Перейти до вмісту

Коли варто одружуватися?

Повідомлень в темі: 405

Опитування: Коли варто одружуватися? (286 користувачів проголосувало)

Коли би Ви одружилися?

1. Коли закохалися. (9 голосів [3.15%])

Процент голосів: 3.15%

2. Коли "залетіли". (14 голосів [4.90%])

Процент голосів: 4.90%

3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя. (183 голосів [63.99%])

Процент голосів: 63.99%

4. Коли прийшли відповідні роки. (зазначити в дописі "відповідні роки") (8 голосів [2.80%])

Процент голосів: 2.80%

5. Як тільки виникла можливість. (5 голосів [1.75%])

Процент голосів: 1.75%

6. При досягненні відповідного матеріального стану. (51 голосів [17.83%])

Процент голосів: 17.83%

7. Ніколи. (16 голосів [5.59%])

Процент голосів: 5.59%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 23:50

Дякую за вірш - мені завжди подобався, але тексту не мала :happytwo:
А щодо одруження скажу - все це настільки індивідуально... Як немає двох ідентичних людей на Землі, так і не можу бути однакових історій кохання, шлюбу тощо.
  • 0

#242 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 10.04.2009 – 20:22

Як на мене найкраще одружуватися коли обоє повністю осмислять відповідальність і важливість цього кроку.
  • 0

#243 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 21:03

Найбільшу кількість голосів дали за найсопливіший варіант. Слішкам многа саплєй! Пофіг, що зараз куча роззлючених романтиків вдасться до відповідних дій. Зважте: не завжди коли відчуваєш, шо проживеш з коханою людиною блаблабла, можна одружитись. І причин куча, від фінансових, до, наприклад того, що ваша половинка може бути вже одружена. :yes:
  • 0

#244 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.04.2009 – 00:08

Коли,це кожен вирішує сам.
  • 0

#245 webwin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 13:24

на СТБ була передача про самотніх жінок яким за 30. Вони успішні, зробили кар"єру, їздять на гарних машинах, тільки вдома їх ніхто не чекає. І когось знайти в такому віці проблематично. Гарних чоловіки уже давно зайняті, і ніхто їх відпускати не збирається. А через алкоголізм і наркоманію "ліквідних" ровесників залишається менше ніж жінок. І жінки вияв"ляються у патовій ситуації, коли приходиться самій собі купувати квіти.
В 18 - 25 років такої проблеми у них не має, так як навколо повно чоловіків які приділяють їм увагу, а "потрібно робити кар"єру".
Так що на мій погляд дівчата і дорослішають раніше і їм потрібно одружуватись раніше, інакше з вікон вартість на ринку наречених падає.

Повідомлення відредагував webwin: 12.04.2009 – 13:28

• 0

#246 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 06:23

Перегляд дописуwebwin (12.04.2009 14:24) писав:

Гарних чоловіки уже давно зайняті, і ніхто їх відпускати не збирається.

Більше того - посередні чоловіки не будуть на них навіть дивитись, бо у таких зазвичай комплекс першості чоловіка, а така жінка однозначно вже перша за досягненнями.
Я вже не кажу про те, що такі жінки часто втрачають вміння спілкуватись в сім"ї, переносячи "директорські" замашки і на внутрішні стосунки - кому таке щастя протрібно?
  • 0

#247 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.05.2009 – 00:13

одна моя подруга гарно сказала, "коли зрозумієш шо хочеш кожен ранок прокидатись і бачити біля себе сонну кохану - тоді треба вже думати одружуватись"
  • 0

#248 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 19:52

Перегляд дописуФабрегас (3.05.2009 00:13) писав:

одна моя подруга гарно сказала, "коли зрозумієш шо хочеш кожен ранок прокидатись і бачити біля себе сонну кохану - тоді треба вже думати одружуватись"

Так.Дуже підходящо сказано,щоб висловити мою думку з цього приводу. :unsure:
  • 0

#249 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 22.10.2009 – 07:21

Я би відповів двома пунктами: коли знайшов свою соулмейт, другу половинку (3) і коли певні відповідні роки, думаю десь від 23+ і далі...
  • 0

#250 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 22.10.2009 – 09:03

Перегляд дописуwebwin (12.04.2009 14:24) писав:

на СТБ була передача про самотніх жінок яким за 30. Вони успішні, зробили кар"єру, їздять на гарних машинах, тільки вдома їх ніхто не чекає. І когось знайти в такому віці проблематично. Гарних чоловіки уже давно зайняті, і ніхто їх відпускати не збирається. А через алкоголізм і наркоманію "ліквідних" ровесників залишається менше ніж жінок. І жінки вияв"ляються у патовій ситуації, коли приходиться самій собі купувати квіти.
В 18 - 25 років такої проблеми у них не має, так як навколо повно чоловіків які приділяють їм увагу, а "потрібно робити кар"єру".
Так що на мій погляд дівчата і дорослішають раніше і їм потрібно одружуватись раніше, інакше з вікон вартість на ринку наречених падає.
Навіщо тоді життя коли постійно чимось жертвуєш і нічого не отримуєш взамін. Машина і гроші не зроблять людину повністю щасливою.
  • 0

#251 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 22.10.2009 – 11:05

А я гадаю "любві всє возрасти покорни", тому коли відчуєш, що "женилка" вже виросла тоді можна й женитися :ggggg:
  • 0

#252 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 22.10.2009 – 13:42

Перегляд дописуkompman (22.10.2009 11:05) писав:

А я гадаю "любві всє возрасти покорни", тому коли відчуєш, що "женилка" вже виросла тоді можна й женитися :ggggg:
"женилка" відростає швидко. і що? йти з нею під міст жити?

я не дивуюсь, що стільки розлучень. Занадто легковажне відношення до одруження
  • 0

#253 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.10.2009 – 15:18

Перегляд дописуIA32 (10.04.2009 22:03) писав:

Найбільшу кількість голосів дали за найсопливіший варіант. Слішкам многа саплєй! Пофіг, що зараз куча роззлючених романтиків вдасться до відповідних дій. Зважте: не завжди коли відчуваєш, шо проживеш з коханою людиною блаблабла, можна одружитись. І причин куча, від фінансових, до, наприклад того, що ваша половинка може бути вже одружена. :ggggg:

Всі інші моменти враховуються теж - уже після того, як знайдеш ту людину. Зрештою, багато закоханих розходяться якраз не через те, що їм кохання бракує чи немає усвідомлення бажання жити разом до кінця своїх днів, а через набагато прагматичніші причини.
  • 0

#254 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 21:42

Перегляд дописуTwinkle (22.10.2009 15:18) писав:

Всі інші моменти враховуються теж - уже після того, як знайдеш ту людину. Зрештою, багато закоханих розходяться якраз не через те, що їм кохання бракує чи немає усвідомлення бажання жити разом до кінця своїх днів, а через набагато прагматичніші причини.
наприклад?
  • 0

#255 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 22:48

печатка в паспорті несе зобов"язання за Сімейним кодексом, не більше, і ще купу проблем, це ніяка не гарантія, як деякі вважають, як на мене...
  • 0

#256 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.10.2009 – 19:34

Перегляд дописучорно-біла (22.10.2009 22:42) писав:

наприклад?

Наприклад, ті ж фінансові причини: немає грошей, щоб самостійно жити окремо від батьків, прозустрічалися вже довго, і або одружуватися, або розходитися. Бачила такі пари.
  • 0

#257 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 21:40

Перегляд дописуTwinkle (23.10.2009 19:34) писав:

Наприклад, ті ж фінансові причини: немає грошей, щоб самостійно жити окремо від батьків, прозустрічалися вже довго, і або одружуватися, або розходитися. Бачила такі пари.
:happy1: я чогось таки не розумію. є пара, вони закохані, але через те що в один прекрасний момент нема грошей вони розходяться? Для чого? Можна ж почекати з тим, одружитись пізніше.
  • 0

#258 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.10.2009 – 12:20

Перегляд дописуЗа межею (22.10.2009 23:48) писав:

печатка в паспорті несе зобов"язання за Сімейним кодексом, не більше, і ще купу проблем, це ніяка не гарантія, як деякі вважають, як на мене...
печатка в паспорті несе за собою не тільки зобовязання за сімейним кодексом, а ще й зобов"язання перед батьками, що весілля тобі відгрохали, перед половинкою з якою ти цю печатку розділила і ще багато яких зобов"язань..
  • 0

#259 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.10.2009 – 13:46

Перегляд дописуЛастiвочка (24.10.2009 13:20) писав:

печатка в паспорті несе за собою не тільки зобовязання за сімейним кодексом, а ще й зобов"язання перед батьками, що весілля тобі відгрохали, перед половинкою з якою ти цю печатку розділила і ще багато яких зобов"язань..
хто сказав???...
  • 0

#260 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 13:52

реєстрація шлюбу може допомогти в деяких технічних проблемах.
от в мене якщо буде колись весілля, то лише таке: підемо розпишемось. потім гайнемо кудись. будь-куди.
люблю подорожі.
ніяких гостей, ніякого святкування, бла-бла-бла.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних