Перейти до вмісту

Коли варто одружуватися?

Повідомлень в темі: 405

Опитування: Коли варто одружуватися? (286 користувачів проголосувало)

Коли би Ви одружилися?

1. Коли закохалися. (9 голосів [3.15%])

Процент голосів: 3.15%

2. Коли "залетіли". (14 голосів [4.90%])

Процент голосів: 4.90%

3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя. (183 голосів [63.99%])

Процент голосів: 63.99%

4. Коли прийшли відповідні роки. (зазначити в дописі "відповідні роки") (8 голосів [2.80%])

Процент голосів: 2.80%

5. Як тільки виникла можливість. (5 голосів [1.75%])

Процент голосів: 1.75%

6. При досягненні відповідного матеріального стану. (51 голосів [17.83%])

Процент голосів: 17.83%

7. Ніколи. (16 голосів [5.59%])

Процент голосів: 5.59%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.10.2008 – 15:19

Перегляд дописуWeber (16.06.2007 08:34) писав:

Одруження - то шось таке, що страшить мужчин... Жінок воно навпаки дуже радує...
Але тим не менше доволі часто з радістю одружуються і мужчини.
Можливі відповіді на запитання Коли варто одружуватися? на мою думку є такими:
1. Коли закохався.
2. Коли залетів.
3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя.
4. Коли прийшли відповідні роки.
5. Як тільки виникла можливість.
6. При досягненні відповідного матеріального стану.
7. Ніколи.
А як думаєте ви, форумчани?

Будьякі страхи пов`язані з незнанням.
Одруження сполучене з коханням, як любов і творчість. Людина творить, коли не може не творити.
Тому варто додати ще один пункт опитування 8.Коли вже несила не одружитись. :D
  • 0

#182 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 15:31

Перегляд дописуwebwin (28.09.2008 11:42) писав:

Вік принципового значення не має. Але є оптимальний вік. Для жінок це 22 - 25.
Для чоловіків 25-30.
Більшість жінок мають уже більше досвіду, можуть і одружуватись.
Чоловіки старші за 30 і які не були раніше одружені викликають великі сумніви. Як сказала Ластівочка, якщо вони до 30 років нікому не були потрібні і з ними не могли ужитись або вони не знали як поводитись з жінками, тоді для чого вони здались після 30.
Не згідний з цією тезою. В мене є два други , яким вже понад тридцять, і вони мають хороших любимих дівчат, планують оженитись ось-ось.
Відповідальні просто - спочатку на ноги встають, а вже потім будують сімейне гніздечко. По-моєму- це правильно.
  • 0

#183 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 17:30

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (9.10.2008 16:31) писав:

Не згідний з цією тезою. В мене є два други , яким вже понад тридцять, і вони мають хороших любимих дівчат, планують оженитись ось-ось.
Відповідальні просто - спочатку на ноги встають, а вже потім будують сімейне гніздечко. По-моєму- це правильно.

Яке тоді воно, в біса, сімейне, якщо збудоване силами однієї людини, яка отримує право в разі сварки кричати "прийшла тут на все готове"? Гніздечко треба будувати обом - тоді воно й дороге буде для обох.
  • 0

#184 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 22:40

Думаю, шо одружуватись тре, коли вже точно впевнений в коханій людині.
Якщо говорити про вік, то, ІМХО, чоловіки мають одружуватись в 24-25 років, а жінки-21-25. Хоча, говорять, що в старших батьків, народжуються розумніші діти. ;)
Я сам думаю, шо до 24-25 ходити в холостяках не буду.Так, до 23 (ггг, далеченько ше)))вже буду жонатий.
З мене завжди друг прикалується, шо я по зальоту одружусь.ггггг)))) :) :)

Повідомлення відредагував Pit: 10.10.2008 – 22:41

• 0

#185 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.10.2008 – 14:41

Перегляд дописуPit (10.10.2008 23:40) писав:

Думаю, шо одружуватись тре, коли вже точно впевнений в коханій людині.
Я сам думаю, шо до 24-25 ходити в холостяках не буду.Так, до 23 (ггг, далеченько ше)))вже буду жонатий.
ранувато)))
  • 0

#186 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 11.10.2008 – 20:32

Перегляд дописуРена (11.10.2008 15:41) писав:

ранувато)))
Я одружився в 20 років, грошей заробив у будівельному загоні ( ВАЗ будували). Коли одружуватись ніхто не знає і не підкаже, так само як і з ким одружуватись. Це вирішує кожна людина сама, або бере відповідальність на себе за власне щастя, або потребує порад і стає від них залежною.
  • 0

#187 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 11.10.2008 – 21:26

мабуть тоді, коли впевнений, що зможеш жити разом з коханим/ою в буденних, повсякденних, побтових умовах. імхо
  • 0

#188 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.10.2008 – 10:34

Перегляд дописуГенн2 (11.10.2008 21:32) писав:

Коли одружуватись ніхто не знає і не підкаже, так само як і з ким одружуватись.

О, правильне формулювання.
Тут усі підходять раціонально, тоді як такі речі логічному осмисленню і науковому вимірюванню не піддаються.
Для цього потрібен збіг двох речей:
1. Поштовх всередині - "ось вона, моя половина". Те, що в "Хрещеному батьку" назвали "громовицею вдарило".
2. Готовність відірватись остаточно від старого життя і почати життя нове - де ти будеш повністю відповідальним не лише за себе, а й за свою сім'ю. Стати дорослим.
Отоді вже можна і одружуватись. В усіх інших випадках щастя не буде.
  • 0

#189 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.10.2008 – 13:21

Ну це надто категорично. "Щастя" буває що приходить несподівано і незалежно від усіляких умов :)

Та й підхід до шлюбу у всіх різний. Не всі вважають шлюб чимось священним і постійним. І, власне, які підстави такого ставлення до шлюбу?
Сам по собі шлюб щастя не приносить. Щастя люди собі створюють у стосунках, яким шлюб часто не сприяє.
  • 0

#190 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.10.2008 – 15:10

Перегляд дописуГенн2 (11.10.2008 21:32) писав:

Я одружився в 20 років, грошей заробив у будівельному загоні ( ВАЗ будували). Коли одружуватись ніхто не знає і не підкаже, так само як і з ким одружуватись. Це вирішує кожна людина сама, або бере відповідальність на себе за власне щастя, або потребує порад і стає від них залежною.
Я б не змогла вийти заміж за 20-річного хоча б по тій причині,що то для мене малолєтка буде,такий самий як я. Я небуду себе з ним почувати "як за кам"яною стіною" ,тому стосунки були б приречені)) А гроші...то таке. Можна і за мільйонера вийти заміж,а він через тиждень обанкротиться)))
  • 0

#191 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.10.2008 – 19:36

"Кам*яна стіна" потрібна тоді, коли жінці бракує впевненості у своїх силах і власних амбіцій.
Це старі гендерні стереотипи, коли жінка мріяла вчепитися в якогось чоловіка, який її забезпечить і не покине "до кінця життя" - і в цьому й було щастя для жінки))
  • 0

#192 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.10.2008 – 21:27

Перегляд дописуБлискавиця (12.10.2008 20:36) писав:

"Кам*яна стіна" потрібна тоді, коли жінці бракує впевненості у своїх силах і власних амбіцій.
Це старі гендерні стереотипи, коли жінка мріяла вчепитися в якогось чоловіка, який її забезпечить і не покине "до кінця життя" - і в цьому й було щастя для жінки))
Нє,ну канєш,набагато прикольніше жити з альфонсом як моя сусідка. Вона в 19 років залетіла. Той Вітя,хоч і наркоман безробітний,але єдиний хто подивився на жінку з дитиною. Родина в них,йопт. Все на плечах Лізи.Зато в неї секс кожен день. Ура,таваріщі. І кухарка может управлять страной))))
  • 0

#193 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 09:44

Перегляд дописуБлискавиця (12.10.2008 20:36) писав:

Ну, лузери навряд чи потрібні навіть упевненій в собі жінці.
А стосовно віку у Рени справді стереотипи - можна в 16 бути дорослішим і кращою "кам'яною стіною", аніж деякі сорокарічні.
  • 0

#194 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 23:24

Я не розумію поняття "лузер" стосовно людини. Навіщо брати ті ж самі стереотипи, тільки американські? Можна не мати сім*ї і власності і не бути невдахою, як Далай Лама, а можна бути мільйонером і померти від "випадкової" кулі на полюванні у розквіті літ і перспектив.
Не варто клеїти ярлика "невдахи" людині, виходячи із своїх вузьких суб*єктивних уявлень про успіх чи невдачу.

Не знала також, що протилежність до "кам*яної стіни" - це альфонс)). На мій погляд, це майже однаковий вибір.....І тих й інших шукають жінки з однаковими проблемами- невпевненість у собі та стереотип "підлеглої жінки" у шлюбі :prapor3: . Такі жінки одружуються, бо вважають життя без чоловіка неповноцінним. Хорошим це не завершується, бо "кам*яній стіні" і альфонсу однаково швидко набридають жінки, які їм постійно догоджають і вішаються на їхні "міцні" та "мужні" плечі. І той і інший тип чоловіків починають зраджувати жінці, коли відчувають її залежність та несамостійність.
  • 0

#195 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.10.2008 – 08:35

Перегляд дописуБлискавиця (14.10.2008 00:24) писав:

Я не розумію поняття "лузер" стосовно людини. Навіщо брати ті ж самі стереотипи, тільки американські? Можна не мати сім*ї і власності і не бути невдахою, як Далай Лама, а можна бути мільйонером і померти від "випадкової" кулі на полюванні у розквіті літ і перспектив.
І взагалі незрозуміло, ким "лузер" стане за півгодини - це ж поняття суб’єктивне і тимчасове.

А вчені напевно вже вирахували оптимальний для одруження час і вік :prapor3:
  • 0

#196 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.10.2008 – 09:28

Перегляд дописуБлискавиця (12.10.2008 14:21) писав:

Та й підхід до шлюбу у всіх різний. Не всі вважають шлюб чимось священним і постійним. І, власне, які підстави такого ставлення до шлюбу?
Сам по собі шлюб щастя не приносить. Щастя люди собі створюють у стосунках, яким шлюб часто не сприяє.

Ви враховуйте, що особисто для мене стосунки та шлюб - одне і те ж, і одне без одного не буває.
Не всі вважають? Ну то мені до того всеодно. А хтось вважає прикольним займатись сексом зі своєю собакою - я ж не маю на них орієнтуватися?
Які підстави? Ну, грубий приклад перефразування для прикладу - які підстави берегти щойно куплену нову машину?

Я не розумію поняття "лузер" стосовно людини.

Можу пояснити. Це безвідповідальна, слабкохарактерна людина, яка дуже сильно залежить від обставин і не вміє, не може і не бажає їм протистояти.

Навіщо брати ті ж самі стереотипи, тільки американські? Можна не мати сім*ї і власності і не бути невдахою, як Далай Лама, а можна бути мільйонером і померти від "випадкової" кулі на полюванні у розквіті літ і перспектив.

Ну то не беріть, хто ж Вам винен. Це ж ви сюди власність приплели.

Не варто клеїти ярлика "невдахи" людині, виходячи із своїх вузьких суб*єктивних уявлень про успіх чи невдачу.

Ну, Ви це любите робити - от вже на мене наклеїли ярлик людини з американськими стереотипами, тоді як про мої суб"єктивні уявлення, вибачайте за тавтологію, не маєте жодного уявлення.
  • 0

#197 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.10.2008 – 11:13

Пане Віджею, в мене питання до вас особисто виникло.
Ви вважаєте, що я повинна брати до уваги те, як ВИ звикли думати про шлюб і стосунки?

Цитата

Ви враховуйте, що особисто для мене стосунки та шлюб - одне і те ж, і одне без одного не буває.

• 0

#198 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.10.2008 – 15:54

Перегляд дописуБлискавиця (14.10.2008 12:13) писав:

Ви вважаєте, що я повинна брати до уваги те, як ВИ звикли думати про шлюб і стосунки?

Коли звертаєтесь до мене з приводу моїх думок - я думаю, що повинні. Ви незгодні?
І взагалі, це вже офтоп. Краще поясніть, що значить "у стосунках, яким шлюб часто не сприяє" - яким це стосункам заважає шлюб?
  • 0

#199 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.10.2008 – 14:03

Перегляд допису-=VJ=- (13.10.2008 10:44) писав:

Ну, лузери навряд чи потрібні навіть упевненій в собі жінці.
А стосовно віку у Рени справді стереотипи - можна в 16 бути дорослішим і кращою "кам'яною стіною", аніж деякі сорокарічні.
Стереотипами не страждаю. Це статистика- раз . І психологія- два)))Чоловік дорослішає повільніше і пізніше за дівчину. У 16 років- 98% юнаків - діти,яких ще виховувати і виховувати. Чула інтерв"ю "мамачєк" наших призовників. " Мой син ідьот в армію патаму шта там із нєво сдєлают настаящево мущіну". ну,вибачайте,якщо батьки до 18 років не змогли нормально виховати свою дитину.....Я не збираюся робити це за них)))
І у сорок рочків бувають "нєсостоявшиєся лічності". Але їхній відсоток набагато менший )))

Такі жінки одружуються, бо вважають життя без чоловіка неповноцінним.
Я справді вважаю життя без чоловіка неповноцінним. Це,здається,навіть у сімейному кодексі прописано: Неповна сім"я- сім"я без чоловіка,або без дружини. Я б не хотіла така вся кльова і емансипована ростити нашу з чоловіком дитину САМА,тільки тому шо він "казьол" і я занадто для нього СИЛЬНА:ggggg: Я хочу бачити поряд собою рівну мені людину. А слабкою себе я не вважаю.
  • 0

#200 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 13:08

Перегляд дописуРена (15.10.2008 15:03) писав:

психологія- два)))Чоловік дорослішає повільніше і пізніше за дівчину. У 16 років- 98% юнаків - діти,яких ще виховувати і виховувати.

Розкажіть це тим, які відкачують шістнадцятирічних дуреп, котрі ріжуть собі вени через курортне захоплення в санаторії. Можна було б мені, але мені не повірять.

Стосовно психології - це сучасна виправдальна психологія. Ще століття тому звичайний юнак вже в п'ятнадцять років мав вміти все, що потрібно було його класу суспільства: селянин - від прийняття пологів у кобили до спорудження будинку, дворянин - від фехтування до танців та півдесятка мов. В двадцять вже більшість мали сім'ї і з півдесятка дітей. Тому не треба нинішню інфантилізацію суспільства приплітати до психології.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних