чого народилися мої діти(розрахунок, гроші, заздрість, злість, бажання помсти, фізична потреба, ... що?... , як не почуття - для чого вони нам дані).

Шукаю чужі думки. Підтримайте, або розбийте мої твердження. Можливо, хтось знає реальні випадки. Розкажіть.
  • 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.07.2007 – 23:11

Перегляд дописуWladlen (3.07.2007 22:21) писав:

Я точно проти ранніх шлюбів. Чому?
На Львівщині є така статистика: зараз 65% усіх шлюбів розпадаються, з них 75% ранні шлюби і половина з них не проживають разом 2 років. Хоча б щось взяли від Америки корисне, там люди швидше 25 і не думають одружуватись(спочатку освіта, робота, певний статус в суспільстві). Ще потрібно, щоб життя нас трохи по асфальту потаскало(якийсь життєвий опит потрібен і вміння іти на компроміси).

Схоже автор не знає статистику розлучень в Штатах :) І причини розлучень дещо інші, і вже точно не через ранній шлюб.

Ось я собі й думаю: а навіщо взагалі одружуватись, якщо любите один одного і хочете разом жити, то живіть, хто вам заважає.

Саме тому я за громадянський шлюб. Але в нашому народі цвіте і пахне святенництво - коли людям намагаються показувати ідеал, хай навіть всередині він гнилий. Але проблема в тому, що сумісне проживання лише виявляє проблеми, а не виправляє їх, а враховуючи рівень проблемності це нічого не змінить.

Не знаю хто як собі уявляє подружне життя, але з двох розповідей знайомих жінок(за 45) ось що я запам'ятав: 2 роки все супер. Далі настає переломний період - настає усвідомлення реальності, добавляється розуму. Щоб перейти цей період потрібні діти і велика повага. Далі це однотипні дні: встала, покормила, діти, на роботу, покормила, зварити їсти, діти. У вільний час настільки змучена що вже нічого не хочеться. Одне й те саме лице, розмови, проблеми дуже дратують і нервують. Впертість одночасно обох - скандал, остальне компроміси або уступки.

Однотипні дії - це і є буденність. А ця буденність завдяки нашим батькам, в звічці яких дитинку ледь не до тридцяти годувати/прибирати не примушувати і не вчити в самостійному жітті вилазить боком.
Втім, як на мене:
а) Жінок за 45 краще не слухати.
б) діти і повага тут ні до чого, спокійно розлучаються і з дітьми. Потрібне кохання. Якщо його не було, а був лише секс - то коли він стає звичним, само собою, що людей більше нічого не тримає разом. От і все.

1. Не раніше 25 -
2. за умови що ти маєш стабільнну роботу і впевнений що зможеш забезпечити сім'ю;
3. Перед цим пожити разом хоча б рік;
4. Певний досвід у вирішенні проблем;
5. Велике терпіння;
6. Усвідомлення що це назавжди, що б не сталося;
7. Лише заради дітей(також це хороший стимул: що не кажіть а діти головне, і я буду робити для них все, тому точно не задру ноги на дивані);
8. Мудра, дбайлива, відповідальна і добра жінка(від цього залежить: які будуть мої діти та їх виховання);
9. Звичайно високі почуття до неї, як пояснити результатом чого народилися мої діти(розрахунок, гроші, заздрість, злість, бажання помсти, фізична потреба, ... що?... , як не почуття - для чого вони нам дані).

1. Не обов"язково.
2. Не обов"язково, навпаки, як на мене - потрібно, щоб їх не було. Саме в проблемах люди пізнаються найкраще.
3. Ну, це правда. Втім, одного року мало. На власному досвіді вважаю, що краще три-чотири. Хоча за цієї умови сам шлюб стає лише приводом для свята та штампом в паспорті.
4. Не обов"язково - було б бажання їх вирішувати. Ми народжуємось взагалі нічого не знаючи в дуже небезпечний світ, але ж вчимося.
5. Оце точно.
6. Ну...Дивний якийсь пункт. Нічого не буває назавжди, зрештою існує смерть.
7. Повна маячня. Оте все, що було вищеперечислено - досвід, стан, фінанси: оце все якраз потрібно для дітей. Одружуватися лише заради дитини - спочатку потрібно було думати, коли її заводили. А якщо вже нічого не світить разом - краще не псувати тій дитині нервову систему життям в родині, де люди одне одне ненавидять.
8. Це точно. Втім, чоловік теж зобов"язаний таким бути, але це буває так рідко...
9. Не зрозумів пункту взагалі.
  • 0

#77 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 01:20

Перегляд допису-=VJ=- (4.07.2007 00:11) писав:

7. Повна маячня. Оте все, що було вищеперечислено - досвід, стан, фінанси: оце все якраз потрібно для дітей. Одружуватися лише заради дитини - спочатку потрібно було думати, коли її заводили. А якщо вже нічого не світить разом - краще не псувати тій дитині нервову систему життям в родині, де люди одне одне ненавидять.
Аж ніяк не маячня.
Як раз тоді, коли робите щось заради дитій, то наперед плануєте якнайкращі умови їхнього життя /що включають як фінанси, так і поміркований вибір батька-матері/, а не мрієте про "кохання винесе".
Кохання - це лотерея. Противага їй - свідомий вибір, що його пан Wladlen і просуває.
  • 0

#78 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.07.2007 – 09:41

6. Ну...Дивний якийсь пункт. Нічого не буває назавжди, зрештою існує смерть.
Якщо з людиною щось сталося: інвалідність, невиліковна хвороба і т.д.; не можна у таких випадках кидати її.

Що ти пропонуєш: щоб дитина жила в формальній сім'ї - і хто вона по документах, що скажуть на це інші діти в школі(вони ж її "з'їдять"). Чи ти маєш на увазі народити дитину, а потім одружуватись? Навпаки.

9. Не зрозумів пункту взагалі.
Народження дітей не має бути з розрахунку - це результат вищих почуттів.
  • 0

#79 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 04.07.2007 – 09:43

Перегляд допису-=VJ=- (3.07.2007 23:11) писав:

Схоже автор не знає статистику розлучень в Штатах :kozak: І причини розлучень дещо інші, і вже точно не через ранній шлюб.
о та!
Приклад США:" Я зі своєю дівчиною переїхав до іншого штату. Там ми одружилися. І народили дітей. Їх 5. Старшій доньці зараз 22. 5 років назад ми з дружиною розлучилися, тому що вона стала релігійною фанаткою. Це жахливо!"

як кажуть "кому що".
:)
  • 0

#80 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 11:18

Перегляд дописуWladlen (4.07.2007 10:41) писав:

Народження дітей не має бути з розрахунку - це результат вищих почуттів.
Хто сказав, що мудрість не належить до цих почуттів?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних