Перейти до вмісту

Генетично модифіковані організми (ГМО)

Повідомлень в темі: 160

#101 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.06.2009 – 13:09

Перегляд дописуОгiрок (18.06.2009 14:05) писав:

Про шкідливість хімії відомо, про ГМО тільки побрехеньки.
Організму шкодить хімія, а не структура білка, яка всеодно в шлунку розкладається однаково.
здрастє. червя"к не їстиме яблуко, якому прищеплений ген якогось там дикобраза чи змії. а я знач їстиму? бееееее
на наступних покоління це ГМО проявляється. наслідками його є часткове,а потім і взагалі повне безпліддя у наступних поколіннях. нах таке щастя.
  • 0

#102 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 13:17

Перегляд дописуSensssorika (18.06.2009 14:09) писав:

здрастє. червя"к не їстиме яблуко, якому прищеплений ген якогось там дикобраза чи змії. а я знач їстиму? бееееее
на наступних покоління це ГМО проявляється. наслідками його є часткове,а потім і взагалі повне безпліддя у наступних поколіннях. нах таке щастя.

А хімія робить безплідними та хворими вже зараз.

Та і де так було, щоб властивості їжи генетично передавалися тим хто її споживає. Тоді б людство вже б давно виродилося в звірятко та рослини. ;)

А в тих ГМО, які не дають потомства, то напевне це не є добре на енергетичному та інформаційному рівні. Але на енергетичному та інформаційному рівні ми вже давно споживаємо мертві, та ще захімізовані продукти в яких від життєвої генетики нема нічого.

І ще, гени дікобраза, та змії від генів людських не так вже кардинально і відрізняються. :)
В нас багато спільних з ними генів.

Повідомлення відредагував Огiрок: 18.06.2009 – 13:20

• 0

#103 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.06.2009 – 13:21

Перегляд дописуОгiрок (18.06.2009 14:17) писав:

А хімія робить безплідними та хворими вже зараз.
тих,хто її споживає.

Перегляд дописуОгiрок (18.06.2009 14:17) писав:

Та і де так було, щоб властивості їжи генетично передавалися тим хто її споживає. Тоді б людство вже б давно виродилося в звірятко та рослини. ;)

А в тих ГМО, які не дають потомства, то напевне це не є добре на енергетичному та інформаційному рівні. Але на енергетичному та інформаційному рівні ми вже давно споживаємо мертві, та ще захімізовані продукти в яких від життєвої генетики нема нічого.
ти нічого не шариш ні у хімії,ні у біології :)
  • 0

#104 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 13:22

Перегляд дописуSensssorika (18.06.2009 14:19) писав:

тих,хто її споживає.

Згоден. Якщо у вас є можливсть споживати іжу власного вироблення без хімії, то це напевне найкращій варіант.

Перегляд дописуSensssorika (18.06.2009 14:21) писав:

ти нічого не шариш ні у хімії,ні у біології ;)

Чому? Можна докладніше, а то це виглядає просто лайкою. :)
  • 0

#105 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 18.06.2009 – 13:28

Гм...
Генна інженерія на даний час недосконала. Якщо пересадити ген скорпіона в яблука, щоб від радіації не страждали, то чорт його зна, в що перетвориться яблуко!
  • 0

#106 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 18.06.2009 – 13:33

Перегляд дописуОгiрок (18.06.2009 14:05) писав:

Про шкідливість хімії відомо, про ГМО тільки побрехеньки.
Організму шкодить хімія, а не структура білка, яка всеодно в шлунку розкладається однаково.
Якщо все так безпечно і компанії які займаються пересадками генів такі сильні, що вони не можуть настроїти людей на свій бік? З їхніми можливостями це ж так легко... Але чомусь в суспільстві панує негативне відношення до ГМО
  • 0

#107 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 13:46

Перегляд дописуФабрегас (18.06.2009 14:33) писав:

Якщо все так безпечно і компанії які займаються пересадками генів такі сильні, що вони не можуть настроїти людей на свій бік? З їхніми можливостями це ж так легко... Але чомусь в суспільстві панує негативне відношення до ГМО

Не кажу що безпечно. І немодифіковані мухомори можуть бути шкідливими. Але мабуть компанії по пересадці генів не такі вже дужі і всесильні і є там ще багато проблем.

Паралелі можна знайти і в енергетичній сфері. Технології альтернативних енергій мають можливість стати сильними коли старі дійдуть до свого логічного цугундера. Навіть на газу іздять тільки коли з бензином напряжонка.
  • 0

#108 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 18.06.2009 – 19:03

Споконвіку їли скорпіонів приміром китайці, а тут один ген скоріона погоду робить!?

Прямо світ клином на ГМО зійшовся, хоча не заперечую, що то таки справжнє лайно.

Але якось різко усі забули про канцерогенні добавки Е330, усякі глутамати натрію і ін.
Та вже краще гризти ген модифікований але при тому свіжий продукт, аніж нашпигований консервантами,
котрий місяцями лежить на полиці магазину під видом свіжого.
  • 0

#109 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2009 – 10:01

Перегляд дописуОгiрок (18.06.2009 14:22) писав:

Чому? Можна докладніше, а то це виглядає просто лайкою. ;)
Я навіть якшо і лаюся,то нє со зла.
жерти ту ж картоплю,яку поливали нітратами,щоб її черв"як не їв, не так шкідливо,як їсти картоплю з прищепленим геном фіг знає чого.
природа створила все так як треба було,а людина бере і на свій манер перероблює. до добра такий дисбаланс не доведе.
як не обідно звучить,але ми дуже подібні до щурів,то ж майже всі досліди на них і проводять. так от взяли щурів і годували їх модифікованою картоплею. через покоління чи щось таке вони стали безплідними. тобі мужику може і по фіг,але для мене материнство- то святе. хоча якшо населення землі скоротиться таким чином,що всі наївні придуки перестануть розмножуватися- нічо проти не маю. вже мовчу про можливу алергію на ГМО, чи що взагалі то може пухлини викликати.приємного апетиту ;)
  • 0

#110 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.06.2009 – 10:25

Перегляд дописуSensssorika (19.06.2009 11:01) писав:

тобі мужику може і по фіг,але для мене материнство- то святе.
Мужику не пофіг, бо без мужика рід не продовжиться, як би того не хотілось.) Якщо хтось з подружжя безплідний, дитина не "намалюється" сама-собою.
  • 0

#111 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 19.06.2009 – 10:31

Перегляд дописуSensssorika (19.06.2009 11:01) писав:

жерти ту ж картоплю,яку поливали нітратами,щоб її черв"як не їв, не так шкідливо,як їсти картоплю з прищепленим геном фіг знає чого.
а ти впевнена в тому, що те, що ти їла сьогодні без ГМО?
на тій самій картоплині ніхто писати не стане, чим вона була поливана і ти ніколи не відрізниш "нормальну" від "поганої"...
ви якісь такі наївні...
та всім насрати, що ви там думаєте...головне - бабло і прибутки...та і великій частині населення України по суті всеодно, головне, щоб було що їсти і не било по кишені...
і не кажіть про питання гуманності, воно не стосується нашого суспільства (чи то пак влади)
  • 0

#112 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2009 – 10:31

Перегляд дописуОлеська (19.06.2009 11:25) писав:

Мужику не пофіг, бо без мужика рід не продовжиться, як би того не хотілось.) Якщо хтось з подружжя безплідний, дитина не "намалюється" сама-собою.
я мала на увазі інстинкти. материнський є, а про чоловічий я тільки егоїзм чула ;)
  • 0

#113 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 10:33

по темі. Особисто мені б не хотілося їсти помідор, якщо я знаю, що в ньому ген скорпіона!

Повідомлення відредагував Панночка: 19.06.2009 – 10:34

• 0

#114 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2009 – 10:38

Перегляд дописуПляма (19.06.2009 11:31) писав:

а ти впевнена в тому, що те, що ти їла сьогодні без ГМО?
так. я картоплю з власних гектарів їм. а взагалі я до другої дня рідко щось "їм" окрім чаю)
якшо б ви всі так харчувалися як я- ви б довго не протягнули гг ))
  • 0

#115 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 19.06.2009 – 10:39

Перегляд дописуПанночка (19.06.2009 11:33) писав:

по темі. Особисто мені б не хотілося їсти помідор, якщо я знаю, що в ньому ген скорпіона!
бо одного прекрасного моменту помідори і огірки будуть повзати по грядці і тікати))

Перегляд дописуSensssorika (19.06.2009 11:38) писав:

так. я картоплю з власних гектарів їм. а взагалі я до другої дня рідко щось "їм" окрім чаю)
якшо б ви всі так харчувалися як я- ви б довго не протягнули гг ))
бідолашна ;)
"з власних геткарів" звучить звісно круто, але я тобі чомусь не вірю ;)
сумнівно, що картопельку ніхто на "твоїх" гектарах не кропить))
  • 0

#116 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2009 – 10:50

Перегляд дописуПляма (19.06.2009 11:39) писав:

бідолашна ;)
"з власних геткарів" звучить звісно круто, але я тобі чомусь не вірю ;)
сумнівно, що картопельку ніхто на "твоїх" гектарах не кропить))
нє,я просто ЗДОРОВОГО способу життя додержуюся,на що вам забракне сили волі і бажання)
про "кропить"- вчи хімію. ти знаєш як кроплять картоплю і як ті "яди" потім діють? гг
  • 0

#117 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 19.06.2009 – 11:21

у європі і америці існують мережі продуктових супермаркетів, де продаютm продукти виключно без ГМО. товар там дещо дорожчий, зате перевірений. в Україні нажаль таких ще нема, у нас, наразі, діє принцип "чим дешевше тим важче".
  • 0

#118 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 11:31

В Україні на жаль немає пунктів перевірки товара на ГМО. Тож толку з того, що почнуть маркуватись товари? Хто і як перевірить правдивість того маркування?
  • 0

#119 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 19.06.2009 – 11:36

Перегляд дописуОлеська (19.06.2009 11:25) писав:

штучне запліднення, всиновлення.
  • 0

#120 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 11:45

Перегляд дописуКава з козявками... (19.06.2009 12:36) писав:

штучне запліднення, всиновлення.
А хіба вигадала вже наука штучну сперму?)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних