Перейти до вмісту

Коли варто одружуватися?

Повідомлень в темі: 405

Опитування: Коли варто одружуватися? (286 користувачів проголосувало)

Коли би Ви одружилися?

1. Коли закохалися. (9 голосів [3.15%])

Процент голосів: 3.15%

2. Коли "залетіли". (14 голосів [4.90%])

Процент голосів: 4.90%

3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя. (183 голосів [63.99%])

Процент голосів: 63.99%

4. Коли прийшли відповідні роки. (зазначити в дописі "відповідні роки") (8 голосів [2.80%])

Процент голосів: 2.80%

5. Як тільки виникла можливість. (5 голосів [1.75%])

Процент голосів: 1.75%

6. При досягненні відповідного матеріального стану. (51 голосів [17.83%])

Процент голосів: 17.83%

7. Ніколи. (16 голосів [5.59%])

Процент голосів: 5.59%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.01.2010 – 07:29

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2010 02:11) писав:

Сім"я - це подружжя.
Діти - це не сім"я, це наслідок сім"ї, який в майбутньому створить свою сім"ю.
Дивно, чому ж тоді в українських законах є такий пунктик, що при відсутності дітей певний час з одруження, один з подружжя має право розлучитись і його розлучать законно без всякого?

Перегляд дописуSensssorika (13.01.2010 16:12) писав:

Панна Сенссс важає,шо треба повідміняти на фік пенсії, нехай пенсіонерів їхні діти забезпечують і доглядають. Як от роблять мої батьки зі своїми батьками. а то зараз людина працює на себе і ше на кілька пенсіонерів,бо треба ж з чогось їм пенсії виплачувати. з якої радості я маю забезпечувати сторонніх мені людей?
Чула, що є таке поняття, як утримування батьків-пенсіонерів. Тобто так само, як подають на аліменти чоловіка, щоби сплачував дитині частку своїх прибутків, можна заставити законно власну дитину сплачувати частку прибутків на утримування пенсіонера при доказі, що та дитина була в свій час забезпечена батьками.
  • 0

#302 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2010 – 09:37

Перегляд дописуОлеська (15.01.2010 07:29) писав:

Дивно, чому ж тоді в українських законах є такий пунктик, що при відсутності дітей певний час з одруження, один з подружжя має право розлучитись і його розлучать законно без всякого?
Щоб пришвидшити розпад бездітних сімей і дати можливість створити нову сім'ю в якій можуть з'явитись діті. Держава дбає про збільшення платників податків :rolleyes:
  • 0

#303 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 10:26

Чула, що є таке поняття, як утримування батьків-пенсіонерів. Тобто так само, як подають на аліменти чоловіка, щоби сплачував дитині частку своїх прибутків, можна заставити законно власну дитину сплачувати частку прибутків на утримування пенсіонера при доказі, що та дитина була в свій час забезпечена батьками.

Перегляд дописуArmando (15.01.2010 09:37) писав:

Щоб пришвидшити розпад бездітних сімей і дати можливість створити нову сім'ю в якій можуть з'явитись діті. Держава дбає про збільшення платників податків :rolleyes:
Обидві ці речі визначені Сімейним кодексом України: право батьків на утримання їхніми дітьми та право чоловіка і право жінки мати дітей.
  • 0

#304 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 16:10

Геть вже знахабніли - ніби не досить того, що я на три з лишнім тисячі щомісяця поповнюю пенсійний фонд.
  • 0

#305 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 21:36

Перегляд допису-=VJ=- (22.01.2010 16:10) писав:

Геть вже знахабніли - ніби не досить того, що я на три з лишнім тисячі щомісяця поповнюю пенсійний фонд.
Не треба плутати - то ви собі поповнюєте, а не комусь. Персонифікація!
Крім того, мова там іде про батьків нужденних - котрі втратили працездатність або що.
  • 0

#306 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 22.01.2010 – 21:48

Перегляд дописуzav (22.01.2010 22:36) писав:

Крім того, мова там іде про батьків нужденних - котрі втратили працездатність або що.
Якраз вилами по воді написане таке поповнення собі. Закони мають властивість мінятись.
  • 0

#307 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 22.01.2010 – 22:09

Перегляд дописуzav (22.01.2010 21:36) писав:

От життя, поповнюєш пенсію комусь, а кажуть собі, а нужденні батькі повінні доказувати, що колись забеспечували дитину. :)
  • 0

#308 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 23:16

Перегляд дописуOdonacer (22.01.2010 22:09) писав:

От життя, поповнюєш пенсію комусь, а кажуть собі, а нужденні батькі повінні доказувати, що колись забеспечували дитину. :)
Не повинні - це й так зрозуміло й у кодексі визначено.
  • 0

#309 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.01.2010 – 23:31

Цитата

p.s. І ніякого кохання! Розрахунок, виключно тверезий розрахунок.

А що ж буде з сім"єю,коли гроші закінчаться чи захворіє годувальник і не зможе гроші заробляти?Тоді викинути його чи її з дому,бо перестав підходити по критеріях?
  • 0

#310 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 23:49

Перегляд дописуspanky (22.01.2010 23:31) писав:

Цитата

p.s. І ніякого кохання! Розрахунок, виключно тверезий розрахунок.

А що ж буде з сім"єю,коли гроші закінчаться чи захворіє годувальник і не зможе гроші заробляти?Тоді викинути його чи її з дому,бо перестав підходити по критеріях?
А формажорні - надзвичайні непереборні обставини, які неможливо було передбачити - ні на що не впливають.
  • 0

#311 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 08.08.2010 – 22:27

Мало хто вважає свій шлюб успішним. Дехто з моїх знайомих взагалі жалкують, що одружилися і розходитися не хочуть лише тому, що діти. Хоча спочатку все було ніби добре.
Тут в голосуванні більшість проголосувала за те, що варто одружуватися, коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя. Я з цим згоден. Але в реальному житті люди дуже рідко знаходять своє справжнє кохання. І багато хто не знайшовши справжнього кохання все одно вирішує одружитися.
Як ви вважаєте, що найчастіше стає головною причиною, яка спонукає людину прийняти рішення одружитися без кохання? Боязнь самотності? Гроші? Бажання мати дітей? Чи щось інше?
Наприклад, один мій знайомий одружився тому, що дуже хотів щоб до нього в колективі ставилися, не як до пацана, а як до справжнього дорослого чоловіка, батька дітей. Він не знайшов справжнього, кохання і не дуже шукав (так він мені сказав). Повернувшись з армії, почав зустрічатися з дівчиною і незабаром вони одружилися.
Чи варто одружуватися без кохання?
Чи може бути щасливою така родина?
З іншого боку, шукаючи справжнє кохання, ризикуєш так і залишитися неодруженим. Але я все ж таки схиляюсь до думки, що краще ризикнути…
  • 0

#312 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 22:42

Перегляд дописузмій (8.08.2010 23:27) писав:

Чи варто одружуватися без кохання?
Безперечно. Якщо:

Перегляд дописузмій (8.08.2010 23:27) писав:

Чи може бути щасливою така родина?
Принаймні один із майбутнього подружжя вже щасливий.
  • 0

#313 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 23:25

Перегляд дописуzav (8.08.2010 23:42) писав:

Безперечно. Якщо:

Принаймні один із майбутнього подружжя вже щасливий.
Можливо й так. А потім починає той хто не щасливий різні коники викидати бо вже стомився дивитися на ту щасливу морду. І починає: давай каву у постіль, іди вставай лише ти вночі до дитини коли плаче, придирки різні щодо різних хатніх справ і тому подібне. А ще починає з сусідом (чи з сусідкою) дуже задружуватися, особливо коли ти у відрядженні… Або з роботи приходить дуже пізно з підозріло занадто щасливою мордою… Каже що савіщаніє затянулось…
І тільки спробуй щось скажи проти, одразу скаже, що ти мене вибрав(ла), ти мене обожнюєш, а я дуже сильно в подружжя не набивався(лась) тому будеш скандали влаштовувати – піду. І терпить бідолаха тії козні.
Цікаво чи довго так витерпить?
І що ж то за життя?
  • 0

#314 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 00:05

Перегляд дописузмій (9.08.2010 00:25) писав:

Можливо й так. А потім починає той хто не щасливий різні коники викидати бо вже стомився дивитися на ту щасливу морду. І починає: давай каву у постіль, іди вставай лише ти вночі до дитини коли плаче, придирки різні щодо різних хатніх справ і тому подібне. А ще починає з сусідом (чи з сусідкою) дуже задружуватися, особливо коли ти у відрядженні… Або з роботи приходить дуже пізно з підозріло занадто щасливою мордою… Каже що савіщаніє затянулось…
І тільки спробуй щось скажи проти, одразу скаже, що ти мене вибрав(ла), ти мене обожнюєш, а я дуже сильно в подружжя не набивався(лась) тому будеш скандали влаштовувати – піду. І терпить бідолаха тії козні.
Цікаво чи довго так витерпить?
І що ж то за життя?
"савіщанієм затянувшимся" щасливим не зробиш, а рештою не налякаєш.
  • 0

#315 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 00:20

Перегляд дописуzav (9.08.2010 01:05) писав:

"савіщанієм затянувшимся" щасливим не зробиш, а рештою не налякаєш.
Отже Ви вважаєте, що той не злякається отих коників і буде терпіти вічно?
Може хтось і витримає...
Але я би на таке не погодився. Думаю краще шукати справжнє взаємне кохання. І навіть як що не вийде і залишишся один, це все одно краще ніж когось терпіти.
  • 0

#316 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 00:26

Перегляд дописузмій (9.08.2010 01:20) писав:

Отже Ви вважаєте, що той не злякається отих коників і буде терпіти вічно?
Може хтось і витримає...
Але я би на таке не погодився. Думаю краще шукати справжнє взаємне кохання. І навіть як що не вийде і залишишся один, це все одно краще ніж когось терпіти.
Йа вважаю, що щасливі люди не відвідують "савіщаній затянувшихся", тому щасливим виходить другий із подружжя, котрого не налякаєш.
Знайти щастя зрештою легше, ніж кохання.
  • 0

#317 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 00:49

Перегляд дописуzav (9.08.2010 01:26) писав:

Знайти щастя зрештою легше, ніж кохання.
Так, щасливою людина може бути і неодружена. Отже виходить, варто шукати справжнє кохання і не розмінюватися. Виходить залишитися неодруженому це не така вже і велика біда...
  • 0

#318 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 09.08.2010 – 07:29

Перегляд дописузмій (9.08.2010 01:49) писав:

Отже виходить, варто шукати справжнє кохання і не розмінюватися. Виходить залишитися неодруженому це не така вже і велика біда...

Пробачте за жорстокість, але за пошуком "Справжнього кохання" часто ховається нездатність кохати. <_<
  • 0

#319 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 07:48

Перегляд дописузмій (9.08.2010 01:49) писав:

Так, щасливою людина може бути і неодружена. Отже виходить, варто шукати справжнє кохання і не розмінюватися. Виходить залишитися неодруженому це не така вже і велика біда...
Ясно, що не біда.
Але насамоті дітей не зробиш, ги.
Щасливий створює родину і заради майбутніх дійте теж.
  • 0

#320 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 18:19

Перегляд дописуOdonacer (9.08.2010 08:29) писав:

Пробачте за жорстокість, але за пошуком "Справжнього кохання" часто ховається нездатність кохати. <_<
Згоден. Буває, що ховається. Але не згоден, що часто.

Перегляд дописуzav (9.08.2010 08:48) писав:

Ясно, що не біда.
Але насамоті дітей не зробиш, ги.
Щасливий створює родину і заради майбутніх дійте теж.
Так. Діти - це добре. Мрію, що колись буду батьком. Але ось що мене хвилює. Я думаю, що не будуть рости щасливими діти в тій родині, в якій немає між батьками справжнього кохання. Бо дітям потрібна не лише їжа. Вони відчувають стосунки між батьками і дуже переживають, як що щось негаразд. Це залишає свій відбиток на їхньому формуванні як людина.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних