Перейти до вмісту

Коли варто одружуватися?

Повідомлень в темі: 405

Опитування: Коли варто одружуватися? (286 користувачів проголосувало)

Коли би Ви одружилися?

1. Коли закохалися. (9 голосів [3.15%])

Процент голосів: 3.15%

2. Коли "залетіли". (14 голосів [4.90%])

Процент голосів: 4.90%

3. Коли відчуваєш, що з коханою людиною прожив би решту життя. (183 голосів [63.99%])

Процент голосів: 63.99%

4. Коли прийшли відповідні роки. (зазначити в дописі "відповідні роки") (8 голосів [2.80%])

Процент голосів: 2.80%

5. Як тільки виникла можливість. (5 голосів [1.75%])

Процент голосів: 1.75%

6. При досягненні відповідного матеріального стану. (51 голосів [17.83%])

Процент голосів: 17.83%

7. Ніколи. (16 голосів [5.59%])

Процент голосів: 5.59%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луганськ

Відправлено 06.09.2007 – 15:25

При коханні одруження це кайф... :cool1: :D
  • 0

#102 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 15:35

я теж про шлюб, точніше, про кохання в шлюбі. а ті, хто одружуються не за коханням, ті зв'язують себе юридично, ще й клятвою. ти казав, що хочеш нагулятися - я так розумію, з кількома дівчатами? а може ти просто уникаєш відповідальності через свою невпевненість?

- це я до Пензлика
  • 0

#103 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 06.09.2007 – 16:09

Перегляд дописуFeRmatta (6.09.2007 16:35) писав:

я теж про шлюб, точніше, про кохання в шлюбі. а ті, хто одружуються не за коханням, ті зв'язують себе юридично, ще й клятвою. ти казав, що хочеш нагулятися - я так розумію, з кількома дівчатами? а може ти просто уникаєш відповідальності через свою невпевненість?

- це я до Пензлика
Як ти мене запарила.Я просто не хочу до 30-35 створювати сімю і все.Я нічого не писав про кохання!Яка невпевненість?Невпевненість є тільки в тому що я до цього віку,не зможу нормально матеріально забезпечити своє потомство!!!!!
Цитата:"а ті, хто одружуються не за коханням, ті зв'язують себе юридично, ще й клятвою."- ТОБІ НЕ ЗДАЄТЬСЯ,ЩО ВСІ,ХТО ОДРУЖУЄТЬСЯ ЗВЯЗУЮТЬ СЕБЕ ЮРИДИЧНО І КЛЯТВОЮ,НЕ ЗАЛЕЖНО ЧИ ЗА КОХАННЯМ ЧИ БЕЗ НЬОГО.ЦЯ ПРОЦЕДУРА I НАЗИВАЄТЬСЯ ОДРУЖЕННЯ!

Повідомлення відредагував Пензлик: 06.09.2007 – 16:11

• 0

#104 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 06.09.2007 – 19:06

Одружуватися варто - коли кохаєте і бажаєте продовжити життя не тільки вдвох (дітей маю на увазі) - звичайно коли готові до цього морально і матеріально (це теж важливо)!!!! І я не за ранній шлюб! Дівчата до 18-19 - ні, хіба є нагальна потреба! Хлопці десь з 25 певно - але це все як життя покаже:cool1:

Повідомлення відредагував Метелик: 06.09.2007 – 19:06

• 0

#105 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 18:28

Одружуватися тільки коли ти кохаеш + є досвід спільного проживання......+ коли ти хочеш мати сім"ю, готов морально та матеріально створити повноцінну сім"ю (батьки + дитина).
Багато сімей розпадаються від побутових проблем, немає уяви що таке сім"я (є проблеми та їх потрібно вирішувати спільно, а не тікати від них та вирішувати поодинці), з"являться діти - готовність їх виховувати, забезпечувати. :cool1:
  • 0

#106 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 07.09.2007 – 18:55

А я вийду заміж не менше ніж в 25, Я ШЕ ГУЛЯТИ ХОЧУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :cool1:
  • 0

#107 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 19:59

Перегляд дописуПензлик (6.09.2007 17:09) писав:

Як ти мене запарила.Я просто не хочу до 30-35 створювати сімю і все.Я нічого не писав про кохання!Яка невпевненість?Невпевненість є тільки в тому що я до цього віку,не зможу нормально матеріально забезпечити своє потомство!!!!!
Цитата:"а ті, хто одружуються не за коханням, ті зв'язують себе юридично, ще й клятвою."- ТОБІ НЕ ЗДАЄТЬСЯ,ЩО ВСІ,ХТО ОДРУЖУЄТЬСЯ ЗВЯЗУЮТЬ СЕБЕ ЮРИДИЧНО І КЛЯТВОЮ,НЕ ЗАЛЕЖНО ЧИ ЗА КОХАННЯМ ЧИ БЕЗ НЬОГО.ЦЯ ПРОЦЕДУРА I НАЗИВАЄТЬСЯ ОДРУЖЕННЯ!
звязують себе лише формально, для закоханої пари одруження - це одруження, а не обмеження свободи.
не нервуй :cool1:
  • 0

#108 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.09.2007 – 10:41

Перегляд допису))((Юльчик))(( (7.09.2007 18:55) писав:

А я вийду заміж не менше ніж в 25, Я ШЕ ГУЛЯТИ ХОЧУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry1: <_<
ggg. Blantinko na forumi.

po temi - rokiiv v 23-27
  • 0

#109 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 08.09.2007 – 14:08

Маєте чотири варіанти:

1.Осінь
2.Зима
3.Весна
4.Літо

<_<
  • 0

#110 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 08.09.2007 – 14:43

Коли будуть належні статки для утворення шлюбу та належний вік (після 28 - як на мене).
  • 0

#111 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 16.09.2007 – 19:24

незнаю незнаю.....це як яка людина...я наприклад вже вирішила щзо одружуся лише десь в 25 років...хочу добитися певного матеріально статусу а тодлі і можна одружуватися і діточок родити :blink:
  • 0

#112 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 22:20

Перегляд дописуПензлик (6.09.2007 17:09) писав:

Ух ти, прикольно. Якийсь новий стереотип "одруження=потомство".

Перегляд дописуgold_elf (7.09.2007 19:28) писав:

Одружуватися тільки коли ти кохаеш + є досвід спільного проживання

Оце точно. Тому оці всі "одружуся в 25/35/55" - суцільна дурня. Одружуються не в якийсь вік, а коли є кохана людина, з якою хочеться прожити життя.
  • 0

#113 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 23:23

Перегляд допису-=VJ=- (16.06.2007 11:54) писав:

Третя. А шоста - то дурниця. Матеріальний стан не може заважати почуттям, а досягати його краще удвох.
матеріальний стан може заважати почуттям! Через бідність , або фінасові проблеми часто виникають суперечки в шлюбах.
  • 0

#114 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 17.09.2007 – 02:27

Одружуватись на мою думку варто тільки тоді, коли знайдеш свою половинку в житті.
  • 0

#115 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 17.09.2007 – 13:14

Перегляд дописуx-man (17.09.2007 03:27) писав:

Одружуватись на мою думку варто тільки тоді, коли знайдеш свою половинку в житті.
І деякі витрачають на ці пошуки все життя...
А якщо серйозно, то чоловікові треба одружуватись коли він морально до цього готовий (взяти на себе відповідальність, якщо він забезпечує сім'ю), а також в випадках коли не вміє користуватись презервативом.
Дівчатам варто одружуватись лише на тій людині від кого вона хоче дітей, все інше можна робити і без одруження.
  • 0

#116 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.09.2007 – 23:11

я думаю шо тут залежить від людини і обставин, але шоб там не було з таким кроком як весілля не варто спішити...якшо твоя кохана чи коханий дійсно та єдина людина яку ви так чекали то вона і залишиться твоєю до кінця життя...нашо кудась спішити, а потім жаліти шо ти так безглуздо поступила...
  • 0

#117 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.09.2007 – 09:21

Перегляд дописуMarcos (17.09.2007 00:23) писав:

матеріальний стан може заважати почуттям! Через бідність , або фінасові проблеми часто виникають суперечки в шлюбах.

Коли кохання нема - тоді часто <_<
  • 0

#118 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 20.09.2007 – 15:33

Захотів - одружився! Нічого тут страшного немахє. Уже три роки як одружений і почуваюся горно <_<))
  • 0

#119 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.09.2007 – 15:48

я вважаю, що "вдалий вік" взагалі для будь-чого це умовна назва.. комусь може бути й 18, а він має досвід і розум на всі 28... і навпаки...
на мою думку, одружуватись через саме шалене кохання - неварта.. тобто кохати потрібно, усвідомлюючи всі недоліки і нюанси життя з обраною людиною.... любити треба з розумом... тому що шлюб на одній любові не втримається (яка ж любов, якщо ви лізите зі шкури, щоб вижити?? на неї як мінімум часу не буде!)... аналогічно й без любові виходити лише по розрахунку... рано чи пізно прийде усвідомлення відсутності тієї половинки.. і життя буде вважатись втраченим....і тд і тп...
ще б хотіла висловитись стосовно одружень через випадкову вагітність.. звичайно, все залежить від стосунків, які були між людьми і чи вони боли взагалі.. тобто якщо це не була любов і будування стосунків, справді чиста випадковість,тоді,думаю, і коментувати не треба.... хоча і тут все залежить від людей...
якщо ж люди справді кохали і просто, ну так сталось.. в такому випадку особисто б я не хотіла по "зальоту" одружуватись суто через людей... поясню... люди жорстокі і цікаві створіння і часто лізуть не в свої справи... мені б було все рівно, що б казали про мене... але не все рівно, що моїм діткам про мене казатимуть і взагалі, що їм про них казатимуть... дозвольте пояснити на прикладі : в моєї бабці мама була прийомна, про що бабця не знала... одного разу вертаючись зі школи, її зустріли дві незнайомі жіночки і кажуть "мартуся! а ти знаєш, ззо твоя мама - то не твоя мама?" і пішли.... не думаю, що і це потребує коментарів....
і ще одне.. не розумію, чому шлюб вважають якимись рамками... ти ж сам/а обираєш собі половинку! то ж вибирайте таку, з якою б ви почувались щасливо і вільно!і яка б могла розділити ваш спосіб життя, ваші мрії і потреби.... стосунки після шлюбу по суті відрізняються лише штампом і ще більшою відповідальністю та прагненням до щастя!
  • 0

#120 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.12.2007 – 15:44

Цитата

Одруження - це як міраж в пустелі: палаци, пальми та верблюди. Спочатку зникають палаци, згодом - пальми і лишається один верблюд

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних