Перейти до вмісту

Need For Speed Prostreet

Повідомлень в темі: 53

#21 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 08.08.2007 – 11:33

Не вважаю що карбон був аж такою лажею, хоча мені він сподобався в основному через muscle carsА які орієнтовані вимоги буде мати новий НФС ?
  • 0

#22 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 08.08.2007 – 14:29

KinoManiak
"Рекомендовані" - десь проц 2-2,5Ггц, 1024М ОЗУ і відео 256М з шейдерами 3.0
  • 0

#23 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 08.08.2007 – 14:36

Або наявність Xbox 360 or PS3.
Гра повинна бути хорошою, бо розробники багато нових фіч намутили. Чого варто лише те, що машини почнуть битись, як скло. Але не буде вуличних доріг;)
  • 0

#24 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 08.08.2007 – 16:27

а.... коли мені вже підключать цей довбаний безліміт... Все таки дибільно що воно "Простріт", я б хотів поганяти під землею, по вулицях, як у першому чи другому андерграунді.... тре буде собі скачати перші андерграунди коли підключать безліміт... ух...
  • 0

#25 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 08.08.2007 – 18:10

Вибач, але без ліцензії нічого не вийде;)
Ключі є, але вони не забезпечують гру в інеті. Я теж хотів пограти з кращими фіфакерами світу, але теж такий облом

Повідомлення відредагував Ром4ик: 08.08.2007 – 18:11

• 0

#26 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 08.08.2007 – 22:34

А я думаю є такі патчі, щоб пограти... треба просто шукати.... Ну це я думаю, а взагалі не знаю. А що, дуже дорого ліцензія коштує? Я не знав! А скільки?
  • 0

#27 Germis

йож-флудератор

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 202 повідомлень
  • Місто:Біла Церква

Відправлено 30.08.2007 – 13:11

Назвали дату виходу - 1 листопада
http://gameplay.org....peed-prostreet/
  • 0

#28 НОС

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 21:51

Перегляд дописуDimon (10.06.2007 13:23) писав:

Чув в інеті про таку іграшку, будемо чекати, бо я дуже люблю пограти в нід фор... Будемо чекати кращого ніж Карбон... :)

як на мене гірше ніж карбон в 60%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#29 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.11.2007 – 22:01

Вийшла демо-версія. Качаєм тут:
http://files.filefront.com/NFSProStreet+De...;/fileinfo.html

Завтра пробуватиму що вона таке та з чим її їдять :)
  • 0

#30 НОС

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 13:56

Перегляд дописуEvol (15.06.2007 23:50) писав:

а я думаю, що знову вийде якась лажа, як багато попередніх серій :cool2: знову обіцяють щось нове і цікаве, а вийде як завжди :) хоча надіятись ніхто не заважає. а ще, мабуть в мене вона вже не буде йти на нормальних настройках :)

ты правый гра видстий :)
  • 0

#31 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 17:32

Брр.Грав у демку, шо графіка, шо геймплей "г".
  • 0

#32 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 10.11.2007 – 00:15

більш детально можна?
  • 0

#33 Like_other

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень
  • Місто:міста-героя ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!

Відправлено 17.11.2007 – 12:11

Блін.....виба4аюсь за таке "яскраво-гостре" враження,але гра-ху*ня,відстій,непотріб :ggggg: :yes: :)
Можете навіть не ка4ати.Мені дуже несподобалось!!! :brovy: Набільше люблю Андерграунд 2.....він просто неперевершений :ggggg: ....це неймовірна гра і жоден НФС з ним не зрівняється,а оцей про_стріт-це найгіцрша гра з усієї серії! :) ;) :)
  • 0

#34 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.11.2007 – 10:21

Купив зразу як тіьки з’явилась ця гра у Києві, гірше не буває, одне що гарно вийшло то графіка все решта ні до чого, Карбон і той кращий...
  • 0

#35 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.11.2007 – 00:37

Враження негативні. Гри при постійній підключці нету глючить і їсть весь трафік і весь ресурс проца. Графіка при середніх налаштуваннях гірша від графіки попередньої версії при аналогічних налаштування. В кінцевому результаті маємо гру з гіршою графікою і при цьому більш глючну. Нове не обовязково краще)
  • 0

#36 ВіЙ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 27.11.2007 – 15:19

Цілком погоджуюся.
Я сподівався, що вийде щось справді круте і, як то кажуть: next-gen, але надії вмирають останніми.
Як завжди обіцяли одне, а дістали зовсім не те.
тюнінг никудишній. Де ті more than 10000 tuning parts?
Де more than 70 different cars?
Де Next-Gen autosculpt?
Що це за симуляція пошкоджень? Я її взагалі там не помітив. Все, що помітив так це гарно відлітаючі спойлери, бампери...
Порівняно з Flat out2 пошкодження в Pro Street минулого століття :prapor3:
Нема ніякого сюжету, нічого, щоб покращити геймплей, є тільки набридаюче проходження трас.
Можливо Pro-Street комусь і здасться справді Рулл-Гейм Бест оф зе Бест, але тільки для тупих америкосів, які тягнуться до всього, що блистить. Як казав один персонаж мультфільму, не все, що блистить - ковбаса. От і з Pro-Street подібна ситуація. Блистить наче салямі, а всередині стара ліверна

P.S.: Як на мене то Need For Speed Most Wanted одна знайкращих частин у історії Рейсінга...

• 0

#37 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.11.2007 – 16:10

Прочитавши ваші дописи про цю гру навіть захотів її скачувати) :prapor3:
  • 0

#38 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 27.11.2007 – 18:50

Свої враження пишу після 3 годин гри, так що це попереднє, та ще й ІМХО ;)

Перегляд дописуВіЙ (27.11.2007 15:19) писав:

Цілком погоджуюся.
Я сподівався, що вийде щось справді круте і, як то кажуть: next-gen, але надії вмирають останніми.
Як завжди обіцяли одне, а дістали зовсім не те.
Але ж.... З часів першого Андеграунда ми отримали дійсно щось нове..

тюнінг никудишній. Де ті more than 10000 tuning parts?
Де more than 70 different cars?
Де Next-Gen autosculpt?
Навіть в Карбоні було гірше :prapor3: Тобі потрібен хардкорний симулятор з потужною системою прокачки і реалістичним керуванням?

Що це за симуляція пошкоджень? Я її взагалі там не помітив. Все, що помітив так це гарно відлітаючі спойлери, бампери...
Порівняно з Flat out2 пошкодження в Pro Street минулого століття :)
Зате вони є! пошкодження :angry1: Прогрес радує...

Нема ніякого сюжету, нічого, щоб покращити геймплей, є тільки набридаюче проходження трас.
Щоб прикрутити сюжет і відеоролики знадобилося ще досить багато часу... А їм же ж треба в листопаді обов'язково випустити :angry1: І все ж вони непогано попрацювали.. Обкатка нових ідей...

Можливо Pro-Street комусь і здасться справді Рулл-Гейм Бест оф зе Бест, але тільки для тупих америкосів, які тягнуться до всього, що блистить. Як казав один персонаж мультфільму, не все, що блистить - ковбаса. От і з Pro-Street подібна ситуація. Блистить наче салямі, а всередині стара ліверна
Ще раз повторюсь - я бачу прогрес! Нарешті розробники відійшли від заюзаної теми стрітрейтингу і зробили "більш дорослу" гру...

P.S.: Як на мене то Need For Speed Most Wanted одна знайкращих частин у історії Рейсінга...
А щодо мене... Я обрав перший Андеграунд. Далі пішов суцільний копі-паст з попередніх ігор серії.
  • 0

#39 ВіЙ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 27.11.2007 – 20:05

Перегляд дописуРоланд (27.11.2007 18:50) писав:

Але ж.... З часів першого Андеграунда ми отримали дійсно щось нове..
Як скзати, щось справді нове ми отримали в Underground'і. Після халепного Hot-Pursuite 2 це був прорив. Те, що ми маємо зараз важко назвати проривом, новий ж велосипед не винайшли.

Навіть в Карбоні було гірше :prapor3: Тобі потрібен хардкорний симулятор з потужною системою прокачки і реалістичним керуванням?
Так. По-перше - обіцяли, по-друге - пропрацьовану систему тюнінгу, симуляцію поведінки авто на треку при різних умовах, а не тільки Max speed і Grip, можна б було назвати проривом, адже почалася нова ера гейм деву, часи старих добри Driver, Mid Town Madness, NFS 1-3, давно пройшли. Прорив відбувся, але не у НФС. Crisis, Call Of Duty 4, той самий STALKER - ось прорив. Скоро вийде Far Cry2. Ось там справді відбувся прорив...

Зате вони є! пошкодження :) Прогрес радує...
Краще б їх не було. Про який прогрес ти говориш? Згадай NFS Porshe unleashed і де система пошкодження по твоєму краща? Тут в Pro Street? Ще раз наголошу, що так, справді погнуті бампери спойлери дивляться класно, але це тільки зверху, кузов не деформується. Та й сама система максимального пошкодження так званого Totaled недопрацьована: на швидкості 220 влетівши лобом в стовб маєш heavy damage, здаєш назад і тусуєш далі, зробивши сальто на любій швидкості і призимлившися навіть на колеса маєш Totaled при тому, що навіть light damage нема.

Щоб прикрутити сюжет і відеоролики знадобилося ще досить багато часу... А їм же ж треба в листопаді обов'язково випустити :angry1: І все ж вони непогано попрацювали.. Обкатка нових ідей...
А навіщо було спішити і випускати напів-сирий продукт? Гейм комюніті не вимерло б почекавши ще місяць чи 2. Можливо це і є обкатка нових ідей, але знаючи досвід EA games, який у гейм деві вже - ой який великий, це не припустимо - страждає ж реклама.
На мою думку могли б постаратися краще.

Ще раз повторюсь - я бачу прогрес! Нарешті розробники відійшли від заюзаної теми стрітрейтингу і зробили "більш дорослу" гру...
Відійшли? Куди? Та нікуди вони не відходили, а навпаки повернулися на самий початок НФС. Додали пару фінтів, підмутили Next-Gen графу і на конвеєр.
Роблячи таку гру могли б принаймні взяти все найкраще з попередніх частин...
Я звичайно не гейм девелопер і казати: могли б, старатися треба було, не доречно, але все ж таки це EA Games, а не якась дрібна компанія...

А щодо мене... Я обрав перший Андеграунд. Далі пішов суцільний копі-паст з попередніх ігор серії.

• 0

#40 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.11.2007 – 20:32

зіграв. ну мої сподівання справдились, надто нового не чекав :angry1: але нововведення таки є. приємно дивитись хоча б на відламане звисаюче дзеркало :angry1: порадувала графіка, нарешті можна дивитись на картинку, хоча в мене вона трохи підторможує на макс розширенні. модельний ряд машинок також порадував - є досить старенькі екземпляри, а є й зовсім нові. ще не розумію навіщо робити наприклад перший кар'єрний ролик як відео, якщо його без проблем можна показати в реальному часі і він буде виглядати набагато приємніше. а ще не подобається однакова обстановка на уік-ендах і безпосередньо перед гонкою, невже так важко було всунути щось інще на цілий двд диск :) і нарешті зробили реальний оксид азоту, який вприскується порціями а не під час тримання кнопки ;)
покищо отакі враження.

Перегляд дописуВіЙ (27.11.2007 20:05) писав:

Та й сама система максимального пошкодження так званого Totaled недопрацьована: на швидкості 220 влетівши лобом в стовб маєш heavy damage, здаєш назад і тусуєш далі, зробивши сальто на любій швидкості і призимлившися навіть на колеса маєш Totaled при тому, що навіть light damage нема.
з цим не можна не погодитись, куди вони дивились? :prapor3:

Краще б їх не було.
ну хай краще так почнуть ніж ніяк.

той самий STALKER - ось прорив.
попробував у нього пограти - не побачив там прориву. а про перенесення його виходу взагалі промовчу...

Нарешті розробники відійшли від заюзаної теми стрітрейтингу і зробили "більш дорослу" гру...
і мене це радує, по вулицях так їздити дійсно не серйозно :)

Повідомлення відредагував Evol: 27.11.2007 – 20:33

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних