Перейти до вмісту

Коли варто одружуватися?

Повідомлень в темі: 405

Опитування: Коли варто одружуватися? (286 користувачів проголосувало)

Коли би Ви одружилися?

1. Коли закохалися. (9 голосів [3.15%])

Процент голосів: 3.15%

2. Коли "залетіли". (14 голосів [4.90%])

Процент голосів: 4.90%

3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя. (183 голосів [63.99%])

Процент голосів: 63.99%

4. Коли прийшли відповідні роки. (зазначити в дописі "відповідні роки") (8 голосів [2.80%])

Процент голосів: 2.80%

5. Як тільки виникла можливість. (5 голосів [1.75%])

Процент голосів: 1.75%

6. При досягненні відповідного матеріального стану. (51 голосів [17.83%])

Процент голосів: 17.83%

7. Ніколи. (16 голосів [5.59%])

Процент голосів: 5.59%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 16.10.2008 – 13:18

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2008 14:08) писав:

Тому не треба нинішню інфантилізацію суспільства приплітати до психології.
а от рахуватися з цим явищем доводиться)
  • 0

#202 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2008 – 13:37

Перегляд дописуbulbashka_aero (16.10.2008 14:18) писав:

а от рахуватися з цим явищем доводиться)

Реальність - від неї нікуди не подітися. Залишається, як зі сміттям, боротись з нею там, де і як можеш.
  • 0

#203 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 12:15

Перегляд дописуРена (15.10.2008 15:03) писав:

Я справді вважаю життя без чоловіка неповноцінним. Це,здається,навіть у сімейному кодексі прописано: Неповна сім"я- сім"я без чоловіка,або без дружини. Я б не хотіла така вся кльова і емансипована ростити нашу з чоловіком дитину САМА,тільки тому шо він "казьол" і я занадто для нього СИЛЬНА:alakh: Я хочу бачити поряд собою рівну мені людину. А слабкою себе я не вважаю.
Так, саме про оті суспільні стереотипи "неповної сім*ї" я й кажу. Чому хтось вже за нас вирішив, якою є "повна" сім*я, а якою "неповна"? В радянські часи жінок-одиначок навіть зневажали. Невже це нормально?

Перегляд допису-=VJ=- (14.10.2008 16:54) писав:

Коли звертаєтесь до мене з приводу моїх думок - я думаю, що повинні. Ви незгодні?
І взагалі, це вже офтоп. Краще поясніть, що значить "у стосунках, яким шлюб часто не сприяє" - яким це стосункам заважає шлюб?
Ти розцінив мої коментарі, як звернення до тебе? Я звертаюся не до тебе особисто, а коментую допис, який ти зробив. Ти можеш відділити свої думки від своєї особистості? (відрізняти свій допис від тебе самого?) Це важливо вміти, бо саме так відрізняють флейм від офтопу :)

До речі...щось "пояснювати" я теж тобі не зобов*язана, як звичайний користувач. Як модер - я зобов*язана пояснювати свої дії в приватному листуванні. Це теж треба вміти відрізняти.
  • 0

#204 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.10.2008 – 13:04

Розкажіть це тим, які відкачують шістнадцятирічних дуреп, котрі ріжуть собі вени через курортне захоплення в санаторії. Можна було б мені, але мені не повірять.
...ну-ну. Таке жінка може і у 30 років вчинити)) Залежить від тої самої психології. Я б теж,мабуть,щось би собі заподіяла(вени б не різала,бо то надто пафосно),якби не розуміла як то тупо і егоїстично.

Стосовно психології - це сучасна виправдальна психологія. Ще століття тому звичайний юнак вже в п'ятнадцять років мав вміти все, що потрібно було його класу суспільства: селянин - від прийняття пологів у кобили до спорудження будинку, дворянин - від фехтування до танців та півдесятка мов. В двадцять вже більшість мали сім'ї і з півдесятка дітей.
А хто винен в тому що він зараз того не може?)) В 20 мали сім"ї....а скільки років вони жили? 40? Як там у Пушкіна(якщо ти попри свої переконання все ж таки читав російську літературу)) ) про матір Тетяни Ларіної сказано? "мілая старушка 30 лєт"? Чоловіки не набагато більше жили.До того ж їх виховували. У селянських сімях- батьки,у дворянських- усілякі там нянєчкі і т.д. Але ж ВИХОВУВАЛИ! А зараз дітей у більшості випадків виховує телевізор і вулиця. Формує їх світогляд і моральні цінності.А щодо того що вони знали півдесятка мов- це перебільшення. навіть популяризовану франузьку мало хто знав на достатньому рівні))
  • 0

#205 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 13:04

Суїцидять у будь-якому віці люди обох статей однаково. А в Україні в зв*язку з низькою якістю життя, що сильно впливає на психічне здоров*я, рівень суїцидів взагалі дуже високий.
  • 0

#206 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.10.2008 – 13:17

Тому не треба нинішню інфантилізацію суспільства приплітати до психології.
Психологія людини змінюється в залежності від суспільства. Це якщо ти психологію ніколи окремо не вивчав. Дитяча психологія- то взагалі окерема тема. Ти 10 років у шлюбі. Напевно діти є. Твій син у 15 років багато чого зможе? а донька у свої 16 буде "мілай добрай девачкай нє імєющєй секретав ат папенькі с маменькай" ? Ти справді у це віриш?)))

Перегляд дописуБлискавиця (17.10.2008 13:15) писав:

Так, саме про оті суспільні стереотипи "неповної сім*ї" я й кажу. Чому хтось вже за нас вирішив, якою є "повна" сім*я, а якою "неповна"? В радянські часи жінок-одиначок навіть зневажали. Невже це нормально?
Я розумію щ родина у якій тато алкоголік,чи мати-наркоманка важко назвати повною. Але все ж таки традиційно родина складалася з матері,її дитини ібітька дитини. нехай навіть і не біологічного.Зневажали,тому що вважалося що така дитина "нагуляна",тобто мати вела легковажне сексуальне життя. А це і досі багатьма осуджується. Ні,ненормально. Аби дитина щаслива була. Принаймні я так вважаю))
  • 0

#207 Kvito4ka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 13:45

Як тільки - так відразу))!
  • 0

#208 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 15:22

Перегляд дописуРена (17.10.2008 14:04) писав:

А хто винен в тому що він зараз того не може?)) В 20 мали сім"ї....а скільки років вони жили? 40?

Якщо вже вирішили орієнтуватись по ЕО
"Кто в двадцать лет был франт иль хват,
А в тридцать выгодно женат;
Кто в пятьдесят освободился
От частных и других долгов,
"

Як там у Пушкіна(якщо ти попри свої переконання все ж таки читав російську літературу) про матір Тетяни Ларіної сказано? "мілая старушка 30 лєт"?

Там такого не сказано - "старушка" писалось про матір сестер.
І коли вже врахувати, що мене виховувала вчителька російської мови та літератури - так, я читав російську літературу. Багато яку напам'ять знаю.

До того ж їх виховували. У селянських сімях- батьки,у дворянських- усілякі там нянєчкі і т.д. Але ж ВИХОВУВАЛИ!

Зараз у дітей теж є батьки. А у дітей олігархів - нянєчки. І виховання те саме, просто замість телевізора тоді були ігри з ровесниками надворі.
Одна тільки різниця - дитину дворянина в шість віддавали до якого-небудь військового училища, де її ганяли в хвіст і в гриву без жодних батьківських марципанів, а дитина селянина гнула горба разом з усіма. А зараз що в одних, що в інших "іди, пограйся, дитинко, ще встигнеш напрацюватись". Це відношення вклепалось в народ після двох світових війн, коли у нас викосило більшу частину населення і кожна дитина якийсь час була на вагу золота. З того часу ситуація змінилась, а от менталітет поки що стоїть на місці.

Перегляд дописуБлискавиця (17.10.2008 14:04) писав:

Суїцидять у будь-якому віці люди обох статей однаково.

Раджу порівняти.

ЗображенняЗображення

Перегляд дописуРена (17.10.2008 14:17) писав:

Твій син у 15 років багато чого зможе? а донька у свої 16 буде "мілай добрай девачкай нє імєющєй секретав ат папенькі с маменькай" ? Ти справді у це віриш?)))

Вірю. І докладу усіх зусиль, аби це було так.

І, для довідки, перші свої гроші я заробив в 12, в 15 вже жив повністю самостійним життям, за виключенням місця проживання і до 20 секретів від матері не мав. Що я робив не так?
  • 0

#209 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.10.2008 – 15:35

2VJ:
Многабукаф)) Читав- молодець)) Сестри: Тетяна і Ольга Ларіни)) От ти сам підтвердив,що виховання нікудишнє щзараз. І от такі от "дорослі діти" у 18 років вискочують заміж( чи женяться) і далі плодять собі подібних. Часто потім задумуючись шо поспішили))
Виправдовуватись переді мною не треба.Я ж не нападаю. Ти старший за мене мінімум на 10 років. Принаймні я так подумала. Як не крути,але ці 10 років значно впливають на виховання людини,його світогляду. Порівняй себе зараз і іншу людину 18 років. Ніякої різниці?)) а була б в тебе така донька як я,ти б дуже пожалкував,що я тобі все розповідаю. Тобі пощастило)))

Повідомлення відредагував Рена: 17.10.2008 – 15:36

• 0

#210 Гість_Zinka_*

• Гості

Відправлено 10.11.2008 – 15:12

ой, це така тема, що у кожного свої думки, бажання..Мимоволі згадала себе - у 15-річному віці - як же мені тоді заміж хотілося :) :cry: а зараз і не можу відповісти - чому???? :happy1: але те дитяче бажання пройшло (і слава Богу). Заміж вийшла у 24 роки і ні про що не шкодую. Вважаю, що якраз ми обоє були цілком готові до такого кроку. І весілля зробили за свій кошт. Зараз як згадую цей день - шкода, що все так швидко пролітає. А особливо коли переглядаю наше весільне відео - хочу ще.... :) А от у мене подружка вискочила заміж у 16 років - як кажуть "по зальоту" - прожили півроку, і він покинув її вагітною.
Хоча зараз є такі випадки, коли люди позустрічались 2-3 місяці, женяться і живуть краще тих, які перевіряли стосунки роками. Тому вважаю, що це індивідуально кожен має вирішити.
  • 0

#211 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.11.2008 – 21:29

Цитата

Коли варто одружуватись?
Коли "залетіли" і то до 15-ти років!
)
  • 0

#212 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 27.11.2008 – 13:11

Яка різниця, головне щоб сімейне життя склалося! :rolleyes: А взагалі треба пізнати людину.
  • 0

#213 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 11:47

Перегляд дописуZinka (10.11.2008 15:12) писав:

ой, це така тема, що у кожного свої думки, бажання..Мимоволі згадала себе - у 15-річному віці - як же мені тоді заміж хотілося

Мабуть тоді впливало бажання свята - щоб сукня, машина і ти в центрі уваги :happytwo:
  • 0

#214 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 08.01.2009 – 16:30

Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя і при досягненні відповідного матеріального стану
  • 0

#215 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 22:13

Перегляд дописуСин Перуна (8.01.2009 16:30) писав:

Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя і при досягненні відповідного матеріального стану

А до чого тут друге?
  • 0

#216 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 21:45

Перегляд допису-=VJ=- (8.01.2009 23:13) писав:

А до чого тут друге?
Це ви про матеріальний стан? Ну якшо так то шо, подружжя буде в батька і мами на шиї сидіти?
  • 0

#217 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 22:29

коли ти не хочеш зраджувати своїй правій руці...
  • 0

#218 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.01.2009 – 23:16

Коли відчуватиму, що це саме та людина, з якою хочу прожити життя. Я думаю, питання про матеріальний стан теж є важливим, хоч для мене пункт "досягнення відповідного матеріального стану" вже не є настільки актуальним - прогодувати себе (і навіть ще когось) вже можу.
  • 0

#219 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.02.2009 – 12:33

Коли варто одружуватися?
Цікаве запитання... Мені здається це дуже індивідуально. В когось це варіант "зальоту", коли немає вже ніяких інших варіантів, в когось (особливо в дівчат около 30) це вік, який вже не такий юний. Хочу додати, що страшна та жінка, яка до тридцяти років не має мужчини. Вона вічно не задоволена життям, заздрить молодшим, успішним "на цьому фронті" дівчатам і т.п. Тому таким треба заміж і то чим швидше, тим краще! Є люди, які вийдуть заміж, або одружуються тільки по великому коханню Коли з'являється та людина, з якою хочеться прожити життя, якій довіряєш. Якщо взяти для прикладу мене, я ніколи не поспішала і не прагнула вийти заміж. Швидше мій наречений захотів одружитися і зробив все для цього. Не розумію тих дівчат, які роблять все можливе і не можливе, аби надіти йому на пальчик обручку. Деколи це протирічить здоровому глузду.
  • 0

#220 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.02.2009 – 16:56

Зараз
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1