Перейти до вмісту

Протилежний ефект

Повідомлень в темі: 48

#21 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 05.07.2007 – 15:38

Перегляд дописуBassOneB (5.07.2007 13:04) писав:

Головне на тому (в смислі на тій) не зациклюватися... Бо ми живемо в Україні, де на кожного хлопа по п'ять штук їхніх припадає (хоча більшість з віком 2хбальзаківський, але все одно статистика душу гріє) :kozak:
А я й (ай-яй-яй) не зациклився... і пішов у мандри, де знайшов іншу... :)

П.С. Але це не означає, що в цю тему потрібно переставати писати!!! Пишіть свої історії, поради і просто репліки...

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 05.07.2007 – 15:39

• 0

#22 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2007 – 11:18

Перегляд допису4esterfielter (12.06.2007 17:15) писав:

Я останнім часом боюся робити людям приємності... Останнього разу, коли я організував класне перше побачення з пелюстками троянд на столах в арт-кав"ярні, із власною свічкою, власним підсвічником, живою гітарою та живою флейтою, дурманом кави та чаю (такого я ніколи нікому ще не робив), дівчина тремтіла, шепотіла, пестила мої руки, уникала прямого погляду, навіть не стрималася і пустила сльозу, а потім так перелякалася власних почуттів-відчуттів, що втекла!!!..
4esterfielter, не слухай нікого! Просто так сталося, але це нічо не означає, не треба узагальнювати на всіх дівчат. Та і та дівчина... Може, у неї день важкий був, або нещодавно з кимось розійшлася..

Щодо мене, мені таке (ну, добре не таке, але теж дуже романтичне), влаштовували тільки один раз. Не втекла :brovy: Але так сталося, що ми розлучилися скоро.
Ті ж спогади - на все життя.
  • 0

#23 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 09:03

Перегляд дописуРуденька (8.07.2007 12:18) писав:

Щодо мене, мені таке (ну, добре не таке, але теж дуже романтичне), влаштовували тільки один раз.
Яке? :brovy: якщо не секрет?
  • 0

#24 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.07.2007 – 10:23

Я останнім часом боюся робити людям приємності... Останнього разу, коли я організував класне перше побачення з пелюстками троянд на столах в арт-кав"ярні, із власною свічкою, власним підсвічником, живою гітарою та живою флейтою, дурманом кави та чаю (такого я ніколи нікому ще не робив), дівчина тремтіла, шепотіла, пестила мої руки, уникала прямого погляду, навіть не стрималася і пустила сльозу, а потім так перелякалася власних почуттів-відчуттів, що втекла!!!.. Зізналася всім (і мені, і подругам і нашій свасі :) ), що це був день всього її життя... Стрибала під дощем, посміхалася як дурна, а зрештою - сказала, що боїться починати такі стосунки, бо ранить людей. які роблять їй приємне... Тут нема нітрохи обману, я знаю на всі сто. Парадокс - дівчата палко хочуть романтики і дають відмову, не отримуючи її; отримують її, непритомніють від щастя - і також тікають... Що діяти? Підкажіть... не в конкретному випадку, а взагалі... Чи існує тут межа? А якщо й існує, то чому можна "проколотись" її не переступивши???

Вітаю друже я теж на такому пролетів. Тільки я без пелюсток, але звичайно з квітами, без гітари і флейти, але на цілий вечір була заказана приємна, тиха, романтична музика(сам приніс), гарне червоне вино. Привітання чарівним віршем(сам склав) з квітами :brovy: ... І сталося теж саме: вона сказала буквально пару стандартних слів і затнулася, а я все говорив і говорив. Потім я запитав: "Що сталося?". Їй так нічого і не вдалося з себе витиснути, на очі накотилися сльози і вона втекла. Я ще майже годину сидів там як дурак. Після такого я терпіти не можу жодну блондинку(вони дійсно якісь трохи тупуваті, особливо крашені). Це був єдиний раз коли я на дівчину про себе гнав всіма матами які тільки міг згадати. Після цього я ще писав одній дівчині романтичного листа(недавно насмілився знайти і прочитати чернетку ... сам не знаю як у мене так вийшло і що це взагалі я писав). Це теж ні до чого доброго не довело.
Тож я вирішив: не прикладати для цього багато зусиль, все найкраще стається випадково.
  • 0

#25 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 10:49

Перегляд дописуWladlen (9.07.2007 11:23) писав:

Вітаю друже я теж на такому пролетів. Тільки я без пелюсток, але звичайно з квітами, без гітари і флейти, але на цілий вечір була заказана приємна, тиха, романтична музика(сам приніс), гарне червоне вино. Привітання чарівним віршем(сам склав) з квітами :brovy: ... І сталося теж саме: вона сказала буквально пару стандартних слів і затнулася, а я все говорив і говорив. Потім я запитав: "Що сталося?". Їй так нічого і не вдалося з себе витиснути, на очі накотилися сльози і вона втекла. Я ще майже годину сидів там як дурак. Після такого я терпіти не можу жодну блондинку(вони дійсно якісь трохи тупуваті, особливо крашені). Це був єдиний раз коли я на дівчину про себе гнав всіма матами які тільки міг згадати. Після цього я ще писав одній дівчині романтичного листа(недавно насмілився знайти і прочитати чернетку ... сам не знаю як у мене так вийшло і що це взагалі я писав). Це теж ні до чого доброго не довело.
Тож я вирішив: не прикладати для цього багато зусиль, все найкраще стається випадково.
Мда... теж класний випадок. Головне, що таке мало статися - щоб набути досвіду. Вона - вчитель тобі, ти - їй (див. мій підпис)...
Після того випадку кав"ярні я не сидів дурнем ще цілу годину, а теревенив з барменом про всілякі дрібниці... Звичайно прикро було... Якась порожнеча всередині - втрата енергії без відшкодування...
Матами нікого подумки не осипав (мала вона ще була, що з неї візьмеш?)...
Таке...
Зараз знову вільний... Після того були нетривалі стосунки з іншою... Для неї я вже не випендрювався - навпаки - показував характер справжнього ОВНА!!! Але як все-таки непросто знайти людину, якій начхати на твої недоліки, яка в той же час - твоя протилежність, і також - у вас багато спільного... :) чи :brovy:
  • 0

#26 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 22:46

Перегляд допису4esterfielter (9.07.2007 10:03) писав:

Яке? :brovy: якщо не секрет?
Не секрет, але то особисте :brovy:
Деякі речі не хочеться розповідати всім :)
  • 0

#27 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 02:04

Перегляд дописуKassandra (13.06.2007 17:09) писав:

відмазка стара як світ...дівчина злякалася відповідальності..
ой,... боюсь це таки справжня ПРАВДА!!!!!!!!!!!!

Перегляд допису4esterfielter (13.06.2007 21:02) писав:

отакі-то вони всі, да :gryzin: ???
А що поганого??? Хай вірять... А це стимул до нашого розвитку, хлопці... А то ми в більшості - ходяча перегаро-димова завіса...
:) Я пропоную створити клюб захисту хороших вчинків...
знаєш,я теж за хорошиж дівчат і т.д., але помоєму тут ти трохи преборщив, особливо з "А що поганого??? Хай вірять... А це стимул до нашого розвитку, хлопці... А то ми в більшості - ходяча перегаро-димова завіса..."
не перестарайся!!!

так, все має статися саме, потрібно лише трішки спрямувати длолю, але ж не так кардинально....
  • 0

#28 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 15.07.2007 – 07:48

... Що діяти? Підкажіть... не в конкретному випадку, а взагалі... Чи існує тут межа? А якщо й існує, то чому можна "проколотись" її не переступивши???
моя думка, дівчина можливо, а навіть точно про це мріяла, а ти здійснив це наяву......вона просто неповірила, що таке можливе.........інше питання чому боїться?- тому, що вона рахує що не відповідає тим критеріям які присутні в тебе......і не розпочинати з її сторони стосунки - це лише її власний самообман......так що прдовжуй в такому ж дусі
  • 0

#29 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 09:11

Перегляд дописуLegum (15.07.2007 08:48) писав:

так що прдовжуй в такому ж дусі
дякую, звісно, але тут більшість каже, що самі перелякалися б, тому що саме продовжувати в якому саме дусі??? жеби знову обламатись??? чи жеби знайти нормальну кобіту???
  • 0

#30 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 09:53

сорі що трошки вклинююсь в таку дискусію, але дивився я вчора Лост Хайвей Девіда Лінча, і напеввне зрозумів про що ця тема...
короче вона йому каже, ти мене любиш? то вбий його, ми заберем гроші і поїдемо далеко далеко...
і що йому тепер робити....
до чого це я, до того що кохання, любов, амур некупиш, воно або є, або нема, треба просто бути чесними і відвертими один перед одним, бо всі стосунки базуються на довірі... тобто все ясно...
просто якщо вам хтось таке скаже таке як сказали в цьому фільмі Девіда Лінча, тікайте, не йдіть за таким, напевне, лайном:P
а щодо свічок, і всьоготакого, просто кав"ярня людне місце, а ви ще "офіційно" незакохані, тобто я розумію закохані навіть в натовпі можуть бути наодинці, але це ж кав"ярня і перше побачення, знаєш, в наступні рази раджу обмежитися просто гарною поезією, і поглядами на Касіопею, або альфу Оріона
  • 0

#31 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 10:44

Перегляд дописуKatod (17.07.2007 10:53) писав:

сорі що трошки вклинююсь в таку дискусію, але дивився я вчора Лост Хайвей Девіда Лінча, і напеввне зрозумів про що ця тема...
короче вона йому каже, ти мене любиш? то вбий його, ми заберем гроші і поїдемо далеко далеко...
і що йому тепер робити....
до чого це я, до того що кохання, любов, амур некупиш, воно або є, або нема, треба просто бути чесними і відвертими один перед одним, бо всі стосунки базуються на довірі... тобто все ясно...
просто якщо вам хтось таке скаже таке як сказали в цьому фільмі Девіда Лінча, тікайте, не йдіть за таким, напевне, лайном:)
а щодо свічок, і всьоготакого, просто кав"ярня людне місце, а ви ще "офіційно" незакохані, тобто я розумію закохані навіть в натовпі можуть бути наодинці, але це ж кав"ярня і перше побачення, знаєш, в наступні рази раджу обмежитися просто гарною поезією, і поглядами на Касіопею, або альфу Оріона
Тоді навіщо дівчата про таке мріють? Мої подружки: хтось для мене таке б зробив :P ! А те що там людно - так вони потім тебе всеодно як афішу всім показують.
  • 0

#32 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 14:15

Перегляд дописуKatod (17.07.2007 10:53) писав:

це була майже безлюдна арт-кав"ярня, в залі - ми одні (так було задумано), а замість Касіопеї чи Альдебарана (ай-да-барана!) була оздоблена стеля...

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 17.07.2007 – 14:16

• 0

#33 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 15:19

Перегляд допису4esterfielter (17.07.2007 15:15) писав:

це була майже безлюдна арт-кав"ярня, в залі - ми одні (так було задумано), а замість Касіопеї чи Альдебарана (ай-да-барана!) була оздоблена стеля...
чеснокажучи, я чисто теоретик, хоча й на кафедрі експерементальної фізики, але щодо людей в мене чисто теоретичні дані, напевне та дівчина просто не влазила в сетереотипну виборку:P, тобто таке відхилення від норми, якщо норма була б позитивна реакція, навіть похвально...
але зновуж, дані маю чисто теоретичні...
і завчасно прошу вибачення з поради, вони непроходили польових випробувань
  • 0

#34 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 31.08.2007 – 21:15

Я бігав за дівчинкою 2 роки,під выкном писав Я тебе кохаю,закидував СМСками, заступався,хоч би що,отримував по голові за неї,а вона - "давай залишимося друзями"
  • 0

#35 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 31.08.2007 – 21:36

Я не знаю,як би поступила я...Але навіть якщо б тікала,сказала чому.Напевно просто не повірилось би :( бо може у мене вік ще такий.
Ти неодмінно продовжуй в тому ж дусі!:unsure:Поважаю таких людей.
  • 0

#36 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 01.09.2007 – 15:44

Перегляд дописуWladlen (9.07.2007 11:23) писав:

Все геніальне - просте :angry1:

Перегляд допису4esterfielter (9.07.2007 11:49) писав:

Якась порожнеча всередині - втрата енергії без відшкодування...
Он воно що... :blink:

Перегляд дописуІвгєша (31.08.2007 22:15) писав:

Я бігав за дівчинкою 2 роки,під выкном писав Я тебе кохаю,закидував СМСками, заступався,хоч би що,отримував по голові за неї,а вона - "давай залишимося друзями"
А Ви собі уявіть - за Вами так само бігає дівчина...і що Ви зобовязані її "покохати"? Повна дурня. Серцю не прикажеш ні полюбити ні розлюбити.

З.І. приєднуюсь до "Клубу обпечених", мав щось таке схоже :(
Не намагайтесь пізнати жінку та її вчинки, нічого не вийде. Натмість пізнавайте себе і пізнаєте Все.
  • 0

#37 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 01.09.2007 – 16:46

Перегляд допису4esterfielter (13.06.2007 21:02) писав:

отакі-то вони всі, да :( ???
А що поганого??? Хай вірять... А це стимул до нашого розвитку, хлопці... А то ми в більшості - ходяча перегаро-димова завіса...
:angry1: Я пропоную створити клюб захисту хороших вчинків...

Кожна дівчина по-своєму особлива....Я б, наприклад, на її місці не втекла....можливо спочатку було б ніяково, але потім все б було супер ( якби мені зробили б таку приємність). Адже дійсно, це романтика...
Ти казав, що вона мала....і скільки ж їй було?
  • 0

#38 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 03.09.2007 – 11:23

Перегляд дописуАнюта (1.09.2007 17:46) писав:

Ти казав, що вона мала....і скільки ж їй було?
ну... 15, а шо?
  • 0

#39 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 03.09.2007 – 18:55

15 - то мала.
до мене якось теж залицявся хлопець, він здійснював романтичні речі, оь наприклад, знаючи, що мені подобається укр. мова та укр. культура, вирядився у костюм козака та прийшов до мене додому, тримаючи у руках мої тоду улюблені квіти гербери у горщику, цукерки і почав говорити промову про те, як він кохає. якщо чесно, не зачепило, бо слова точно написав не він, принаймні, казав він їх нещиро. також він вночі написав під моїми вікнами "Доброго ранку, Лізо!", а ще він багато пиячив, заливав горе горілкою, бо він був мені байдужий. розумієте, головне не лише романтика, а почуття, щирість, довіра тощо.

тому я б радила справді не шокувати дівчат на першому побаченні такими речами. а от згодом зробити своїй коханій людинці приємне - ось це :D
  • 0

#40 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 03.09.2007 – 22:25

4esterfielter я вважаю шо чим більше ти робиш людям добро, тим краще...звичайно бувають люди які просто починають користуватися цим,або просто не сприймають..звичайно образливо,неприємно(сама через таке проходила),але скажу так: ті люди через деякий час зрозуміють що вони втратили, наприклад та дівчина,даю 100% гарант, що вона буде дуже сильно шкодувати шо вона таке втнула...ти молодець,ти непоховав в своїй душі романтику,а її дуже зараз невистарчає...супер..якби могла..поставила б тобі плюсик...і ше то шо є таке свідчення шо протилежності притягуються,і чим більше ти робиш добрих справ тим відповідно збільшується погані випадки або інцеденти, але по при такі стереотипи я рекомендую робити більше добрих справ...робіть так,якби хотілося шоб робили вам.... :D :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних