Перейти до вмісту

Коли варто одружуватися?

Повідомлень в темі: 405

Опитування: Коли варто одружуватися? (286 користувачів проголосувало)

Коли би Ви одружилися?

1. Коли закохалися. (9 голосів [3.15%])

Процент голосів: 3.15%

2. Коли "залетіли". (14 голосів [4.90%])

Процент голосів: 4.90%

3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя. (183 голосів [63.99%])

Процент голосів: 63.99%

4. Коли прийшли відповідні роки. (зазначити в дописі "відповідні роки") (8 голосів [2.80%])

Процент голосів: 2.80%

5. Як тільки виникла можливість. (5 голосів [1.75%])

Процент голосів: 1.75%

6. При досягненні відповідного матеріального стану. (51 голосів [17.83%])

Процент голосів: 17.83%

7. Ніколи. (16 голосів [5.59%])

Процент голосів: 5.59%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2010 – 19:24

UkrBash сказав:

Після слів матері "Задрав! Прасуй свій одяг сам!" я зрозумів, що мені час одружуватись

• 0

#322 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 00:19

Перегляд дописузмій (9.08.2010 19:19) писав:

Так. Діти - це добре. Мрію, що колись буду батьком. Але ось що мене хвилює. Я думаю, що не будуть рости щасливими діти в тій родині, в якій немає між батьками справжнього кохання. Бо дітям потрібна не лише їжа. Вони відчувають стосунки між батьками і дуже переживають, як що щось негаразд. Це залишає свій відбиток на їхньому формуванні як людина.
Приклад щасливого одного з батьків цілком наставить на шлях щастя і їхніх дітей.
  • 0

#323 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.08.2010 – 09:14

Перегляд дописузмій (8.08.2010 23:27) писав:

Мало хто вважає свій шлюб успішним. Дехто з моїх знайомих взагалі жалкують, що одружилися і розходитися не хочуть лише тому, що діти. Хоча спочатку все було ніби добре.
Тут в голосуванні більшість проголосувала за те, що варто одружуватися, коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя. Я з цим згоден. Але в реальному житті люди дуже рідко знаходять своє справжнє кохання. І багато хто не знайшовши справжнього кохання все одно вирішує одружитися.
Як ви вважаєте, що найчастіше стає головною причиною, яка спонукає людину прийняти рішення одружитися без кохання? Боязнь самотності? Гроші? Бажання мати дітей? Чи щось інше?
Наприклад, один мій знайомий одружився тому, що дуже хотів щоб до нього в колективі ставилися, не як до пацана, а як до справжнього дорослого чоловіка, батька дітей. Він не знайшов справжнього, кохання і не дуже шукав (так він мені сказав). Повернувшись з армії, почав зустрічатися з дівчиною і незабаром вони одружилися.
Чи варто одружуватися без кохання?
Чи може бути щасливою така родина?
З іншого боку, шукаючи справжнє кохання, ризикуєш так і залишитися неодруженим. Але я все ж таки схиляюсь до думки, що краще ризикнути…
Чи успішний був шлюб часто усвідомлюється лише на старості, або після розлучення і спроби ще раз одружитись.
Жалкують ті, хто не був готовий одружуватись. А велике взаємне кохання - це ще не ознака власної готовності створити сім"ю. Кохання ну дуже часто плутають з закоханістю, пристрастю. Закохались, одружились, пішли діти, буденщина і ось тут починає випливати на верх різність інтересів, уподобання, життєві орієнтири, врешті різний соціальний статус, - і кохання аж бігом десь розіюється.

Перегляд дописузмій (9.08.2010 01:20) писав:

Але я би на таке не погодився. Думаю краще шукати справжнє взаємне кохання. І навіть як що не вийде і залишишся один, це все одно краще ніж когось терпіти.
Ну, кожному своє. Але самотня старість та усвідомлення по тому того, що в свій час не використав свого шансу у будь-чому, - це страшно.
  • 0

#324 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 09:16

Перегляд дописузмій (9.08.2010 19:19) писав:

Так. Діти - це добре. Мрію, що колись буду батьком. Але ось що мене хвилює. Я думаю, що не будуть рости щасливими діти в тій родині, в якій немає між батьками справжнього кохання. Бо дітям потрібна не лише їжа. Вони відчувають стосунки між батьками і дуже переживають, як що щось негаразд. Це залишає свій відбиток на їхньому формуванні як людина.
Не боїтеся, що кохання пройде?
  • 0

#325 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 09:45

Перегляд дописуОлеська (10.08.2010 10:14) писав:

Ну, кожному своє. Але самотня старість та усвідомлення по тому того, що в свій час не використав свого шансу у будь-чому, - це страшно.
Я так розумію, всі чайлфрі повинні бути послідовними до кінця - закінчувати життя евтаназією, ги.
  • 0

#326 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 12.08.2010 – 23:26

Перегляд дописуzav (10.08.2010 01:19) писав:

Приклад щасливого одного з батьків цілком наставить на шлях щастя і їхніх дітей.
Можливо й так. Але думаю це буде непросто.

Кохання ну дуже часто плутають з закоханістю, пристрастю. Закохались, одружились, пішли діти, буденщина і ось тут починає випливати на верх різність інтересів, уподобання, життєві орієнтири, врешті різний соціальний статус, - і кохання аж бігом десь розіюється.
Це точно. Думаю найчастіше закоханість буває у малечі. У тих кому вже 30 років і більше навряд чи буває закоханість. Тут скоріше або справжнє кохання або нічого взагалі.)

Можливо й так, але як що не полишати займатися самовдосконаленням, винахідництвом, творчістю (наприклад співаєш, пишеш вірши, малюєш, вишиваєш або конструюєш щось), мати класних друзів, вести здоровий і активний спосіб життя то це вже не так і страшно, значно краще ніж постійно когось терпіти. Думаю це буде класно.)

Перегляд дописуreyneke (10.08.2010 10:16) писав:

Не боїтеся, що кохання пройде?
Думаю як що кохання буде дійсно справжнім ( як що це не закоханість) то воно буде вічне…
  • 0

#327 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.08.2010 – 14:22

Перегляд дописузмій (9.08.2010 01:49) писав:

Так, щасливою людина може бути і неодружена. Отже виходить, варто шукати справжнє кохання і не розмінюватися. Виходить залишитися неодруженому це не така вже і велика біда...

От мені цікаво, як справжнє від несправжнього відрізняють.
  • 0

#328 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 14:32

Перегляд дописуTwinkle (13.08.2010 15:22) писав:

...елементарно, несправжнє, як і будь яка бутафорія є лише фіговим листочком і не більше. Несправжнє
це навіть не модель а лише макет справжнього... :)
  • 1

#329 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 14:36

Перегляд дописуПастух (13.08.2010 15:32) писав:

...елементарно, несправжнє, як і будь яка бутафорія є лише фіговим листочком і не більше. Несправжнє
це навіть не модель а лише макет справжнього... :)

А практичну пораду якусь дати можете? Без філософських узагальнень? Без синхросинтезу, бо я його не дуже розумію?
  • 0

#330 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 14:49

Враховуючи, що основним продуктом нашої цивілізації є людина завтрашнього дня пропоную - на державному рівні
створити бюджетні сімї в яких на всі посади членів сімї-родини будуть влаштовуватися дуже строгі конкурси, з
серйозним медичним обстеженням, з обовязковою відповідною освітою. Якщо будь який член такої сімї буде недобро-
совісно виконувати свої обовязки на його місце моментально буде оголошено новий конкурс. Ось тоді пропаде проблема сирітства, так як в таких сімях кількість дітей буде такою, щоб "зайвих" дітей не було. Всі діти повинні виховуватись тільки в міцних і повних сімях-родинах. Кожен правдивий батько повинен мати правдиву увагу від
правдивої дружини - матері. Кожна правдива дружина-мати повинна мати правдиву увагу відповідно. В цих сімях
люди не повинні думати над тим як дотягнути до наступної зарплати. Переважна більшість злочинців родом із неблагополучних сімей. Відповідно, що в таких сімях діти повинні отримувати специфічну освіту в першу чергу -
прикладні знання з виховання здорового потомства, та здорового способу життя.
  • 1

#331 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.08.2010 – 16:45

у серпні
  • 0

#332 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 16:58

Перегляд дописуSensssorika (13.08.2010 17:45) писав:

у серпні
Боже мій, все геніальне таке просте.
  • 1

#333 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 20:56

Перегляд дописуTwinkle (13.08.2010 15:22) писав:

Існує справжнє кохання і закоханість . Що таке закоханість дуже добре пояснила в своєму дописі Олеська.

Кохання ну дуже часто плутають з закоханістю, пристрастю. Закохались, одружились, пішли діти, буденщина і ось тут починає випливати на верх різність інтересів, уподобання, життєві орієнтири, врешті різний соціальний статус, - і кохання аж бігом десь розіюється.
Закоханість – це і є несправжнє кохання. Коли сподобалися карі очі то не варто думати, що це вже справжнє кохання. Це лише закоханість. Але через це проходять усі і думаю це нормально. Це ніби початок справжнього кохання. Думаю справжнє кохання з’являється значно пізніше, після того як ти пізнаєш внутрішній світ своєї коханої людини, починаєш той світ розуміти, починаєш відчувати, що ви споріднені, от тоді починає зароджуватися справжнє кохання. І такі люди, як що поєднають свої долі, думаю це буде назавжди.
  • 0

#334 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 23:07

Перегляд дописузмій (13.08.2010 21:56) писав:

Існує справжнє кохання і закоханість . Що таке закоханість дуже добре пояснила в своєму дописі Олеська.

Закоханість – це і є несправжнє кохання. Коли сподобалися карі очі то не варто думати, що це вже справжнє кохання. Це лише закоханість. Але через це проходять усі і думаю це нормально. Це ніби початок справжнього кохання. Думаю справжнє кохання з’являється значно пізніше, після того як ти пізнаєш внутрішній світ своєї коханої людини, починаєш той світ розуміти, починаєш відчувати, що ви споріднені, от тоді починає зароджуватися справжнє кохання. І такі люди, як що поєднають свої долі, думаю це буде назавжди.

Все одно до кінця не зрозуміло, бо якщо виявити, чи це кохання чи просто закоханість, можна аж після того, коли "одружилися, діти пішли", то так і виявляється, що воно вже не має значення, бо люди міцно прив’язані одне до одного. І в кожному коханні є стадія закоханості. От добре, якщо люди до одруження років так 6-7 зустрічаються, то вони вже все між собою перевірять, а якщо значно менше? Закоханість для кожної пари може тривати різний період. От два роки зустрічаються вже повністю дорослі люди (тобто такі, які вже з самого початку стосунків є достатньо зрілими для одруження), стадія закоханості ще дивним чином не минула, вони одружуються. А потім виявляєься, що все далеко не так прикольно, як було з самого початку. А наче ж і дорослі були, і усвідомлювали добре, що робили... Все ж універсального рецепта - як розрізнити - ніхто не може дати. Ми можемо сказати, що щось не є коханням, якщо існує примус до чогось з якогось боку, але якщо люди більш-менш добре вживаються разом і існує елемент закоханості в їхніх стосунках, їм буде дуже важко визначити справжню їхню природу.
  • 0

#335 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 23:19

Перегляд дописуTwinkle (14.08.2010 00:07) писав:

От добре, якщо люди до одруження років так 6-7 зустрічаються, то вони вже все між собою перевірять, а якщо значно менше?
Правильно саме це я і мав на увазі. Непотрібно поспішати одружуватися. І коли буде все перевірено саме після цього вже виникає справжнє кохання, не раніше.
  • 0

#336 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 13.08.2010 – 23:22

варто одружуватися, коли "уж замуж невтерпеж"... обом. І неважливо, з яких причин.
  • 0

#337 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.08.2010 – 23:24

а шо закоханність в кохання не може перерости? чи навпаки? кохання, після кількох років життя і проблем- у закоханність?
  • 0

#338 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 13.08.2010 – 23:31

я якраз нещодавно з подругою говорила щодо весілля у таку спеку... не дуже воно якось... От у квітні-травні добре
  • 0

#339 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 23:35

Перегляд дописуSensssorika (14.08.2010 00:24) писав:

а шо закоханність в кохання не може перерости?
Саме так найчастіше і відбувається.

Перегляд дописуSensssorika (14.08.2010 00:24) писав:

чи навпаки? кохання, після кількох років життя і проблем- у закоханність?
Ні. Як що кохання справжнє то думаю це назавжди.

Перегляд дописуФабрегас (14.08.2010 00:26) писав:

давайте всі одружуватись в серпні!
А раніше на Україні так і робили. Зібрали урожай і поченають гуляти весілля.

Повідомлення відредагував змій: 13.08.2010 – 23:38

• 0

#340 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 13.08.2010 – 23:37

Перегляд дописуSensssorika (14.08.2010 00:28) писав:

ти 32го! :)
ні, я напевно десь у жовтні) або листопаді..

Повідомлення відредагував Фабрегас: 13.08.2010 – 23:37

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних